Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z klasą

Faceci są po prostu nudni

Polecane posty

Gość marawstala

Miłego dnia kafeterio : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Nie musisz się o mnie martwić. 

Znam ludzi wykonujących przeróżne zawody. Do wszystkich NORMALNYCH ludzi mam szacunek. Po prostu polscy mezczyzni to prostaki w większości. Widac to na przykład tutaj czy na portalach społecznościowych, randkowych itp. Odniosłam sie do magazynierow, bo wiem ze jest kilku tutaj i nie grzesza ani inteligencja ani fajnym charakterem. Ja nie musze tutaj udowadniac swojej wiedzy, nie po to ten temat. Równań różniczkowych też nie będę tutaj wyliczać. 

Mądre kobietki mnie zrozumieją, inni niech sobie myślą co im się podoba. 

Wyżej srasz jak dupę masz, koty kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Interkom napisał:

Pod głowach jest uszczelka , nie rzygał olejem.

Pod twoją głowicą jest wydmuchana 🤣🙃

 

7 minut temu, marawstala napisał:

To moje ulubione tematy do rozmów : )

 

Jak większośći kobiet. Także tych które twierdzą że interesują się motoryzacją🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Nie musisz się o mnie martwić. 

Znam ludzi wykonujących przeróżne zawody. Do wszystkich NORMALNYCH ludzi mam szacunek. Po prostu polscy mezczyzni to prostaki w większości. Widac to na przykład tutaj czy na portalach społecznościowych, randkowych itp. Odniosłam sie do magazynierow, bo wiem ze jest kilku tutaj i nie grzesza ani inteligencja ani fajnym charakterem. Ja nie musze tutaj udowadniac swojej wiedzy, nie po to ten temat. Równań różniczkowych też nie będę tutaj wyliczać. 

Mądre kobietki mnie zrozumieją, inni niech sobie myślą co im się podoba. 

Ja też jestem mądra, a Ty trochę inaczej..Ale bez obaw ciesz się,że nie żyjemy w innych czasach i mezalians Ci nie grozi,bo nie zwiazesz się z kimś z innej klasy niż Ty...Zdradzę Ci tajemnicę, im więcej poznaje polskich kobiet tym bardziej dochodzę do wniosku jak dużo z nich prostaczek..Normalność w dzisiejszych czasach ma różne oblicza. Ja się o Ciebie nie martwię..ja Tobie współczuję,że musisz obracać się w tak prostackim towarzystwie polskich mężczyzn..Zmień kraj,jak lubisz podróże   😁😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
4 minuty temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Ja też jestem mądra, a Ty trochę inaczej..Ale bez obaw ciesz się,że nie żyjemy w innych czasach i mezalians Ci nie grozi,bo nie zwiazesz się z kimś z innej klasy niż Ty...Zdradzę Ci tajemnicę, im więcej poznaje polskich kobiet tym bardziej dochodzę do wniosku jak dużo z nich prostaczek..Normalność w dzisiejszych czasach ma różne oblicza. Ja się o Ciebie nie martwię..ja Tobie współczuję,że musisz obracać się w tak prostackim towarzystwie polskich mężczyzn..Zmień kraj,jak lubisz podróże   😁😊

 BRAWO TY !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najgorsi są polscy mężczyźni! Ja nie mówię, że z innych krajów są lepisi, bo facet to facet. No, ale poza granicami naszego kraju można znaleźć dużo atrakcyjnych i zgrabnych okazów na stanowisko masktoski dla nas kobiet. Mężczyźni nie nadają się do życia z kobieta plus co taki frajer może nam zaoferować? Miło czasu z nim nie spędzisz, Bo oni nawet pogadać na luzie nie potrafią itp. Ja zgadzam się z Autorką, że fagasy to są teraz strasznie nudne. Zero polotu, zero fantazji, zero luzu a najgorsi to są właśnie polaczkowie brzydkie to i nudne w dodatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą
5 minut temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Ja też jestem mądra, a Ty trochę inaczej..Ale bez obaw ciesz się,że nie żyjemy w innych czasach i mezalians Ci nie grozi,bo nie zwiazesz się z kimś z innej klasy niż Ty...Zdradzę Ci tajemnicę, im więcej poznaje polskich kobiet tym bardziej dochodzę do wniosku jak dużo z nich prostaczek..Normalność w dzisiejszych czasach ma różne oblicza. Ja się o Ciebie nie martwię..ja Tobie współczuję,że musisz obracać się w tak prostackim towarzystwie polskich mężczyzn..Zmień kraj,jak lubisz podróże   😁😊

Nie musisz mi współczuć. Nie masz czego. Zajmij sie sobą. Szkoda mi czasu na odpisywanie Tobie. Jak Ci spadną klapki z oczy to przemyslisz sobie wszystko raz jeszcze. Kazdy zyje jak chce. A wśród prostakow sie nie obracam. Strasznie ubolewam nad tym jak malo jest inteligentnych ludzi na poziomie. Będę chciała to wyjadę. Dziękuję za porady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
8 minut temu, marawstala napisał:

A o czym wczesniej z nia rozmawiales? Jesli wczesniej nie mieliscie wspólnych tematów do rozmów to nie wiem na czym opierał sie taki związek : )

O muzyce, o filmach, podróżach, o uczuciach, o naszych przeżyciach, o naszych marzeniach. Jeszcze kilka lat tematow było dużo. Wracamy z pracy, ja mam zawsze coś do zrobienia, żona tylko legnie na kanapie i przegląda FB. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chlopy o których piszesz sa nieinteligentne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
31 minut temu, Gość Interkom 😀 napisał:

Czterosòw zasysanie, sprężenie,  praca, wydech 😀  dwa ru.chy tłoka jeden obròt wału 😂 rozrząd  w każdym cyklu pracy zawory. 

Punkt GMP i zapłon  iskra 😇

 

Dopisze.

Jedziesz gaz w rurę. 

Gałkę biegać nastawić. 

Skojarzeniowo  technicznie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już uległe i głupie sukl czepiają się Autorki. 

Do Autorko tematu

wydajesz się być naprawdę fajną i zaradną kobietą, więc w żadnym przypadku nie bierz się za polaczkow. Facetami trzeba się bawić i traktować ich jak maskotki (Nie mam na myśli seksu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Już uległe i głupie sukl czepiają się Autorki. 

Do Autorko tematu

wydajesz się być naprawdę fajną i zaradną kobietą, więc w żadnym przypadku nie bierz się za polaczkow. Facetami trzeba się bawić i traktować ich jak maskotki (Nie mam na myśli seksu)

Wypadku *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Już uległe i głupie sukl czepiają się Autorki. 

Do Autorko tematu

wydajesz się być naprawdę fajną i zaradną kobietą, więc w żadnym przypadku nie bierz się za polaczkow. Facetami trzeba się bawić i traktować ich jak maskotki (Nie mam na myśli seksu)

Dokładnie... Życie ich nauczy jak zostaną same z 3 dzieci, bo odejdzie hrabia do młodszej lub zaradniejszej... 

Czas pokaże... 

Wiem, większość Polaków to niestety 2 ruchy i wor suchy, słoma z butów, brak pieniędzy, oglady i zainteresowań. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polki i tak przegrywają rywalizacje matrymonialną o względy Polaków już nawet z Ukrainkami i Wietnamkami, nawet do tego się nie nadają by rozkochać w sobie rdzennego mieszkańca swego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
2 minuty temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Dokładnie... Życie ich nauczy jak zostaną same z 3 dzieci, bo odejdzie hrabia do młodszej lub zaradniejszej... 

Czas pokaże... 

Wiem, większość Polaków to niestety 2 ruchy i wor suchy, słoma z butów, brak pieniędzy, oglady i zainteresowań. 

 

 

To dwusuwowe dwa ruchy, bak suchy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Dokładnie... Życie ich nauczy jak zostaną same z 3 dzieci, bo odejdzie hrabia do młodszej lub zaradniejszej... 

Czas pokaże... 

Wiem, większość Polaków to niestety 2 ruchy i wor suchy, słoma z butów, brak pieniędzy, oglady i zainteresowań. 

 

 

Otóż to, o tym ciagle mówię. Chłop to chłop, ale obcokrajowiec ma więcej do zaoferowania często maja dość ciekawe zaintersowania, przystojniejsi, zaradniejsi, zadbani i pieniądze. Z typowym Polakiem nie pojedziesz na wakacje, bo nie będzie go stac, Żeby za siebie zapłacic i jeszcze swoim nudny i przezroczystym chsrakterm zepsuje cała wycieczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Polki i tak przegrywają rywalizacje matrymonialną o względy Polaków już nawet z Ukrainkami i Wietnamkami, nawet do tego się nie nadają by rozkochać w sobie rdzennego mieszkańca swego kraju :)

Mnie Polscy kompletnie nie interesują. Jak już to tylko Koreańczycy, Chińczycy, Japończycy z białych to tylko Rosjanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Otóż to, o tym ciagle mówię. Chłop to chłop, ale obcokrajowiec ma więcej do zaoferowania często maja dość ciekawe zaintersowania, przystojniejsi, zaradniejsi, zadbani i pieniądze. Z typowym Polakiem nie pojedziesz na wakacje, bo nie będzie go stac, Żeby za siebie zapłacic i jeszcze swoim nudny i przezroczystym chsrakterm zepsuje cała wycieczkę. 

To jakich wy poznajecie facetów. Ile zarabiaja? 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Otóż to, o tym ciagle mówię. Chłop to chłop, ale obcokrajowiec ma więcej do zaoferowania często maja dość ciekawe zaintersowania, przystojniejsi, zaradniejsi, zadbani i pieniądze. Z typowym Polakiem nie pojedziesz na wakacje, bo nie będzie go stac, Żeby za siebie zapłacic i jeszcze swoim nudny i przezroczystym chsrakterm zepsuje cała wycieczkę. 

Choć jedna mnie rozumie o czym pisze. Brawo Ty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom

Krzywe tłoki mają tylko kasę do zaoferowania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Choć jedna mnie rozumie o czym pisze. Brawo Ty 🙂

Ja już swoje w życiu widziałam zreszta nigdy Nie byłam naiwna. Jestem kobietą stanowczą, dążąca do celu, ale jestem również wyluzowana i lubię posmieszkowac 😂😂 tylko z mało kim się da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie Polscy kompletnie nie interesują. Jak już to tylko Koreańczycy, Chińczycy, Japończycy z białych to tylko Rosjanie 

tak gadasz, bo za wysokie progi na Twoje nogi i nie masz szans u Polaków, klasyczny syndrom wyparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

To jakich wy poznajecie facetów. Ile zarabiaja? 2000?

za 2000 to może pojedziesz do Egiptu, rzeczywiście frajda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Choć jedna mnie rozumie o czym pisze. Brawo Ty 🙂

Nie podrywaja Cie faceci? Powiem Ci że o polkach można to samo napisać, trafiłem ostatnio na wyjątek ale tez jest roszczeniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

tak gadasz, bo za wysokie progi na Twoje nogi i nie masz szans u Polaków, klasyczny syndrom wyparcia

Ahahaha nie ośmieszaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polska to po prostu smutny, pesymistyczny naród, dużo chamstwa i goryczy, ja mam problemy a mimo wszystko się uśmiecham. Nie zmienimy tego z pokolenia na pokolenie to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

za 2000 to może pojedziesz do Egiptu, rzeczywiście frajda...

A gdzie byś chciała? Pytam ile zarabiaja ci wasi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

za 2000 to może pojedziesz do Egiptu, rzeczywiście frajda...

Ale jak zarobi 2000 to jest jeszcze życie, wiec za co wykupi wycieczkę do tego Egiptu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Otóż to, o tym ciagle mówię. Chłop to chłop, ale obcokrajowiec ma więcej do zaoferowania często maja dość ciekawe zaintersowania, przystojniejsi, zaradniejsi, zadbani i pieniądze. Z typowym Polakiem nie pojedziesz na wakacje, bo nie będzie go stac, Żeby za siebie zapłacic i jeszcze swoim nudny i przezroczystym chsrakterm zepsuje cała wycieczkę. 

Wystarczy odpowiednia osoba,wyobraźnia i ..można już mieć piękną wycieczkę z kocem na łące...Ale jak dla Was niektóre Panie tylko kasa się liczy,to nigdy nie przeżyjecie tylu przygód w życiu, nawet jak zwiedzicie pół świata..😊mapę życia w sercu masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Polska to po prostu smutny, pesymistyczny naród, dużo chamstwa i goryczy, ja mam problemy a mimo wszystko się uśmiecham. Nie zmienimy tego z pokolenia na pokolenie to przechodzi.

No właśnie. Polacy ciagle marudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×