Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z klasą

Faceci są po prostu nudni

Polecane posty

Gość mecho
4 godziny temu, Gość Interkom napisał:

Co intersje z motoryzacji? 

ona wie że auto ma 4 koła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkooo
4 godziny temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania przez siebie zadane. Schizofrenia? Ja nie musze Ci sie tłumaczyć o czym mam pojęcie, bo nie jesteś dla mnie kandydatem na służącego nawet. Prosiłam o wypowiedzi fajnych dziewczyn.  Pytałam czy mają podobne przeżycia. Zakompleksionym wolom roboczym z magazynu i produkcji podziękuję. Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. 

paniusia sie kur/wa znalazła co wyżej sra niż doope ma, będzie stara rura za pare lat i dalej sama, bo to głupie i myśli że hooj wie co jej się należy, babom ta ich wolność tylko zniszczyła nie pomogła, durne baby nie potrafią korzystać z wolności tak samo jak murzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madra glowa
18 minut temu, Gość kkooo napisał:

paniusia sie kur/wa znalazła co wyżej sra niż doope ma, będzie stara rura za pare lat i dalej sama, bo to głupie i myśli że hooj wie co jej się należy, babom ta ich wolność tylko zniszczyła nie pomogła, durne baby nie potrafią korzystać z wolności tak samo jak murzyni

Uuu od kiedy w rynsztoku jest dostęp do internetu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Madra glowa napisał:

Uuu od kiedy w rynsztoku jest dostęp do internetu? 

Od kiedy w nim zamieszkałaś. Widocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madra glowa
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Od kiedy w nim zamieszkałaś. Widocznie...

Yyy ja nie posługuje sie językiem marginesu społecznego w przeciwieństwie do ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąd więc znasz słowo: rynsztok? Jak nie z domu?? Rodzinnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madra glowa
11 minut temu, Gość gość napisał:

Skąd więc znasz słowo: rynsztok? Jak nie z domu?? Rodzinnego???

Z lektur szkolnych? Trzeba było czytać książki a nie onanizowac sie w szkolnej toalecie, to bys takich głupot później nie musiał pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Madra glowa napisał:

Z lektur szkolnych? Trzeba było czytać książki a nie onanizowac sie w szkolnej toalecie, to bys takich głupot później nie musiał pisać. 

Musiał? Jestem kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Madra glowa napisał:

a nie onanizowac sie w szkolnej toalecie, to bys takich głupot później nie musiał pisać. 

A czy to zdanie to nie jest aby prosto z rynsztoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Choć jedna mnie rozumie o czym pisze. Brawo Ty 🙂

 No zobaczcie psizdy na drapane liczą, rączki do dupci przyrosły żeby sobie na wczasy zarobić?? Popuścicie dziury i wczasy za to i najlepiej złotą kartę. DO ROBOTY LENIUCHY I BRUDASKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

 No zobaczcie psizdy na drapane liczą, rączki do dupci przyrosły żeby sobie na wczasy zarobić?? Popuścicie dziury i wczasy za to i najlepiej złotą kartę. DO ROBOTY LENIUCHY I BRUDASKI.

Nie osądzaj innych swoją miarą. To, że Ciebie utrzymuje mamusia prawiczku, stulejarzu nie znaczy, że wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tren
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

No właśnie. Polacy ciagle marudzą

nie Polacy marudzą tylko Polki, ciągle im źle i wiatr w oczy, chore istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknabestia

Pewnie ze znam fajnych:) i interesujacych:) i wiem gdzie szukac, ale nie powiem bo niestety autorko jestes zarozumiala:( to nie jest klasa, wiesz co to jest klasa to ci to jedno zdradze, ze rozmawiajac z tobą nikt nie poczuje sie gorszy:) wyzsza szkola, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość tren napisał:

nie Polacy marudzą tylko Polki, ciągle im źle i wiatr w oczy, chore istoty

Mówiłeś już swojej matce, że jest chorą istotą?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta od koreanczykow i azjatow to joanna 20 lat dziewica, codziennie gada o azjatach i nie wie gdzie go poznac, gardzi polakami i siedzi tu codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zero polotu, zero fantazji, zero luzu

Taa, mamy polot i fantazję, ale kiedy je okazujemy, to nas wyśmiewacie i zrywacie, bo "to dziecinne i żałosne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Ale ja mówię o nim jak dla siebie wykupi? Jak z tych dwóch tysięcy musi się utrzymać itp co Ty taki tępy m?

bez problemu, faceci mają zdecydowanie niższe koszty życia i są bardziej gospodarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna
1 minutę temu, Gość gość napisał:

bez problemu, faceci mają zdecydowanie niższe koszty życia i są bardziej gospodarni

Sorki ale nikt nierobowi nie będzie do życia dokladal. Mieszkanie z opłatami 2000 zl miesięcznie, przy składaniu sie nawet po 1000 zl jemu zostaje marny tysiaczek na jego zarcie, ciuchy, auto, leki,. Dentyste itp. A gdzie kasa jakas na prezent dla mnie? Na wakacje? Na nowe auto? A dajcie spokoj. Facet na pewno nie jest po to, żeby mu do życia dokładac I obniżać swój komfort życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Atrakcyjna napisał:

Sorki ale nikt nierobowi nie będzie do życia dokladal. Mieszkanie z opłatami 2000 zl miesięcznie, przy składaniu sie nawet po 1000 zl jemu zostaje marny tysiaczek na jego zarcie, ciuchy, auto, leki,. Dentyste itp. A gdzie kasa jakas na prezent dla mnie? Na wakacje? Na nowe auto? A dajcie spokoj. Facet na pewno nie jest po to, żeby mu do życia dokładac I obniżać swój komfort życia 

Taki facet to tylko dla alkoholiczki to będzie się jej dokładać po 10/30 zł do wina/wódki, bo tylko na to go będzie stać. A ona będzie zapijać woje smutki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówiłeś już swojej matce, że jest chorą istotą?  

a ty swojemu ojcu, ze jest nudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Atrakcyjna napisał:

Sorki ale nikt nierobowi nie będzie do życia dokladal. Mieszkanie z opłatami 2000 zl miesięcznie, przy składaniu sie nawet po 1000 zl jemu zostaje marny tysiaczek na jego zarcie, ciuchy, auto, leki,. Dentyste itp. A gdzie kasa jakas na prezent dla mnie? Na wakacje? Na nowe auto? A dajcie spokoj. Facet na pewno nie jest po to, żeby mu do życia dokładac I obniżać swój komfort życia 

masz jakieś omamy? kto by chciał w ogóle uderzać do takiej zmanierowanej panienki? :D co najwyżej nadajesz się w sam raz na jeden raz, bez śniadania i herbaty. szkoda czasu na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ta od koreanczykow i azjatow to joanna 20 lat dziewica, codziennie gada o azjatach i nie wie gdzie go poznac, gardzi polakami i siedzi tu codziennie:)

Jak już to Anna. 

Jolanta a nie „Joanna” była „koleżanka” która wczoraj  rozpoznałam. A o Azjatach wypowiadały się wczoraj trzy ja, Jolanta i jeszcze jedna 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

masz jakieś omamy? kto by chciał w ogóle uderzać do takiej zmanierowanej panienki? :D co najwyżej nadajesz się w sam raz na jeden raz, bez śniadania i herbaty. szkoda czasu na Ciebie

Przecież ja Polaka bym nie tknęła, więc co to za aluzje w ogóle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemny458

Ja jestem facetem o różnych zainteresowaniach, w tym artystycznych. Można ze mą porozmawiać na różne tematy. Problem z takimi facetami polega na tym, że wolą być sami  i mieć przestrzeń dla siebie. Trudno nas spotkać, bo często wolimy w domu posiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież ja Polaka bym nie tknęła, więc co to za aluzje w ogóle? 

zrezygnowałaś bez walki o uwagę Polaków, gdyż jesteś odrażająca w obyciu i po prostu nie masz szans i tyle :) możesz sobie do tego dokładać legendę :)

ps. wielu jest w Warszawie spolonizowanych Wietnamczyków i Chińczyów z paszportem RP czy z automatu stali się nudni i stracili swój urok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

zrezygnowałaś bez walki o uwagę Polaków, gdyż jesteś odrażająca w obyciu i po prostu nie masz szans i tyle :) możesz sobie do tego dokładać legendę :)

ps. wielu jest w Warszawie spolonizowanych Wietnamczyków i Chińczyów z paszportem RP czy z automatu stali się nudni i stracili swój urok? :D

Nie chciałabym takiego skosnookiego z Polski. Oni często są utyci, bo biorą przykład z Polaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak już to Anna. 

Jolanta a nie „Joanna” była „koleżanka” która wczoraj  rozpoznałam. A o Azjatach wypowiadały się wczoraj trzy ja, Jolanta i jeszcze jedna 😋

Dzieki za wyjasnienie:) pamietam imie joanna ale nie rozumialam czemu joanna mowi w l.mn ze chcemy poznac azjatow, a to was 3, a z jakiej miejscowosci piszecie jak nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki skośnooki Taemin (piękny jest) to byłby facet dla mnie. Przystojny, smukły z worem kasy idealny dla Europejki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taki skośnooki Taemin (piękny jest) to byłby facet dla mnie. Przystojny, smukły z worem kasy idealny dla Europejki 

Ten piosenkarz? Eee wyglada jak dziecko:) ja lubie męskich facetow, z nim mialabym wrazenie ze jestem z kobieta, a ty do kogo jestes podobna z urody ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania przez siebie zadane. Schizofrenia? Ja nie musze Ci sie tłumaczyć o czym mam pojęcie, bo nie jesteś dla mnie kandydatem na służącego nawet. Prosiłam o wypowiedzi fajnych dziewczyn.  Pytałam czy mają podobne przeżycia. Zakompleksionym wolom roboczym z magazynu i produkcji podziękuję. Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. 

Wyżej srasz niż dupę masz. A "porozmawiać" można z tobą pewnie o lakierach i farbach do włosów. A z motoryzacji to orientujesz się pewnie, czy auto ma kolor czarny czy czerwony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×