Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z klasą

Faceci są po prostu nudni

Polecane posty

Gość Interkom

Kobieta z klasą to taka co umie o siebie zadbać, widocznie tutaj piszą kobiety bez klasy, szkoły, bez pieniedzy, są w nędzy. 

Większość nawet nie stała koło kobiety z klasą i z kasą 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale wiesz, ze zabiegi medycyny estetycznej to 1 ml kwasiku to 1000 zł a potrzeba np.4 ml plus on się ciagle wchłania? Co 3 tygodnie paznokcie u rak 200 zł stopy 110 zł, fitness/siłownia, kosmetyki a gdzie inne rzeczy? Wątpię, ze Cie stać

nie wiem komu trzeba 4ml kwasiku, chyba 50 latce.

Poza tym jak jestes taka droga w utrzymaniu to sama sobie zarob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Polki i tak przegrywają rywalizacje matrymonialną o względy Polaków już nawet z Ukrainkami i Wietnamkami, nawet do tego się nie nadają by rozkochać w sobie rdzennego mieszkańca swego kraju 🙂

Nie przegrywają, bo nie biorą udziału w tej rywalizacji, żadna szanująca się kobieta nie zwiąże  się z Polakiem. 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

tak gadasz, bo za wysokie progi na Twoje nogi i nie masz szans u Polaków, klasyczny syndrom wyparcia

Polaków to nikt nie chce, bo to najgorszy sort mężczyzn. Was nawet kobiety trzeciego świata nie chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie wiem komu trzeba 4ml kwasiku, chyba 50 latce.

Poza tym jak jestes taka droga w utrzymaniu to sama sobie zarob.

Do ust trzeba minimum 4-5 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do ust to ja ci mogę i 50 ml wtrysnąć. Ale z odległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Do ust trzeba minimum 4-5 ml

Do mózgu se wstrzyknij, tylko naturalne usta a nie glonojad lachociag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie przegrywają, bo nie biorą udziału w tej rywalizacji, żadna szanująca się kobieta nie zwiąże  się z Polakiem. 

Polaków to nikt nie chce, bo to najgorszy sort mężczyzn. Was nawet kobiety trzeciego świata nie chcą. 

moj Boze, kobieto, co ty gadasz? Sama jestem kobieta, singielka, zadna ulegla sluzaca jak napewno stwierdzisz, a slabo mi jak to czytam. Polacy sa tacy fe, a Azjaci super. Kto broni byc z Azjata? Tylko watpie, ze taki zechce Polke, to moze byc bardzo trudne, nie lubia obcokrajowcow i ich spoleczenstwo jest dosc patriarchalne, (wiec pewnie trzeba by sie poswiecic i byc ulegla mezowi, taki pech) chociaz wielu dobrze zarabia i utrzyma kobiete...  Ja jednak wole Polaka, nie kazdy bedzie beznadziejny, nie jestem wszechwiedzacym jasnowidzem, nie poznalam kazdego Polaka na swiecie zeby oceniac kazdego z gory. Wielu jest fajnych i przystojnych, ja akurat znam sporo madrych i wyksztalconych mezczyzn... Nie wiem skad to wytrzasnelas... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

moj Boze, kobieto, co ty gadasz? Sama jestem kobieta, singielka, zadna ulegla sluzaca jak napewno stwierdzisz, a slabo mi jak to czytam. Polacy sa tacy fe, a Azjaci super. Kto broni byc z Azjata? Tylko watpie, ze taki zechce Polke, to moze byc bardzo trudne, nie lubia obcokrajowcow i ich spoleczenstwo jest dosc patriarchalne, (wiec pewnie trzeba by sie poswiecic i byc ulegla mezowi, taki pech) chociaz wielu dobrze zarabia i utrzyma kobiete...  Ja jednak wole Polaka, nie kazdy bedzie beznadziejny, nie jestem wszechwiedzacym jasnowidzem, nie poznalam kazdego Polaka na swiecie zeby oceniac kazdego z gory. Wielu jest fajnych i przystojnych, ja akurat znam sporo madrych i wyksztalconych mezczyzn... Nie wiem skad to wytrzasnelas... 

Oni sami piszą, ze Koreanki są brzydkie i maja małe cycki dlatego wola Europejki, bo są seksowne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

moj Boze, kobieto, co ty gadasz? Sama jestem kobieta, singielka, zadna ulegla sluzaca jak napewno stwierdzisz, a slabo mi jak to czytam. Polacy sa tacy fe, a Azjaci super. Kto broni byc z Azjata? Tylko watpie, ze taki zechce Polke, to moze byc bardzo trudne, nie lubia obcokrajowcow i ich spoleczenstwo jest dosc patriarchalne, (wiec pewnie trzeba by sie poswiecic i byc ulegla mezowi, taki pech) chociaz wielu dobrze zarabia i utrzyma kobiete...  Ja jednak wole Polaka, nie kazdy bedzie beznadziejny, nie jestem wszechwiedzacym jasnowidzem, nie poznalam kazdego Polaka na swiecie zeby oceniac kazdego z gory. Wielu jest fajnych i przystojnych, ja akurat znam sporo madrych i wyksztalconych mezczyzn... Nie wiem skad to wytrzasnelas... 

To Twój problem, że nikt poza Polakiem Cię nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko kobiety które nie maja żadnych szans u innych biorą się za Polaków, bo nie maja wyjścia a później ryczą do poduszek ze musza uprawiać seks z obleśnym Polakiem a nie egzotycznym szczupłym Koreańczykiem/Chińczykiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tylko kobiety które nie maja żadnych szans u innych biorą się za Polaków, bo nie maja wyjścia a później ryczą do poduszek ze musza uprawiać seks z obleśnym Polakiem a nie egzotycznym szczupłym Koreańczykiem/Chińczykiem 

Twoj stary to pewnie cygan a nie polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

To Twój problem, że nikt poza Polakiem Cię nie chce.

Haha, czy ja wiem, Grecy mnie podrywali, ale niech bedzie, ty wszystko lepiej wiesz bo jestes wszechwiedzaca 😂nie odbierz tego zle, ale mam wrazenie, ze masz mozg wyprany przez seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Haha, czy ja wiem, Grecy mnie podrywali, ale niech bedzie, ty wszystko lepiej wiesz bo jestes wszechwiedzaca 😂nie odbierz tego zle, ale mam wrazenie, ze masz mozg wyprany przez seriale

Ja seriali nie oglądam, bo szkoda życia na takie głupoty, ale Ty pewnie oglądasz skoro o tym wspominasz. Typowa Polka z Ciebie. Ja zamiast siedzieć przed  tv wolę iść pobiegać, pojeździć na rowerze, albo pouczyć się języków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko, mam podobne odczucia. Bardzo trudno poznać fajnego, oczytanego mężczyznę z którym można fajnie pogadać, który ma pasje czy ambicje. Nie jest to niemożliwe ale w swoim 30letnim życiu poznałam ...tylko dwóch takich. Jeden był artystą. Dużo czytał. Dążył do pracy w galerii sztuki. Interesował się sztuką, bardzo ciekawie o tym mówił. Dużo mi pokazał, wciągnął w swoje pasje. Zrobił doktorat. Naprawdę miło go wspominam. 

Drugi był prostym robotnikiem hali produkcyjnej z zamiłowaniem do historii. Nie zliczę rozmów jakie mieliśmy na przeróżne tematy dotyczące wydarzeń czy postaci historycznych,  o literaturze o symbolice w sztuce. Razem "ogarnęliśmy" historię malarstwa, chodziliśmy do teatrów, na wystawy, panele dyskusyjne. Ach.. 🙂

Jednak większość ludzi (i niestety panowie w tym przodują) nie czyta nawet gazet, nie chodzi do teatru/muzeum tylko oglądają w TV jakieś głupoty. I byle do piątku, byle zachlać, zaimprezować... Przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Grecy mnie podrywali,

A mieli ser pod napletkiem? Bo jak nie mieli to nie byli Grecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja seriali nie oglądam, bo szkoda życia na takie głupoty, ale Ty pewnie oglądasz skoro o tym wspominasz. Typowa Polka z Ciebie. Ja zamiast siedzieć przed  tv wolę iść pobiegać, pojeździć na rowerze, albo pouczyć się języków. 

Z przykrością stwierdzam, ze nie masz najmniejszych szans na Azjate. Jesteś wulgarna, wyniosła i wyszczekana. Oni cenią kobiety naturalne i ciche ty co najwyżej do czarnego ghetta w Ameryce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja seriali nie oglądam, bo szkoda życia na takie głupoty, ale Ty pewnie oglądasz skoro o tym wspominasz. Typowa Polka z Ciebie. Ja zamiast siedzieć przed  tv wolę iść pobiegać, pojeździć na rowerze, albo pouczyć się języków. 

A z ciebie typowa Polka hejterka, tak, glosno teraz o hejterach 😂taka co nie zna kogos, malo wie, ale sie wypowie, oczywiscie niepochlebnie, ze skwaszona mina, oceni z gory. Wspolczuje jakos, kurcze. Zycze ci milosci do innych i w sobie.... i zeby zycie to troche zweryfikowalo, mezczyzni w Polsce nie sa wszyscy tacy zli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A z ciebie typowa Polka hejterka, tak, glosno teraz o hejterach 😂taka co nie zna kogos, malo wie, ale sie wypowie, oczywiscie niepochlebnie, ze skwaszona mina, oceni z gory. Wspolczuje jakos, kurcze. Zycze ci milosci do innych i w sobie.... i zeby zycie to troche zweryfikowalo, mezczyzni w Polsce nie sa wszyscy tacy zli

Polscy faceci maja okropna urodę takie ogry z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ludzie ja pytam ile ci wasi faceci zarabiaja że ich nie stać na wycieczkę za 2000 zł

No właśnie też się zastanawiam. Przecież każdy w miarę ogarnięty zarabia te 5k netto. Nie znam mężczyzny, który pracowałby za mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Z przykrością stwierdzam, ze nie masz najmniejszych szans na Azjate. Jesteś wulgarna, wyniosła i wyszczekana. Oni cenią kobiety naturalne i ciche ty co najwyżej do czarnego ghetta w Ameryce 

Niby w którym momencie jestem wulgarna? Moze czas zacząć się leczyć bo widzisz rzeczy, których nie ma.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No właśnie też się zastanawiam. Przecież każdy w miarę ogarnięty zarabia te 5k netto. Nie znam mężczyzny, który pracowałby za mniej. 

Ale chłop 5 tys to tez za mało. Przyjemniej z 10 tysięcy niech zarabia a nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Polscy faceci maja okropna urodę takie ogry z lasu

 

mi tez wielu sie nie podoba, to unikam a nie jeszcze sie znecac jaki brzydal, co oni poradza ze urodzili sie z taka twarza/cialem, tacy tez zasluguja na milosc. Wyglad ok trudno, gorzej jak taki mezczyzna jest nudny z charakteru, a ci sie narzuca, moze takie cos ci sie przytrafilo? Skad taka niechec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

 

mi tez wielu sie nie podoba, to unikam a nie jeszcze sie znecac jaki brzydal, co oni poradza ze urodzili sie z taka twarza/cialem, tacy tez zasluguja na milosc. Wyglad ok trudno, gorzej jak taki mezczyzna jest nudny z charakteru, a ci sie narzuca, moze takie cos ci sie przytrafilo? Skad taka niechec?

Nikt Bóg wie jak piękny się nie rodzi. jak komuś nie za bardzo to odpiwiada to można urodę w miarę swoich  możliwości się poprawić. Nie pociągają mnie po prostu Polacy i już. Nie podoba mi się ich męska uroda, krótkie włosy, wyrzeźbione ciała, mało o siebie dbaja plus Polak dla Polki będzie nudny, bo ten sam język, podobny kolorystycznie typ urody, ta Sama kultura a taki Azjata ma delikatna twarz jak nastoletni chłopiec, smukłe ciało, mówi w innym języku i to jest ta magia egzotyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zgadzam się. Dlatego ja związałam sie z Niemcem. Jest cudowny, dojrzaly, ma poczucie humoru i wiadomo, żyjemy na innym poziomie. Polki przełamcie sie!! Szkoda czasu na te polskie buraki!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Marta napisał:

Zgadzam się. Dlatego ja związałam sie z Niemcem. Jest cudowny, dojrzaly, ma poczucie humoru i wiadomo, żyjemy na innym poziomie. Polki przełamcie sie!! Szkoda czasu na te polskie buraki!!!! 

I dobrze zrobiłaś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jego dziadek wiązał drutem ręce twojemu dziadkowi, a ty mu druta prostujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna Polka
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To jego dziadek wiązał drutem ręce twojemu dziadkowi, a ty mu druta prostujesz??

Prostuje mu druta głowa i jestem z Siebie dumna! Jestem dumna Polka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej dupna pier/dolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Problemem kobiet z takich tematów jest to, że nie potrafią kija z tyłka wyjąć, a zwalają całą winę na facetów. Byłem kiedyś na randce z taką jedną. Pani z zarządu jednego z większych banków w Polsce. Lubi czytać dużo książek, interesuje się rozwojem osobistym i psychologią. Ja również interesuje się różnymi rzeczami, ale po 15 minutach szukałem już kelnera aby zamknąć rachunek i marzyłem, żeby w domu nalać sobie już podwójne whisky. 

Dramat. I ta dziewczyna z pewnością miała podobne przemyślenia co autorka tego tematu. Jest po prostu taki typ ludzi/kobiet, który nie wie jak zachować się na randce. Myślą, że jak pogadają o swoich rozległych zaitneresowaniach to ktoś będzie wtedy ją rozbierał wzrokiem. 

Ja bym to nazwał po prostu: Nerd. Taki kobiecy Nerd. I to jeszcze z bardzo niskim poziomem inteligencji emocjonalnej. Moja kobieta jest jednym z najzdolniejszych naukowców młodego pokolenia. Liczne nagrody i stypendia. Ale jak rozmawiamy ze sobą to rozmowa jest normalna jak w parach. Ja nie męczę jej notowaniami spółek giełdowych, czy sondażami Kofederacji na wybory do parlamentu, a ona nie męczy mnie nowymi nanomateriałami używanymi w przemyśle i jest super. 

Autorce tematu życzę wyjąć kija z tyłka, wyluzować się trochę, bo to że interesujesz się wieloma rzeczami, a nie potrafisz rozmawiać z ludźmi to świadczy tylko o pewnej ułomności. 

Nie pozdrawaiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbo
4 godziny temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Jak w tytule... Czy dziś naprawdę nie ma jus wolnych interesujących mężczyzn? Z pewnych przyczyn, nie będę tu sie rozpisywać z jakich, nie poznałam nikogo poważnego na studiach. Teraz jestem juz po, pracuje w wyuczonym zawodzie, dodatkowo doksztalcam się w innej branży. Mam marzenia i aspiracje. Chciałabym zwiedzić choć kawałek tego pięknego świata. Interesuje sie troszkę motoryzacja, odwiedzam regularnie fryzjera i kosmetologa. Chodzę regularnie na basen i siłownię. Czytam książki. Z wyglądu normalna - ani klasyczna piękność ani wyjątkowo brzydka. Miałam powodzenie zawsze, teraz tez sie za mna oglądają,Uśmiechaja, składają propozycje... Ale niestety nie mogę poznać nikogo interesującego. Faceci są po prostu nudni. Nie mają zainteresowań, nie czytają książek, nie ma o czym z nimi rozmawiać. Tragedia jakas. Wielu z. Nich nie wie naeet co tonsa znaki interpunkcyjne, więc z nich nawet nie korzystaja. Potrafią tylko odpisać: nom, ok, ale u nas lało, a. Dziecko sąsiada się zesralo... No ludzie... Ręce opadają. Wy fajne kobitki tez macie problem z poznaniem kogoś normalnego? Łatwiej jest być tepa laska, bo takie chcą tylko seksu i zeby facet od rodziców je zabral i nie mają wyższych aspiracji. Tak sie chciałam wygadac tylko. Bo dbać o siebie będę dalej. I robić swoje również. 

Ale czego ty lalka chcesz? Bo na razie to sama jesteś zapatrzona w siebie a nawet nie potrafisz określić kogo szukasz, pewnie modela z TV z pałacem i obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×