Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kondzirex

Szukam laski do fetyszu 😅

Polecane posty

Gość Lidka

Ale jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kondzirex napisał:

Fart Fetish 

Żeby nie było, że nie wytłumaczyłem to chodzi, że przez neta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert
46 minut temu, Gość Lidka napisał:

Ale jakiego?

Lidka pisz marex.kaukaz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam farta

Fart fetish? Ostatnio to dość popularne. Może to i dobrze - przynajmniej ludzie są bardziej świadomi i może za parę lat to nie będzie dziwić ludzi, że są faceci (zresztą nie tylko!), których takie coś kręci 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc23
4 minuty temu, Gość mam farta napisał:

Fart fetish? Ostatnio to dość popularne. Może to i dobrze - przynajmniej ludzie są bardziej świadomi i może za parę lat to nie będzie dziwić ludzi, że są faceci (zresztą nie tylko!), których takie coś kręci 😉 

,,...a coz to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam farta
4 minuty temu, Gość Gosc23 napisał:

,,...a coz to takiego?

To odczuwanie podniecenia gdy ktoś (najczęściej ktoś dla nas atrakcyjny) puszcza bąki. Wim, brzmi komicznie i niemożliwie, ale to fakt. Wejdź sobie na pierwszą lepszą stronę z filmikami dla dorosłych  wpisz tę frazę, to zdziwisz się ile wyników dostaniesz 😉

Przy czym z góry mówię, że są różne jego odmiany i tak naprawdę różnych ludzi różne rzeczy z tym związane kręcą. Jednym wystarczy, że ktoś robi to w ich obecności, drudzy lubują się w tym, gdy partnerka/partner siada im na twarzy i to daje czadu. Jednych jara sam dźwięk, jednak zapachu nie znoszą, a na drugich działają obie rzeczy. Są też odmiany, gdzie kogoś podniecają jego własne pierdy, albo wyłącznie robienie tego dla kogoś. To tak w skrócie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 będę się bawił w takie coś za niedługo , będzie też lizanie pupy , piss do ust i takie tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2021 o 08:21, Karolina pani napisał:

Daj znać 

Czemu do Ciebie nie może wysłać wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna jak chce to sama wie co ma robić. Tylko musi to polubić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łuk00 napisał:

Dziewczyna jak chce to sama wie co ma robić. Tylko musi to polubić

 

Dobrze mówisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem do Ciebie na priv napisać 

1 minutę temu, Karolina pani napisał:

Dobrze mówisz,

Ale nie da się wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karolina pani napisał:

Dobrze mówisz,

To przede wszystkim. Ale i tak nie zaszkodzi jej trochę wspomóc pyszną kolacyjką, która pobudzi nieco feromony 😇

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Mo°na napisał:

ja np ostatnio nie moglam sie powstrzymac ale ze mi bylo gupio to biedna trzymalam i dostalam wzdec 

Biedna 🙄 A wystarczy mieć takiego partnera, który nie dość, że nie miałby nic przeciwko temu, że partnerka będzie przy nim wyluzowana, to jeszcze brzuszek pomasuje i najdzie go od tego mega ochota na małe co nieco 😇

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma tak przez pierwsze dni okresu że gazuje jak opentana.  Niewiem czy to normalne ale żbiki takie że dla kogoś kogo to podnieca odlot gwarantowany. Kobietki też tak macie pierwszego nią że gazujecie bo niewiem  czy to normalne jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Mo°na napisał:

ale to bylo w pracy .... wszyscy by pouciekali z samolotu 

No to faktycznie, w samolocie ciężko by było się z tym ukryć 🙈 No ale zawsze można zganiać na kogoś innego - wielu dalej twierdzi, że piękne kobiety nie puszczają bączków 😁

I spokojnie, raczej by nie pouciekali z samolotu, który jest tysiące metrów nad ziemią 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jakiś dewiant napisał:

No to faktycznie, w samolocie ciężko by było się z tym ukryć 🙈 No ale zawsze można walić cichce i zganiać na kogoś innego - wielu dalej twierdzi, że piękne kobiety nie puszczają bączków 😁

I spokojnie, raczej by nie pouciekali z samolotu, który jest tysiące metrów nad ziemią 😉

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mo°na napisał:

ale te cichacze ponoc najbardziej pachna xD

Prawda! 😁 Ale zaleta jest taka, że przynajmniej nie słychać skąd dochodzą i kiedy następuje detonacja, przez co nie da się tak prosto ustalić kto popsuł powietrze 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mo°na napisał:

eee nie w pracy trzeba dbac o czyste powietrze hahahaaaa:classic_laugh:

Ojtam. Od odrobiny zapaszków jeszcze nikt nie umarł 😋 a od skrętu kiszek owszem 😧

Poza tym a nuż się trafi jakiś amator tego o czym mowa w temacie i od razu by miał przyjemny lot 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jakiś dewiant napisał:

To przede wszystkim. Ale i tak nie zaszkodzi jej trochę wspomóc pyszną kolacyjką, która pobudzi nieco feromony 😇

To za wsze jest miło i przyjemniej i na pewno pobudzi 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Łuk00 napisał:

Byla z tym u gina to powiedziałem że przez pierwsze dni tak jest bo  macica się obkurcza

Poza tym pewnej też hormony tu dużo mają do powiedzenia. Bo nagle zwalnia albo przyspiesza metabolizm, przez co są zaparcia albo rozwolnienie i brutalne gazy się dosłownie znikąd biorą. 😉

W  ciąży to podobno dopiero cuda się dzieją w kobiecym ciele pod tym kątem. Jeszcze jak dziecko randomowo naciska na jelita od wewnątrz, to trudno o przewidzenie kiedy się co wymaknie 😁 Co może być zabawne w miejscu publicznym np 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe ze tak się dzieje co prawda w ciąży tak nie było u mojej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×