Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czytałam ostatnio arcyciekawy artykuł o powikłaniach przy znieczuleniach przy cesarkach, czy słyszałyście coś o tym, czy można sobie zażyczyć cesarki BEZ znieczulenia

Polecane posty

Gość gość

Znieczulenie może spowodować NIEODWRACALNE uszkodzenia w organizmie. Autyzm u dziecka poznieczuleniowy, itd. Czy slyszalyscie cos o tym? Czy cesarka musi byc KONIECZNIE z takim znieczuleniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Znieczulenie może spowodować NIEODWRACALNE uszkodzenia w organizmie. Autyzm u dziecka poznieczuleniowy, itd. Czy slyszalyscie cos o tym? Czy cesarka musi byc KONIECZNIE z takim znieczuleniem? 

A jak to sobie wyobrażasz? Że Ci brzuch przekroją bez znieczulenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Znieczulenie może spowodować NIEODWRACALNE uszkodzenia w organizmie. Autyzm u dziecka poznieczuleniowy, itd. Czy slyszalyscie cos o tym? Czy cesarka musi byc KONIECZNIE z takim znieczuleniem? 

Wydaje mi, ze tylko z takim.. 

Najlepiej urodzic naturalnie bez znieczulenia, tak jak ja. Omało nie umarlam z bólu ale od razu po porodzie smigałam przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wydaje mi, ze tylko z takim.. 

Najlepiej urodzic naturalnie bez znieczulenia, tak jak ja. Omało nie umarlam z bólu ale od razu po porodzie smigałam przy dziecku

Piszesz jakby każda matka miała wybór, a te rodzące przez cc były w jakiś sposób gorsze. Wyobraź sobie, że ja wyboru nie miałam. Dziecko wyciągano w biegu w 34 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cesarka bez znieczulenia? LOL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem czy musi byc ze znieczuleniem.  Nie jestem nawet pewna czy lekarz musi byc obecny.  Najlepiej w domu tylko poszukaj dobrego weterynarza z pewna reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piszesz jakby każda matka miała wybór, a te rodzące przez cc były w jakiś sposób gorsze. Wyobraź sobie, że ja wyboru nie miałam. Dziecko wyciągano w biegu w 34 tygodniu ciąży.

Oj dziecko. Normalnie napisalam. Ilez moich kolezanek rodzilo przez cc. Gorsze? Skad takie myslenie w ogole, jakby kosciolkowe... Nie wiem o co ci chodzi. Moze madrzejsze nie gorsze? Niewiadomo. 

Niektore wyjscia nie mialy niektore chcialy bo sie bały i słusznie. 

Nie wiem czy autorka chce czy musi niech napisze. Jesli chce a boi sie znieczulenia to niech rodzi jak ja. Jesli musi to nie ma wyjscia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejna gownoburza o cc czy sn, nie chcę się tego czytać, ja rodziła sn 2 razy czekam na 3 raz i mam to w dupie jak rodziły inne, niech se rodzą jak chcą, a ten temat jest założony tylko po to by wywołać kłótnie  i wyzywanki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale głupoty, jestem z cesarki z lat 80tch , „wyrodna” mama nie karmiła piersią i mam dobry zawód i 130 iq. Autyzm Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oj dziecko. Normalnie napisalam. Ilez moich kolezanek rodzilo przez cc. Gorsze? Skad takie myslenie w ogole, jakby kosciolkowe... Nie wiem o co ci chodzi. Moze madrzejsze nie gorsze? Niewiadomo. 

Niektore wyjscia nie mialy niektore chcialy bo sie bały i słusznie. 

Nie wiem czy autorka chce czy musi niech napisze. Jesli chce a boi sie znieczulenia to niech rodzi jak ja. Jesli musi to nie ma wyjscia 

Nie życzę sobie, żeby nazywano mnie dzieckiem. Ani Twoja poprzednia wiadomość, ani ta teraz nie była życzliwa i nie, nie piszesz normalnie. Zaczepiasz i prowokujesz. Poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie życzę sobie, żeby nazywano mnie dzieckiem. Ani Twoja poprzednia wiadomość, ani ta teraz nie była życzliwa i nie, nie piszesz normalnie. Zaczepiasz i prowokujesz. Poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Piszesz jak dziecko. I sadze, ze jestes mlodziutka. 

Sama piszesz bzdury, ze ktos kto rodzil przez cc jest gorszy. 

Dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ty jesteś jakaś jebnieta, dziewczyna normalnie napisała, że najlepiej sn rodzic i to jest prawda. Nie była chamska ani nic, stwierdziła fakt poparty własnym doświadczeniem. A że różnie w życiu bywa i czasem jest wskazanie do cc to chyba jasne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pokaż ten "ciekawy artykuł". Ciekawe, czy będzie na stronie Pudelka czy oszołomów antyszczepionkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ty jesteś jakaś jebnieta, dziewczyna normalnie napisała, że najlepiej sn rodzic i to jest prawda. Nie była chamska ani nic, stwierdziła fakt poparty własnym doświadczeniem. A że różnie w życiu bywa i czasem jest wskazanie do cc to chyba jasne 

A ja byłam chamska??? W którym miejscu??? Nigdy bym nikomu nie napisała, że jest jebnięty, ani nie nazywała dorosłych kobiet dziećmi, bo to zupełnie niezrozumiałe. Wiem, że Kafeteria to śmietnisko, ale niektóre zachowania wciąż mnie szokują. I nie, nigdzie nie napisałam, że ktoś kto rodził przez cc jest gorszy, tylko że inna kobieta zasugerowała, że tak jest. Dla mnie poród to poród, wszystko jedno jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×