Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość samotny

Mam 30 i ciągle sam

Polecane posty

Gość realios 458

Związek to odpowiedzialność za kogoś, za dzieci. Ma się tę świadomość, że trzeba ciężko pracować na rodzinę, aby ją utrzymać. Dla mnie byłoby to obciążenie. W dodatku brak czasu dla siebie, na swoje hobby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Wszystko można pogodzić. Życie w pojedynkę  na krótki okres czasu może być i zabawne lecz na dłuższą metę to się nie sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realios 458

Pogodzić ? Ciekawe jak. Gdy musisz ciężko pracować na rodzinę, aby ją utrzymać to nie będziesz miał czasu dla siebie. Dzieciaki wokół ciebie, brak ciszy. Zresztą niech każdy żyje jak mu tam pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Dobra płeta lecz ja oczekuje odd życia czegoś innego, czegoś... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
56 minut temu, Gość Gość samotny napisał:

Dobra płeta lecz ja oczekuje odd życia czegoś innego, czegoś... 

"puenta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Sorki to przez autokorekta ;). Dlaczego się tak mało uśmiecham, jechałem rowerem puszczałem uśmiech do dziewczyn a one niewiedza o co biega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

faktycznie, autokorekta może płatać figle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Próbowałem na portalach randkowych, dawałem swą lokalizację, ładny opis, zdjęcie i zagadywałem - zero odpisów. Czy te profile tam są prawdziwe. Może znacie jakieś uczciwe portale, czaty czy coś podobnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Wysr.ałem z siebie konkretnego stolca mmmm dziewczyny wyglancujcie mi te du.pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realios 458

To czy ktoś ma dziewczynę czy nie, to kwestia często przypadku, wrodzonych cech osobowości.  Można np czegoś szukać i tak się tego nie znajdzie.   Życie samo piszę scenariusze. Człowiek na wiele rzeczy wpływu nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Czyli pozostaje czekać na to co los mi da - na to wpływu nie mam, mogę tylko ewentualnie uzbroić się w cierpliwość ponieważ pojawia się w najmniejspodziewanym czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realios 458

Można kierować się też intuicją. Tylko trzeba być na nią otwartym. Czasami podszepty potrafią nam podpowiedzieć co zrobić, gdzie się udać. Mój kumpel miał jedną jedyną dziewczynę w wieku 15 lat i poznał ją przez przypadek, pisząc z nią smsy. Oczywiście jest sam już od 12 lat, bo stwierdził, że nie jest to dla niego. To tylko taki przykład z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alel

ale przecież autor też miał wiele dziewczyn tylko każdą zlewał.  Otwartym być to jedno, a drugie to szanować co się ma i nie gonić wciąż za czymś idealnym

 

okres lub czas

nie okres czasu bo to błąd językowy, powtórzeniowy, pleonazm jak masło maślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

W roli uścislenia to popierwsze epizod to nie związek i po drugie wykorzystały i porzuciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilop

A co Ty masz do zaoferownaia kobietom, skoro nie bycie mężem i ojcem a wymagasz wierności? Wypisz ścisłowcu 5 atrakcji które zapenwisz kobiecie, dla których to atrakcji ona miałaby się poświęcać ograniczać do bycia z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Ciężko to tak powymieniac, sprobuje:

1. Nieograniczanie, zaangażowanie oraz dbanie o jej rozwój. 

2. Odpowiedzialność, niezawodność, szczerość (bez kłamstw), zaufanie oraz rozmowę (nawet na trudne tematy zawsze idzie znaleźć kompromis). 

3. Słuchanie, wspieranie, opieke (materialna i zdrowotną) i bezpieczeństwo. 

4. Traktowanie jak równego partnera w każdej dziedzinie życia nie służącego jak to zazwyczaj bywa. 

5. Zrozumienie, oddanie i moja skromną osobę. 

To by było tyle z mojej wenny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto

połączenie ojca i kolegi. jesteś zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Dlaczego tak uważasz, że niby tylko zabieram innym powietrza. Też mam uczucia i prawo do miłości. Czy w tych punktach wpisanych coś nie tak jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
Dnia 26.05.2019 o 10:55, Gość oto napisał:

połączenie ojca i kolegi. jesteś zbędny

trafił/a w bingo! poza 5 cechami wypisanymi brakuje właśnie tego "czegoś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Bliżej niesformułowanego tego czegoś nie da się opisać, ubrać w słowa - to trzeba poczuć, prawda. To jak miałem to wyrazić - napisałbym wiersz lecz kto go by zechciał przeczytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Pewnie jesteś introwertykiem, domatorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Domator może trochę bardziej niż większość populacji. Co do introwertyk to raczej jestem otwarty na ludzi, aktywny. Tylko z tymi kobietami mi niewychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Cóż. Mam 28 lat i sam nigdy nie byłem w związku. Z natury introwertyczny melancholik, domator.  Kobiety lubią pewnych siebie kolesi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Powiem tak, swoją wartość znam a to że jestem nieśmiały to inna kwestia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Jedni mają kobiety, aż nadto, drudzy nie mają nic przez większość życia, lub wcale. Z natury mało wrażliwi, pewni siebie mają łatwo z kobietami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

baby samotne są szczęśliwe i zdrowe i długo żyją. chłop samotny słabo zarabia i usycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Może masz rację że niczym kwiat bez wody usycha. Wpadł mi taki pomysł - może ktoś popisze lub spotka się? Naciągane i głupie co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Gość samotny napisał:

Może masz rację że niczym kwiat bez wody usycha. Wpadł mi taki pomysł - może ktoś popisze lub spotka się? Naciągane i głupie co? 

Widzę że dobry z ciebie człowiek tylko trochę zagubiony brak tej jedynej miłości fajnie piszesz o małych cudownych kruszynkach dzieci są taki kochające. Życzę Ci wszystkiego co dobre powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny
1 godzinę temu, Aneczka9999 napisał:

Widzę że dobry z ciebie człowiek tylko trochę zagubiony brak tej jedynej miłości fajnie piszesz o małych cudownych kruszynkach dzieci są taki kochające. Życzę Ci wszystkiego co dobre powodzenia. 

Dziękuję bardzo. Ktoś ostatnio mi poradził tak: skoro szukałeś i ditej pory nie znalazłeś daj szansę by to ona cię zaskoczyła i znalazła. Czy jest w tym coś racji, sensu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość samotny napisał:

Dziękuję bardzo. Ktoś ostatnio mi poradził tak: skoro szukałeś i ditej pory nie znalazłeś daj szansę by to ona cię zaskoczyła i znalazła. Czy jest w tym coś racji, sensu? 

Myślę że jest, szukanie i myślenie tylko o tym stanowi że nasze myśli zabierają nam sen życia a miłość może przyjść sama niespodziewanej chwili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×