Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość samotny

Mam 30 i ciągle sam

Polecane posty

Gość Prawda
6 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

te... ale po co ja mam zmieniac prace skoro ja na pieniadze nie narzekam? nie rozumiem w ogole twojej lini ataku..  pomysl o czyms lepszym.. bo nie trafiasz

Bo to ty narzekasz na brak kobiety? Nie chcesz, nie zmieniaj nic. Ktoś musi przegrać, żeby ktoś inny mogl wygrać. Od ciebie zależy na jakiej pozycji będziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
6 minut temu, Gość Prawda napisał:

Bo to ty narzekasz na brak kobiety? Nie chcesz, nie zmieniaj nic. Ktoś musi przegrać, żeby ktoś inny mogl wygrać. Od ciebie zależy na jakiej pozycji będziesz. 

Tutaj nie chodzi o zmianę pracy. Warto mieć stabilną i przynoszącą zarobek pracę. I Kolega ma taką, nawet uzbierał. Problem w tym że widać że jest furiatem. Coś od polityki robi wyrzuty, jak ja nawet zbytnio się nie interesuję polityką:P.

Złość i jad. nie ma miejsca na uczucia. prosta fizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość abc napisał:

Tutaj nie chodzi o zmianę pracy. Warto mieć stabilną i przynoszącą zarobek pracę. I Kolega ma taką, nawet uzbierał. Problem w tym że widać że jest furiatem. Coś od polityki robi wyrzuty, jak ja nawet zbytnio się nie interesuję polityką:P.

Złość i jad. nie ma miejsca na uczucia. prosta fizyka.

No tak, oszczędności rzędu 10 000 zl jako 30 letni kawaler to NIC, brak auta. Zarobki rzędu 2000 zł. I o jakim zakładaniu rodziny tu mowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

brak auta? hahaha a kto ci takie brednie dziewczynko powiedział? wiec zeby cie poinformowac, jestem wlascicielem DWOCH aut.. z czego jedno stosunkowo nowe i dobre..

co do zarobków to robiąc obecnie tyle godzin ile robie to wychodzę na 3 z przodu i wierz mi, że na wszystko mi starcza.., mam tez odłozoną pewną sume, a jak dla ciebie 10 000 to nic, to widocznie jestes typową szm.atą, która leci TYLKO na kase.. bo ja obecnie znam MNOSTWO osób, które zyje od wyplaty do wyplaty, pozyczajac pieniadze na ostatnie kilka dni przed wyplata bo nie mają co kupic do jedzenia.. i jakoś zyja,  ja np takich problemów nie mam

Ten smród ludzki pt. Gość Kobieta nic w życiu nie osiągnął poza pracą na jakiejś kasie albo w galerii handlowej ale od faceta to tylko wymagać: 5k na miesiąc, super auto, oszczędności nie wiadomo jakie i jeszcze najlepiej jakby był "zaradny" i miał własną firmę chociaż taki smród pewnie sama nie umie PIT-a wypełnić :) Pełno takiego syfu na kafe, tylko że ona nie będzie sama; znajdzie sobie jakąś niedorajdę 5/10 którego będzie kopać w d.pę a ten będzie się cieszył że "ma dziewczynę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

brak auta? hahaha a kto ci takie brednie dziewczynko powiedział? wiec zeby cie poinformowac, jestem wlascicielem DWOCH aut.. z czego jedno stosunkowo nowe i dobre..

co do zarobków to robiąc obecnie tyle godzin ile robie to wychodzę na 3 z przodu i wierz mi, że na wszystko mi starcza.., mam tez odłozoną pewną sume, a jak dla ciebie 10 000 to nic, to widocznie jestes typową szm.atą, która leci TYLKO na kase.. bo ja obecnie znam MNOSTWO osób, które zyje od wyplaty do wyplaty, pozyczajac pieniadze na ostatnie kilka dni przed wyplata bo nie mają co kupic do jedzenia.. i jakoś zyja,  ja np takich problemów nie mam

Ten smród ludzki pt. Gość Kobieta nic w życiu nie osiągnął poza pracą na jakiejś kasie albo w galerii handlowej ale od faceta to tylko wymagać: 5k na miesiąc, super auto, oszczędności nie wiadomo jakie i jeszcze najlepiej jakby był "zaradny" i miał własną firmę chociaż taki smród pewnie sama nie umie PIT-a wypełnić :) Pełno takiego syfu na kafe, tylko że ona nie będzie sama; znajdzie sobie jakąś niedorajdę 5/10 którego będzie kopać w d.pę a ten będzie się cieszył że "ma dziewczynę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ten smród ludzki pt. Gość Kobieta nic w życiu nie osiągnął poza pracą na jakiejś kasie albo w galerii handlowej ale od faceta to tylko wymagać: 5k na miesiąc, super auto, oszczędności nie wiadomo jakie i jeszcze najlepiej jakby był "zaradny" i miał własną firmę chociaż taki smród pewnie sama nie umie PIT-a wypełnić 🙂 Pełno takiego syfu na kafe, tylko że ona nie będzie sama; znajdzie sobie jakąś niedorajdę 5/10 którego będzie kopać w d.pę a ten będzie się cieszył że "ma dziewczynę" 🙂

5k netto to w dzisiejszych czasach tyle co nic. I nie, nie pracuje na kasie, choć nic do tych kobiet nie mam. Współczuję im, ze zwiazaly sie z takimi nieudacznikami jak wy, których nie stać na życie i muszą ciężko harowac w markecie, w każdy weekend i po godzinach. Gdyby myślały tym czym powinny, to by nie musiały ciężko harowac. Żaden szanujący sie mężczyzna nie pozwoli na to, by jego kobieta zapieprzala w markecie jak jakis robot. Sam by prędzej wziął 2 etaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Chciałem tylko kilku praktycznych porad może z kimś pogadać w ewentualności poznanie kogoś. Zaznaczam niechciałem takiej wymiany zdań jaka nastąpiła. Czy ma dom/mieszkanie, dobrą pracę, godne oszczędności. W czym to przeszkadza by kogoś poznać. Chyba powoli tracę wiarę w człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
8 godzin temu, Gość Gość samotny napisał:

Chciałem tylko kilku praktycznych porad może z kimś pogadać w ewentualności poznanie kogoś. Zaznaczam niechciałem takiej wymiany zdań jaka nastąpiła. Czy ma dom/mieszkanie, dobrą pracę, godne oszczędności. W czym to przeszkadza by kogoś poznać. Chyba powoli tracę wiarę w człowieka. 

Spokojnie, nie trzeba tracić wiary w człowieka zaraz. Tez widzę że się pozjeżdżali tu z typowo zawistnymi komentarzami sprowadzającymi sprawy uczuciowe do ekonomicznych. A raz weszłam na kafeterię zobaczyć co ludzie mogą wypisywać w tematach odnoszących się do samotności ludzi całkiem jeszcze młodych, ale przebijają się w większości Karyny i Sebixy pertraktujący o zgromadzonych tysiaczkach i autkach. Powiem tak, a niech ma sobie gość ze 3 auta, ale co z tego jak nie ma za grosz właściwego ciepłego podejścia do kobiety. Jak ktoś kto wyzywa kobiety od szmat i POsrańców ma wychować córkę/syna na wrażliwą, odpowiedzialną istotę?

Skreślony, next please.. Po prostu.

I takie problemy właśnie mają kobiety w moim wieku, 31 lat. I naprawdę nie gra roli, ile ma aut, ile $$, ile kkk wyciąga. Jeśli to Donald Trump w przebraniu to ja dziękuję za bogatych dupków.

Gdzieś dałam opis i link tego jak powinien się wyrażać o dziewczynie/kobiecie odpowiedni mężczyzna. Tutaj Keanu Reeves o Sandrze Bullock, podczas kręcenia filmu "Speed". Szczególnie -0:54 sek.

https://www.youtube.com/watch?v=WV1DeFR2yf4

Nie dziwię się że takiemu każda rzuciłaby się w ramiona.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloo
Cytat

Czy ma dom/mieszkanie, dobrą pracę, godne oszczędności. W czym to przeszkadza by kogoś poznać.

jestes de bi lem jeśli nie wiesz i sie dziwisz. w ogóle nie startuj do płci przeciwnej, nie wartyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Każdy ma prawo do swojego zdania ale nie noszę obrażanie - to tak jakby oceniać książkę po okładce. Jedni zrobią tak, drudzi przeczytają tylko wstęp a innni streszczenie i będą brylować. Przeczytanie jej to złożony proces który podejmują nieliczni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
2 godziny temu, Gość Gość samotny napisał:

Każdy ma prawo do swojego zdania ale nie noszę obrażanie - to tak jakby oceniać książkę po okładce. Jedni zrobią tak, drudzi przeczytają tylko wstęp a innni streszczenie i będą brylować. Przeczytanie jej to złożony proces który podejmują nieliczni. 

A tam. Mnóstwo ludzi czyta książki od A do Z. Przeintelektualizowane wyższe mniemanie o sobie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Nie, niemam takiego podejścia. Poprostu chciałem zaznaczyć że może tak poprostu dla odmiany jak któryś zgaduje może troszkę pociągnąć rozmowę a nie od razu spławiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30stce

Ja mam 34lata, pracuje ale mieszkam z rodzicami. Mam własny samochód i kilka innych rzeczy. Średnio w roku bzykam 3-4 kobiety. Od 42latek po 20latki. Coś z wami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Przeklinam swoje serce, niech się w ogień zamieni i niech głodne spłonie. Prochy wyślę na biegun, tam ponownie powstaną, a albatrosy, niechaj się wyzwolą...

Powrócę skuty lodem. Huraganem rozwieje pamięć swoich dni...a chłodnymi dłońmi w nowe życie wkroczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo

Taki jak ty nie powinien mieć kobiety i się powielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
Dnia 4.06.2019 o 09:29, Gość Gość samotny napisał:

Przeklinam swoje serce, niech się w ogień zamieni i niech głodne spłonie. Prochy wyślę na biegun, tam ponownie powstaną, a albatrosy, niechaj się wyzwolą...

Powrócę skuty lodem. Huraganem rozwieje pamięć swoich dni...a chłodnymi dłońmi w nowe życie wkroczę...

Książka?

Wstęp. Rozdział 1 "How to repel women" (and people in general)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Nie, twórczość wierszoklety - czyli moja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
40 minut temu, Gość Gość samotny napisał:

Nie, twórczość wierszoklety - czyli moja 😉

Bardzo duża widoczna potrzeba podziwu.  Jak nawet nie rozeznał się na bądź co bądź sarkastycznym żarcie w poprzednim poście.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2019 o 11:04, Gość Gość samotny napisał:

Czyli już zawsze sam. Szukanie i zapraszanie na rozmowę czy spotkanie nic nie da tak. W sumie i tak nawet jakbym napisał czy któraś z Pan chce pogadać to nikt by się nie zgłosił. Smutna i gorzka ta prawda niczym kac na drugi dzień. 

😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×