Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ruchy dziecka w ostatnich tygodniach

Polecane posty

Gość Gość

Hej czy któraś z Was zauważyła u swojego dziecka w ostatnich tygodniach ciąży osłabienie ruchów? Dzisiaj będzie 5 dzień kiedy ruchy mojego dziecka się zmieniły już nie są tak silne i gwałtowne a bardziej powolne i delikatne. Czuje wypychanie nóżek, jakieś poruszania nimi czasem coś tam bardziej się obróci ale generalnie jest mniej tych ruchów i nie są tak gwałtowne że cały brzuch mi się trzęsie jak to było do tej pory. I tak już od 5 dni. Nie wiem czy powinnam jechac to sprawdzić bo wszędzie czytam albo że to normalne o ruchy w 9 miesiącu są słabsze albo że jechać koniecznie bo może się coś dziać i mam mętlik. Normalnie bym poj3chala ale już raz byłam i zostawili mnie na obserwację na 5 dni a nieststy aktualnie nie mogę sobie na to pozwolić gdyż mam jeszcze drugie dziecko a mąż nie może wziąć wolnego 😞 dladlatego boję się że mnie znów zostawia chociaż nic się nie będzie działo. Czy któraś z Was tak miała i może mi doradzic ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida

A wczoraj nie pytalas o to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gnida napisał:

A wczoraj nie pytalas o to samo?

Nie to był wątek o ruchach bodajże przed samym porodem chyba 39 tc- wątek kogoś innego. Mi chodzi o ostatnie 3/4 tygodnie. Czytałam również tamten wątek ale nic co by mi pomogło tam nie znalazłam więc założyłam inny może akurat ktoś może mi pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×