Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość ISUKOxD

Świński nosku gdzie twoja obrończyni?xD Tak pozwala żebyś od prostytutek Wieczorno ludzi wyzywała? Rozumiem, że już wyłączyłaś swoją alternatywną osobowość xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangozjep
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ojej. Wieczorna ma atak histerycznej padaczki. Widzę, że zabolało. 😘 I słusznie. 

Przykro mi. Mój próg bólu jest zbyt wysoki na twoje nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
3 minuty temu, Gość Daddy cool napisał:

Moje marzenia są jedynie twoją chorą projekcją mentalna prostytutko. 

Jaką jej projekcją? Sama to przecież napisałaś xD I sama potwierdzasz swoje podniecenie tym że przyczołgałaś się jak spasiony jamnik w ten temat i wyszczekałaś kilkadziesiąt postów pod adresem Nimfy xD Uderz w stół xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Mangozjep napisał:

Przykro mi. Mój próg bólu jest zbyt wysoki na twoje nogi. 

Daj spokój, bo nudzisz. Obie wiemy że tak nie jest.😉 Gdybym nie trafiała jednym ruchem szpilki 👠 w samo centrum twojego bólu, to nie trzepałabyś się tutaj od kilku godzin. A może lat? Tyle.

Tylko na moje posty odpisujesz. Widać kto jedynie w tym wątku naprawdę cię kręci. Zawsze będę mieć nad tobą przewagę, bo masz chorą obsesję na moim punkcie i to trwa od lat.

Wiesz, że dopóki się nie zaczniesz leczyć to ona nie minie, prawda? Zawsze będziesz gorsza ode mnie. A tego znieść nie możesz i dlatego tak sfiksowałaś. 😰 No przykre. Cóż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość ISUKOxD napisał:

Jaką jej projekcją? Sama to przecież napisałaś xD I sama potwierdzasz swoje podniecenie tym że przyczołgałaś się jak spasiony jamnik w ten temat i wyszczekałaś kilkadziesiąt postów pod adresem Nimfy xD Uderz w stół xD

wieczorna ma obsesję na jej punkcie, ale teraz nimfa jest gora, patrzcie jak ta idiötka wieczorna jej szuka wszedzie xD choćby w tym temacie xD Broken tak samo przesladuje chory leb z obsesja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tylko na moje posty odpisujesz. Widać kto jedynie w tym wątku naprawdę cię kręci. Zawsze będę mieć nad tobą przewagę, bo masz chorą obsesję na moim punkcie i to trwa od lat.

 

👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Daj spokój, bo nudzisz. Obie wiemy że tak nie jest.😉 Gdybym nie trafiała jednym ruchem szpilki 👠 w samo centrum twojego bólu, to nie trzepałabyś się tutaj od kilku godzin. A może lat? Tyle.

Tylko na moje posty odpisujesz. Widać kto jedynie w tym wątku naprawdę cię kręci. Zawsze będę mieć nad tobą przewagę, bo masz chorą obsesję na moim punkcie i to trwa od lat.

Wiesz, że dopóki się nie zaczniesz leczyć to ona nie minie, prawda? Zawsze będziesz gorsza ode mnie. A tego znieść nie możesz i dlatego tak sfiksowałaś. 😰 No przykre. Cóż. 

Poniosło cie narcyzko po raz kolejny. Kompleksy z ciebie wylaza z każdym wpisem. To dlatego tak bronisz wszystkich ulomow stąd bo wśród nich blyszczysz. Tylko wśród nich. Znudziłas mnie na dziś. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

widzisz wieczorna na własnym obwisłym cycu i na wlasnym jadzie ktorym ja zatruwalas wychowałaś sobie kogoś, kto ciebie może jednym ruchem zniszczyć, po tym co ona od ciebie wieczorna przeszła na kowbojkach i tutaj dziewczyna jest nie do zdarcia, a ty stracilas wszystkie argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
3 minuty temu, Gość Zgłaszam napisał:

Poniosło cie narcyzko po raz kolejny. Kompleksy z ciebie wylaza z każdym wpisem. To dlatego tak bronisz wszystkich ulomow stąd bo wśród nich blyszczysz. Tylko wśród nich. Znudziłas mnie na dziś. Pa.

Wieczorna nie ośmieszaj się błagam xD Żegnasz się TRZECI raz. Jesteś serio jakaś nienormalna. Tobie rzeczywiście ta obsesja na tle Nimfy nie pozwala stąd odejść xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ISUKOxD napisał:

Wieczorna nie ośmieszaj się błagam xD Żegnasz się TRZECI raz. Jesteś serio jakaś nienormalna. Tobie rzeczywiście ta obsesja na tle Nimfy nie pozwala stąd odejść xD 

Normalni ludzie wszy lonowych czyli ciebie chcieliby się pozbyć ale nimfa widocznie lubi być lechtana po pipie czymś takim jak ty. Wiem że istnieją kobiety którym schlebia jakakolwiek atencja. Ble. Będę się żegnać i milion razy jeśli mnie najdzie ochota tylko po co skoro z każdym wpisem jest coraz śmieszniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Zgłaszam napisał:

Poniosło cie narcyzko po raz kolejny. Kompleksy z ciebie wylaza z każdym wpisem. To dlatego tak bronisz wszystkich ulomow stąd bo wśród nich blyszczysz. Tylko wśród nich. Znudziłas mnie na dziś. Pa.

Który to  juz raz dzisiaj się ze mną żegnasz Wieczorna 😂? Obie wiemy, że nie potrafisz odpuścić i zbyt ciebie moja osoba triggeruje, byś chociaż ten jeden jedyny raz rzeczywiście poszła stąd za pierwszym razem.

A najlepiej na zawsze. No, ale to akurat marzenie ściętej głowy, bo jak się nie ma życia tak jak ty, to się żyje na forach dzień w dzień.

Długo coś myślałaś nad tą słabą jak ty cała ripostą. Ja tylko stwierdzam fakty Świnko. Nie uciekam w manię wielkościową, bo nie jestem zaburzoną tobą, chory schizofreniczny lebku o dojrzałości dwunastolatki i takichż niezdrowych fascynacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ble. Będę się żegnać i milion razy jeśli mnie najdzie ochota

no nie wiadomo, jak dlugo, bo  jesli dziewczyna podejmie wobec ciebie kroki prawne, to mozesztu nie popisać juz dlugo xD  to ze teraz dziewczyna jest silna i jestes dla niej marną wszą (zreszta bylas od poczatku, tylko nimfa ciebie niepotrzebnie traktowala jak czlowieka) nie znaczy, że nimfa  nie ma prawa wymagać, byś jej wyrobiła jakieś odszkodowanie za to, co jej robiłaś, pedofilskie teksty, podzeganie do samobojstwa, straszenie rozbiciem glowy i namierzeniem itd xD sorry patusko ale chyba nie zapomnialas xD 

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Normalni ludzie wszy lonowych czyli ciebie chcieliby się pozbyć ale

łooo projekcja u wieśniary xDD wszą łonową nimfy jesteś ty i ona się ciebie pozbyć powinna, a ja już tego dopilnuję, tym bardziej że sprawa jest na psach xD

JUŻ WIEM CZEMU LOCHORNA PISZE O WSZACH ŁONOWYCH CIĄGLE: TO JEDYNE STWORZENIE NA ZIEMI KTÓRE DOTYKA JEJ ŚMIERDZĄCEJ WADŻAJNY I ZAPEWNIA JAKIEŚ DOZNANIA TEMU WIADRU XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

🤣

No zaorałaś się totalnie xD i tylko głupi śmiech tobie pozostał Locho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD

W ogóle miało ciebie już jakieś 10 razy nie być szloro xDD ? Czekasz aż coś skapnie od obiektu obsesji, żeby pomóc wszom w kolejnym szczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalni ludzie wszy lonowych czyli ciebie chcieliby się pozbyć ale nimfa widocznie lubi być lechtana po pipie czymś takim jak ty. Wiem że istnieją kobiety którym schlebia jakakolwiek atencja. Ble. Będę się żegnać i milion razy jeśli mnie najdzie ochota tylko po co skoro z każdym wpisem jest coraz śmieszniej? 

Wszą łonową, tylko wirtualną,  jesteś dla mnie ewentualnie ty. Serio uważasz że spoko dusza z forum jest mi dalsza od ciebie schizofreniczko 😂? Pedofilski łbie prześladujący z zawiści od kilku lat? 😂 Twoje rojenia na swój temat, odnoszące się do mojej osoby, zaczynają mnie przerażać. Ty jak prawdziwy stalker zaczynasz sobie roić że ja ciebie lubię. Creepy. 

Żegnać się  możesz ile chcesz. Nie zmieni to jednak faktu, że robiąc to po kilkanaście razy, a potem i tak zostając w dyskusji, żeby tylko z wywieszonym jęzorem 😛 do mojej osoby dochodzić, pokazujesz jedynie, jak wielką masz na moim tle obsesję i jak bardzo Tobie zależy.

I w ogóle to odniesienie się do Itsuko po tym jak wszyscy Ci wytknęli że odpisujesz tylko na moje posty 🤦‍♀️ Skończ waść i wstydu SOBIE oszczędź 🕵️♀️🙈🙉🙊🤡 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość ISUKOxD napisał:

W ogóle miało ciebie już jakieś 10 razy nie być szloro xDD ? Czekasz aż coś skapnie od obiektu obsesji, żeby pomóc wszom w kolejnym szczycie?

No sobie dziewucha dojdzie jeszcze... Z wszami, chlamydią, azotanami i duchami, które wszędzie widzi, w pakiecie...Może się uspokoi w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkasratka napisał:

Odwal się od tej nimfy bo przez takie pokrywki to p I s wygral wybory

Wieczorna ten chory łeb ją nęka od kilku lat. Marne szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Agatkasratka napisał:

Odwal się od tej nimfy bo przez takie pokrywki to p I s wygral wybory

A gdzie pokrywka na twój dzban trolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu

ISUKOxD aby do wiosny , no niech się te psy za was wezmą i za ciebie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalni ludzie wszy lonowych czyli ciebie chcieliby się pozbyć ale nimfa widocznie lubi być lechtana po pipie czymś takim jak ty. Wiem że istnieją kobiety którym schlebia jakakolwiek atencja. Ble. Będę się żegnać i milion razy jeśli mnie najdzie ochota tylko po co skoro z każdym wpisem jest coraz śmieszniej? 

I PROSZĘ BARDZO, OBROŃCZYNI WIECZORNEJ (CHOĆ TO PRAWDOPODOBNIE ONA SAMA, ALE NIECH BĘDZIE) NIECH SOBIE PRZECZYTA JAKie JEJ "PROTEGOWANA" PISZE OBRZYDLISTWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość w koncu napisał:

ISUKOxD aby do wiosny , no niech się te psy za was wezmą i za ciebie też

Niech się wezmą za Wieczorną która nęka ludzi od kilku lat między innymi pedofilią i nawet tutaj wyżej obleśniara pisze o wszach na pipie czy wyzywa ludzi od dzivek. To ciebie nie boli porypańcu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Poznaje po stylu napisania że mnie też wyzywali groziła że na mnie nasra sraka z wszami przez wentylator 🤣🤣🤣🤣

Bardzo możliwe, ona tu odpowiada za 90% hejtów, głównie najbardziej chorych i obrzydliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Spadaj na drzewo wieczorna kupojadzie co zazrroscisz nimfie  urody I madrosci? To idź się zestaw sraka z wszami przez wentylator mózgu z kupy 

W punkt, ty też jesteś bardzo ładna Agatka więc locha tobie zazdrości, chory łeb wieczorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Spadaj na drzewo wieczorna kupojadzie co zazrroscisz nimfie  urody I madrosci? To idź się zestaw sraka z wszami przez wentylator mózgu z kupy 

Żeby ciebie ktoś nie pozwala za użycie zdjęcia obcej kobiety trolu za dyche . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
5 minut temu, Agatkasratka napisał:

Poznaje po stylu napisania że mnie też wyzywali groziła że na mnie nasra sraka z wszami przez wentylator 🤣🤣🤣🤣

Ale to jest syfiarz ta wieczorna, masakra xD Brzydzilbym sie jej dotknac na kilometr xD Ogumionym kurła by nie dało rady xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żeby ciebie ktoś nie pozwala za użycie zdjęcia obcej kobiety trolu za dyche . 

Odwal się od Agatki wieśniaro wieczorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkasratka napisał:

No bo chory łeb tylko mógł na to wpaść żeby chcieć s rac na kogos sraka przez wentylator albo pisała że mnie dzieci r u ci aly pedofilka już ja wiem że to Ty po tych ezzach linowych ogóle cipe to nie będziesz miala

No to są typowe hejty w jej stylu. Spaczone i chore. Zazdrości tobie chory łeb i tak pisze.Ona żadnej fajnej dziewczynie nie przepuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itsuko wtf haha
2 minuty temu, Gość ISUKOxD napisał:

Odwal się od Agatki wieśniaro wieczorna

Słabe te wasze projekty. Ale czego się spodziewać po mangozyebach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100%

ISUKOxD czyli królowa Juciuba i redaktor bezczelna zapłacisz za to wszystko obiecuję prawnie pomyśleć ze takie coś zajmuje stanowisko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×