Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ale jeśli były tam treści pedofilskie to bardzo dobrze, że je zgłosiliście na policję. Sama też zawsze tak robię.

Szkoda że policja od początku 2017 roku nic nie zrobiła a ta kobieta choćby wczoraj znowu tu wypisywała te swoje syfy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość I to bardzo napisał:

Już się zaplataliście stalkerzy.

Obrażasz w tym momencie jej ofiary. Mi tam lotto, nie będę tobie tłumaczyć oczywistości i marnować swojego czasu, ale wystarczy użyć wyszukiwarki. Jak wrzucisz ostatni tekst z powyższego screena w wyszukiwarkę to ci wyskoczy temat w którym możesz poczytać więcej ataków tej chorej baby. To i tak kropla w morzu zresztą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Szkoda że policja od początku 2017 roku nic nie zrobiła a ta kobieta choćby wczoraj znowu tu wypisywała te swoje syfy. 

rzeczywiscie nawet na tych screenach widac ze to wrzesien 2017...brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość I to bardzo napisał:

Poczytajcie posty typu - rozsyłam się ,  śmierdzi mi z japy i inne to scierwo zostało zgłoszone a wy dalej udawajcie że nie wiecie o co chodzi 

a ty durna od paragonów jesteś prymitywnym łajnem tak łajnem bo wszyscy sobie używacie w rożny sposób dlatego jesteście łajnem 

Wypierdzielaj cebulo. Jeśli chodzi o ten post to ktoś jej w końcu utarł nosa. Z klasą i nie zniżając się do molestowania kogoś, śmiania się z choroby czy podżegania do samobójstwa. Reszta? Kulturalna nie jest ale ja się osobiście po kilku latach hejtowania nieustannego przez stalkerkę Wieczorną tym ludziom nie dziwię, że nerwy im puszczają. 

A ty sobie lepiej uważaj hipokrytko. Bo w twoim poście też obrażasz wyzywając ludzi od łajna. A  to też można zgłosić. Co zaraz zrobię. Drzazgę u kogoś w oku widzisz a belki u siebie nie. Masz równie niski poziom jak Wieczorna. O ile nią nie jesteś bo nie wiem jaki masz motyw żeby jej bronić w ciemno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszą wiem to

Ja znalazłam wątki -całe tabuny jakby pisane przez kobietę stalkowaną ale to nie ona je pisała więc wypad gościu z tekstami o obrażaniu.  Pełna dokumentacja na te ścierwa jest w odpowiednich organach , tylko może być problem jeśli ktoś z tych organów to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wypierdzielaj cebulo. Jeśli chodzi o ten post to ktoś jej w końcu utarł nosa. Z klasą i nie zniżając się do molestowania kogoś, śmiania się z choroby czy podżegania do samobójstwa. Reszta? Kulturalna nie jest ale ja się osobiście po kilku latach hejtowania nieustannego przez stalkerkę Wieczorną tym ludziom nie dziwię, że nerwy im puszczają. 

A ty sobie lepiej uważaj hipokrytko. Bo w twoim poście też obrażasz wyzywając ludzi od łajna. A  to też można zgłosić. Co zaraz zrobię. Drzazgę u kogoś w oku widzisz a belki u siebie nie. Masz równie niski poziom jak Wieczorna. O ile nią nie jesteś bo nie wiem jaki masz motyw żeby jej bronić w ciemno. 

w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość piszą wiem to napisał:

Ja znalazłam wątki -całe tabuny jakby pisane przez kobietę stalkowaną ale to nie ona je pisała więc wypad gościu z tekstami o obrażaniu.  Pełna dokumentacja na te ścierwa jest w odpowiednich organach , tylko może być problem jeśli ktoś z tych organów to pisze.

To źle szukasz. Jeśli screeny z pedofilskimi tekstami czy śmianiem z czyjejś chemioterapii albo życzeniem gwałtu ciebie nie przekonują to chyba nic ciebie nie przekona. Musiałaś się wychować w patologii że bronisz przestępcy. Najczęściej takie wzorce się z domu wynosi gdy dzieci np. pijanego ojca ukrywają przed światem i bronią. I ty teraz mimo dorosłości też, jak takie dziecko, bronisz przestępczyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prosze bardzo tu jeden z kilkuset tematow gdzie mozna poczytac jej hejty na zywo htt ps://f.kaf eteria.pl/te mat-7372613-maz-mi-kaze-zajmowac-sie-domem/?page=4&tab=comments#comment-3871759 na tej stronie jest ten trzeci komentarz ze screenu a na tej http s://f.kafe teria.pl/temat-7 372613-maz-mi-kaze-zajmowac-sie-domem/?page=6 kontynuacja hejtów wieczornej pod adresem tej samej ofiary mimo że ludzie piszą ze przegiela zyczac gwaltu ze szczegolnym okrucienstwem, reszte se sami doszukajcie bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chcecie dowodów na Wieczorną macie kolejne. Tu htt ps://f.kafe teria.pl/tem at-7296 376-uwazajcie-wieczorna-znowu-wyzywa-i-neka-ludzi-i-pisze-zoofilskie-porownania/?tab=comments#comment-8882517 wieczorna sama się  przyznaje do pisania zoofilii. Zero skruchy. Do dzisiaj też nieustanie nęka te same osoby. Ja teraz nie mam czasu się w to bawić ale może wszystkie osoby zaangażowane się zbiorą i się zrobi jeden wątek z tym wszystkim. Policja na razie średnio sobie radzi chociaż nadzieja że sprawa przyjęta to moze cos zrobia w koncu. Tez mozecie zglaszac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Chcecie dowodów na Wieczorną macie kolejne. Tu htt ps://f.kafe teria.pl/tem at-7296 376-uwazajcie-wieczorna-znowu-wyzywa-i-neka-ludzi-i-pisze-zoofilskie-porownania/?tab=comments#comment-8882517 wieczorna sama się  przyznaje do pisania zoofilii. Zero skruchy. Do dzisiaj też nieustanie nęka te same osoby. Ja teraz nie mam czasu się w to bawić ale może wszystkie osoby zaangażowane się zbiorą i się zrobi jeden wątek z tym wszystkim. Policja na razie średnio sobie radzi chociaż nadzieja że sprawa przyjęta to moze cos zrobia w koncu. Tez mozecie zglaszac. 

No jak widać nie tylko zoofilii ale kolejnych obleśnych hejtów i prześladowania osób aseksualnych. Chore. Trzeba będzie zrobić jeden osobny wątek z tym wszystkim, dowodami i screenami na tego "człowieka" i tyle. Żeby  nie tłumaczyć w milionie wątków każdej zainteresowanej osobie o co chodzi bo nikt normalny poza stalkerką na takie rzeczy czasu nie ma. Nie rozwalajcie tego tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to pod koprofilię podchodzi co ta wieczorna wypisuje :/ ciągle o kale...nic dziwnego że takie dno się rzuca o zakupy Autorki w guessie bo do zadnej galerii handlowej poza stoiskiem z fast foodem takiego wykolejenca i prostaka nie wpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobra nie rozwalajcie tematu. Zróbcie osobno temat na dowody na Wieczorną. Może i organy ścigania się w końcu zainteresują. Tutaj na razie starczy to co jest. Marnujecie linki wklejając je tutaj bez sensu,  bo potem to się rozmyje i zaginie na stronie. A  jak zrobicie jeden konkretny temat z dowodami to tam się będzie każdego zainteresowanego pod konkretne miejsce odsyłać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem teraz ciekawy jakie miny mają po tych linkach i screenach osoby które ją broniły i twierdziły że jest wymyślona : DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A to jest i tak nic bo ona od kilku lat nęka te same osoby i prawie codziennie tutaj coś pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popros o pomoc.
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jestem teraz ciekawy jakie miny mają po tych linkach i screenach osoby które ją broniły i twierdziły że jest wymyślona : DDD

Potrzebujesz pomocy.Kogos bliskiego albo lekarza specjalisty.Przykro czytac jak ktos chory pisze takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wrzucajcie na kowboczan.tk tam admin nie usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Popros o pomoc. napisał:

Potrzebujesz pomocy.Kogos bliskiego albo lekarza specjalisty.Przykro czytac jak ktos chory pisze takie rzeczy.

Przykro to czytać jak ktoś broni sprawczyni przestępstw mimo dowodów przed oczami. Profesjonalnej pomocy raczej ty potrzebujesz. Idź bronić oprawców gdzie indziej. Nie jesteś u siebie w domu żeby to było akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

wrzucajcie na kowboczan.tk tam admin nie usuwa

Okej ogarniemy. Bo faktycznie bez bazy danych ludzie potem będą takie głupoty jak ten wyżej wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przykro to czytać jak ktoś broni sprawczyni przestępstw mimo dowodów przed oczami. Profesjonalnej pomocy raczej ty potrzebujesz. Idź bronić oprawców gdzie indziej. Nie jesteś u siebie w domu żeby to było akceptowane.

Chyba twojego zwidu,urojenia.Zadbaj o swoje zdrowie.Poszukaj wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...a pisze sam ze sobą od kilku lat, i to stare bezzębne coś ma rozrywkę na jego poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciebie półwiekowy nierobie w końcu ktoś naprawdę zamknie, chodzisz za ludźmi a potem piszesz bzdury, ktoś cię kopnął w du pe kilka razy czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna

A ja to mogę cię wystrzelać po opasłym ryłu co najwyżej i możesz mi naskoczyć wieprzku xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna

I nie szukaj kontaktu bo i tak ci nie dam, prędzej dostałby twój eks-młodszy kolega żeby coś ci pękło w du pie:D i generalnie wypierr talaj na swoją wieś opasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna

Albo strażok

😄 peknie ci żyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki żałosny podszyw. A temat jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jaki żałosny podszyw. A temat jeszcze bardziej.

Taki stary skur wy synek zaczął, już kiedyś miałam na niego wysrane a teraz jeszcze bardziej, myśli że coś ugra.

przecież gdybym go spotkała to bym go zaje bała a nie chciała rozmawiać, z takim goownem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nara
1 minutę temu, Gość Wieczorna napisał:

Taki stary skur wy synek zaczął, już kiedyś miałam na niego wysrane a teraz jeszcze bardziej, myśli że coś ugra.

przecież gdybym go spotkała to bym go zaje bała a nie chciała rozmawiać, z takim goownem 

Żałosne 🤣 tak bardzo każdy ma wyjèbane w ciebie że musisz udawać wieczi. Miłej zabawy i podniety zakupami 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna
3 minuty temu, Gość Nara napisał:

Żałosne 🤣 tak bardzo każdy ma wyjèbane w ciebie że musisz udawać wieczi. Miłej zabawy i podniety zakupami 🤣

Nikogo nie muszę udawać, jeżeli taki stary chooj chodzi za młodymi dziewczynami i na coś liczy to po prostu mam ochotę za je bać za bezczelność, to normalne. I za kilka innych osób, m.in. mojego kolegę, osoby za którymi chodził, powinien dawno odczuć na ryju że coś źle zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna

I na do widzenia:

wypierr talaj kurr wo tyle mam do przekazania 🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Globus histericus rozhulal się na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×