Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 馃憤馃榿

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

i po co to tobie locho bylo? no po co?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
2 minuty temu, Go艣膰 ITSUKOxD napisa艂:

Kermit za samo zlewanie desperackiego trzyletniego podrywu Wieczornej ma u mnie szacunek xD A mam inne zdanie we wszystkim ni偶 on xDD

KERMIT? jaki Kermit? to podobno temat o mnie wiec kim jest ten Kermit???艣ledzenie doros艂ego cz艂owieka z domu matki?? czy wy sero piszecie o tym z... tomaszu ??? wam sie juz kompletnie we 艂bach poprzewraca艂o? na tomasza to ja bym nawert nie spojrza艂a!! do rodzic贸w nie jezdze od dawna i nie gadam z nimi przez takich jak wy!!Ja mam tu swoje 偶ycie oni swoje i koniec.Ta sprawa ma fina艂 w S膮dzie!! miarka si臋 przebra艂a!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 go艣膰
Dnia 27.05.2019 o 12:53, Go艣膰 PoDobrejStronieMocy napisa艂:

Powiem tak wieczorna. Kimkolwiek nie jeste艣 ju偶聽nie mog臋 patrze膰 na to jak niszczysz ludzi tutaj za nic. Najczesciej聽z zazdro艣ci o to 偶e s膮 lepsi od ciebie w wielu dziedzinach. Wczoraj wesz艂am tutaj na chwile na niedzielnych zakupach stojac w kolejce聽聽i znowu nie da艂o si臋 tutaj 聽zrelaksowa膰 przez twoje chore i zboczone hejty pod adresem roznych ofiar. Mam dosy膰 tej mowy nienawisci.

Wrzucam wiec co艣 co ciebie ty聽materialistyczny, zakuty, niespe艂niony 艂bie zaboli. Paragony z wczorajszych zakup贸w.

Zaraz zaraz, czego艣 tu nie rozumiem: Ty "go艣ciu PoDobrejStronieMocy" zrobi艂a艣 zakupy za pieni膮dze "Wieczornej"? Nie rozumiem w czym jeste艣 lepsza? 呕e robisz zakupy za 2tys.?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
4 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Wieczorna napisa艂a 偶e to temat o tobie 偶eby ciebie wystraszy膰. To chyba akurat nie dziwi 偶e utrudnia 艣ledztwo we w艂asnej sprawie...

wysztraszy膰 czym?? mam sie juz 艣mia膰聽czy za chwil臋??P贸ki co to ba膰 si臋 ona powinna聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
13 minut temu, Go艣膰 ITSUKOxD napisa艂:

uwa偶aj 偶ebym ja tobie nie wyliczy艂 post贸w spermopijko Begarowska xD jedyny kt贸ry ciebie chcia艂 to pedofil xD dramat Alicjo xD

To ju偶 nie Ada?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Belzebub
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

To ju偶 nie Ada?聽

Tw贸j krypto lo艂werboj si臋 od ciebie od偶egnuje psycholko. To jest dopiero zabawne.聽馃槀馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
4 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Zaraz zaraz, czego艣 tu nie rozumiem: Ty "go艣ciu PoDobrejStronieMocy" zrobi艂a艣 zakupy za pieni膮dze "Wieczornej"? Nie rozumiem w czym jeste艣 lepsza? 呕e robisz zakupy za 2tys.?

ja ostatnio na sprzet domowy z wyp艂aty wi臋cej wyda艂am a jako艣 sie tym nie chwal臋 ,c贸rce wycieczke kilkudniow膮 op艂aci艂am Bierzmowanie robi臋 .No rzeczywi艣cie 2 000 tez mi maj膮tek ja 4,800 na auto da艂am.艢miech na sali.Zreszt膮 pieni膮dze to jej 偶yciowy cel?? gratuluj臋 pustostanu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
5 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

To ju偶 nie Ada?聽

o jakim pedofilu on pisze i o jakie Alicji?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
6 minut temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

ja ostatnio na sprzet domowy z wyp艂aty wi臋cej wyda艂am a jako艣 sie tym nie chwal臋 ,c贸rce wycieczke kilkudniow膮 op艂aci艂am Bierzmowanie robi臋 .No rzeczywi艣cie 2 000 tez mi maj膮tek ja 4,800 na auto da艂am.艢miech na sali.Zreszt膮 pieni膮dze to jej 偶yciowy cel?? gratuluj臋 pustostanu.

Ona na dwie torebki i dwie kiecki da艂a po艂ow臋 tego co ty na auto xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Belzebub
8 minut temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

ja ostatnio na sprzet domowy z wyp艂aty wi臋cej wyda艂am a jako艣 sie tym nie chwal臋 ,c贸rce wycieczke kilkudniow膮 op艂aci艂am Bierzmowanie robi臋 .No rzeczywi艣cie 2 000 tez mi maj膮tek ja 4,800 na auto da艂am.艢miech na sali.Zreszt膮 pieni膮dze to jej 偶yciowy cel?? gratuluj臋 pustostanu.

W jakim zawodzie pracujesz Parasolko?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
1 minut臋 temu, Go艣膰 Belzebub napisa艂:

W jakim zawodzie pracujesz Parasolko?

a co cie to obchodzi? zwrot od podatku dosta艂am i wyp艂at臋.艁膮cznie spory zastrzyk got贸wki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ona na dwie torebki i dwie kiecki da艂a po艂ow臋 tego co ty na auto xD

O k煤rwa jak膮 podnieta bo kto艣 zrobil zakupy za 2 tysi膮ce. Olaboga. Wida膰 偶e groszem nie smierdzisz bo nikt kogo sta膰 nie afiszuje si臋 z paragonami ani nie jara si臋 cudzymi zakupami bo to dla niego normalno艣膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka

aha i studia op艂acam sobie sama i internet te偶 偶eby by艂o jasne,potrafi臋 ci臋偶ko pracowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

O k煤rwa jak膮 podnieta bo kto艣 zrobil zakupy za 2 tysi膮ce. Olaboga. Wida膰 偶e groszem nie smierdzisz bo nikt kogo sta膰 nie afiszuje si臋 z paragonami ani nie jara si臋 cudzymi zakupami bo to dla niego normalno艣膰.聽

dok艂adnie,zw艂aszcza jak si臋 ma rodzin臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
10 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ona na dwie torebki i dwie kiecki da艂a po艂ow臋 tego co ty na auto xD

nie roz艣mieszaj mnie na kim chcesz zrobi膰 wra偶enie myslisz ze na mnie jakas kiecka czy torebka robi wrazenie?? ha ha ,nie znasz mnie ,ja mam inne priorytety ,pustaki mnie nie kr臋c膮.M贸j ojciec na sam dom 70 000 wyda艂 i bratu drugie tyle na wesele .Ja tez mam sw贸j dom a nie jaki艣 kr贸liczok w bloku !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
17 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ona na dwie torebki i dwie kiecki da艂a po艂ow臋 tego co ty na auto xD

za艂o偶e si臋聽ze te szmaty nie s膮 warte nawet 100 z艂otych,nosa bym w to nawet nie wytar艂a tak偶e wiesz soryy ale z czym do ludu? mi nie zaimponujesz 偶膮dn膮 szmat膮 ani 偶adn膮 torebk膮 cho膰by by艂y nie wiem ile warte ,na tym polega ta r贸偶nica miedzy nami 偶e ty jeste艣 uboga duchowo a ja mam swoje warto艣ci...kt贸rych ty nigdy mie膰 nie b臋dziesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka

Tylko dwie kiecki i tylko dwie torebki??? ja ich mam tyle ze rozdaj臋 innym bo na choler臋聽mi tyle.S膮 wazniejsze rzeczy na tym swiecie ni偶 jaka艣 durna torebka czy jaka艣 durna szmatka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 brak s艂贸w
1 minut臋 temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

Tylko dwie kiecki i tylko dwie torebki??? ja ich mam tyle ze rozdaj臋 innym bo na choler臋聽mi tyle.S膮 wazniejsze rzeczy na tym swiecie ni偶 jaka艣 durna torebka czy jaka艣 durna szmatka.

i s膮 wa偶niejsze rzeczy ni偶 czytanie twoich wypocin..z艂贸偶 si臋 parasolka bo 艂adna pogoda i deszczu nie zapowiadaj膮..i schowaj do swojej garderoby w du偶ym domu..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
2 minuty temu, Go艣膰 brak s艂贸w napisa艂:

i s膮 wa偶niejsze rzeczy ni偶 czytanie twoich wypocin..z艂贸偶 si臋 parasolka bo 艂adna pogoda i deszczu nie zapowiadaj膮..i schowaj do swojej garderoby w du偶ym domu..

a co 偶al dupke sciska??ka偶dy ma prawo mie膰 swoje zdanie.M nie zaimponujesz niczym!J znam swoj膮 warto艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
5 minut temu, Go艣膰 brak s艂贸w napisa艂:

i s膮 wa偶niejsze rzeczy ni偶 czytanie twoich wypocin..z艂贸偶 si臋 parasolka bo 艂adna pogoda i deszczu nie zapowiadaj膮..i schowaj do swojej garderoby w du偶ym domu..

w garderobie trzymam tylko buty ...enki i p艂aszcze ,parasol wisi w holu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka

a skoro ju偶 tak wchodzimy w szczeg贸ly to ostatnio na Vinted sprzeda艂am 偶akiet od FilipaKa za 30 z艂 warty 1000 z艂otych聽 bo mi si臋 nie podoba艂聽a kuzynka mi ze Szwecji przywioz艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ITSUKOxD
30 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

O k煤rwa jak膮 podnieta bo kto艣 zrobil zakupy za 2 tysi膮ce. Olaboga. Wida膰 偶e groszem nie smierdzisz bo nikt kogo sta膰 nie afiszuje si臋 z paragonami ani nie jara si臋 cudzymi zakupami bo to dla niego normalno艣膰.聽

Ty si臋 jako艣 jarasz xD Inaczej by艣 nie warowa艂a jak pies w tym temacie xD Autorka tematu doskonale o tym wiedzia艂a i osi膮gn臋艂a sw贸j cel聽聽xD Beka z cb xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ITSUKOxD

Ona na kolacj臋 je sushi a ty szasz艂yki z paczki boczkowe xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XDD
Dnia 3.06.2019 o 20:09, Go艣膰 ITSUKOxD napisa艂:

Ona na kolacj臋 je sushi a ty szasz艂yki z paczki boczkowe xD聽

XD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×