Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrek

Zaczepianie kobiet za dnia

Polecane posty

Gość Piotrek

Cześć!

 

od jakiegoś czasu po rozstaniu z dziewczyną zacząłem działać w kierunku poznania nowych kobiet. 

Zwrocilem uwagę, że dziewczyny zaczepiane za dnia w sklepach, księgarniach, czy na ulicy bardzo się peszą na mój widok i szybko uciekają, tłumacząc się chłopakiem, lub brakiem zainteresowania. 

Nie jestem bardzo przystojny (rysy twarzy ok, ale nie mam mięśni - dopiero nad tym pracuję ;)) ale wyglądam ok, jestem zadbanym facetem, zawsze ubranym czysto, gustownie i schludnie (na pewno żaden ze mnie „creep”). Staram się podchodzić z uśmiechem i nie rzucam w kierunku dziewczyn żadnych gburowatych odzywek, jedynie proste zdania typu „przechodziłem obok i cię zobaczyłem”, czy „ładnie się uśmiechałaś, więc pomyslalem, że podejdę i się przedstawię”. 

Dlaczego 9/10 dziewczyn nie chce korzystać z takiej okazji, by poznać kogoś nowego? Takie sytuacje są dla Was niespotykane? Rozumiem, że w barach i klubach jesteście często zaczepiane przez podchmielonych facetów, ale czy nikt Was nie zaczepia za dnia? Dla mnie jest to dużo łatwiejsze, bo za dni dziewczyny chyba więcej wybaczają, a ja nie mam super gadki i żaden ze mnie uwodziciel ;) 

Jak wy zareagowalybyscie w takiej sytuacji? 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

"W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj musisz być po"j"ebem by odzwierciedlić pracowitość i imbecylem by dorównać stabilizacji.

Lepiej kup sobie Samsunga 10 plus. Każda wówczas na ciebie poleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

Gdybyś był przystojny, to nawet te zajęte by udawały, że nikogo nie mają i kleiły się do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

nie chcą korzystać BO IM SIĘ NIE PODOBASZ I UWAŻAJĄ ŻE JESTEŚ OBLEŚNYM NATRĘTEM!!! To że tobie się wydaje że jesteś taki spoko to nie znaczy że dziewczyny też tak myślą!! Poza tym może mają facetów a jak i nie mają to poznanie ciebie nie jest im do niczego potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kocham 😘.

3 minuty temu, Gość ... napisał:

nie chcą korzystać BO IM SIĘ NIE PODOBASZ I UWAŻAJĄ ŻE JESTEŚ OBLEŚNYM NATRĘTEM!!! To że tobie się wydaje że jesteś taki spoko to nie znaczy że dziewczyny też tak myślą!! Poza tym może mają facetów a jak i nie mają to poznanie ciebie nie jest im do niczego potrzebne!

Piszesz o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×