Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytłumaczcie mi, o co jej chodzi? Sama jątrzyła, lubiła zamącić, by skłócić rodzinę, by inni mieli ciężko. A jak to osiągnęła, to chodzi i płacze że synowe omotały jej synów a jedna rozbiła wg jej jej rodzinę. Jakie macie rady?

Polecane posty

Gość gość

Sama od kiedy pamiętam jątrzyła, skłócała, wprowadzała rywalizację, była zazdrosna o sympatię synowych względem siebie nawzajem. Jako matka która wychowała dwóch synów z pomocą rodziny ale bez męża, czuła i czuje się zazdrosna o swoich synów. Miały miejsce wielokrotnie sceny zazdrości, na początku naszej znajomości stawianie syna w sytuacjach trudnego wyboru między mną a nią, zamiast razem, zamiast spotkać się w święta wszyscy, kazała mu wybierać. Mnie eliminowała i róznymi metodami próbowała zniechęcić do związku z jej synem. Metoda pierwsza: wpajanie mi, że jestem z gorszej rodziny niż oni bo moja mama nie ma studiów; metoda druga: mówienie że syn może mięc każdą, pokazywanie przy mnie innych ładnych kobiet jemu na ulicy, w tv. Trzecia metoda: wprowadzanie zamętu w całej rodzinie, żeby synowe się nie lubiły, żeby jedna myślała o drugiej że jeden wnuk lepszy a drugi gorszy i vice versa. U tamtej synowej spowodowała że nawet syn sie odciął i nie spotykają się z nią, rykoszetem oberwała pozostała część rodziny, nie chodzą nawet na urodziny kuzynki, bo teściowa tam będzie. Odcięli się i nawet z nami rzadko się widzą, a kiedyś to była komitywa i przyjaźń. Ona wszystko zniszczyła, nikt nikomu nie ufa, nie wierzy, każdy każdego traktuje z rezerwą po tym co narobiła. A teraz chodzi po ludizach, płacze, lamentuje, robi z siebie ofiarę że synowe są złe a ona cacy, że o co im w ogóle chodzi.

Powiedzcie mi, jakie dla mnie macie rady. Ja to olewam. Jeździ głównie mój maż z synem raz na tydzien, ja czasem się pojawię ale nie zawsze, bo po prostu jej nie ufam choć niby jest lepsza teraz (poniewczasie). Co kieruje taką osobą? Dlaczego działa w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×