Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justa12

Meble do pokoju dziecięcego

Polecane posty

Gość justa12

Hej kojarzycie może jakiś sklep typowo z meblami dziecięcymi? Chciałabym urządzić córce pokój z białymi mebelkami taki typowo dla księżniczki. Zależy mi również aby jakość mebli była bardzo dobra. Polećcie coś sprawdzonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Zerknij tutaj dedekids.pl bardzo fajne mają mebelki dla dzieci. Sama zamawiałam u nich komodę i naprawdę warto. Meble w dobrych cenach nowoczesne idealne dla dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Zerknij tutaj dedekids.pl bardzo fajne mają mebelki dla dzieci. Sama zamawiałam u nich komodę i naprawdę warto. Meble w dobrych cenach nowoczesne idealne dla dzieci. 

 

Dedekids ja również polecam, prześliczne meble dziecięce oferują i dodatkowo bardzo dobrej jakości.  Również posiadamy meble z tego sklepu i zdecydowanie kupiłabym je jeszcze raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmonika

Potwierdzam dedekids.pl ma meble super wytrzymałe dla dzieci oraz przepięknie wyglądające. Sama zamawiałam u nich łóżko dla córki świetna jakość i cena również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12

Dzięki za odpowiedzi przejrzałam asortyment sklepu dedekids i faktycznie meble w moim guście takie o jakich zawsze marzyłam aby mieć w pokoju córeczki. Szczególnie zauroczyła mnie kolekcja mebli Emma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×