Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy mogłabyś być z homofobem?

Polecane posty

Gość gosc

Mnie osobiscie odpychaja tacy ludzie, koajrza się z zaściankowością, typoywmi polaczkami obgadującymi innych. No bo kogo kto obchodzi kto z kim co robic, jeśli nikogo nie krzywdzi nie zmusza. A te typowe janusze wojują przeciw lgbt jakby własnych problemów nie mieli. Życzę takim żeby ich dzieci były homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjffyjgg974

Dokładnie..nie mają swojego życia,ciekawych pasji to muszą plotkować o LGBT i wylewać pomyje na gejów lesbijki i transseksualistów albo żeby ukryć swoje wady i poczuć się lepszymi ,żeby się dowartościować kosztem,,pedałów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

najwięksi plotkarze, jakich spotkałam byli gejami...

 

to dopiero zakompleksione typy muszą być, no i z jasnym i dumnym poczuciem przynależności narodowej, nie? (do tego poczucia pasuje nastawienie oświeconego autora(-ki)

nie znam facetów hetero, którzy gadaliby i obgadywali homo ...

geje za bardzo przerzucają chyba swoją perspektywę na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

najwięksi plotkarze, jakich spotkałam byli gejami...

 

to dopiero zakompleksione typy muszą być, no i z jasnym i dumnym poczuciem przynależności narodowej, nie? (do tego poczucia pasuje nastawienie oświeconego autora(-ki)

nie znam facetów hetero, którzy gadaliby i obgadywali homo ...

geje za bardzo przerzucają chyba swoją perspektywę na innych

Lgbt to nie tylko zbooczejni puszczający sie geje, ale cala masa ludzi cierpiacych przez stereotypy i często majacych osię wiele więcej do zaoferowania niż te janusze sepleniące o lgbt. To tak jakby ktos napisal że wszystkie kasie są glupie bo zna taką glupią kasie. W ogóle to jest to samo co rasizm, krytyka kogos za co z czym sie urodzil jak np ciemny kolor skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Lgbt to nie tylko zbooczejni puszczający sie geje, ale cala masa ludzi cierpiacych przez stereotypy i często majacych osię wiele więcej do zaoferowania niż te janusze sepleniące o lgbt. To tak jakby ktos napisal że wszystkie kasie są glupie bo zna taką glupią kasie. W ogóle to jest to samo co rasizm, krytyka kogos za co z czym sie urodzil jak np ciemny kolor skory

a czy ja mówię, że zboczeńcy? mówię, że gorszych plotkarzy jak oni nie spotkałam

lesbijki co innego  - najczęściej są naprawdę OK

ogarnij się i żyj swoim życiem

sam używasz stereotypów - "polaczki" "janusze" - święty gej nie używający stereotypów się objawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Podstawą homofobii jest lęk przed  innością i nienawiść  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość .... napisał:

a czy ja mówię, że zboczeńcy? mówię, że gorszych plotkarzy jak oni nie spotkałam

lesbijki co innego  - najczęściej są naprawdę OK

ogarnij się i żyj swoim życiem

sam używasz stereotypów - "polaczki" "janusze" - święty gej nie używający stereotypów się objawił

nie jestem gejem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

O co to pytanie? Przecież 90% związków jest takich, gdzie oboje partnerzy są antyhonno. Nasz śliczny Kraj to w większości wsie, 20% to miasta, w których połowa mieszkańców akceptuje dwóch hui i dwie ćipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Owa napisał:

O co to pytanie? Przecież 90% związków jest takich, gdzie oboje partnerzy są antyhonno. Nasz śliczny Kraj to w większości wsie, 20% to miasta, w których połowa mieszkańców akceptuje dwóch hui i dwie ćipy.

a kogo to obchodzi że dwie cipy czy ...e tego właśnie nie rozumiem, co to kogo obchodzi. To jest dla mnie ...ane że kogoś to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Owa napisał:

O co to pytanie? Przecież 90% związków jest takich, gdzie oboje partnerzy są antyhonno. Nasz śliczny Kraj to w większości wsie, 20% to miasta, w których połowa mieszkańców akceptuje dwóch hui i dwie ćipy.

to tak jakby kogoś obchodzilo czy masz się spotykac ze zbyszkiem czy z jankiem i kazali ci i narzucali wybor, takie prymitywne wsiowe. Niestety ludzie nie sa tak inteligentni na jakich się kreuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Geje faktycznie to najczęściej takie żałosne cio/ty. Mają te wszystkie najgorsze kobiece cechy x5 + męską agresję. Czyli są gorsi od baby w pms-ie. Spójrzcie na te wszystkie fryzjerskie programy, do których ich ściągają - to są tak rozhisteryzowane i kłótliwe cio/tki, że aż oglądać się ich nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Geje faktycznie to najczęściej takie żałosne cio/ty. Mają te wszystkie najgorsze kobiece cechy x5 + męską agresję. Czyli są gorsi od baby w pms-ie. Spójrzcie na te wszystkie fryzjerskie programy, do których ich ściągają - to są tak rozhisteryzowane i kłótliwe cio/tki, że aż oglądać się ich nie da.

tacy są niektórzy, a hetero ludzie to wszyscy fajni zajebiści? Nie większość to syf, zniewiesciali tez, albo patusy i co zrobisz. Oni sie tacy rodzą tak już jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×