Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xddd

Takie mam dwa pytanka do kobiet bo mnie akurat to ciekawi i bym chciał zasiągnąć opinii jak to jest w związkach z tymi sprawami ?

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Ciekawi mnie interesuje dlaczego kobiety tak nie lubią bądź boją się i nie zgadzają na seks analny ? bo często nawet jak przeglądałem ogłoszenia na roksie to tam też nie chciały wykonywać panie oferujące usługi seksu analnego czemu ? Nie robiłem akurat takiego seksu z kobietą nigdy więc zastanawia mnie czy to kobiety boli czy może boją się że popuszczą i nie wytrzyma ich odbyt ? 😉 nie rozumiem bo nawet w ofertach było że seks analny za dopłatą może być a niektóre to w ogóle nie chcą i nie robią tego .NO więc czy kobiety żyjące w związkach uprawiają seks analny czy jednak nie chcą by ich męzowie pchali im w odbyt penisa ? czy to jest dlatego taka niezgoda bo może mają kiepskie zwieracze i boją się ze nie wytrzyma im kicha stolcowa xd ? serio pytam bo może to o to chodzi że potem popuszczą normalnie kupkę ? bo może to też bolesne jest i nieprzyjemne mieć w pupie penisa już nie mówię tutaj o homoseksualizmie .Tylko ciekawi mnie opinia kobiet /dziewcząt które żyją w związku i czy zgadzają się żeby uprawiać ze swoim partnerem taki seks i żeby on brał je od tyłu ? czy jednak też odmawiają mu tego rodzaju seksu i nie chcą żeby tam wkładano penisa im ?

Druga sprawa co mnie interesuje znowuż to jak kobiety lubią żeby gdzie mężczyzna poza pochwą stosunek przerywany im się spuszczał na jakie okolice ciała na brzuch żeby wytrysk był czy może na stopy albo na piersi lub na pupę lub na twarz ? a może z połykiem ? to tak do ust z połykiem spust to jest takie przyjemne ? nie wiem czy sam bym chciał próbować własną spermę xd  nie robiłem takich rzeczy nigdy więc pytam tutaj kobiety jak kochają się z facetem i nie chcą żeby doszedł w środku tylko poza pochwą to gdzie żeby wytrysk był na jaką część ciała najlepiej tak żeby poleciała ta sperma ?  Czy najlepiej lubią kobiety na piersi albo może na pupę bo tak na twarz jak oglądałem na filmach typu red tube to mnie to trochę jest poniżające ani nieprzyjemne i trochę takie jakby to było niezbyt dobrze traktujące partnerkę taki spust na twarz tryśnięcie nasieniem .No już bardziej na biust albo na pupę czy na stopy lub na brzuch gdzieś ale jak nawet do ust wytrysk i łykanie nasienia ;/ czy tak to smakuje kobietą że to robią albo  sprawia im przyjemność branie do ust męskiego nasienia i łykanie ? bo ja jakbym był kobietą to bym nie chciał łykać tego ani próbować nawet ;/ no dobrze więc jak najlepiej kobiety chcą żeby partner im się spuścił bo chyba też wiele par robi taki stosunek że poza pochwą jest wytrysk a nie do środka ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Stosunek analny powinien być z zaufanych partnerem nawet dzifką się nie dziwię że nie chcą. 

Ja chce namówić mojego partnera na anal bo na razie on jest przeciwny, a ja chce spróbować.

Wytrysk to sprawa bardzo indywidualna ja lubię na piersi i brzuch. Mąż uwielbia na plecy tylko ja mam potem problem z umyciem się bo on idzie spać a ja dosięgnąć nie mogę 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Izka napisał:

Mąż uwielbia na plecy tylko ja mam potem problem z umyciem się bo on idzie spać a ja dosięgnąć nie mogę

Ja pierdziu, co facet?!? Jak ja kończę na plecach żony to ja jej plecy wycieram bo niby jak ona sama ma to wytrzeć?

Nie wyobrażam sobie zabaw analnych bez 100% zaufania wobec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

Mąż uwielbia na plecy tylko ja mam potem problem z umyciem się bo on idzie spać a ja dosięgnąć nie mogę

buueeeeeee mało wygimnastykowana jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo to bardzo  boli i w ogóle obrzydliwe uczucie, jak ogromny bolący, piekący balas, który zamiast wyjść z tyłka to wciska się z powrotem i tak raz za razem. Sorry za doslowność. Mąż był delikatny i była wazelina, ale na nic to się zdało. Raz się zgodziłam z ciekawości, teraz wolałabym kaktusa w pipie niż ch.. ja w tyłku. Z czasem pewnie zaczęła bym czuć przyjemność, za jakimś 20stym razem, ale dla mnie nie do przejścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Moj partner przy końcu stosunku lubi na jezdzca.Wiec ja go ujeżdżam wyskakuje i kończę rączka jemu 🙂 anal fakt boli jeżeli facet jest obdarzony ..od czasu do czasu próbujemy..trzeba się rozluźnić..spinanie powoduje ból.. kiedyś przed moim partnerem miałam faceta z chudszym choć dlugim członkiem..i anal nam wychodził.. wiec budowa genitaliów ma znaczenie..a spuszczał mi się na brzuch piersi.. jeżeli chodzi o połykanie 😂 nie zbyt dobre mam pod reka wode żeby szybko przepic smak..ale z połykiem czesto nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×