Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona176

Mężczyźni wolą niskie dziewczyny.

Polecane posty

Gość gość

Z drugiej strony jak tak was czytam to sobie włączyłam sobie jakieś pierwsze lepsze foty z jakiejś zagranicznej gali i tak patrzę po tych kobietach i one na szpilkach są w dobrej połowie przypadków nawet odrobinę wyższe od facetów. Tacy Amal i George wyglądają świetnie a jednak jest ta różnica gdy ona włoży szpile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga Chad
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mniejszość. Zawsze bardziej interesująca od większości. Nie każda wysoka kobieta wygląda jak twoja ciotka helga klocek. 

Zakładasz, że w tym zbiorze mniejszości wszyscy są tak samo "wartościowi" 😄 Ja sam jestem dość wysoki. A mimo to byłem odrzucony nieraz. Może przez ryj. Więc jak widzisz różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość giga Chad napisał:

Zakładasz, że w tym zbiorze mniejszości wszyscy są tak samo "wartościowi" 😄 Ja sam jestem dość wysoki. A mimo to byłem odrzucony nieraz. Może przez ryj. Więc jak widzisz różnie to bywa.

Myślę że to wina twojego umysłu...patrz giga chad. Wtf? Nie ma nic gorszego niż głupi chłop. To przebija najgorszy nawet ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość giga Chad napisał:

To skoro tak, to niech nie narzeka że jest wyższa od większości facetów:) 

 

No, ale wychodzi na to ,że omijać ją będzie większość facetów. I kto zostanie?

Ale dlaczego ja nie mogę nosić obcasów a małe mogą? Poza tym w niektórych sytuacjach ich nie unikniesz. Dlaczego mam się pozbawiać jakiejś części kobiecości z powodu wzrostu? Oczywiście patrzę realistycznie. Nie włożę obcasów piętnaście centymetrów i nawet nie mam na to ochoty. Chciałabym poszukać jakichś siódemek, ósemek bo dziesięć a już na pewno dwanaście to jest zdecydowanie za dużo przy moim wzroście. A głównie dziesiątki i 9,5 cm w sklepach są. Tyle że nawet w tych ósemkach z mojego 175 robi się 183...I tu nie ma tragedii bo wielu tyle ma. Ale wielu fajnych też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co do tego zbioru mniejszości to od tego jest fantazja ☺każdy czasem musi pofantazjowac przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga Chad
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę że to wina twojego umysłu...patrz giga chad. Wtf? Nie ma nic gorszego niż głupi chłop. To przebija najgorszy nawet ryj.

To, że ktoś się z toba nie zgadza, to nie oznacza że jest głupi. Tyle odnośnie inteligencji. 

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

Ale dlaczego ja nie mogę nosić obcasów a małe mogą? Poza tym w niektórych sytuacjach ich nie unikniesz. Dlaczego mam się pozbawiać jakiejś części kobiecości z powodu wzrostu? Oczywiście patrzę realistycznie. Nie włożę obcasów piętnaście centymetrów i nawet nie mam na to ochoty. Chciałabym poszukać jakichś siódemek, ósemek bo dziesięć a już na pewno dwanaście to jest zdecydowanie za dużo przy moim wzroście. A głównie dziesiątki i 9,5 cm w sklepach są. Tyle że nawet w tych ósemkach z mojego 175 robi się 183...I tu nie ma tragedii bo wielu tyle ma. Ale wielu fajnych też nie...

Kobiecosć jest w twojej głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nazywasz się giga chadem a to niestety zamyka cie na poziomie gimnazjum jeśli bierzesz to na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeje
2 godziny temu, Gość PrzystojnyD napisał:

HAHAH. Ale temat jest o niskich kobietach a nie o wysokich facetach, o czym ty teraz wyjeżdżasz jako pierwsza:) Więc ciebie pierwszą zabolało. I powiem więcej - nawet mój wysoki brat (206) woli niziutkie 🙂 Takie 160 max. 

180 to karzeł w tych czasach nie facet , 185 się zaczyna normalny facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djs
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

To poszukaj se siatkarza 190 minimum. 

190 to nie jest wysoki facet, na te czasy normalny wzrost młodych facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Jeje napisał:

180 to karzeł w tych czasach nie facet , 185 się zaczyna normalny facet 

Ale w jakich kategoriach wiekowych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Djs napisał:

190 to nie jest wysoki facet, na te czasy normalny wzrost młodych facetów 

Aha czyli wysoki facet zaczyna się od 2 metrów. Fantazja Cię ponosi trolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

mysle autorko ze absolutnie nie o wzrost tu chodzi u ciebie , ja mam sredni 170 i startuja do mnie wyzsi nizsi i tacy sami 🙂 wiec jak chca to mają gdzies wzrosty , uroda przewazy na pol z osobowoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość PrzystojnyD napisał:

To nie ty?

Zresztą koniec tematu. Masz problem ze sobą:) 

Dobrze że wszyscy się już na oszołomce Wieczornej poznają. Niestety choroby psychicznej na dłuższą metę ukryć się nie da. Przystojny z Wieczorną pisałeś jak coś. Poczytaj sobie o niej więcej jak chcesz. Baba ma między innymi pedofilskie teksty na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie miałam problemu nawet na szplikach i to z niższymi ode mnie nawet bez nich. Przesadzasz nimfeczi 😘

Znowu szukanie ofiary w każdym poście Wieczorna? Wiadomo było że jak się tobie rzuci motyw to będziesz znowu Nimfetki jak pies gończy wyszukiwać. Ty się nadajesz do psychiatryka kobieto. To już nawet śmieszne kur/wa nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka jak dąb
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dobrze że wszyscy się już na oszołomce Wieczornej poznają. Niestety choroby psychicznej na dłuższą metę ukryć się nie da. Przystojny z Wieczorną pisałeś jak coś. Poczytaj sobie o niej więcej jak chcesz. Baba ma między innymi pedofilskie teksty na koncie...

Cześć moja ... 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Wielka jak dąb napisał:

Cześć moja ... 😘 

Liczysz że tym razem trafisz? Taka figa jak twoja prostacka mamiga 😂 Wyżej się wystarczająco skompromitowałaś. Pokazałaś jak się angażujesz w swoją obsesję przegrywko i jak wszędzie widzisz jej obiekt 😏🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W punkt xD
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Liczysz że tym razem trafisz? Taka figa jak twoja prostacka mamiga 😂 Wyżej się wystarczająco skompromitowałaś. Pokazałaś jak się angażujesz w swoją obsesję przegrywko i jak wszędzie widzisz jej obiekt 😏🤣

W punkt👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Dobrze że wszyscy się już na oszołomce Wieczornej poznają. Niestety choroby psychicznej na dłuższą metę ukryć się nie da. Przystojny z Wieczorną pisałeś jak coś. Poczytaj sobie o niej więcej jak chcesz. Baba ma między innymi pedofilskie teksty na koncie...

Nie kojarzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno wysoka zgrabna kobieta wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie niż niskie. Już same nogi "do nieba" deklasują kurdupelki do 170 cm wzrostu mające króciutkie nóżki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanNiskich
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Na pewno wysoka zgrabna kobieta wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie niż niskie. Już same nogi "do nieba" deklasują kurdupelki do 170 cm wzrostu mające króciutkie nóżki. 

Nie każdy facet zwraca uwagę na nogi. A niskie mają przewagę, że wzbudzają uczucia opiekuńcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 158
39 minut temu, Gość fanNiskich napisał:

Nie każdy facet zwraca uwagę na nogi. A niskie mają przewagę, że wzbudzają uczucia opiekuńcze. 

Przedpiśca ma rację ale mnie to nie obraża , często sama się śmieje że mam tyle wzrostu co niektóre kobiety samych nóg. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc

Niskie kobiety mają powodzenie u facetów, którzy sami są niscy.  A jak wiadomo, niski wzrost u faceta jest nieatrakcyjny, u kobiety jeszcze ujdzie. Sama jestem niewysoka i zawsze latali za mną niscy, nie zdarzyło mi się, żeby zainteresował się mną wysoki. Także cieszcie się, że jesteście wysokie, bo przynajmniej żaden niziołek do Was nie podbije 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Dobrze że wszyscy się już na oszołomce Wieczornej poznają. Niestety choroby psychicznej na dłuższą metę ukryć się nie da. Przystojny z Wieczorną pisałeś jak coś. Poczytaj sobie o niej więcej jak chcesz. Baba ma między innymi pedofilskie teksty na koncie...

Aaa. To ta typiara! 😄 Co mnie straszyła swoim facetem, że mnie pobije:) 

 

26 minut temu, Gość goscgosc napisał:

Niskie kobiety mają powodzenie u facetów, którzy sami są niscy.  A jak wiadomo, niski wzrost u faceta jest nieatrakcyjny, u kobiety jeszcze ujdzie. Sama jestem niewysoka i zawsze latali za mną niscy, nie zdarzyło mi się, żeby zainteresował się mną wysoki. Także cieszcie się, że jesteście wysokie, bo przynajmniej żaden niziołek do Was nie podbije 😄

Bo może jesteś brzydka z twarzy? 🙂 Jakbyś była ładna to na pewno jakiś wysoki by się zainteresował. Oni wiedzą, że mają branie, to przebierają w atrakcyjnych wysokich/ niskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka

Mam 165 i czuje się za wysoka.  Chciałabym mieć max 160 cm wzrostu. Zresztą z tego co zauważyłam to faceci faktycznie wolą te niższe (nawet wysocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moze po prostu nizsze od siebie samych? Mam 167cm i moim zdaniem jestem dosc niska. Bez obcasow duzo jest wyzszych ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Wiecie , wasz problem polega chyba na tym że trochę pomineliście grupe mężyzn mających wzrost średni. Kiedyś to w dowodach osobistych było coś takiego jak wzrost średni. Nie wiem kto go ustalał ale IMO wysoki to się zaczyna od 180 . Więc faceciki od

Od 80-150 karzeł 

150-165 niski

165 - 175 średni

175- 200 wysoki

Od 200- gigantyzm 😉

U kobiet ten podział był inny 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gpsc

Kobiety do 165 nie mają się czym przejmować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
2 minuty temu, Gość Hania napisał:

Wiecie , wasz problem polega chyba na tym że trochę pomineliście grupe mężyzn mających wzrost średni. Kiedyś to w dowodach osobistych było coś takiego jak wzrost średni. Nie wiem kto go ustalał ale IMO wysoki to się zaczyna od 180 . Więc faceciki od

Od 80-150 karzeł 

150-165 niski

165 - 175 średni

175- 200 wysoki

Od 200- gigantyzm 😉

U kobiet ten podział był inny 

 

 

Od 80-150 karzeł 

150-164 niski

165 - 177średni

178- 200 wysoki

Od 201- gigantyzm

Tak chyba lepiej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
3 minuty temu, Gość Gpsc napisał:

Kobiety do 165 nie mają się czym przejmować. 

Pod warunkiem że łatwiej je przeskoczyć niż obejść 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisałam,  że pewne siebie mężczyzna będzie szczęśliwy,  że jest z ukochaną kobietą i nie będzie go 9bchodzic jak z nią wygląda i co 8nnych myślą i okazało się,  że moderator tego postu nie puszcza, dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×