Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Przestałam krwawić po porodzie w 4 dobie?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem 4 doby po porodzie. I od wczoraj wieczora zero krwi. Już od drugiej doby było jej mało tak na prawdę takie krwawienie mocne było od razu po porodzie potem już malutko aż od wczoraj nic. Zastanawia mnie to czy takie coś jest w ogóle możliwe czy to taki chwilowy zastój i zaraz znowu się zacznie? Dodam ze brzuch mam już płaski jak przed ciąża o ile to ma coś do tego krwawienia. Nie wiem czy jestem jakąś szczęsciarą czy coś jest nie tak bo w szpitalu kobiety które były 3/4 Dobe miały jeszcze brzuch jak w 5 miesiącu ciąży i narzekały że krwawią i krwawią. Czy ktos z Was miała podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolka

Kiedy przychodzi położna? Zapytaj ją, niech cię zbada. Moim zdaniem opcje są dwie. Albo masz szczęście, że wszystko szybko się obkurczyło, albo krew zalega jeszcze tylko ma chwilowy lub większy problem z wypłynieciem na zewnątrz. Nie jestem lekarzem, chodziłam do szkoły rodzenia i tyle Ci napisałam, co wiem z tego kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam przerwę w krwawieniu kilkudniową ale nie pamiętam po jakim czasie. Potem wróciło. Jak u Ciebie się nie zmieni to idź koniecznie do lekarza żeby sprawdzić czy się gdzieś te odchody w organizmie nie zatrzymały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosso

Ja też miałam krótkie krwawienie a później za 4 dni jak ze mnie hlusło i jeszcze przez kilka dni leciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A byłaś łyżeczkowana? U mnie po tym zabiegu o wiele mniej i krócej krwawiłam. Choć nie było to tak krótko.

Fakt że przerwy w krwawieniu się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×