Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ToTo

Czy warto spróbować związku z Ukrainką?

Polecane posty

Gość ToTo

Jak rozpoznać czy słodkie oczy są do mnie czy do mojego obywatelstwa? Słyszałem już  różne opinie: jedni chwalą, mówią, że Ukrainka nie wymaga jak polska księżniczka, kultywuje ognisko domowe, jest romantyczką (często zazdrosną), ale troskliwą, która jednak nie zapomina o korzeniach. Drudzy krytykują, że Ukrainka to odpowiednik Polski parę lat temu w UK lub Niemcach.  Że zdradzi z bogatszym itd. 

Co sądzicie? Stereotypy i każda jest inna, czy można generalizować. Prosze o szczere odpowiedzi. Może ktoś zna pary mieszane lub ma w pracy Ukrainki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hodor

Warto zwiazac sie z Ukrainka. Polskie ksiezniczki i Panie z zachodu maja zwariowane wymagania co do tego jak ich zycie powinno wygladac i z tym beda sie tylko wiazaly same problemy. Bedziesz mial problem z wszystkim. Pretensje o kase, ambicje, brak dobrego auta, brak wakacji w 5* hotelach. O wszystko bedzie Ci glowe suszyc. Ukrainka, hiduska, tajlandka to jest przyszlosc. Jezeli chcesz miec normalna rodzine lepiej poszukaj prawdziwej milosci na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Wspolczesna Polka - chce duzo hajsu, chce imprezowac, pusta jest, oglada reality show z zachodu i nabija sobie glowe takimi bzdurami, jest oziebla w lozku, chce zeby chlop byl przystojny, atletyczny, nadziany, z domem i autem. Kobieta jak dostanie wszystko czego chce to cie zdradzi.

Wspolczesna Ukrainka - jest taka jak Polki byly 50 lat temu zanim im kapitalizm i zachod do glowy uderzyl. Bedzie cie szanowala, wspierala, bedzie romantyczna i sprawie ze poczujesz sie jak maz a nie maszynka do pieniedzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AREK
29 minut temu, Gość Maciek napisał:

Wspolczesna Polka - chce duzo hajsu, chce imprezowac, pusta jest, oglada reality show z zachodu i nabija sobie glowe takimi bzdurami, jest oziebla w lozku, chce zeby chlop byl przystojny, atletyczny, nadziany, z domem i autem. Kobieta jak dostanie wszystko czego chce to cie zdradzi.

Wspolczesna Ukrainka - jest taka jak Polki byly 50 lat temu zanim im kapitalizm i zachod do glowy uderzyl. Bedzie cie szanowala, wspierala, bedzie romantyczna i sprawie ze poczujesz sie jak maz a nie maszynka do pieniedzy.

 

Mam właśnie podobne odczucie pod tym względem. Polki są zapatrzone w Zachód tj. Niemcy i Francję. W bogate, luksusowe życie. Drogie auta, wino do kolacji i wycieczki po świecie. Ukrainka natomiast jest zapatrzona w ich Zachód, czyli nas. Dla nich fakt, że nie robisz za 1000 złotych tylko 3000 złotych już jest sukcesem. Inaczej podchodzi do imprez. Tam się tak nie imprezuje, jak u nas. Co więcej, czuje się przeważnie, jak "kopciuszek w wielkim mieście" i z tego powodu jest bardzo przywiązana do mężczyzny, a Polka w tym czasie, jak nie ty, to znajdzie innego fagasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOna

Ale generalizujecie... szok. Znałam trochę dziewczyn z Ukrainy i muszę powiedzieć, że niczym szczegółowym się nie różniły od Polek. Kilka miało nawet jeszcze większe parcie na markowe ciuchy,drogie telefony czy auta i mega się z tym obnosiły. Aż żal patrzeć było. Niektóre tak spalone że nikt by nie powiedział że to Ukrainka gdyby nie posłuchał jak mówia. Suma sumarum - moim zdaniem to loteria. Zależyna jaka trafisz. Może być porządną ale równie dobrze może lecieć na kasę, obywatelstwo itp i potem zostawi Cię bez skrupułów. Kwestia czy chcesz się związać z dziewczyną z zagraniczną. BTw w Polsce spokojnie znajdziesz mnóstwo dziewczyn ułożonych i uczciwych. Ogólnie ja nie sądzę żeby Ukrainka miała być lepsza od Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lesia z Ukrainy, mieszkanie na dwie osoby min. 3, lepiej 4 pokoje, dwie lazienki, ubranka tylko markowe, torebka no to juz musi byc godna, zeby ja nosila.  Uwazaj abys nie popadl w depresje.😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 godzinę temu, Looper napisał:

Uważam, że Panie z Ukrainy, są lepszymi kandydatkami na partnerki, niż nasze rodaczki.Ludzie z Ukrainy znają biedę, wiedzą jak to jest, gdy jest ciężko, przez co stali się wytrwali i nie wyrzucają do kosza tego co się psuje, tylko starają się to naprawiać. Myślę, że taki związek ma dużo sensu. 

Wybacz ale bredzisz ,Rosja i Ukraina mają ogromny wskaźnik rozwodów,większy niż pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Lepsza juz ukrainka niż np polaczyna co była w UK siedlisko chorób wenerycznych brak zasad odpowiedzialności uczuć wyższych wygląd starej tirówki poza tym tyją te polaczyny i wyglądają jak szafy trzydrzwiowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Lepsza juz ukrainka niż np polaczyna co była w UK siedlisko chorób wenerycznych brak zasad odpowiedzialności uczuć wyższych wygląd starej tirówki poza tym tyją te polaczyny i wyglądają jak szafy trzydrzwiowe 

Ukrainka lepiej wygląda ładniejsza zgrabniejsza nawet lepiej pachnie,  rodzinna,  życzliwa,  potrafi docenić mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 godzinę temu, Gość Maciek napisał:

Wspolczesna Polka - chce duzo hajsu, chce imprezowac, pusta jest, oglada reality show z zachodu i nabija sobie glowe takimi bzdurami, jest oziebla w lozku, chce zeby chlop byl przystojny, atletyczny, nadziany, z domem i autem. Kobieta jak dostanie wszystko czego chce to cie zdradzi.

Wspolczesna Ukrainka - jest taka jak Polki byly 50 lat temu zanim im kapitalizm i zachod do glowy uderzyl. Bedzie cie szanowala, wspierala, bedzie romantyczna i sprawie ze poczujesz sie jak maz a nie maszynka do pieniedzy.

 

Serio? Polki są chociaż nie zależne finansowo często  , więc argument o maszynce do pieniędzy jest nie dorzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
3 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Ukrainka lepiej wygląda ładniejsza zgrabniejsza nawet lepiej pachnie,  rodzinna,  życzliwa,  potrafi docenić mężczyznę

Z iloma byłeś że tak twierdzisz ? znasz chociaż kilka bliżej czy bredzisz znowu ? Ja w przeciwieństwie do Ciebie znam i większość się od polek nie różni, lubią jak im facet gotuję sprząta i wola pracować niż od razu zakładać rodzinę z byle Polakiem, ps większość dziewczyn z Ukrainy ci powie że na razie zwleka z małżeństwem z Polakiem bo czeka na otwarcie niemieckich czy norweskich granic i chcą tam poznać faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

A teraz was może dobije ale czasem jak się ogląda jakieś filmy z ukrainkami które są pytane z jakiego kraju chciałyby mieć męża to słowo Polak nie pada dosłownie nigdy , zawsze Niemiec anglik Hiszpan Szwed Norweg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Ukrainka mówiąca że chce polaka to taki sam paradoks jakby polka mówiła że wymarzony facet to Czech xD no co oni też maja lepiej , poprpstu one sobie zdają sprawę że polska to biedo kraj a Polak to Słowianin czyli bee bo kobiety kochają egzotyke i obce geny ,dziękuję za uwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 godzinę temu, Looper napisał:

Uważam, że Panie z Ukrainy, są lepszymi kandydatkami na partnerki, niż nasze rodaczki.Ludzie z Ukrainy znają biedę, wiedzą jak to jest, gdy jest ciężko, przez co stali się wytrwali i nie wyrzucają do kosza tego co się psuje, tylko starają się to naprawiać. Myślę, że taki związek ma dużo sensu. 

A czy w tej pięknej baśni były smoki ? Na Ukrainie jest 2 razy więcej rodowodow niż w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość 000 napisał:

Ukrainka mówiąca że chce polaka to taki sam paradoks jakby polka mówiła że wymarzony facet to Czech xD no co oni też maja lepiej , poprpstu one sobie zdają sprawę że polska to biedo kraj a Polak to Słowianin czyli bee bo kobiety kochają egzotyke i obce geny ,dziękuję za uwagę 

Nie mierz innych kobiet swoją rozepchaną polską pochwą wy jesteście unikatem na skalę światową pod względem braku jakiejkolwiek przyzwoitości i godności.  To nie jest tak że inne kobiety są idealne - to wy polaczyny jesteście takie genetycznie spieprzone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Myślę że na Ukrainie jest wiele wspaniałych kobiet tak samo jak w Polsce ale takie fantazje że tam gdzieś w innym kraju to nie ma zła,zdrad i innych patologii to takie naiwne myślenie życzeniowe ,wymyślanie dziwnych fantazji żeby sobie ulżyć że gdzieś za granicą polski problemow nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Nie mierz innych kobiet swoją rozepchaną polską pochwą wy jesteście unikatem na skalę światową pod względem braku jakiejkolwiek przyzwoitości i godności.  To nie jest tak że inne kobiety są idealne - to wy polaczyny jesteście takie genetycznie spieprzone. 

Obawiam się że w innych krajach są jeszcze grosze kobiety bo takie rosjanki nie dość że zdradzają to jeszcze opruwaja z kasy ile mogą, polki są jeszcze w normie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isis

Yyyy to zależy od KONKRETNEGO CZLOWIEKA  , tak samo jak są różne polki tak są różne ukrainki , Serio jak chodziłes do szkoły to kazda twoja koleżanka z klasy była kropka w kropkę taka sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilo
35 minut temu, Gość TakaOna napisał:

Ale generalizujecie... szok. Znałam trochę dziewczyn z Ukrainy i muszę powiedzieć, że niczym szczegółowym się nie różniły od Polek. Kilka miało nawet jeszcze większe parcie na markowe ciuchy,drogie telefony czy auta i mega się z tym obnosiły. Aż żal patrzeć było. Niektóre tak spalone że nikt by nie powiedział że to Ukrainka gdyby nie posłuchał jak mówia. Suma sumarum - moim zdaniem to loteria. Zależyna jaka trafisz. Może być porządną ale równie dobrze może lecieć na kasę, obywatelstwo itp i potem zostawi Cię bez skrupułów. Kwestia czy chcesz się związać z dziewczyną z zagraniczną. BTw w Polsce spokojnie znajdziesz mnóstwo dziewczyn ułożonych i uczciwych. Ogólnie ja nie sądzę żeby Ukrainka miała być lepsza od Polki.

gdzie te dziewczyny ułożone i uczciwe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
5 minut temu, Gość bilo napisał:

gdzie te dziewczyny ułożone i uczciwe???????

Takie są w każdym narodzie ale jest ich mniejszość, trzeba szukać , i nie wybrzydza że ta be ta nie taka , faceci też maja zbyt wysokie wymagania to przyciągają takie lampucery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
10 minut temu, Gość bilo napisał:

BTw w Polsce spokojnie znajdziesz mnóstwo dziewczyn ułożonych i uczciwych

W jakiej bajce mam szukać?  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
18 minut temu, Gość Bicku napisał:

W jakiej bajce mam szukać?  😄

Może nie w twojej ob//sra //nej kamienicy zamieszkanej przez karyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bicku napisał:

W jakiej bajce mam szukać?  😄

A już gdzieś szukałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOna
1 godzinę temu, Gość bilo napisał:

gdzie te dziewczyny ułożone i uczciwe???????

No na pewno nie w klubach albo na ławce przed blokiem. Są możesz wierzyć na słowo. Tylko takiej trzeba poszukać A potem ja poznać a to nie każdemu się chce. Najłatwiej iść na miasto wyrwać jakaś A potem powiedzieć że w pl to tylko takie są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOna
1 godzinę temu, Gość Bicku napisał:

W jakiej bajce mam szukać?  😄

Pisałam poważnie. Wy macie przesadzone oczekiwania co do kobiet A głównie tu argumenty że jest na odwrót. Też chcecie Dobrze trafić to co się dziwić kobietom że też chcą.

Albo porządna dziewczyna normalna albo rozrywkowa i lubiąca facetów . Coś za coś . Nie można mieć wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Przed chwilą, Gość TakaOna napisał:

No na pewno nie w klubach albo na ławce przed blokiem. Są możesz wierzyć na słowo. Tylko takiej trzeba poszukać A potem ja poznać a to nie każdemu się chce. Najłatwiej iść na miasto wyrwać jakaś A potem powiedzieć że w pl to tylko takie są. 

Serio dużo przyjemniej i bezpieczniej takiej ukraince otbyt wylizać niż polke w usta pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Qwer napisał:

Serio dużo przyjemniej i bezpieczniej takiej ukraince otbyt wylizać niż polke w usta pocałować.

No z takim poziomem inteligencji to na pewno żadna Polka Cię nie zechce. Już nie chce jak widać. Dlatego szukasz w krajach trzeciego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość AREK napisał:

Mam właśnie podobne odczucie pod tym względem. Polki są zapatrzone w Zachód tj. Niemcy i Francję. W bogate, luksusowe życie. Drogie auta, wino do kolacji i wycieczki po świecie. Ukrainka natomiast jest zapatrzona w ich Zachód, czyli nas. Dla nich fakt, że nie robisz za 1000 złotych tylko 3000 złotych już jest sukcesem. Inaczej podchodzi do imprez. Tam się tak nie imprezuje, jak u nas. Co więcej, czuje się przeważnie, jak "kopciuszek w wielkim mieście" i z tego powodu jest bardzo przywiązana do mężczyzny, a Polka w tym czasie, jak nie ty, to znajdzie innego fagasa...

no tak, lepiej zamiasr wina do kolacji, które kosztuje 20-30 zł to chlać wódę pod słoninę i ogórki kiszone,  naprawdę chłopie marzy ci sie ciągłe zycie na poziomie menela a jak zechcesz być romantyczny to butelki po wódzie odniesiesz do skupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Bicku napisał:

Lepsza juz ukrainka niż np polaczyna co była w UK siedlisko chorób wenerycznych brak zasad odpowiedzialności uczuć wyższych wygląd starej tirówki poza tym tyją te polaczyny i wyglądają jak szafy trzydrzwiowe 

a wiesz, ze tam jest o niebo wyższy wskaźnik zachorowań na weneryczne i aids niż w Polsce. Nawet tego nie wiesz sfrustrowany i agresywny nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ukrainki nie przyjeżdżają tu klepać biedy, tylko żyć na godnym poziomie i szukają kogoś kto pomoże całej rodzinie. Siedzę w temacie, bo u nas co roku masa Ukrainek przyjeżdża na zbiory truskawek czy czereśni dorobić. Jeśli ktoś myśli, że 3000 wystarczy jej  do szczęścia, to grubo się myli. Zaraz mamusia na coś zachoruje i potrzebuje na leczenie  w stolicy 3000 zł i łzy i szantaż emocjonalny, albo nie mają w domu pieca bo się zepsuł i  trzeba im kupić. Ciąże i teoretyczne skrobanki są tu nagminne, prawie każda pod koniec sezonu jest w ciąży i potrzebuje na aborcję. Często kradną. Ja nie zamierzam nikogo odżegnywać od związku z dorobkiewiczową, ale to co Polacy "wiedzą" o Ukrainkach to jakieś mity. Pewnie są i moralne dziewczyny, ale ja z przyjezdnych nie znam ani jednej takiej, one tu przyjeżdżają w określonym celu, nie by żyć od 1go do 1go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×