Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ToTo

Czy warto spróbować związku z Ukrainką?

Polecane posty

Gość dfg
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Słodka i pozwala się obrażać grubymi słowami. Taa, na pewno to autentyczne i nie dlatego, żeby cię utrzymać przy sobie z jej tylko znanego powodu. A nie, nie tylko jej, bo powód wydaje się oczywisty.

Nie pozwala się obrażać, tylko wie, że to nie jest na poważnie. To logiczne, że takie słowa mają inny wydźwięk, gdy używa ich ktoś wrogo do nas nastawiony, a inny, kiedy używa ich przyjaciel czy partner. Zwyczajne żarty i droczenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

Ale z czym macie problem... To logiczne, że jak jedzie do Polski, to chce poznać chłopaka, więcej zarabiać, godniej żyć.  Ludzie, wyjdzie poza strefe komfortu, że tylko Polak z Polakiem. Polki też wychodzą za coś za polskich mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....@

Ukrainka miała więcej hu...ji w piz...dzie niż włosów na głowie. Taka jest prawda!!! To wcale nie są takie porządnisie jak to polscy faceci je sobie malują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość ....@ napisał:

Ukrainka miała więcej hu...ji w piz...dzie niż włosów na głowie. Taka jest prawda!!! To wcale nie są takie porządnisie jak to polscy faceci je sobie malują. 

tak sobie tłumacz frustratko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki wolą

mężczyzn z zagranicy, najchętniej ze Skandynawii, więc Wam zostają Ukrainki, Białorusinki, Tajki, etc.
Tak krawiec kraje jak materiału staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Polki wolą napisał:

mężczyzn z zagranicy, najchętniej ze Skandynawii, więc Wam zostają Ukrainki, Białorusinki, Tajki, etc.
Tak krawiec kraje jak materiału staje.

ale się pocieszyłaś, że ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar
1 godzinę temu, Gość Polki wolą napisał:

mężczyzn z zagranicy, najchętniej ze Skandynawii, więc Wam zostają Ukrainki, Białorusinki, Tajki, etc.
Tak krawiec kraje jak materiału staje.

Powiedziała... singielka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki wola
5 minut temu, Gość Bożydar napisał:

Powiedziała... singielka 😂

Powiedziała żona Islandczyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHA
21 godzin temu, Gość Polki wola napisał:

Powiedziała żona Islandczyka. 

Kochanie wstawaj... ze.sr.ałaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maks

Zaczynam się spotykać z jedną Ukrainą,  moje obserwacje. Ja mam 24 lata ona 23:

1) jest bardzo miła i uprzejma 

2) nauczona ciężkiej pracy

3) lubi stereotypowe rzeczy, Kwiaty, buziak 

4) nie interesuje ją polska, jest w celach zarobkowych i mowi o ttm otwarcie

5) typ Domatorki 

6) Polska to dla niej zachód 

7) szczera

😎 tęskni za rodziną,  nie wstydzi się pochodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowow
Dnia 23.07.2019 o 01:42, Gość Maks napisał:

Zaczynam się spotykać z jedną Ukrainą,  moje obserwacje. Ja mam 24 lata ona 23:

1) jest bardzo miła i uprzejma 

2) nauczona ciężkiej pracy

3) lubi stereotypowe rzeczy, Kwiaty, buziak 

4) nie interesuje ją polska, jest w celach zarobkowych i mowi o ttm otwarcie

5) typ Domatorki 

6) Polska to dla niej zachód 

7) szczera

😎 tęskni za rodziną,  nie wstydzi się pochodzenia 

fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieiei
Dnia 21.07.2019 o 10:21, Gość gość napisał:

tak sobie tłumacz frustratko

A zdajesz sobie sprawę facet że w każdym kraju kobiety są inne ? Że oprócz normalnych jest sporo szajbusek ? I we wschodnich krajach wcale nie jest ich mniej , bo by tam kie bylo tylu rozwodow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieiei

A tak wogole ocenianie kogoś przez pryzmat narodowości świadczy o niedorozwoju umysłowym, ja mam wiele koleżanek i kazda jest diametralnie inna jako człowiek, wątpię żeby ukrainki były wszystkie takie same jak z jednej taśmy produkowane , stereotypy na ich temat to raczej projekcja facetów którzy by chcieli coś ale niewolnica i żeby jeszcze na nich zarabiala, życie to nie bajka , taka ukrainka też może być w szoku że wcale nie każdy Polak ma nowe auto i dom  i nie każdy Polak to bogaty książę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieiei

Wszelkie artykuły też mówią że Ukraińcy czekają na otwarcie zachodnich krajów dla nich więc wątpię żeby ukrainki też marzyly o Polakach biorą ich z braku raczej , bo polak to tez buraczany slowianin a nie piekny skandynaw z nowym mercedesem na podworku , mialam przyjemnosc byc w norwegii i czesto Mercedes to jedno z tańszych aut jakie stoi im koło domu;) myślisz że taka Rosjanka czy ukrainka nie ma uczu i tego nie widzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieiei

Poprostu to śmieszne że polska nawet nie polizala zachodu w tyłek jeśli chodzi o rozwój gospodarczy A mimo to polscy faceci mają się za jakichś bogaczy jeżdżąc 10 letnim autem i wynajmując mieszkanie , no naprawdę najlepsza partia dla wszystkich wschodnich kobiet 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939
Dnia 21.06.2019 o 12:48, Gość Hodor napisał:

Warto zwiazac sie z Ukrainka. Polskie ksiezniczki i Panie z zachodu maja zwariowane wymagania co do tego jak ich zycie powinno wygladac i z tym beda sie tylko wiazaly same problemy. Bedziesz mial problem z wszystkim. Pretensje o kase, ambicje, brak dobrego auta, brak wakacji w 5* hotelach. O wszystko bedzie Ci glowe suszyc. Ukrainka, hiduska, tajlandka to jest przyszlosc. Jezeli chcesz miec normalna rodzine lepiej poszukaj prawdziwej milosci na 

Chyba jakieś z biednych wsi xD te które studiują i mają jakieś ambicje szkola się,też pewnie mają wymagania i nie w głowie im rodzić 5 dzieci w skrajnej biedzie jaka oferujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upper

Mi się marzy Ukrainka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agashi

To się ogarnijcie panowie, bo ci mężczyźni którzy mają powodzenie u Ukrainek mieliby też u Polek. Są mądrzy, opiekuńczy, umieją podrywać (bardzo ważne!) mają poczucie humoru i przebojowość. Nie ma znaczenia co masz teraz. Liczy się to czy masz wolę do tego aby być głową rodziny i czy można Ci zaufać, że na dobre i na złe w każdych warunkach tą głową rodziny będziesz - takich panów Ukrainki wybierają. I dla takich panów Polki też rzucają wszystko i jadą na koniec świata. 

A tu niepewność, frustracje, nieśmiałość " bo ojej, jak to ja mam zagadać? a czemu sama nie podejdzie?". I nos w telefonie. A autobus czy tramwaj pełen fajnych dziewczyn. Tylko chetnych brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanin

Jesli sie od mezczxyzny wymaga wysokich zarobkow i jednoczesnie, szacuku, rownosci plci i zajmowania sie jeszcze domem przez mezczyzn-to sorry Gregory ale wole Ukrainke lub kobiete ze wsi.

Wiekszosc z nich ma realne oczekiwania (zamiast roszczeniowosci) i wiecej z siebie daja.

Migracja matrymonialna zawsze byla jest i bedzie, dziwi mie tylko to ze gdy zaczeli z niej korzystac mezczyzni, miejscowe kobiety sa oburzone 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanin

Mimo, ze chce zalozyc rodzine i jesli kobieta zarabialaby 75% moich dochodow, to spokojie moglbym ja zalozyc, ale szanuje sie (apropo hipergami kobiet i przemocy psychicznej przez nie stosowana) to wole byc bezdzietnym kawalerem niż dać sie owinac wokol palca. Do tego stanu rzeczy przyczynili sie rowniez mezczyzni, tzw bialorycerstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Kielczanin napisał:

Jesli sie od mezczxyzny wymaga wysokich zarobkow i jednoczesnie, szacuku, rownosci plci i zajmowania sie jeszcze domem przez mezczyzn-to sorry Gregory ale wole Ukrainke lub kobiete ze wsi.

Wiekszosc z nich ma realne oczekiwania (zamiast roszczeniowosci) i wiecej z siebie daja.

Migracja matrymonialna zawsze byla jest i bedzie, dziwi mie tylko to ze gdy zaczeli z niej korzystac mezczyzni, miejscowe kobiety sa oburzone 😛

Ja przede wszystkim widzę polsko ukraińskie małżeństwa gdzie kobieta na tym korzysta, ukrainka nie przyjeżdża do Polski żeby Ci uslugiwac tylko żeby mieć lepsze życie, polki od polakow uciekaly do Niemców bo ci pracowali zajmowali się domem dziećmi gotowaniem , ukrainki też szukają na zachodzie faceta który nie będzie ich ganial do garów tylko szanował i dobrze traktował, myślisz że ukrainka marzy o smierdzacym leniwym polaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrainki dla Chady

Nie nie, nie dla przegrywa to...dla Chada to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwin

Mam w pracy kilku chłopaków co mają Ukrainki za żony i nie narzekają bo czasem wyskoczymy na bilarda lub kręgle i mówią o nich bardzo pozytywnie przede wszystkim że są bardzo pracowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 21.06.2019 o 16:53, Gość Kejlo napisał:

Wiesz id//io//to że narodowość to tylko narodowość i po jakimś czasie z ukrainka będzie się psuć tak samo jak z polka? A to co fajne i egzotyczne zacznie wkurzac? Wiem bo byłam z kilkoma Niemcami kiedyś, kiedyś było wooow teraz bym nie chciała żadnego 

No niestety te związki mieszanych narodowości statystycznie częściej się rozpadają. Ja bym nikogo tu nie chciał zniechęcać, są na pewno wspaniałe Ukrainki tak jak i są wspaniałe Polki (sam z taką cudowną Polką jestem). Jeżeli ktoś kocha, to niech za miłością idzie. Tylko mała uwaga, co dziś jest powiewem świeżości, czymś nowym, może zacząć drażnić po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świecie są miliony ludzi, w czasach internetu naprawdę można szukać miłości po całym świecie. Nie oceniajmy po narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Zależy od osoby. Ja znam pare dziewczyn z Uk i nigdy bym nie powiedziała że są lepszymi kandydatkami niz nasze Pl dziewczyny.

Jedna z nich pamiętam bawiła sie czterema chlopakami naraz ( tak to prawda , jeden chlopak byl z mojej rodziny reszta znajomi) jak sie okazalo ona byla z jednego miasta a tych chlopakow miala kazdego z innego zakątka i z kazdym sie spotykala. Pech chcial ze znalam chłopaków i sie wydalo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×