Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ToTo

Czy warto spróbować związku z Ukrainką?

Polecane posty

Gość ZROZUm
1 minutę temu, Gość Nie picuj napisał:

Tylko Newsweek nie wziął pod uwagę, że 90 % ukrainek nie wymienia nawet polaka w swoich wymarzonych narodowosciach do poznania, większość wychodzi tutaj za mąż bo tutaj ma pozwolenie na pracę , w Niemczech niby Ukraińcy przebywać nie mogą a i tak jest tam 2 razy więcej małżeństw z ukrainkami niż w Polsce 

Nie zrozumiałaś. One uciekają od Ukraińskich i Ruskich męzów. A że znajdują w Polaku supermana nie ma dla tego Polaka znaczenia. On jest wdzięczny, że ktoś go kocha, a nie kopie po dupie, bo za mało zarabia, jak typowa Polka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 minutę temu, Gość ASSS napisał:

Na szczęście Ukrainki i Rosjanki nas chcą, a są lepsze od was 😛 

Ukrainka jeszcze może ale Rosjanka? Chyba kpisz , gdzie ty widziałeś Rosjan w Polsce którzy tu szukają lepszego życia? Prędzej to Polacy jadą na zarobek do Sankt Petersburga i Moskwy dla rosjanki polska to śmieszny nic nie znaczący kraj , oni Polskę regularnie wysmiewaja coś jak Polacy Czechów że są pepikami, wątpię żeby Rosjanka chciała faceta z kraju gdzie wbija im się do głowy że Polacy to śmieszny nie groźni pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Z resztą kiedyś miałam przyjemność się kolegowac z Rosjanka o imieniu Jana opowiadała mi że raz umowila się na randkę z Polakiem i to był ostatni raz, stwierdziła że Polacy są skąpi i nudni i że Rosjanin by w życiu nie przyszedł na randkę do kobiety z "gola ręką " bez kwiatów czy podarunku , taki obraz wasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Z resztą ja wiem jacy są ruscy i Ukraińcy bo oni nie żydza na kobietę , zawsze jakaś kawka czekolada , wino jakie miły gest, polak nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Beznadziejny temat do hejtowania polek , nie prościej znaleźć ta ukrainke i dac sobie spokoj z obrażaniem niewinnych kobiet? Ja jestem kobieta ale mi związki polakow z ukrainkami nie przeszkadzają, natomiast przeszkadza mi obrażanie mnie i moich wspaniałych rodaczek , poziom dna wstydzić się powinniscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Facet który nie ma szacunku do kobiet swojej narodowości nie ma tak naprawdę szacunku do nikogo , bo jak taka ukrainka powie coś nie tak to też ja zacznie jechać i obrażać, takich "mężczyzn " powinno się omijać z daleka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamWasW4LITERACH

Już lepiej rowa wylizać Ukraince, niż iść w śline z Polką TAKA PRAWDA🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
6 minut temu, Gość MamWasW4LITERACH napisał:

Już lepiej rowa wylizać Ukraince, niż iść w śline z Polką TAKA PRAWDA🤣

Nie czujesz się gorzej po takich słowach? mi by było wstyd na twoim miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

Mam wrażenie, że niewiele osób na tym forum poznało jakąś Ukrainke 🙂 Piszecie o nich jak o nie za mądrych przydupaskach swoich facetów, co to "bide znajo i dlatego bedzie robotna i dobra". Ludzie! Litości! Znam dużo Ukrainek - po 2 latach w Polsce niczym się od Polek nie różnią 😄 

 

Jeśli natomiast argument "będzie z tobą bo zna biedę i doceni, że zbudowaliscie razem dom" do Ciebie przemawia, to nic nie poradzę. Ja uważam, że powinno się być z tym, kogo się kocha i z kim się PRZEDE WSZYSTKIM dogadujesz w każdej kwestii. Z kimś, z kim umiemy rozmawiać i kogo czujemy. Wtedy nacja jest nieważna. Wtedy wszystko inne jest nieważne 🙂

 

Natomiast Ukrainka, która rzekomo "doceni" bo miała w życiu ciężko, to jak argument o bombelkach i szklance wody na starość. Czyli lipa.

 

Nie rozumiem tez hejtu na Polki i kobiety z zachodu. Szczerze? Są eleganckie (dużo bardziej niż sąsiadki ze wschodu), są i te piękne i te zwykłe, są znacznie lepiej wykształcone (nie każdy facet to lubi, dla mnie to musi być - nie wyobrażam sobie nie prowadzić ciekawych rozmow ze swoją dziewczyą), pracuja i zarabiają na siebie i na wspólny dom, i UWAGA, jak się zakochają - są najlepsze na świecie. Wierne i zdeterminowane żeby się udało. Po prostu mądre.

 

Nigdzie się nie spiesz, niech znajomość się rozwija i tyle. Pójdzie albo nie 🙂 Powodzenia! 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
6 godzin temu, Gość Jeje napisał:

Wypisz wymaluj to Co mówią Niemcy o polkach 

Zdecydowanie nie. Niemcy (tak jak i inni obcokrajowcy), którzy wiążą się z Polkami, to po prostu przegrywy, których nie chce żadna kobieta z ich kraju, więc biorą sobie Polkę, która pragnie ich tylko dlatego, że są obcokrajowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Kambodży?
3 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Zdecydowanie nie. Niemcy (tak jak i inni obcokrajowcy), którzy wiążą się z Polkami, to po prostu przegrywy, których nie chce żadna kobieta z ich kraju, więc biorą sobie Polkę, która pragnie ich tylko dlatego, że są obcokrajowcami.

To skąd ty zamierzasz wziąć kobietę jako giga przegryw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
2 godziny temu, Gość 000 napisał:

Ukrainka jeszcze może ale Rosjanka? Chyba kpisz , gdzie ty widziałeś Rosjan w Polsce którzy tu szukają lepszego życia? Prędzej to Polacy jadą na zarobek do Sankt Petersburga i Moskwy dla rosjanki polska to śmieszny nic nie znaczący kraj , oni Polskę regularnie wysmiewaja coś jak Polacy Czechów że są pepikami, wątpię żeby Rosjanka chciała faceta z kraju gdzie wbija im się do głowy że Polacy to śmieszny nie groźni pajace

Nigdy nie rozmawiałaś z Rosjanami. Oni Polaków lubią i szanują, a nie wyśmiewają. No i są Rosjanie w Polsce, znacznie mniej niż Ukraińców, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
4 minuty temu, Gość Z Kambodży? napisał:

To skąd ty zamierzasz wziąć kobietę jako giga przegryw? 

Ja nie jestem przegrywem. Za granicą, gdzie bym nie pojechał, kobiety były mną zainteresowane, nawet te z zachodu. Tylko Polki miały problem, bo mają wymagania z kosmosu, a do zaoferowania niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli same przegrywki na twej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czyli same przegrywki na twej drodze.

Nie przegrywki, tylko normalne, inteligentne i pewne siebie kobiety, które wiedzą, czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie przegrywki, tylko normalne, inteligentne i pewne siebie kobiety, które wiedzą, czego chcą.

Kobiety które dobrowolnie chciałby związać się z Tobą to zaprzeczenie tych cech więc o czym ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lochorna

hau hau kwii hau hau kwii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymek

Mój brat od kilku lat jest w związku z Ukrainką i nie dość że bardzo ładna (duże usta,oczy i mały nosek,piekne długie włosy) to w dodatku bardzo pracowita. Nawet jak wraca z pracy to zawsze gotuje coś na obiad a jak wcześniej miał partnerkę Polkę to "gotowała" na obiad parówki albo hamburgery bo mówiła że nie jest kucharką a jak mu nie pasi to niech sobie pizze zamówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kobiety które dobrowolnie chciałby związać się z Tobą to zaprzeczenie tych cech więc o czym ty piszesz.

Jesteś w dużym błędzie.

Wam się wydaje, że macie te cechy, ale tak nie jest. Normalne kobiety nie patrzą na wygląd, tylko na charakter oraz wartości, które sobą reprezentuję i dlatego jestem dla nich dobrym kandydatem na partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
8 godzin temu, Gość ech napisał:

Nigdy nie rozmawiałaś z Rosjanami. Oni Polaków lubią i szanują, a nie wyśmiewają. No i są Rosjanie w Polsce, znacznie mniej niż Ukraińców, ale są.

No właśnie się zdziwię ale mam chłopaka z Syberii z krasnojarska i ich kobiety raczej patrzą z pogardą na polakow , rosjanki przede wszystkich chcą "noworuskich" czyli bogatych Rosjan, polaczku z wielkim ego i fantazja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
8 godzin temu, Gość szkoda gadać napisał:

Zdecydowanie nie. Niemcy (tak jak i inni obcokrajowcy), którzy wiążą się z Polkami, to po prostu przegrywy, których nie chce żadna kobieta z ich kraju, więc biorą sobie Polkę, która pragnie ich tylko dlatego, że są obcokrajowcami.

To samo można powiedzieć o polaczku , ukrainke bierze sobie tylko przegryw który nie ma szans u polki na poziomie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

I właśnie was zdziwię ale rozmawialam z wieloma Rosjanami przez to że mój narzeczony jest Rosjaninem który ma polskiego dziadka i powiem , że Rosjanie polki lubią ale Rosjanka by z Polakiem by nigdy nie chciała być,bo one nie tolerują skapstwa a to główna cecha polakow , polak to też dla nich ... i pajac czyli cechy którymi rosjanki gardzą bo one kochają niebezpiecznych silnych twardych mężczyzn, którzy traktują kobietę jak dziecko które trzeba chronić i zapewnić godny byt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Następny powód jest taki że rosjanki są bardzo dumne ze swojego totalitarnego państwa więc przy każdej kłótni traktowała by polaka jak samca beta i krzyczała że Rosja zmiecie polaczkow w 3 sekundy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Kolejny powód Rosjanki to żywiołowe kobiety które potrafią nawet faceta pobić jak im Coś nie pasuje a patrząc na polskie miękkie faje to taki polaczek by się stał szybko ofiara przemocy domowej z rąk krasawicy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
11 godzin temu, Gość ASSS napisał:

Na szczęście Ukrainki i Rosjanki nas chcą, a są lepsze od was 😛 

Rosjanki i ukrainki chcą mieszkancow starej europy a nie byle polaczka , to tak jakby Czech mówił że polki ich pragną, serio uważasz że biedny slowianiec jakim jest polka jest lepszy od pięknego genetycznie i bogatego norwega? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
10 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Kolejny powód Rosjanki to żywiołowe kobiety które potrafią nawet faceta pobić jak im Coś nie pasuje a patrząc na polskie miękkie faje to taki polaczek by się stał szybko ofiara przemocy domowej z rąk krasawicy xD

Warto też dodać że siostry mojego Ivana jakoś nie proszą żeby je poznać z jakimś Polakiem bo wola ruskiego , z dobra praca a tam samorozwoj u facetów jest dużo wyższy niż u polakow , co drugi ruski to programista albo inżynier, w wiosce pod krasnojarskiem u mojego jest kilku facetów którzy studiuja programowanie, w Europie czekają ich zyski nawet 10 tyś euro miesięcznie z takimi umiejętnościami, a co ma Polak do zaoferowania? Pomijając że sami ruscy mówią że jak ich kobieta kocha to oni o nią jak o dziecko dbają, polak to by chciał żeby jego kobieta jak dziecko traktowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
27 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

No właśnie się zdziwię ale mam chłopaka z Syberii z krasnojarska i ich kobiety raczej patrzą z pogardą na polakow , rosjanki przede wszystkich chcą "noworuskich" czyli bogatych Rosjan, polaczku z wielkim ego i fantazja 

Kobiety tak. Ale to jest taki typ kobiet, dla których tylko kasa się liczy, dlatego ciągnie ich do noworuskich. Do bogatego Polaka też by ciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
28 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

To samo można powiedzieć o polaczku , ukrainke bierze sobie tylko przegryw który nie ma szans u polki na poziomie 

U Polki z wygórowanymi wymaganiami i kosmicznym ego żaden Polak nie ma szans i każdy jest dla niej przegrywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
25 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

I właśnie was zdziwię ale rozmawialam z wieloma Rosjanami przez to że mój narzeczony jest Rosjaninem który ma polskiego dziadka i powiem , że Rosjanie polki lubią ale Rosjanka by z Polakiem by nigdy nie chciała być,bo one nie tolerują skapstwa a to główna cecha polakow , polak to też dla nich ... i pajac czyli cechy którymi rosjanki gardzą bo one kochają niebezpiecznych silnych twardych mężczyzn, którzy traktują kobietę jak dziecko które trzeba chronić i zapewnić godny byt 

23 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Następny powód jest taki że rosjanki są bardzo dumne ze swojego totalitarnego państwa więc przy każdej kłótni traktowała by polaka jak samca beta i krzyczała że Rosja zmiecie polaczkow w 3 sekundy xD

22 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Kolejny powód Rosjanki to żywiołowe kobiety które potrafią nawet faceta pobić jak im Coś nie pasuje a patrząc na polskie miękkie faje to taki polaczek by się stał szybko ofiara przemocy domowej z rąk krasawicy xD

Aha, czyli czysty trolling. Szkoda czasu na dyskusje z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
34 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Aha, czyli czysty trolling. Szkoda czasu na dyskusje z tobą.

A mi szkoda czasu na dyskusję z kimś takim jak ty , typowym polskim chamem który żyje w przekonaniu ze rosjanki są zdesperowane do tego stopnia żeby wziąć na faceta byle kogo, jeśli masz kasę własną firmę albo chociaż dobre wykształcenie to może Rosjanka Cię jakimś cudem zechce ale i tak wątpię bo Rosjanin to nie Ukrainiec oni są mieszanką słowiański skandynawskio  fińska , nawet z wyglądu potrwają być zabójczy i coś jeszcze co ich odróżnia od polakow , oni zanim stworzą rodzinę to się ustawiają finansowo ,polak szuka kobiety żeby go utrzymywała bo sam nie da rady z marnej pensji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×