Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ToTo

Czy warto spróbować związku z Ukrainką?

Polecane posty

Gość szkoda gadać
3 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

A mi szkoda czasu na dyskusję z kimś takim jak ty , typowym polskim chamem który żyje w przekonaniu ze rosjanki są zdesperowane do tego stopnia żeby wziąć na faceta byle kogo, jeśli masz kasę własną firmę albo chociaż dobre wykształcenie to może Rosjanka Cię jakimś cudem zechce ale i tak wątpię bo Rosjanin to nie Ukrainiec oni są mieszanką słowiański skandynawskio  fińska , nawet z wyglądu potrwają być zabójczy i coś jeszcze co ich odróżnia od polakow , oni zanim stworzą rodzinę to się ustawiają finansowo ,polak szuka kobiety żeby go utrzymywała bo sam nie da rady z marnej pensji 

Nie są zdesperowane. Wiązanie się z Polakiem nie jest desperacją.

Żaden normalny Polak nie oczekuje od kobiety, żeby go utrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Już uważaj bo Rosjanka wsiada w czołg i pakuje niedźwiedzia ze sobą żeby ruszyć do Polski utrzymywać polskiego lenia,gotować mu i uslugiwac  , tym bardziej że rosjanki nawet z małych wsi sa po dobrych studiach (Rosjanie mają najwięcej studentów w Europie) już uważaj bo wykształcona Rosjanka tylko marzy żeby mieszkać z Polakiem w bloku i być jego służącą, a już szczytem jej marzeń jest ktoś wykształcony gorzej od niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie są zdesperowane. Wiązanie się z Polakiem nie jest desperacją.

Żaden normalny Polak nie oczekuje od kobiety, żeby go utrzymywała.

Tam jest inna kultura to facet utrzymuje dom , kobieta w Rosji to na swoje waciki zarabia bo to "paren nuzen do domu dziengi przynosić " czyli facet powinien przynosić pieniądze do domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Specjalnie dla Ciebie panie madralo zapytałam rosjanki która pisała z Polakami co o nich myśli,jak przetłumacze to tu wstawię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość szkoda gadać napisał:

Jesteś w dużym błędzie.

Wam się wydaje, że macie te cechy, ale tak nie jest. Normalne kobiety nie patrzą na wygląd, tylko na charakter oraz wartości, które sobą reprezentuję i dlatego jestem dla nich dobrym kandydatem na partnera.

no ok, charakter jest ważny, wartości też, ale nikt nie ożeni sie ani nie wyjdzie za mąż za kogoś kto dal niego jest tak nieatrakcyjny, że zamiast sie z nim pocałować wolałby go obrzygać. Wygląd musi być akceptowalny, co nie znaczy ze chodzi o przystojniaka, ale na tyle akceptowalny zeby chcieć  bliskości z ta osoba, bo sorry ale pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. O mnie kiedyś sie starał taki chłopak, idealny na męza, nie zdradzi, nie upije się, kasę zarobi, zgodny itp,nawet nie to ze odrażajacy, ale miał w sobie coś takiego , zę nawet nie byłabym go w stanie pocałować w policzek, aż mnie odrzucało i nie mogłam tego przewalczyc. To co miałam za niego wyjść i ziszczyć nam obojgu życie? Teraz on ma  jakąś brzydką ale miła żonę, dwoje dzieci, jeżdzą po świecie na wycieczki i super, o to chodzi zeby sie  związać z kimś z kim się dobrze człowiek czuje. Anie nie załuję , ani nie zazdroszczę, cieszę sie , ze ma dobrze. A ja sobie znalazłam innego, też nie przystojniak, ale jego wygląd  mi sie i tak podoba i na mnie działa. I o to chodzi, żeby iskrzyło na różnych płaszczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Uwaga wywiad z Rosjanka: 

Ja : , co sądzisz o polskich facetach?

Rosjanka: wcześniej kontaktowałam się z 100 Polakami na vk, facebooku i instagramie, nawet próbowałam założyć związek ale większość mnie zdradzała albo kłamała mi
Tylko jeden z nich był poważny ale mnie się nie spodobał
Teraz mam chłopaka ze wschodniej Ukrainy, latem bierzemy ślub .

Ja : czyli Polak to nie jest dobry materiał na męża? 

Rosjanka Myślę, że charakter, inteligencja, uczciwość, wierność chłopaka zależy od wychowania, Rosyjscy chłopaki tak samo jak Polacy są normalni i kobieciarze... 

Ja : czym się różni ruski od polaka twoim zdaniem ?

Rosjanka Wydaje mi się że niczym

 A teraz chce tytuł dziennikarki roku xD, jak pogadam z drugą koleżanka Rosjanka to też wstawię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

u mnie w fabryce było swego czasu sporo ukrainek i jak zwykle KAZDA byla zajeta..., ale wsrod tej masy ukrainek to z dwie-trzy by sie znalazly, ktore chetnie bym puknął, niestety jak zawsze, kazda zajeta..

nie ma juz wolnych kobiet, po prostu nie ma

są, ale po co komu nieudacznik. A puknąć to zwsze sie mozesz sam .....w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

u mnie w fabryce było swego czasu sporo ukrainek i jak zwykle KAZDA byla zajeta..., ale wsrod tej masy ukrainek to z dwie-trzy by sie znalazly, ktore chetnie bym puknął, niestety jak zawsze, kazda zajeta..

nie ma juz wolnych kobiet, po prostu nie ma

Ty jesteś chory psychicznie ? wolne młode kobiety to 60 % bo teraz nie biorą byle kogo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

w wieku 25-35 obecnie nie ma wolnych kobiet, ja przynajmniej od paru lat zadnej nie spotkalem, wiec zadne gadki na tym forum nie zrobia na mnie wrazenia i nie zmienie zdania, bo ja oceniam zycie po swoich doswiadczeniach, malo co mnie interesuje, ze jakas anonimowa blać z forum napisze, ze u niej na wiosce  jest jakas 28 latka ktora jest wolna..., co z tego? skoro ja od 3 lat kazda kobiete, ktora spotykam, KAZDA w przedziale 25-35 , to kazda jest zajeta , z czego wiekszosc po 30stce to juz mezatki

jakbym ciebie spotkała , to też bym mówiła ze mam męza, dzieci i 20 narzeczonych, byle byś sie ode mnie odczepił. Dziewczyny bronią sie jak mogą przed tobą. I słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
1 minutę temu, Gość gość napisał:

jakbym ciebie spotkała , to też bym mówiła ze mam męza, dzieci i 20 narzeczonych, byle byś sie ode mnie odczepił. Dziewczyny bronią sie jak mogą przed tobą. I słusznie

No ja też , lepiej powiedzieć że się kogoś ma i w nogi a jak za Tobą goni to gaz pieprzowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

to ciekawe, czyli nawet jeszcze nie znając mnie muszą zawczasu wrzucac fotki jak caluja sie z gosciem na fb itp.. bo zawsze to werifikuje i widzę np po portalach jak maja fotki z mezem, dziecmi,  widze jak przyjezdzaja goscie po nich po pracy itp.. wiec nie pi03rdol glupot laifryndo, boli cie to, ze sie toba nie interesuje i taka prawda

chłopak z fabryki?mną? no nie żartuj sobie. To nie jest dla mnie strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
2 minuty temu, Arystoteles napisał:

to ciekawe, czyli nawet jeszcze nie znając mnie muszą zawczasu wrzucac fotki jak caluja sie z gosciem na fb itp.. bo zawsze to werifikuje i widzę np po portalach jak maja fotki z mezem, dziecmi,  widze jak przyjezdzaja goscie po nich po pracy itp.. wiec nie pi03rdol glupot laifryndo, boli cie to, ze sie toba nie interesuje i taka prawda

No uważaj bo ktoś walczy o uwagę jakiegoś magazyniera z wykształceniem podstawowym nie pełnym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Arystoteles napisał:

w wieku 25-35 obecnie nie ma wolnych kobiet, ja przynajmniej od paru lat zadnej nie spotkalem, wiec zadne gadki na tym forum nie zrobia na mnie wrazenia i nie zmienie zdania, bo ja oceniam zycie po swoich doswiadczeniach, malo co mnie interesuje, ze jakas anonimowa blać z forum napisze, ze u niej na wiosce  jest jakas 28 latka ktora jest wolna..., co z tego? skoro ja od 3 lat kazda kobiete, ktora spotykam, KAZDA w przedziale 25-35 , to kazda jest zajeta , z czego wiekszosc po 30stce to juz mezatki

incel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxd
2 minuty temu, Gość Akasha napisał:

No uważaj bo ktoś walczy o uwagę jakiegoś magazyniera z wykształceniem podstawowym nie pełnym xD

i zaburzeniami psychicznymi:D No fakt, jest sie o co starać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxd

to co tam tak magazynujesz po tych studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
1 godzinę temu, Gość szkoda gadać napisał:

U Polki z wygórowanymi wymaganiami i kosmicznym ego żaden Polak nie ma szans i każdy jest dla niej przegrywem.

A jeszcze jak łysy z wysokim czołem i do tego niski  to już jesteś skazany na bycie singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Arystoteles napisał:

jak wiesz, a moze i raczej nie wiesz.. dzisiaj papierek mozna sobie wsadzic w d0pe, moje studia sie nie przydaly i tyle..

a na magazynie pracuje bo tak mnie los ukierował, mialem wiele prac, w końcu tutaj się zakorzeniłem i jestem juz 5 lat

mam tu jakąś pozycje bo jestem brygadzistą , zarabiam wiecej niz nowi pracownicy i jakos się zyje..., mysle, ze niejedna kobieta z tego forum chciała by miec moja sytuacje finansową, ale oczywiscie zadna sie nie przyzna bo są zbyt durne

 

no widzisz, nie kazdy papierek, tylko taki  byle jaki z byle jakiej szkoły i bez przemyślenia co miałby dawać. No i super panie brygadzisto, problem w tym ze  bycie brygadzistą nie hańbi. ale za to bardzo nieatrakcyjni są faceci z problemami  psychicznymi, manią szpiegowania kobiet na portalach, frustracjami, agresywni z tego powodu itp. tu zadne studia i pozycja na dłuższa metę by nie pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

A to resztą tego co mi powiedziała ta Rosjanka :

 

W Rosji w dużych rozwiniętych miastach wszystko jest dobrze z pracą
To kłamstwo i propaganda że Rosjanie są biedni jak UkraińcyWielu moich znajomych podróżuje po świecie, ma samochód i żyje dobrze, ja też lubię podróżować, byłam na wczasach w 20 krajach w tym egzotycznych
Często wyjeżdżam do rodzinnego miasta mojego ukochanego (on mieszkał tam w dużym mieście Krzywy Róg) i jestem co raz w szoku jak żyją Ukraińcy...On tam też żył w biedzie
średnie wynagrodzenie w jego mieście 500-700 zł miesięcznie, rzadziej 1000 zł
Na przykład programista w Krzywym Rogu zarabia maksymalnie 1000 zł
W moim obwodzie średnie wynagrodzenie 1700-2500 zł (to przeważnie praca bez zawodu, sprzedawca/kasjer, kelner, sekretarka, śmieciarz, magazynier, pracownik call center itp.)
Tutaj programista zarabia 4700-11000 zł w zależności od firmy)

 

 

W odróżnieniu od Ukraińców Rosjanie nie wyjeżdżają do pracy za granicę i z reguły pracują u siebie w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Ta Rosjanka powiedziała że w jej mieście korolov w obwodzie moskiewskim jej ojciec bez wykształcenia zarabia na polskie 6000 zł i że Rosjanie wybuchają śmiechem jak ktoś ich do Ukraińców porównuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
5 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

A to resztą tego co mi powiedziała ta Rosjanka :

 

W Rosji w dużych rozwiniętych miastach wszystko jest dobrze z pracą
To kłamstwo i propaganda że Rosjanie są biedni jak UkraińcyWielu moich znajomych podróżuje po świecie, ma samochód i żyje dobrze, ja też lubię podróżować, byłam na wczasach w 20 krajach w tym egzotycznych
Często wyjeżdżam do rodzinnego miasta mojego ukochanego (on mieszkał tam w dużym mieście Krzywy Róg) i jestem co raz w szoku jak żyją Ukraińcy...On tam też żył w biedzie
średnie wynagrodzenie w jego mieście 500-700 zł miesięcznie, rzadziej 1000 zł
Na przykład programista w Krzywym Rogu zarabia maksymalnie 1000 zł
W moim obwodzie średnie wynagrodzenie 1700-2500 zł (to przeważnie praca bez zawodu, sprzedawca/kasjer, kelner, sekretarka, śmieciarz, magazynier, pracownik call center itp.)
Tutaj programista zarabia 4700-11000 zł w zależności od firmy)

 

 

W odróżnieniu od Ukraińców Rosjanie nie wyjeżdżają do pracy za granicę i z reguły pracują u siebie w kraju

Bo ta Rosjanka ma faceta ukrainca i porównuje życie Rosjan i Ukraińców w tym poście dla jasności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

A najlepsze że w Rosji mają stereotyp że to polaczki są strasznie biedne bo jeżdżą do roboty po całej Europie a oni wystarcza że pojadą do Moskwy albo do obwodu moskiewskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrainkisąpiękne

A kogo ruskie obchodzą, jak to temat u ukrainkach? Ukrainki są piękne 😍 Chyba najpiękniejsze kobiety na świecie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Naprawdę beka że Polacy mają rosjanki za ubogie desperatka jak Rosja jest 92902202020 bogatsza od polski, Polacy się szczycą że Ukraińcy przyjeżdżają do Polski na zarobek a tak naprawdę Ukraińcy od 20 lat już jeżdżą na zarobek do Rosji i tam imigranci z Ukrainy to stara sprawa a  nie nowość jak u podniecajacych się polaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

W moskie można zarobić takie pieniądze których nikt w Polsce nie widział na oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA

To wypi.erdalajcie do tej swojej Moskwy, skoro wam tak źle. Moskwa moskwą, ale poza nią, to Rosja jest tak wielka i biedna, że dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakTo

Zakochałem się w Ukraince. Ona 22 lata, ja 24. Ona zaczyna tu pracę, ja kończę za rok studia. Jest bardzo miła, nigdy nie spotkałem takiej osoby, warto próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 godziny temu, Gość AGA napisał:

To wypi.erdalajcie do tej swojej Moskwy, skoro wam tak źle. Moskwa moskwą, ale poza nią, to Rosja jest tak wielka i biedna, że dramat

A twoja polska jest mała i biedna , w innych obwodach najniższą krajowa podobna jest do polskiej, a średnia moskiewska dużo wyższa od warszawskiej , a wypiertalac to sobie możesz ty brzydka nie kulturalna polko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
40 minut temu, Gość JakTo napisał:

Zakochałem się w Ukraince. Ona 22 lata, ja 24. Ona zaczyna tu pracę, ja kończę za rok studia. Jest bardzo miła, nigdy nie spotkałem takiej osoby, warto próbować?

Taka bieda tylko że Rosjanie prawie wszyscy są po studiach i nie jeżdżą jak Polacy cyganie zarabiać za granicą, słuchasz propagandy a taki rusek ma więcej kasy od Ciebie biedaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Tirowiec w Rosji zarabia 10 tyś to więcej niż Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Skoro taka bieda w Rosji to ciekawe dlaczego nie jeżdżą za granicę być robolami jak Polacy tylko wyjeżdżają jako cenieni lekarze i programiści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×