Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ToTo

Czy warto spróbować związku z Ukrainką?

Polecane posty

Gość Polczyny
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ukrainki nie przyjeżdżają tu klepać biedy, tylko żyć na godnym poziomie i szukają kogoś kto pomoże całej rodzinie. Siedzę w temacie, bo u nas co roku masa Ukrainek przyjeżdża na zbiory truskawek czy czereśni dorobić. Jeśli ktoś myśli, że 3000 wystarczy jej  do szczęścia, to grubo się myli. Zaraz mamusia na coś zachoruje i potrzebuje na leczenie  w stolicy 3000 zł i łzy i szantaż emocjonalny, albo nie mają w domu pieca bo się zepsuł i  trzeba im kupić. Ciąże i teoretyczne skrobanki są tu nagminne, prawie każda pod koniec sezonu jest w ciąży i potrzebuje na aborcję. Często kradną. Ja nie zamierzam nikogo odżegnywać od związku z dorobkiewiczową, ale to co Polacy "wiedzą" o Ukrainkach to jakieś mity. Pewnie są i moralne dziewczyny, ale ja z przyjezdnych nie znam ani jednej takiej, one tu przyjeżdżają w określonym celu, nie by żyć od 1go do 1go. 

Zupełnie jak polki w UK 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadde

Przecież ukrainki mają jeszcze większe parcie na hajs niż polki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOna
45 minut temu, Gość Qwer napisał:

Serio dużo przyjemniej i bezpieczniej takiej ukraince otbyt wylizać niż polke w usta pocałować.

Weź przestań bo robisz znowu to co wcześniej. Uogólniasz. Rozwiązla dziewczynę możesz trafić zarówno Ukrainke jak i Polke. Wiem że takich nie brakuje. Ale takie zostawmy. Mówmy o tych "lepszych". Choć z Twojego pisania widać że masz ciągotki na Ukrainę jak nie wiem co więc nie dywaguj już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Polczyny napisał:

Zupełnie jak polki w UK 

Każdy na prawo rządzić własną du.ą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość TakaOna napisał:

Weź przestań bo robisz znowu to co wcześniej. Uogólniasz. Rozwiązla dziewczynę możesz trafić zarówno Ukrainke jak i Polke. Wiem że takich nie brakuje. Ale takie zostawmy. Mówmy o tych "lepszych". Choć z Twojego pisania widać że masz ciągotki na Ukrainę jak nie wiem co więc nie dywaguj już.

Jeśli ma ciągotki to ja mogę go poznać z wieloma Ukrainkami, już dziewczyny są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ma ciągotki to ja mogę go poznać z wieloma Ukrainkami, już dziewczyny są. 

Poznaj . Pewnie by się ucieszył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejlo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ma ciągotki to ja mogę go poznać z wieloma Ukrainkami, już dziewczyny są. 

Wiesz id//io//to że narodowość to tylko narodowość i po jakimś czasie z ukrainka będzie się psuć tak samo jak z polka? A to co fajne i egzotyczne zacznie wkurzac? Wiem bo byłam z kilkoma Niemcami kiedyś, kiedyś było wooow teraz bym nie chciała żadnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejlo

I jeśli myślisz że ukrainka to potulna mimoza która się pozwoli kopać to chyba zglupiales , te które tu przyjeżdżają aklimatyzuja się szybko i robią bardziej polskie od polek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaczyny

No ja pier... polki które jedzą kał i kürwią się by mieć nową torebkę wyzywają kobiety które są zmuszone sie prostytuować bo nie mają na chleb żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaczyny
Przed chwilą, Gość Kejlo napisał:

Wiesz id//io//to że narodowość to tylko narodowość i po jakimś czasie z ukrainka będzie się psuć tak samo jak z polka? A to co fajne i egzotyczne zacznie wkurzac? Wiem bo byłam z kilkoma Niemcami kiedyś, kiedyś było wooow teraz bym nie chciała żadnego 

Teraz to oni cie nie chcą zużyta torbo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
3 minuty temu, Gość Polaczyny napisał:

No ja pier... polki które jedzą kał i kürwią się by mieć nową torebkę wyzywają kobiety które są zmuszone sie prostytuować bo nie mają na chleb żenada 

Ukraina to najbardziej zyzny kraj Europy, nie wyobrażenie urodzajne ziemie przy//g/lupie , to predzej polka chleba nie bedzie miala nie douczony baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka

Eee, niedaleko mnie jedna z takich co przyjeżdżała na zarobek w pole, wyszła za mąż za  " gospodarza" facet był brudas, w domu syf, i ogólnie taki mało atrakcyjny aby na niego polecieć, ale ona też przeciętna baba. Fakt, że dom ogarnęła, widać kobiecą rękę w domu i koło domu, dziecko mają, jakoś żyją ale nieraz krzyczała, że na starość to ona dziadowi dup. podcierać nie będzie.

Z drugiej strony chłopak, który nie miał żadnej dziewczyny, teraz też się związał z Ukrainka, a w zasadzie to ona go wzięła w obroty. Babka wydaje się fajna, zaradna ale... Osczędności z konta już podobno zniknęły, ona ma 3 dzieci i to każde z innym Polakiem. Jednym słowem próbowała się tu związać z niejednym, głownie tam u kogo pracowała, czyli parcie było. Być może on się na niej nie zawiedzie, nie wiem, ale zastanawiam się czy z jej strony to prawdziwe uczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
6 minut temu, Gość Polaczyny napisał:

No ja pier... polki które jedzą kał i kürwią się by mieć nową torebkę wyzywają kobiety które są zmuszone sie prostytuować bo nie mają na chleb żenada 

Twoja matka tez to robi? Babka siostra? Faktycznie wstyd robią polkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
8 minut temu, Gość Polaczyny napisał:

Teraz to oni cie nie chcą zużyta torbo 

Nie używaj do mnie pseudonimu twojej matki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Ja polecam mała wlochata meksykanke,będzie grać na marakasach a z obcietych grubych wlosow z nog i pod nosa będziecie wytwarzać sztuczne rzęsy mówiąc że to futro z norki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaczyny

Pełno zawiści na tym forum do kobiet z ukrainy,  pisanie o trzecim świecie,  ze panna załatwiała się w wychodku a teraz się wywyzsza, ale spójrzcie na siebie bo opinie na świecie macie fatalną.  

Piszecie że nie podobają wam się żadni polscy faceci,  a z drugiej strony narzekanie ze jakiś się związał z cudzoziemką, bo nie ma miłości bla bla co was to obchodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
15 minut temu, Gość Polaczyny napisał:

Pełno zawiści na tym forum do kobiet z ukrainy,  pisanie o trzecim świecie,  ze panna załatwiała się w wychodku a teraz się wywyzsza, ale spójrzcie na siebie bo opinie na świecie macie fatalną.  

Piszecie że nie podobają wam się żadni polscy faceci,  a z drugiej strony narzekanie ze jakiś się związał z cudzoziemką, bo nie ma miłości bla bla co was to obchodzi? 

Mówienie o faktach to nie zawiść troglodyto , bo tam ludzie na wsiach mają wychodki to jest FAKT , I Ukraina przez skrajną biedę no niemcami to nie jest , a co do związków to weź sobie nawet 10 mi to lotto nikt o nieudacznika zazdrosny nie będzie, dla polek to lepiej że takie niedoroby zajmą się kimś innym a nam dadza spokój, stuleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyy
2 godziny temu, Gość Ooo napisał:

Mówienie o faktach to nie zawiść troglodyto , bo tam ludzie na wsiach mają wychodki to jest FAKT , I Ukraina przez skrajną biedę no niemcami to nie jest , a co do związków to weź sobie nawet 10 mi to lotto nikt o nieudacznika zazdrosny nie będzie, dla polek to lepiej że takie niedoroby zajmą się kimś innym a nam dadza spokój, stuleje

Taka Ukrainka bardziej kocha,  niż Ty, nikogo od stulej nie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajla
34 minuty temu, Gość Tyy napisał:

Taka Ukrainka bardziej kocha,  niż Ty, nikogo od stulej nie obrazi

Nie obrazi bo by jej mąż Ukrainiec zęby wybił, ot cały powód 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajla
39 minut temu, Gość Tyy napisał:

Taka Ukrainka bardziej kocha,  niż Ty, nikogo od stulej nie obrazi

A skąd miernik kto kocha bardziej? To że ktoś jest zdesperowany na ślub to nie kochanie bardziej tylko tradycje danego kraju ,na Ukrainie kobiety szybko wychodzą za mąż bo potrzebują opiekuna i kasy  , polki często są nie zależne więc nie biegają za facetem i są z facetem kiedy są a nie kiedy muszą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajla
Przed chwilą, Gość Bajla napisał:

A skąd miernik kto kocha bardziej? To że ktoś jest zdesperowany na ślub to nie kochanie bardziej tylko tradycje danego kraju ,na Ukrainie kobiety szybko wychodzą za mąż bo potrzebują opiekuna i kasy  , polki często są nie zależne więc nie biegają za facetem i są z facetem kiedy są a nie kiedy muszą 

Kiedy chcą nie kiedy muszą ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truuly

A kiedy na Ukrainie zaczyna się pożycie? Myślicie, że jak znam bardzo ładna dziewczynę, to ona już w wieku 15-16 lat z jakimś Ukraincem? Bo trochę mnie to brzydzi, że brudas wkladal w nią swojego robaka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Witajcie, umówiłem się z 6 ukrainkami. Z 1 za pieniądze, z 2gą chciałem za pieniądze, ale nie zgodziła się, umówiliśmy się czysto na seks, z 3cią za pieniądze, z 4 normalnie na spacer, z 5tą normalnie na randkę do miasta i z 6 też normalnie. Co wywnioskowałem? A więc to, że Ukrainki są troche inne niż Polki. Nie boją się pracy (chcą być samodzielne), są bardziej kobiece, natomiast szybciej się obruszają jeśli zrobicie coś niestosownego w zachowaniu (pokazują to momentalnie w sekundzie, ale z kolei nie foszą się cały dzień nie wiem czy to dobrze, czy źle), Ukrainki są bardziej rodzinne, są bardziej kontaktowe ( nie umiem tego opisać) potrafi sama Cię złapać za rękę (niby coś pokazać) oczywiście pewnie nie wszystkie, mówię procentowo. Teraz przejdziemy do wad. Sporo Ukrainek przyjechało tu czysto dla kasy, chcą pracować tu i jechać zaraz do Niemiec. Interesuje ich kasa, nie koniecznie Wasza, chodzi mi, że mają klapki na oczy, żeby tu zarabiać, bo się zarabia 4-5 x więcej. Także, jeśli zależy Wam na częstych spotkania, odpuście. Tej kwestii jeszcze nie pojąłem, mówię tylko subiektywnie. Podsumowując, nie wiem co sądzić. Jedno jest pewne ładna Ukrainka, jak nie jesteście LOVELASKAMI, może się Wami zainteresować. Natomiast Polka, niekoniecznie :) Myślę, że one patrzą nieco bardziej na charakter i ciepło domowe. Jeszcze kwestia pazerności na kasę, myślę, że równie ciężko się umówić za kasę z Polką i z Ukrainką - nie myślcie, że pierwsza z brzegu się zgodziła i proszę, też o nie wypominanie mi tego, zrobiłem to w celach testowych, żeby przykładowo Wam to opisać. Ukrainki są po prostu inne, nie da się tego opisać - nie powiem, że lepsze/gorze dla każdego coś innego miłego. Jeśli jesteście normalnymi mężczyznami to jest szansa, że Ukrainki przypadną Wam bardziej do gustu. Pozostaje kwestia bariery językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisha
59 minut temu, Gość Marcin napisał:

Witajcie, umówiłem się z 6 ukrainkami. Z 1 za pieniądze, z 2gą chciałem za pieniądze, ale nie zgodziła się, umówiliśmy się czysto na seks, z 3cią za pieniądze, z 4 normalnie na spacer, z 5tą normalnie na randkę do miasta i z 6 też normalnie. Co wywnioskowałem? A więc to, że Ukrainki są troche inne niż Polki. Nie boją się pracy (chcą być samodzielne), są bardziej kobiece, natomiast szybciej się obruszają jeśli zrobicie coś niestosownego w zachowaniu (pokazują to momentalnie w sekundzie, ale z kolei nie foszą się cały dzień nie wiem czy to dobrze, czy źle), Ukrainki są bardziej rodzinne, są bardziej kontaktowe ( nie umiem tego opisać) potrafi sama Cię złapać za rękę (niby coś pokazać) oczywiście pewnie nie wszystkie, mówię procentowo. Teraz przejdziemy do wad. Sporo Ukrainek przyjechało tu czysto dla kasy, chcą pracować tu i jechać zaraz do Niemiec. Interesuje ich kasa, nie koniecznie Wasza, chodzi mi, że mają klapki na oczy, żeby tu zarabiać, bo się zarabia 4-5 x więcej. Także, jeśli zależy Wam na częstych spotkania, odpuście. Tej kwestii jeszcze nie pojąłem, mówię tylko subiektywnie. Podsumowując, nie wiem co sądzić. Jedno jest pewne ładna Ukrainka, jak nie jesteście LOVELASKAMI, może się Wami zainteresować. Natomiast Polka, niekoniecznie 🙂 Myślę, że one patrzą nieco bardziej na charakter i ciepło domowe. Jeszcze kwestia pazerności na kasę, myślę, że równie ciężko się umówić za kasę z Polką i z Ukrainką - nie myślcie, że pierwsza z brzegu się zgodziła i proszę, też o nie wypominanie mi tego, zrobiłem to w celach testowych, żeby przykładowo Wam to opisać. Ukrainki są po prostu inne, nie da się tego opisać - nie powiem, że lepsze/gorze dla każdego coś innego miłego. Jeśli jesteście normalnymi mężczyznami to jest szansa, że Ukrainki przypadną Wam bardziej do gustu. Pozostaje kwestia bariery językowej.

To dziwne że piszesz że są bardziej samodzielne , ja pracując jako kelnerka widze że niektóre polki się aż kłócą żeby za siebie zapłacić, za ukrainke zawsze płaci facet który z nią jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisha

Z resztą samodzielna silna ukrainka polaka nie potrzebuje bo mają was za duże dzieci i kobieciarzy nie znających prawdziwego życia, taki Ukrainiec nauczony biedy to lepszy partner niż Polak który do 30 roku życia udaje mlodzieniaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila wp

Ja znam ukrainke ktora chciala byle Polaka miec dla papierów i teraz męczy sie z alkoholikiem, piewszy lepszy jaki jej sie trafil. Jej plan jest teraz taki zeby wyprowadzic sie od tamtego i przeniesc sie do faceta z bloku obok, nie wazne ze stary dziad ale ma kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karton
31 minut temu, Gość Laila wp napisał:

Ja znam ukrainke ktora chciala byle Polaka miec dla papierów i teraz męczy sie z alkoholikiem, piewszy lepszy jaki jej sie trafil. Jej plan jest teraz taki zeby wyprowadzic sie od tamtego i przeniesc sie do faceta z bloku obok, nie wazne ze stary dziad ale ma kase.

Zuch dziewczynka haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skończ bredzislaw
2 godziny temu, Gość Marcin napisał:

Witajcie, umówiłem się z 6 ukrainkami. Z 1 za pieniądze, z 2gą chciałem za pieniądze, ale nie zgodziła się, umówiliśmy się czysto na seks, z 3cią za pieniądze, z 4 normalnie na spacer, z 5tą normalnie na randkę do miasta i z 6 też normalnie. Co wywnioskowałem? A więc to, że Ukrainki są troche inne niż Polki. Nie boją się pracy (chcą być samodzielne), są bardziej kobiece, natomiast szybciej się obruszają jeśli zrobicie coś niestosownego w zachowaniu (pokazują to momentalnie w sekundzie, ale z kolei nie foszą się cały dzień nie wiem czy to dobrze, czy źle), Ukrainki są bardziej rodzinne, są bardziej kontaktowe ( nie umiem tego opisać) potrafi sama Cię złapać za rękę (niby coś pokazać) oczywiście pewnie nie wszystkie, mówię procentowo. Teraz przejdziemy do wad. Sporo Ukrainek przyjechało tu czysto dla kasy, chcą pracować tu i jechać zaraz do Niemiec. Interesuje ich kasa, nie koniecznie Wasza, chodzi mi, że mają klapki na oczy, żeby tu zarabiać, bo się zarabia 4-5 x więcej. Także, jeśli zależy Wam na częstych spotkania, odpuście. Tej kwestii jeszcze nie pojąłem, mówię tylko subiektywnie. Podsumowując, nie wiem co sądzić. Jedno jest pewne ładna Ukrainka, jak nie jesteście LOVELASKAMI, może się Wami zainteresować. Natomiast Polka, niekoniecznie 🙂 Myślę, że one patrzą nieco bardziej na charakter i ciepło domowe. Jeszcze kwestia pazerności na kasę, myślę, że równie ciężko się umówić za kasę z Polką i z Ukrainką - nie myślcie, że pierwsza z brzegu się zgodziła i proszę, też o nie wypominanie mi tego, zrobiłem to w celach testowych, żeby przykładowo Wam to opisać. Ukrainki są po prostu inne, nie da się tego opisać - nie powiem, że lepsze/gorze dla każdego coś innego miłego. Jeśli jesteście normalnymi mężczyznami to jest szansa, że Ukrainki przypadną Wam bardziej do gustu. Pozostaje kwestia bariery językowej.

Bredzislaw tak powinieneś mieć na imie , ja pracuje z tymi ludzmi i mieszkam w bloku od jakichs 5 lat i jedno moge powiedziec , wszedzie ludzie po jakims czasie okazuja sie tacy sami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądku trochę życzę

To że ktoś nie chce dzieci po 2 miesiącach znajomości nie znaczy że nie jest rodzinny, polki poprpstu są ostrozniejsze w doborze partnera żeby nie złapać alkusa i się po roku nie rozwodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V1ncent

Kochane Polki, przyszedł czas na gorzką prawdę.

1. Ukrainki są najpiękniejszymi kobietami na świecie
Nie musicie wierzyć mi na słowo. Wejdźcie na stronę www.vk.com (wschodni odpowiednik facebooka), zarejestrujcie się i wybierzcie wyszukiwanie. Kliknijcie sobie Kijów, Lwów lub Dnietropietrowsk, a następnie filtrujcie kobiety ze zdjęciami. I nie układajcie ich według popularności, zdajcie się na przypadek. Porównajcie urodę tych kobiet z Polkami z facebooka.

UWAGA: Rysujecie sobie mózgi na własną odpowiedzialność! Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że po wizycie na vk Polki już NIGDY nie będą wyglądać tak samo.

2. Ukrainki są ambitne, ciekawe świata i rozwijają swoje pasje
Za każdym razem, gdy poznaję jakąś dziewczynę ze Wschodu przeżywam szok. Spytaj Polkę, co robi w życiu. Odpowie, że spotyka się ze znajomymi, imprezuje i studiuje. Spytaj o to samo Ukrainkę. Powie, że jeździ konno, śpiewa, maluje obrazy i gra na klarnecie. Po kilkunastu odpowiedziach tego typu, przy jednej z rozmów zacząłem drążyć temat.

3. Ukrainki to 100% zawartości kobiety w kobiecie
Przede wszystkim potrafią uwodzić i być uwodzone. W Polsce faceci są p.i.z.d.a.m.i i mają grę na poziomie zerowym, ale kobiety wcale nie wypadają tutaj lepiej. Zamiast ognistego flirtu zazwyczaj mamy listę checkpointów do odhaczenia, zanim trafimy do łóżka. Polki w rozmowie są nieporadne, wstydzą się własnej seksualności i średnio radzą sobie z podtekstami.

Dziewczyny ze Wschodu mają serce na dłoni, są autentyczne. Żeby dobrać się do serca Polki, musisz obierać ją jak cebulę, przedrzeć się przez wszystkie warstwy. Warstwę zimnej s.u.ki, warstwę obojętności, niedostępności, cnotki. Męczysz się, by w końcu się zorientować, że przeinwestowałeś, bo dziewczyna poza seksem nie ma Ci nic więcej do zaoferowania.

Ukrainki nie udają, nie chcą udawać. Gdy się którejś spodobasz, sama się do Ciebie uśmiechnie. Gdy zaczniecie rozmawiać powie Ci, co najbardziej ją w Tobie kręci. Nie będzie zgrywać przesadnie niedostępnej, poczuje się dobrze w roli uwodzonej, nie będzie też miała nic przeciwko, by nagle zacząć uwodzić Ciebie.

Angażowanie się w Polki jest jak skok ze spadochronem bez spadochronu. Chyba, że Polka wkręci się w Ciebie pierwsza. Wtedy można sobie pozwolić na częstsze myślenie o niej, ale też trzeba trzymać samego siebie na smyczy. Z dziewczynami ze Wschodu nie musisz bawić się w takie głupoty. Relacje z nimi są intensywne, autentyczne i sprawiają, że czujesz, że żyjesz. Nie ma zabaw w kotka i myszkę, bo te kobiety rozumieją, że na takie rzeczy był czas w przedszkolu. Są po prostu ogarnięte pod kątem relacji jak i ogólnie – życia.

Zapewne wielka w tym zasługa faktu, że w wieku 22 lat przeciętna Ukrainka jest już po studiach i rozpoczyna karierę zawodową. Podczas, gdy Polki jeszcze „uczą się” życia balując za hajs matki i zapijając się na śmierć na imprezach, ich koleżanki z Ukrainy idą na swoje, pracują i realizują się.

Ukrainki mają w sobie całe pokłady ciepłej, kobiecej energii. Chcą kochać i być kochane. Chcą Cię przytulić, powiedzieć Ci, jak bezpiecznie się przy Tobie czują. Chcą stroić się dla Ciebie, chcą dla Ciebie gotować i sprzątać. Są śliczne, inteligentne i bystre. Są prawdziwymi kobietami.

W tym miejscu chciałbym jednak rozbić mit, że Ukrainki chcą się za każdą cenę dostać do Polski, by lepiej żyć i utrzymywać się z Twojej pensji. Ukrainki kochają swoją ojczyznę i domowe ognisko. Są bardzo przywiązane do kultury i tradycji.

Dziewczyny, o których piszę nie potrzebują też Twoich pieniędzy, bo najpewniej są wykształcone lepiej od Ciebie oraz realizują się zawodowo. Bardziej chodzi tutaj o kogoś, z kim będą one mogły utworzyć stabilną relację, rodzinę. Rodzina i stabilność to pojęcia, które na Ukrainie mają dużo większe znaczenie, niż w Europie Zachodniej. Ukrainek się nie „r.u.cha”, Ukrainki się kocha. Serio.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×