Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość RenataZalamana89

Dostałam brutalnego kosza w pracy, chce mi się ryczeć:(

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Stary prawiczek napisał:

Znowu ta "mądra inaczej" trollica, mumia z piramidy Maslowa😂  która wczoraj wciskała mi ten sam kit. Wbij sobie do tego czerepu, że istnieją faceci, którzy dobrze się mają bez bab i nic od Was nie chcą. Frustratko, to Wy bez nas żyć nie możecie. Gdyby zabrakło facetów, zginęłybyście jak przysłowiowa ciotka w Czechach 😁

Tak taaak sobie tłumacz frustracie z babskiego forum 😁 ulzylo Ci? A skoro wg Twojej teorii istnieją tacy faceci to i moga istniec takie kobiety, są zdecydowana mniejszoscia ale pewnie są. Ok uwierzylam Ci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ty ciągle o tych z brzuchem i łysiną. Nie każdy mieszka w twojej wsi zabitej dechami, że ma tylko takich znajomych.

Hehe dobre, wieś czy miasto, wszędzie pelno zapuszczonych facetów z nadwaga, wszedzie, rzadko który jest przystojny i zadbany  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hehe dobre, wieś czy miasto, wszędzie pelno zapuszczonych facetów z nadwaga, wszedzie, rzadko który jest przystojny i zadbany  

Wyjedź kiedyś ze swojej wsi i się rozejrzyj wokół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIngaP

Przystojny chociaż ten facet ? Warto go zaprosić na kawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 godzinę temu, Gość KIngaP napisał:

Przystojny chociaż ten facet ? Warto go zaprosić na kawę ?

Autorka zniknęła a tez bym chciała wiedzieć jak wygląda ona i on. Przystojny to raczej nie jest bo tacy są zajeci ale może jest średni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Autorka zniknęła bo to prowo. Żadna baba, nawet największa desperatka nie będzie prosić się o kawę pięć razy. I ta riposta o nie wybrzydzaniu bo ma jest już po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że temat to prowokacja. Prowokacja mająca na celu uderzenie w prawiczków, nie pierwsza zresztą. Że niby prawiczki są chamscy, wybrzydzają i traktują podle nawet te dziewczyny, które okazały im zainteresowanie. Bo wg autorki, samotny facet ma się rzucać na każdą która się nawinie. Historyjka jest zmyślona przez frustratkę gnojącą szczególnie prawiczków, używającą wielu nicków. Bidulki nikt nie chciał, bo ma paskudny charakter, więc teraz z nudów wyżywa się na ludziach z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że temat to prowokacja. Prowokacja mająca na celu uderzenie w prawiczków, nie pierwsza zresztą. Że niby prawiczki są chamscy, wybrzydzają i traktują podle nawet te dziewczyny, które okazały im zainteresowanie. Bo wg autorki, samotny facet ma się rzucać na każdą która się nawinie. Historyjka jest zmyślona przez frustratkę gnojącą szczególnie prawiczków, używającą wielu nicków. Bidulki nikt nie chciał, bo ma paskudny charakter, więc teraz z nudów wyżywa się na ludziach z forum.

Nie martw się .Do Ciebie żadna nie podejdzie, a już na pewno nie pięć razy.Trzeba być przeciętnym😀a nie brzydszym od plesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

Trzeba być przeciętnym

Ja jestem, a jakoś żadna mnie nie chce, mimo że sam podchodzę. I nie piszę tu o ładnych, tylko o przeciętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
5 minut temu, Gość ... napisał:

Ja jestem, a jakoś żadna mnie nie chce, mimo że sam podchodzę. I nie piszę tu o ładnych, tylko o przeciętnych.

I nawet brzydkie Cię nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
13 minut temu, Gość Ggg napisał:

I nawet brzydkie Cię nie chcą?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

Nie martw się .Do Ciebie żadna nie podejdzie, a już na pewno nie pięć razy.Trzeba być przeciętnym😀a nie brzydszym od plesni

To właśnie ta frustratka z paskudnym charakterem o której pisałem. Założyła temat-prowo, by móc wypisywać złośliwe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg.
38 minut temu, Gość Gość napisał:

To właśnie ta frustratka z paskudnym charakterem o której pisałem. Założyła temat-prowo, by móc wypisywać złośliwe komentarze.

Ale że żadna Cię nie chce to fakt a nie zlosliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2019 o 21:33, Gość RenataZalamana89 napisał:

Chciałam zaprosić kolegę z pracy na kawę. Raz, drugi, trzeci, zawsze mnie zbywał. Z rozmów ze znajomymi wiem, że jeszcze nikogo nie miał, jak ja. W końcu za czwartym, czy piątym razem mi powiedział: "Słuchaj, jesteś nie w moim typie, sorry gregory". Ja mu odpowiedziałam, że raczej nie powinien być wybredny, skoro już po 30-ce i nikogo nie miał. A on mi na to: "Mam pełne prawo, żeby być wybrednym, a wiesz dlaczego? Bo to nie ja przylazłem do ciebie, ale ty do mnie. A teraz zejdź mi z oczu, bo zaczynasz być nachalna". I ja teraz nie wiem, co mam robić. Chce mi się płakać, bo naprawdę mi się podobał i do momentu, aż zaczęłam go zapraszać był naprawdę miły, a teraz traktuje mnie jak śmierdzące powietrze. Poza tym nie mam żadnych propozycji od mężczyzn😞

5 za odwagę, 1 za wyczucie, a za prostackie teksty przychodzisz jutro z rodzicami do dyrektora.

A poważniej: co trzeba mieć w głowie by szukać w pracy partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ggg. napisał:

Ale że żadna Cię nie chce to fakt a nie zlosliwosc.

Skąd ten pomysł, że żadna mnie nie chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Skąd ten pomysł, że żadna mnie nie chce? 

Pomysł😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z Twoja lipodermia drenaz to super opcja. Do domu to Ty chaba jakis masaz prozniowy kupisz ewentualnie pressoterapie (taki jakby rekaw do ktorego wchodzisz i on sie napelnia powietrzem)? Ja bym zalecila Ci zrobic badania najpierw,  skoro piszesz ze masz dosc znaczne problemy zdrowotne. Drenaz jest super, ale wiem jak to jest z urzadzeniami w domu, czesto tylko kurz zbieraja. Ja tam wole do fizjo pojsc, raz ze zrobi to ktos i zrobi to dobrze, poza tym u specjalisty zawsze mozna sie czegos waznego dowiedziec. Zresztą sposobow na tk tluszczowa jest sporo, na pewno by sie cos i dla Ciebie znalazlo. Wiesz, w sumie juz jestesmy w takim wieku, ze warto popracowac nad zrowiem, bo jak nic nie zrobimy teraz, to pozniej bedzie gorzej tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2019 o 16:51, Gość HAHAHA napisał:

ty jesteś skoro poszedłeś do GFE

Zwiazek a diva to dwa różne kalibry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj porady na kafe, to jak zwykle cię osrają. Autorce spodobał się chłopak to zamiast jej poradzić jak do niego dotrzeć, to zaczęliście się wyzywać nawzajem. Co z tego, że ktoś jest gruby, czy chudy, a wy jesteście zapatrzeni na własny czubek nosa. Zachowujecie się jak typowi janusze. Każdy człowiek potrzebuje biskości i zasługuje na uczucia. Jak do roboty, to na wygląd zewnętrzny nikt nie patrzy, tylko żeby miał ręce, a jak ktoś chce się z kimś pokochać, to wtedy każdy patrzy, czy nie jest garbaty, czy zezowaty, albo inną wadę odbiegającą od ideału modelki.

Odp. do załamanej Renaty: Nie przejmuj się tym co o Tobie piszą, zachowałaś się wzorowo łącznie z tym co do niego powiedziałaś, ta jego odpowiedź świadczy, że jest mu tak wygodnie, więc nie zawracaj sobie nim głowy. Poszukaj sobie innego samotnego chłopaka, który się Tobie podoba i zapytaj się go tak samo, może inny będzie wart Twoich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to facetów się powinno się podchodzić. I zaraz się ktoś oburzy, że ''hurdur jest uprawnienie chciałyście feminizmu to macie''. Ale mam to gdzieś. 😌 Daje Cię dobra radę - jeśli facetowi sie podobasz to uwierz mi że nieważne jaki by był nieśmiały to sam podejdzie i sam wyjdzie z propozycją. Połechtałaś mu tylko ego. Olej go teraz i zapomnij o tym. I nie rób tak więcej. 

Edytowano przez bellatrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×