Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie idź za mną bo nie umiem prowadzić

Polecane posty

Gość krok w krok

No mogłabym   jesteś kobietą czy mężczyzną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok w krok
3 minuty temu, Gość Czy Ty napisał:

ojjj. Znikam stąd

spokojnie pozwoliła 😁 masz mnie tylko pilnować jak oka w głowie i nie spuszczać z oczu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

nie chciałem zaburzać Twojego spokoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna

hmmm .... właśnie dostałam smsa z nieznanego numeru . Mam  się domyślać od kogo ? Wierzę że nie nic będziesz  kombinować 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwwww
3 minuty temu, Gość dziew_czyna napisał:

hmmm .... właśnie dostałam smsa z nieznanego numeru . Mam  się domyślać od kogo ? Wierzę że nie nic będziesz  kombinować 😔

Ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość autor napisał:

nie chciałem zaburzać Twojego spokoju 

spokojnie. na dobre mi to wyszło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destiny
15 minut temu, Gość Inny gość napisał:

Za swoją tak, ale w gonitwę za uciekająca obca nie, to bez sensu. Dlatego podryw to pic na wodę fotomontaż podrywają kolesie kobiety które za nimi nie chcą iść, i je gonią i gonią bo one nie chcą ich. A jak kobieta chce i pasuje jej facet to sama do niego podchodzi i trzyma się jego kroku

To nie zawsze jest tak,prawda czasem jest pośrodku. Ja dotrzymywalam komuś kroku,chciałam bliżej poznać realnie,ale wiele razy mnie wysmial i lawirowal między kłamstwem i prawdą, a ja czekałam aż wybierze jedno z dwóch. Potem wirtualnie też dotrzymalam kroku i szłam obok, ale i tu mi zarzucał,że skoro nie chciałam realnie to  takie zaloty nie mają znaczenia.A ja w obu światach szłam obok,aż mni nogi bolały od kroków. I to mi zarzucano,że albo idę, albo nie ide..a ja wciaz szlam czasem pare kroków z przodu,czasem z tyłu. Nie skończyły się sny,nie skończyły wspomnienia i umysł ,ani serce,ani dusza nie oczyscily sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

zabij mnie nic nie wie w temacie 😁 nie mam z tym nic wspólnego 🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna
2 minuty temu, Gość autor napisał:

zabij mnie nic nie wie w temacie 😁 nie mam z tym nic wspólnego 🤞

masz szczęście że mam do Ciebie sentyment .Potrafię być bardzo niemiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny gość
1 minutę temu, Gość Destiny napisał:

To nie zawsze jest tak,prawda czasem jest pośrodku. Ja dotrzymywalam komuś kroku,chciałam bliżej poznać realnie,ale wiele razy mnie wysmial i lawirowal między kłamstwem i prawdą, a ja czekałam aż wybierze jedno z dwóch. Potem wirtualnie też dotrzymalam kroku i szłam obok, ale i tu mi zarzucał,że skoro nie chciałam realnie to  takie zaloty nie mają znaczenia.A ja w obu światach szłam obok,aż mni nogi bolały od kroków. I to mi zarzucano,że albo idę, albo nie ide..a ja wciaz szlam czasem pare kroków z przodu,czasem z tyłu. Nie skończyły się sny,nie skończyły wspomnienia i umysł ,ani serce,ani dusza nie oczyscily sie..

To musi być straszne uczucie nie moc zrealizować potrzeb serca. Co do wyśmiania, kiedys byłem w podobnej sytuacji, ze dziewczyna która mi się podobała opowiedziała coś o sobie przy innych, a ja się zaśmiałem ale to było takie w formie zainteresowania uśmiechu, a pamietam ze natychmiast zrobiła grobowa minę jakbym ja wyśmiał... często ludzie z braku zaufania mylnie interpretują tego typu zachowania. Potem już nie wiedziałem jak mam jej okazywać zainteresowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna
6 minut temu, Gość Wwwwww napisał:

Ile masz lat? 

Skończone 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lapie tematu

Kto z kim i co to ma być i o czym pomoże ktoś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destiny
7 minut temu, Gość autor napisał:

zabij mnie nic nie wie w temacie 😁 nie mam z tym nic wspólnego 🤞

Ja tylko odpowiedziałam na komentarz Innego gościa w kontekście kroków. Nic więcej.Wam życzę dużo miłości 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destiny
7 minut temu, Gość Inny gość napisał:

To musi być straszne uczucie nie moc zrealizować potrzeb serca. Co do wyśmiania, kiedys byłem w podobnej sytuacji, ze dziewczyna która mi się podobała opowiedziała coś o sobie przy innych, a ja się zaśmiałem ale to było takie w formie zainteresowania uśmiechu, a pamietam ze natychmiast zrobiła grobowa minę jakbym ja wyśmiał... często ludzie z braku zaufania mylnie interpretują tego typu zachowania. Potem już nie wiedziałem jak mam jej okazywać zainteresowanie. 

Skąd ja to znam.Życie jest pełne uśmiechów, co czasem nie znaczy,że z innych się śmiejemy. Pozdrawiam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny gość
1 minutę temu, Gość Destiny napisał:

Skąd ja to znam.Życie jest pełne uśmiechów, co czasem nie znaczy,że z innych się śmiejemy. Pozdrawiam😊

Również pozdrawiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna
11 minut temu, Gość Destiny napisał:

To nie zawsze jest tak,prawda czasem jest pośrodku. Ja dotrzymywalam komuś kroku,chciałam bliżej poznać realnie,ale wiele razy mnie wysmial i lawirowal między kłamstwem i prawdą, a ja czekałam aż wybierze jedno z dwóch. Potem wirtualnie też dotrzymalam kroku i szłam obok, ale i tu mi zarzucał,że skoro nie chciałam realnie to  takie zaloty nie mają znaczenia.A ja w obu światach szłam obok,aż mni nogi bolały od kroków. I to mi zarzucano,że albo idę, albo nie ide..a ja wciaz szlam czasem pare kroków z przodu,czasem z tyłu. Nie skończyły się sny,nie skończyły wspomnienia i umysł ,ani serce,ani dusza nie oczyscily sie..

Musisz to wszystko przyjąć na chłodno .Zobacz ja całkiem niedawno przeżyłam coś co zmieniło mnie bardzo. Przestałam ufać , czekać tęsknić .Pogodziłam się z pewnymi faktami na początku nie było łatwo  Powiem więcej myślę że znajomość tej osoby że mną pozwoliła zrozumieć jej co tak naprawdę w życiu jest ważne .Trzeba  spróbować żyć zgodnie z własnym sumieniem i wybrać bezpieczna drogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
9 minut temu, Gość Destiny napisał:

Ja tylko odpowiedziałam na komentarz Innego gościa w kontekście kroków. Nic więcej.Wam życzę dużo miłości 😊

miłość czym ona jest jeśli nie możesz być z tą osobą ? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
7 minut temu, Gość dziew_czyna napisał:

Musisz to wszystko przyjąć na chłodno .Zobacz ja całkiem niedawno przeżyłam coś co zmieniło mnie bardzo. Przestałam ufać , czekać tęsknić .Pogodziłam się z pewnymi faktami na początku nie było łatwo  Powiem więcej myślę że znajomość tej osoby że mną pozwoliła zrozumieć jej co tak naprawdę w życiu jest ważne .Trzeba  spróbować żyć zgodnie z własnym sumieniem i wybrać bezpieczna drogę .

tak mi się coś teraz skojarzyło 🙃  .Wciąż pamiętam Twoje żarty kilka razy dałem się nabrać jak dziecko 🙂 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość autor napisał:

tak mi się coś teraz skojarzyło 🙃  .Wciąż pamiętam Twoje żarty kilka razy dałem się nabrać jak dziecko 🙂 .

nic o tym nie wiem 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok w krok

no gdzie jesteś ten od przyjaźni potrzebuje Cię w tej chwili 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Masz Ty swoje sposoby na mnie kilka razy dałem się wkręcić .Gdzie uciekłaś? Zaraz idziemy na spacer . Potrzebuję przewodnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ty
2 minuty temu, Gość krok w krok napisał:

no gdzie jesteś ten od przyjaźni potrzebuje Cię w tej chwili 😁

Co potrzeba? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość autor napisał:

Masz Ty swoje sposoby na mnie kilka razy dałem się wkręcić .Gdzie uciekłaś? Zaraz idziemy na spacer . Potrzebuję przewodnika .

ja przewodnikiem? Zgubimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna

Jestem gotowa. To  gdzie pójdziemy ? Chodź oprowadzę Cię po moich ulubionych miejscach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok w krok
5 minut temu, Gość Czy Ty napisał:

Co potrzeba? 😁

jak jest na dworzu bo wybieram się na spacer.?Mogę iść na krótki rękaw jak się ubrać ? 

Czekaj jakieś wygodne buty poszukam jeszcze 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
5 minut temu, Gość gość napisał:

ja przewodnikiem? Zgubimy się

Kto kogo niesie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok w krok

Mam szpilki idziesz przyjacielu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja idę ale stąd. Buty nie sportowe, nie szpilki. Idź boso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna
4 minuty temu, Gość autor napisał:

Kto kogo niesie 😁

 Spokojnie  za chwilkę będę gotowa zgaszę Ci ten uśmiech 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destiny
28 minut temu, Gość dziew_czyna napisał:

Musisz to wszystko przyjąć na chłodno .Zobacz ja całkiem niedawno przeżyłam coś co zmieniło mnie bardzo. Przestałam ufać , czekać tęsknić .Pogodziłam się z pewnymi faktami na początku nie było łatwo  Powiem więcej myślę że znajomość tej osoby że mną pozwoliła zrozumieć jej co tak naprawdę w życiu jest ważne .Trzeba  spróbować żyć zgodnie z własnym sumieniem i wybrać bezpieczna drogę .

Ja już nie czekam.Jestem czasem tak chłodną,że momentami mi zimno.A ufam tylko sobie.Trzymajcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×