Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobra rada

Dragon lecz się z chorej miłości

Polecane posty

Gość Dobra rada

O czym my mówimy, byłam na komendzie orientowałem się czy takie rzeczy są karalne i czy łatwo to sprawdzić. Było tak jak wyżej napisałam jeżeli są groźby karalne to jest to przestępstwo. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Przejdź się sam a to samo się dowiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Tam chcą fakty, dowody są. Nikt się nie będzie pytał czy to ty, sami sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Obudziłaś się 3 miesiące po czasie???tamten temat był w marcu,a ja czytam od wczoraj Ciebie i wciąż czytam to samo.Zaburzona jesteś??czy tak wolno myślisz i po 3miesiącach się obudziła agresja w Tobie?Ja mam też coś do dodania w tym temacie, ale skoro Ty piszesz wciąż to samo to nie wiem czy warto wchodzić z Tobą w spółkę, umawiać się i pokazać swoje dowody. Jestem kobietą i też bym mu życzyła dobrego lekarza.

Sprawa nie uległa przedawnieniu. Po latach ludzi oskarżają, a ty się dziwisz, ze po 3 miesiącach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Tam chcą fakty, dowody są. Nikt się nie będzie pytał czy to ty, sami sprawdza. 

To w takim razie idac Twoim tokiem rozumowania to połowa tematów z kafe nadaje się na policję. Nie mam nic więcej do dodania od siebie. Bo tylko mnie rozsmieszylas,a myślałam,że pogadamy na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie założę sama już żadnego tematu na kafe,bo oskarża mnie za jakiś czas o cos.Pozdrawiam Kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To w takim razie idac Twoim tokiem rozumowania to połowa tematów z kafe nadaje się na policję. Nie mam nic więcej do dodania od siebie. Bo tylko mnie rozsmieszylas,a myślałam,że pogadamy na kawie.

 Jeżeli ktoś kogoś obrazi może chcieć pokrzywdzona by tamta osoba była zmuszona do przeproszenia publicznego. Dowiedziałam się, ze i tak było. Groźby takie w tym wątku są ścigane, polecam sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie założę sama już żadnego tematu na kafe,bo oskarża mnie za jakiś czas o cos.Pozdrawiam Kobieta

Zakładać można, wyzywać nie trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

 Jeżeli ktoś kogoś obrazi może chcieć pokrzywdzona by tamta osoba była zmuszona do przeproszenia publicznego. Dowiedziałam się, ze i tak było. Groźby takie w tym wątku są ścigane, polecam sprawdzić. 

A jest tam imię i nazwisko, by było wiadomo kogo przepraszać???bo tak to działa w mediach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To w takim razie idac Twoim tokiem rozumowania to połowa tematów z kafe nadaje się na policję. Nie mam nic więcej do dodania od siebie. Bo tylko mnie rozsmieszylas,a myślałam,że pogadamy na kawie.

To nie są rzeczy wyssane z palca. Zgodnie z art 190 poczytaj, zamieściłam na stronie 9 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

I znowu mnie rozczarowałas,bo milion w Polsce albo więcej osób o imieniu Ania,Ela,Sylwia itp itd bo to popularne imiona a na pewno chodzi o taką jedną????Paranoja kolejny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

A jest tam imię i nazwisko, by było wiadomo kogo przepraszać???bo tak to działa w mediach 

Idź a się przekonasz? Powiedzą tobie kogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

To nie są rzeczy wyssane z palca. Zgodnie z art 190 poczytaj, zamieściłam na stronie 9 

Znam prawo nie muszę czytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

I znowu mnie rozczarowałas,bo milion w Polsce albo więcej osób o imieniu Ania,Ela,Sylwia itp itd bo to popularne imiona a na pewno chodzi o taką jedną????Paranoja kolejny temat

Przejdź się i zapytaj. Jedna kobieta musiała jechać do poszkodowanej i ja przeprosić, za wyzwiska. Powiedzieli jej kogo, bo pewnie tez niewinna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

Znam prawo nie muszę czytać 

To powinnaś wiedzieć takie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszyscy chorzy tu piszą nie wiedzą kto piszą przelewaną flustracje do nieznanej osoby. Odetnojcie internet będziecie zdrowi.  Non stop te same osoby przesiadujące 24 na dobę, jakby normalnych osòb na tej kafeteri nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wszyscy chorzy tu piszą nie wiedzą kto piszą przelewaną flustracje do nieznanej osoby. Odetnojcie internet będziecie zdrowi.  Non stop te same osoby przesiadujące 24 na dobę, jakby normalnych osòb na tej kafeteri nie było. 

I tym mogą sobie zaszkodzić. Jeszcze za wyzwiska mało komu będzie się chciało sprawę zakładać, ale za takie groźby powinno się chcieć, bo tamta osoba ewidentne ma problemy z którymi sobie nie radzi. Należy pamiętać, ze może siedzieć po drugiej stronie dziecko, które nie udźwignie tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Ja operuje tu faktami. Prawa również nie ustalam, musze również go respektować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Weszłam trochę głębiej w temat, jako ciekawostkę wam powiem, ze wcale nie trzeba iść na komendę, wystarczy zawiadomienie przesłać na policje emailem. Wzór takiego formularza każdy znajdzie w internecie. Rozprawa odbywa się w miejscu zamieszkania oskarżonego( w gwoli ścisłości o miasto chodzi).                                                        Do Sylwii mnie Dragon nie porównuj, bo to jest obłąkana kobieta(szkoda mi jej, albo to co pisze, to są żarty, w jej mniemaniu). Ja nikogo nie pomawiam,  mówię o watku, do którego każdy ma dostęp, taka drobna różnica.  Przejrzałam tematy twoje, oczywiście na tyle ile potrafię oddzieliłam ziarna od plew, jestem zdania, ze powinieneś się leczyć, tak pragniesz miłości, nie zdając sobie sprawy z błędów jakie popełniasz. Ty jakbyś się zakochał, a kobieta chciała odejść byłbyś w stanie ja zabić. Jesteś obłąkany w potrzebie miłości.                     Na terapie udaj się dla innych, bez niej pójdziesz na samo dno. Kiedyś usłyszymy w wiadomościach (oby nie)o morderstwie z  powodu niespełnionej  miłości. Wiek mnie twój zastanawia stawiam, ze masz lat ok 40. Jeżeli masz coś do dodania proszę pisać w liczbie męskiej , najlepiej podpisz się, żebym wiedziała, ze to ty. Teraz widzę, ze pisałeś z nicku kobieta i nie tylko, na bieżąco można   nie wychwycić takich rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Weszłam trochę głębiej w temat, jako ciekawostkę wam powiem, ze wcale nie trzeba iść na komendę, wystarczy zawiadomienie przesłać na policje emailem. Wzór takiego formularza każdy znajdzie w internecie. Rozprawa odbywa się w miejscu zamieszkania oskarżonego( w gwoli ścisłości o miasto chodzi).                                                        Do Sylwii mnie Dragon nie porównuj, bo to jest obłąkana kobieta(szkoda mi jej, albo to co pisze, to są żarty, w jej mniemaniu). Ja nikogo nie pomawiam,  mówię o watku, do którego każdy ma dostęp, taka drobna różnica.  Przejrzałam tematy twoje, oczywiście na tyle ile potrafię oddzieliłam ziarna od plew, jestem zdania, ze powinieneś się leczyć, tak pragniesz miłości, nie zdając sobie sprawy z błędów jakie popełniasz. Ty jakbyś się zakochał, a kobieta chciała odejść byłbyś w stanie ja zabić. Jesteś obłąkany w potrzebie miłości.                     Na terapie udaj się dla innych, bez niej pójdziesz na samo dno. Kiedyś usłyszymy w wiadomościach (oby nie)o morderstwie z  powodu niespełnionej  miłości. Wiek mnie twój zastanawia stawiam, ze masz lat ok 40. Jeżeli masz coś do dodania proszę pisać w liczbie męskiej , najlepiej podpisz się, żebym wiedziała, ze to ty. Teraz widzę, ze pisałeś z nicku kobieta i nie tylko, na bieżąco można   nie wychwycić takich rzeczy. 

Z nicku Kobieta pisałam też wiele razy JA w różnych tematach i jestem 100%kobietą z piersiami,z waginą .I tylko udowodniłaś mi,jakie masz mylne obserwacje.Pozdrawiam i nie zazdroszczę "uczepienia się"Dragona.Czyżby niespełniona miłość??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Jesteś totalnie pogrubionym człowiekiem. Bez terapii nie szukaj żadnej kobiety, bo jej krzywdę zrobisz, jak będzie coś nie po twojej myśli. Pamiętaj nie wzrost czy wygląd jest twoim problem, a charakter nad którym powinieneś pracować. Czy ty nie widzisz ile osób rękę wyciąga do ciebie?  Dlaczego wszystko odrzucasz, chcesz być siła zmuszony do leczenia?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

Jesteś totalnie pogrubionym człowiekiem. Bez terapii nie szukaj żadnej kobiety, bo jej krzywdę zrobisz, jak będzie coś nie po twojej myśli. Pamiętaj nie wzrost czy wygląd jest twoim problem, a charakter nad którym powinieneś pracować. Czy ty nie widzisz ile osób rękę wyciąga do ciebie?  Dlaczego wszystko odrzucasz, chcesz być siła zmuszony do leczenia?  

A dlaczego TYŚ się tak Jego uczepiła??????????co Ciebie tak boli w NIM???Akurat ON na wzrost i wygląd nie musi narzekać,bo widziałam.Ale męczy mnie te ciągłe "ujadanie" na Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Z nicku Kobieta pisałam też wiele razy JA w różnych tematach i jestem 100%kobietą z piersiami,z waginą .I tylko udowodniłaś mi,jakie masz mylne obserwacje.Pozdrawiam i nie zazdroszczę "uczepienia się"Dragona.Czyżby niespełniona miłość??????????????

Daj spokój  dragon nie pisz bzdur!!! Jaka niespełniona miłość? Jakbyś była kobieta inaczej byś pisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem, do czego zdolni są mężczyźni z miłości,bo sama wiele przeszłam w życiu,ale TY mnie zaskakujesz tymi swoimi radami.Uczepiłaś się,bo...?????????nie chciał czy nie chce Ciebie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Ciekawe napisał:

A dlaczego TYŚ się tak Jego uczepiła??????????co Ciebie tak boli w NIM???Akurat ON na wzrost i wygląd nie musi narzekać,bo widziałam.Ale męczy mnie te ciągłe "ujadanie" na Niego.

dragon ty szalony jesteś jakie ujadanie. Ewentualnie Sylwia to pisze. Czy ty nie widzisz co robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Daj spokój  dragon nie pisz bzdur!!! Jaka niespełniona miłość? Jakbyś była kobieta inaczej byś pisała. 

Szkoda,że nie mam podglądu na kompie to byś mnie w tej chwili widziała.Naprawdę mi CIEBIE żal, bo z nicków Kobieta,gość itp pisze w tematach z milion osób,ale Ty Inteligentna inaczej twierdzisz,że to tylko Dragon,tylko Dragon i nikt więcej.I kto tu potrzebuje w tej chwili pomocy???udzielić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Wysiadam z tego tematu,ty jesteś mądrzejsza więc pisz sama ze sobą.NIKT Tobie nie przetłumaczy,że każdy może z Tobą pisać,ale Ty tylko Dragona widzisz..więc patrz i sobie oglądaj kogo chcesz.Mnie to znudziło.Wstyd mi czasem za myślenie współczesnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem, do czego zdolni są mężczyźni z miłości,bo sama wiele przeszłam w życiu,ale TY mnie zaskakujesz tymi swoimi radami.Uczepiłaś się,bo...?????????nie chciał czy nie chce Ciebie???????

Bo czytam i myśle , a nie bezmyślnie.podpisuj się jako ty, tyle obrońców znalazłeś, nawet nie wiem w jakim celu? Napisałam człowieku, ze potrzebujesz terapii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Szkoda,że nie mam podglądu na kompie to byś mnie w tej chwili widziała.Naprawdę mi CIEBIE żal, bo z nicków Kobieta,gość itp pisze w tematach z milion osób,ale Ty Inteligentna inaczej twierdzisz,że to tylko Dragon,tylko Dragon i nikt więcej.I kto tu potrzebuje w tej chwili pomocy???udzielić???

To myśl kobieto zanim coś napiszesz. To nie boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Daj spokój  dragon nie pisz bzdur!!! Jaka niespełniona miłość? Jakbyś była kobieta inaczej byś pisała. 

Czy kobieta czy facet myślą czasem podobnie i jedni i drudzy ranią,krzywdzą.Są wyrachowane baby i są chamscy faceci,ale zgadzam się z kobietą Tobie nikt nie przetłumaczy,że wiele osób tu pisze na kafe ,w tematach,bo Ty tylko Dragona widzisz.Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

To myśl kobieto zanim coś napiszesz. To nie boli. 

Jego życie,Jego terapia.Matką Teresą z Kalkuty nie jesteś,że uważasz się za anioła z nieba piszącego i pomoc oferujesz.Jak będzie chciał to pomoc weźmie i otrzyma,ale chyba raczej nie od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×