Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobra rada

Dragon lecz się z chorej miłości

Polecane posty

Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Wysiadam z tego tematu,ty jesteś mądrzejsza więc pisz sama ze sobą.NIKT Tobie nie przetłumaczy,że każdy może z Tobą pisać,ale Ty tylko Dragona widzisz..więc patrz i sobie oglądaj kogo chcesz.Mnie to znudziło.Wstyd mi czasem za myślenie współczesnych kobiet.

Wysiadaj twój przystanek widzę, wiec żegnam. Następnym razem jak  ciebie nudzi nie czytaj, proste prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

To myśl kobieto zanim coś napiszesz. To nie boli. 

A może Ty też myśl,to nie boli.Podpisuje się Michał,podać skąd pisze???bo za Dragona też mnie weźmiesz.Nikt logicznie jak widać nie potrafi TOBIE przetłumaczyć,że nie tylko on się tu wypowiada bo Ty wiesz lepiej.Jezuuuuuuuuuuuuu,co za paranoiczna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A może Ty też myśl,to nie boli.Podpisuje się Michał,podać skąd pisze???bo za Dragona też mnie weźmiesz.Nikt logicznie jak widać nie potrafi TOBIE przetłumaczyć,że nie tylko on się tu wypowiada bo Ty wiesz lepiej.Jezuuuuuuuuuuuuu,co za paranoiczna kobieta

Na pewno z Poznania, co do tego nie mam wątpliwości. Kogo oszukujesz, jego obrona to atak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Tyle masz obrońców ciekawe czy będą z tobą do końca. Michał i kobieta kto jeszcze?  Kogo wymyślisz jeszcze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekcja życia
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

Na pewno z Poznania, co do tego nie mam wątpliwości. Kogo oszukujesz, jego obrona to atak. 

Ale Ciebie czymś wkurzył tak mniemam...zalazł za skórę..cos obiecał,niedotrzymał..Czy się czaisz na niego??????Bo nie kumam Twych dobrych rad???????????On takich jak Ty ma dużo,więc z takim podejściem ,darciem ,wykrzyknikami itp nie masz szans się przebić wśród osób,co chcą mu pomóc.Wybacz,ale nie tędy droga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Dragon nie jedz mi tu z gościa, nie jesteś w stanie mi dalej odp tylko atakujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem

Całe miasto stoi za Nim,napewno dwie dzielnice w których ja mieszkałam i mieszkam..a ludzi tam sporo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość lekcja życia napisał:

Ale Ciebie czymś wkurzył tak mniemam...zalazł za skórę..cos obiecał,niedotrzymał..Czy się czaisz na niego??????Bo nie kumam Twych dobrych rad???????????On takich jak Ty ma dużo,więc z takim podejściem ,darciem ,wykrzyknikami itp nie masz szans się przebić wśród osób,co chcą mu pomóc.Wybacz,ale nie tędy droga .

Człowieku o wątek o nienawiść pytam? Poczytaj, zreszta myśle, ze go znasz. Żadnych obietnic sobie nie składaliśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Dragon nie jedz mi tu z gościa, nie jesteś w stanie mi dalej odp tylko atakujesz. 

I nadal nie dociera,że ktoś inny pisze tylko Dragona widzi.Żal mi Ciebie.Może Tobie potrzebna terapia???Temat publiczny,wiele osób czyta,wiele odpowiada a ona swoje-Dragon i tylko Dragon,bo nikt więcej kafe nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Całe miasto stoi za Nim,napewno dwie dzielnice w których ja mieszkałam i mieszkam..a ludzi tam sporo:)))

Na pewno. To jak z przyjaciółmi w biedzie się pozna prawdziwych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
Przed chwilą, Gość Coś tam wiem napisał:

I nadal nie dociera,że ktoś inny pisze tylko Dragona widzi.Żal mi Ciebie.Może Tobie potrzebna terapia???Temat publiczny,wiele osób czyta,wiele odpowiada a ona swoje-Dragon i tylko Dragon,bo nikt więcej kafe nie czyta.

To nie zbaczajmy z tematu tylko czekam na odp? Potem dalej będę ja odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem

Ale mi coś obiecał..że nie będzie wchodził w pyskówki z ludźmi co wiedzą lepiej od Niego..Takich wątków jak ten o nienawiści wiele na kafe widzę i naprawdę wstyd,że twierdzisz,że tylko z nim piszesz i tylko jego oskarżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Człowieku jak po takim wątku miałbyś tyle obrońców, to są to osoby mające problemy z czytaniem ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Na pewno. To jak z przyjaciółmi w biedzie się pozna prawdziwych. 

Nie odwracam się od ludzi w potrzebie,nawet jak mają swoje za uszami.Ale jak są ważnymi dla mnie osobami to zawsze mogą na mnie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Ale mi coś obiecał..że nie będzie wchodził w pyskówki z ludźmi co wiedzą lepiej od Niego..Takich wątków jak ten o nienawiści wiele na kafe widzę i naprawdę wstyd,że twierdzisz,że tylko z nim piszesz i tylko jego oskarżasz.

To daj jeszcze , był jego autorstwa o życzeniu śmierci. Daj tytuł bo nie pamietam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Proszę o nie pisanie mi tu rzeczy odbiegających od tematu. Dragon miej jaja i nie jedz mi tu z gościa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

To daj jeszcze , był jego autorstwa o życzeniu śmierci. Daj tytuł bo nie pamietam. 

Ja nie zawracam sobie głowy takimi bzdurami jak wszystkie tematy na kafe..nie czytam wszystkich.Skoro rzucasz oskarżenia to trzeba było się porządnie przygotować.Przykro mi,nie pomogę.Nie przesiaduje na kafe i nie czytam tylko co tam piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
6 minut temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Ale mi coś obiecał..że nie będzie wchodził w pyskówki z ludźmi co wiedzą lepiej od Niego..Takich wątków jak ten o nienawiści wiele na kafe widzę i naprawdę wstyd,że twierdzisz,że tylko z nim piszesz i tylko jego oskarżasz.

Daj mi tytuł poczytam podobne wątki. Najlepiej ten o który poprosiłam. Zakończenie tez bym chciała wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Proszę o nie pisanie mi tu rzeczy odbiegających od tematu. Dragon miej jaja i nie jedz mi tu z gościa. 

Lubię swoje piersi,więc gdybym miała jaja..mhm..wyglądałabym jak shemale..a ja jestem kobietą.Ale Ty wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Ja nie zawracam sobie głowy takimi bzdurami jak wszystkie tematy na kafe..nie czytam wszystkich.Skoro rzucasz oskarżenia to trzeba było się porządnie przygotować.Przykro mi,nie pomogę.Nie przesiaduje na kafe i nie czytam tylko co tam piszą...

Przecież dużo czytałeś ,  to jak to jest? Kiedy to czytałeś jak nie siedzisz tu? Po co pisać rzeczy, które mijają się z prawda?  Takie to twoje słowo wiesz, ze ze dzwoni tylko w którym to kościele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Lubię swoje piersi,więc gdybym miała jaja..mhm..wyglądałabym jak shemale..a ja jestem kobietą.Ale Ty wiesz lepiej.

W to nie wątpię. Co do tego nie mam wątpliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
3 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Daj mi tytuł poczytam podobne wątki. Najlepiej ten o który poprosiłam. Zakończenie tez bym chciała wiedzieć. 

Musiałabym prześledzić teraz tematy,a mam ciekawsze rzeczy do zrobienia niż przeglądać 900 stron kafe.Ty zaczęłaś ten temat ,to Ty szukaj argumentów.Ja jestem postronna,nie bronię,ale też nie oskarżam.Powiedzmy,że siedzę na ławie i obserwuję z boku całe zdarzenie,wyciągam wnioski.Może pomogę,może zaszkodzę..nie wiem..ale nie oceniam dopóki nie mam dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Musiałabym prześledzić teraz tematy,a mam ciekawsze rzeczy do zrobienia niż przeglądać 900 stron kafe.Ty zaczęłaś ten temat ,to Ty szukaj argumentów.Ja jestem postronna,nie bronię,ale też nie oskarżam.Powiedzmy,że siedzę na ławie i obserwuję z boku całe zdarzenie,wyciągam wnioski.Może pomogę,może zaszkodzę..nie wiem..ale nie oceniam dopóki nie mam dowodów.

Powiedz tytuł a sama znajdę. Kogo ty oszukujesz człowieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Musiałabym prześledzić teraz tematy,a mam ciekawsze rzeczy do zrobienia niż przeglądać 900 stron kafe.Ty zaczęłaś ten temat ,to Ty szukaj argumentów.Ja jestem postronna,nie bronię,ale też nie oskarżam.Powiedzmy,że siedzę na ławie i obserwuję z boku całe zdarzenie,wyciągam wnioski.Może pomogę,może zaszkodzę..nie wiem..ale nie oceniam dopóki nie mam dowodów.

Na co argument na głupotę ludzka, na to ze groźby śmierci są karalne? Na co? Może tak z boku nie patrz. Pomysł, ze kogoś bliskiego mogły dotyczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
4 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Musiałabym prześledzić teraz tematy,a mam ciekawsze rzeczy do zrobienia niż przeglądać 900 stron kafe.Ty zaczęłaś ten temat ,to Ty szukaj argumentów.Ja jestem postronna,nie bronię,ale też nie oskarżam.Powiedzmy,że siedzę na ławie i obserwuję z boku całe zdarzenie,wyciągam wnioski.Może pomogę,może zaszkodzę..nie wiem..ale nie oceniam dopóki nie mam dowodów.

Do administracji możesz napisać, pomogą tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Ja czekam na odp, to nie ja mam mieć argumenty. Proszę jeszcze raz o nie odbieranie od tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Odbieganie rzecz jasna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Z tobą Dragon nie da się wcale rozmawiać piszesz z różnych nickow, jesteś tchórzem nad tchórzami. Bronisz siebie sam. Tragedia, czy ty nie potrafisz do rozmowy stanąć twarzą w twarz?  Jak ty życiu funkcjonujesz?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

A taki rozmowny byłeś, wystarczy przejrzeć jeszcze raz wpisy z wątku nienawiść do dziewczyny, przytakujesz sam sobie, jak ktoś postronny swoje zdanie napisał odbiegające od twojego pomijasz. Było tam dużo cennych rad przede wszystkim do leczenia się kwalifikujesz. Sylwia również(nie jako agresywna osoba lecz osoba, która utraciła kontakt z rzeczywistością)całej wypowiedzi nie byłam w stanie przeczytać, takie herezje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
3 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Z tobą Dragon nie da się wcale rozmawiać piszesz z różnych nickow, jesteś tchórzem nad tchórzami. Bronisz siebie sam. Tragedia, czy ty nie potrafisz do rozmowy stanąć twarzą w twarz?  Jak ty życiu funkcjonujesz?  

I nikt jej nie przetłumaczy,że ja to ja, a On to on..Ona wie lepiej.Powodzenia kobieto w rozmawianiu z samą sobą,bo ja tracę argumenty na logiczną rozmowę z kobietą ,bo i tak faceta we mnie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×