Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobra rada

Dragon lecz się z chorej miłości

Polecane posty

Gość Coś tam wiem

Ty piszesz o herezjach Sylwii a sama odbiegasz od rzeczywistości.Nie bronię Dragona,ale za nic nie mogę Tobie przetłumaczyć,że ja istnieję i żyję jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem

Ty piszesz o herezjach Sylwii a sama odbiegasz od rzeczywistości.Nie bronię Dragona,ale za nic nie mogę Tobie przetłumaczyć,że ja istnieję i żyję jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem

Ty piszesz o herezjach Sylwii a sama odbiegasz od rzeczywistości.Nie bronię Dragona,ale za nic nie mogę Tobie przetłumaczyć,że ja istnieję i żyję jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

I nikt jej nie przetłumaczy,że ja to ja, a On to on..Ona wie lepiej.Powodzenia kobieto w rozmawianiu z samą sobą,bo ja tracę argumenty na logiczną rozmowę z kobietą ,bo i tak faceta we mnie widzi.

Czy tylko twoja jest wypowiedz, myślisz, ze tylko o tobie mówię, trochę osób pisało. Pomysl, ja zawsze powtarzam nie boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
5 minut temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Ty piszesz o herezjach Sylwii a sama odbiegasz od rzeczywistości.Nie bronię Dragona,ale za nic nie mogę Tobie przetłumaczyć,że ja istnieję i żyję jako kobieta.

 Jaki  cel masz? Do czego ty dążysz?  Z nudów to robisz ? Bo na razie dużo widziałaś  i czytałaś a konkretów brak.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
3 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Czy tylko twoja jest wypowiedz, myślisz, ze tylko o tobie mówię, trochę osób pisało. Pomysl, ja zawsze powtarzam nie boli. 

A moja wypowiedź też tyczy się wielu osób..Mam na myśli,że wiele osób pisało,a Ty i tak w każdym tego faceta widzisz.Żal mi Ciebie Dragon.Wiem jesteś pogubiony w tym swoim życiu,ale ta Dobrymi Radami Ciebie wykończy.Jak będziesz chciał na terapię to wiesz gdzie co i jak..Pozdrawiam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiikkkkk

Chore kroliki...🐺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Moj główny cel jest wyjaśnienie gróźb? Herezje, to tylko udręka dla bliskich. Natomiast groźby, mogą wyrządzić komuś krzywdę, jak zostaną wcielone w życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

 Jaki  cel masz? Do czego ty dążysz?  Z nudów to robisz ? Bo na razie dużo widziałaś  i czytałaś a konkretów brak.  

Ja nie tylko dużo widziałam i czytałam,ja też dużo przeżyłam realnie..Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
Przed chwilą, Gość Coś tam wiem napisał:

Ja nie tylko dużo widziałam i czytałam,ja też dużo przeżyłam realnie..Miłego dnia.

Jak większość podejrzewam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość szaaarrriiikkkkk napisał:

Chore kroliki...🐺

Do kogo pijesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

Jak większość podejrzewam. 

Najbliższy ośrodek ,gdzie można się udać na leczenie zdrowia psychicznego ,rozmowy z psychologiem itp jest obok mojej pracy.Jak Dragona spotkam to osobiście zaprowadzę.Nie martw się,Twoje dobre rady nie pójdą na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
5 minut temu, Gość Coś tam wiem napisał:

A moja wypowiedź też tyczy się wielu osób..Mam na myśli,że wiele osób pisało,a Ty i tak w każdym tego faceta widzisz.Żal mi Ciebie Dragon.Wiem jesteś pogubiony w tym swoim życiu,ale ta Dobrymi Radami Ciebie wykończy.Jak będziesz chciał na terapię to wiesz gdzie co i jak..Pozdrawiam D.

To skąd wiesz kto pisał? Dużo osób pisało przecież? Mógłby  i on pisać skąd wiesz, ze tego nie zrobił? Ja nie wiem ty masz pewność, skąd? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Najbliższy ośrodek ,gdzie można się udać na leczenie zdrowia psychicznego ,rozmowy z psychologiem itp jest obok mojej pracy.Jak Dragona spotkam to osobiście zaprowadzę.Nie martw się,Twoje dobre rady nie pójdą na marne...

Głupi mówi co wie, mądry się co mówi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

To skąd wiesz kto pisał? Dużo osób pisało przecież? Mógłby  i on pisać skąd wiesz, ze tego nie zrobił? Ja nie wiem ty masz pewność, skąd? 

Mój nick Coś tam wiem znaczy,że coś wiem..ale nie wiem przecież wszystkiego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

Głupi mówi co wie, mądry się co mówi 

Powtarzasz się,to już w temacie czytałam.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Coś tam wiem zanim coś napiszesz odp mi na pyt które tobie zadałam. Było ich kilka. Coś unikasz również odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Powtarzasz się,to już w temacie czytałam.:)))

Do ciebie pierwszy raz to pisze. Ty tu nie siedzisz i nie czytasz? To jak to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

Coś tam wiem zanim coś napiszesz odp mi na pyt które tobie zadałam. Było ich kilka. Coś unikasz również odp. 

Nie czytam dokładnie całego wątku,tak chaotycznie piszesz momentami,że nie wiem  czy to do Dragona czy do mnie??a ja przecież jego adwokatem nie jestem:)))Adwokat diabła,bo tego w nim widzisz..no proszę Ciebie,to za duża odpowiedzialność dla mnie.Nie wiem ,czy udżwignęłabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Powtarzasz się,to już w temacie czytałam.:)))

Powtarzać można tej samej osobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

Do ciebie pierwszy raz to pisze. Ty tu nie siedzisz i nie czytasz? To jak to jest? 

Bo to już w tym temacie widziałam,o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Nie czytam dokładnie całego wątku,tak chaotycznie piszesz momentami,że nie wiem  czy to do Dragona czy do mnie??a ja przecież jego adwokatem nie jestem:)))Adwokat diabła,bo tego w nim widzisz..no proszę Ciebie,to za duża odpowiedzialność dla mnie.Nie wiem ,czy udżwignęłabym...

To najpierw, przeczytaj ze zrozumieniem, odpowiedz mi na pytania, potem możemy kontynuować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem

Niech Dragon rozwiewa Twe wątpliwości i odpowiada na pytania.Ja już swoje powiedziałam.Wracam do pracy.Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Bo to już w tym temacie widziałam,o to chodziło.

No śle ty nie czytasz i nie siedzisz, wiec nie wiesz, o aniele tez wiedziałaś? Kogo my tu mamy? Witam Poznań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Niech Dragon rozwiewa Twe wątpliwości i odpowiada na pytania.Ja już swoje powiedziałam.Wracam do pracy.Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Ty zaczęłaś, jak się coś zaczyna to wypada skończyć. Ja ciebie nie zapraszałam do dyskusji.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

No śle ty nie czytasz i nie siedzisz, wiec nie wiesz, o aniele tez wiedziałaś? Kogo my tu mamy? Witam Poznań. 

Jako Dobra rada sama w którymś zdaniu napisałaś albo w tym albo w innym temacie,że jesteś aniołem piszącym z nieba,to zapamiętałam.Pamięć mam dobrą:)))Po drugiej stronie mamy kobietę-piszę o sobie.A ktoś Ty,sam diabeł nie wiem czy wie:)))??

Znikam,praca,obowiązki same się nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

Ty zaczęłaś, jak się coś zaczyna to wypada skończyć. Ja ciebie nie zapraszałam do dyskusji.,

TEMAT PUBLICZNY-więc wypowiada się każdy,kto chce,kto czyta itp ..nie zauważyłam bramek na wejściu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Jako Dobra rada sama w którymś zdaniu napisałaś albo w tym albo w innym temacie,że jesteś aniołem piszącym z nieba,to zapamiętałam.Pamięć mam dobrą:)))Po drugiej stronie mamy kobietę-piszę o sobie.A ktoś Ty,sam diabeł nie wiem czy wie:)))??

Znikam,praca,obowiązki same się nie zrobią.

Bo odpowiedziałeś sam, twierdząc tez ze ty kobieta. To jak  masz dobra pamięć to poproszę o tytuł wątku z podobna agresja? Mnóstwo było, jeden na pewno został w pamięci. Szukać nie musisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem

Jak to w Biblii było???kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień????No to rzucajmy..ja wychodzę,bo jak każdy popełniam błędy i jakieś grzechy mam na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

TEMAT PUBLICZNY-więc wypowiada się każdy,kto chce,kto czyta itp ..nie zauważyłam bramek na wejściu:))

Wiesz dla kogoś kto pobieżnie to robi i nie siedzi, tyle faktów zapamiętanych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×