Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobra rada

Dragon lecz się z chorej miłości

Polecane posty

Gość Dobra rada

Następnym razem pisz coś co rozumiesz. Głupi mówi to co wie, mądry zaś wie co mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hehe..Ale Ciebie coś wkurzylo??upss..złośliwość to nie tędy droga do faceta. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Hehe..Ale Ciebie coś wkurzylo??upss..złośliwość to nie tędy droga do faceta. PA

Obecnie głupota to przejaw nowoczesnego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Pustak się uaktywnił na kolana najlepsza kapusta na głowę też przyłożyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Lol napisał:

Pustak się uaktywnił na kolana najlepsza kapusta na głowę też przyłożyć 

Dragon czy ty normalny jesteś? Rada dla ciebie, zastosuj sam.  Zadałam pytanie od wczoraj czekam na odpowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Dalej brak argumentów?  Szukasz dalej dobrych tekstów? niestety ośmieszasz siebie, bo są nietrafione. Masz chociaż odrobine honoru? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę

Rada ani dobra ani zła,bo jest taka nijaka.Ani wyglądu ani charakteru,a chce ustawiać innych do parteru. Zacznij od patrzenia w lustro i zdejmij to futro.Na nic Twe wywody,bo trafiasz na schody.I to nie schody do nieba,bo tam Ciebie nie trzeba.Do anioła Tobie daleko ,więc włącz  pralkę Beko.Wypierz swoje brudy a nie szukasz nudy.Bo nas nudzą Twe wywody,a Ty wciąż lejesz wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
4 minuty temu, Gość Proszę napisał:

Rada ani dobra ani zła,bo jest taka nijaka.Ani wyglądu ani charakteru,a chce ustawiać innych do parteru. Zacznij od patrzenia w lustro i zdejmij to futro.Na nic Twe wywody,bo trafiasz na schody.I to nie schody do nieba,bo tam Ciebie nie trzeba.Do anioła Tobie daleko ,więc włącz  pralkę Beko.Wypierz swoje brudy a nie szukasz nudy.Bo nas nudzą Twe wywody,a Ty wciąż lejesz wody.

Wiesz Dragon jesteś jak wózek w Tesco wkładasz 2 złote i pchasz ile chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę

I Dragonie wybacz moje pisanie,ale i  mnie zmęczyło jej gadanie. Nie jestem Ania ani Dominika,ale też czasem na rymy mam bzika.Chciala z humorem to ma ,bo obraża jak się da. Każdy ma prawo popełniać błąd, więc po co ten osąd??Życie już Tobie zapłaciło i dużo w Tobie wywróciło .Każdy ma kłody pod nogami, po co dokładać belkami.Bądźmy ludźmi co wybaczają ,a nie tylko uprzykrzają 😊D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Proszę napisał:

Rada ani dobra ani zła,bo jest taka nijaka.Ani wyglądu ani charakteru,a chce ustawiać innych do parteru. Zacznij od patrzenia w lustro i zdejmij to futro.Na nic Twe wywody,bo trafiasz na schody.I to nie schody do nieba,bo tam Ciebie nie trzeba.Do anioła Tobie daleko ,więc włącz  pralkę Beko.Wypierz swoje brudy a nie szukasz nudy.Bo nas nudzą Twe wywody,a Ty wciąż lejesz wody.

dobre, muszę sobie to zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Nie zobaczyłam od wczoraj żadnego argumentu. Ela jest rozsądniejsza, bo zdaje sobie sprawę z konsekewncji twojego działania. Ty cały czas kręcisz brata na siebie. Pytałam o wątek o nienawiść?  Wiesz, ze groźby są karalne? Poczytaj sobie i najlepiej zamilknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon
Przed chwilą, Gość gość napisał:

dobre, muszę sobie to zapisać

Zapisz Dragon, zapisz. Nie zapomnij cofnąć się o pare stron.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobra Rada, nie szkoda Ci czasu pisac do tego gamonia? Nie widzisz, ze do niego nic nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Sam sobie przytakujesz, pocieszasz. Człowiek z odrobina rozumu by przyhamował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dobre, muszę sobie to zapisać

Moje autorskie😊i tak za dużo wypowiadam się w tematach i mężczyzn wspieram zamiast kobiety.Jakos nie czuje solidarności jajników u zawiści i z zazdrością .Pozdrawiam.D. i to nie Dragon😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dobra Rada, nie szkoda Ci czasu pisac do tego gamonia? Nie widzisz, ze do niego nic nie dociera?

Ja to robie nie dla niego.Czy tu nikt nie widzi, ze on krzywdzi ludzi? Gdzie w was empatia? Jak trafiłoby na młoda osobę to różnie takie rzeczy mogą się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Proszę napisał:

Moje autorskie😊i tak za dużo wypowiadam się w tematach i mężczyzn wspieram zamiast kobiety.Jakos nie czuje solidarności jajników u zawiści i z zazdrością .Pozdrawiam.D. i to nie Dragon😁

Człowieku nikt teraz po takiej akcji nie będzie ciebie bronił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Jesteś tu skończony, zejdź ze sceny póki czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
4 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Człowieku nikt teraz po takiej akcji nie będzie ciebie bronił. 

Jestem kobietą i moje imię przewija się parę tematów niżej.I nawet ja umiem wybaczać,choć też mnie krzywdzono.Może warto pomyśleć nad wybaczeniem i odcieciem się od złych emocji.Milego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

Bez sensu, on ma kilka kont, jest uzalezniony od tych wirtualnych emocji ktore daje mu kafeteria. Do leczenia go nie zmusisz, naiwne i mlode Ciebie nie posluchaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
4 minuty temu, Gość goscc napisał:

Bez sensu, on ma kilka kont, jest uzalezniony od tych wirtualnych emocji ktore daje mu kafeteria. Do leczenia go nie zmusisz, naiwne i mlode Ciebie nie posluchaja.

Ja jestem dojrzałą kobietą i umiem wybaczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość goscc napisał:

Bez sensu, on ma kilka kont, jest uzalezniony od tych wirtualnych emocji ktore daje mu kafeteria. Do leczenia go nie zmusisz, naiwne i mlode Ciebie nie posluchaja.

Do leczenia chorych umysłowo można zmusić bez zgody.Taka osobę można łatwo namierzyć.                                           Może naiwne wszystkie nie posłuchają, ale jak jedna posłucha to już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
Przed chwilą, Gość Proszę napisał:

Ja jestem dojrzałą kobietą i umiem wybaczać. 

Proszę o nie pisanie tu herezji, amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

On ma tu kilkadziesiąt kont, nie kilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
8 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Proszę o nie pisanie tu herezji, amen. 

Doroto..tylko nie szalej beze mnie.. Tam są moje wpisy jako Doroty  o walce kobiet z mężczyznami.Poczytaj i czasem wybacz innym i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
11 minut temu, Gość Proszę napisał:

Doroto..tylko nie szalej beze mnie.. Tam są moje wpisy jako Doroty  o walce kobiet z mężczyznami.Poczytaj i czasem wybacz innym i sobie.

Powiedz to jak twoja córka trafi na takiego człowieka .Zapamiętaj co powiedziałaś. Będziesz wybaczać wszystkim , tylko nie sobie, obyś się o tym nie przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Powiedz to jak twoja córka trafi na takiego człowieka .Zapamiętaj co powiedziałaś. Będziesz wybaczać wszystkim , tylko nie sobie, obyś się o tym nie przekonała.

A co zrobił Twojej córce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
8 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Powiedz to jak twoja córka trafi na takiego człowieka .Zapamiętaj co powiedziałaś. Będziesz wybaczać wszystkim , tylko nie sobie, obyś się o tym nie przekonała.

Wycierpialam swoje w życiu przez facetów..wierz mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
Przed chwilą, Gość Proszę napisał:

Wycierpialam swoje w życiu przez facetów..wierz mi..

Nieś dalej swój krzyż jak tak chcesz. Sylwio nie pisz o Nowennie przynajmniej. Najlepiej opuść ten wątek. To co piszesz kupy się nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A co zrobił Twojej córce?

To jest internet, młodzi ludzie korzystają. Ja bym sobie nie wybaczyła jakby to trafiło na moje dziecko. Do końca zastanawiałabym się dlaczego nikt nic nie zrobił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×