Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobra rada

Dragon lecz się z chorej miłości

Polecane posty

Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Coś tam wiem napisał:

Jak to w Biblii było???kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień????No to rzucajmy..ja wychodzę,bo jak każdy popełniam błędy i jakieś grzechy mam na sumieniu.

Cel twoich wypowiedzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam wiem
4 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Bo odpowiedziałeś sam, twierdząc tez ze ty kobieta. To jak  masz dobra pamięć to poproszę o tytuł wątku z podobna agresja? Mnóstwo było, jeden na pewno został w pamięci. Szukać nie musisz. 

I ciagle ludzie ona pisze do mnie jakbym była facetem..Mhmm..jak pójdę do łazienki,to się upewnię czy napewno jestem kobietą..Może zmieniłam płeć przez ostatnie godziny.DRAGON!ja już nie wypowiadam się w Twoim imieniu...Dobra rada dała mi wskazówki jak nie odnosić się do ludzi i z nimi nie rozmawiać.Nie chcę nikogo urazić,ale temat zaczyna się przekształcać w nowy temat-Nienawiść do Dragona.Ma swoje za uszami,ale ja cegiełki dokładać nie będę..Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Coś tam wiem napisał:

I ciagle ludzie ona pisze do mnie jakbym była facetem..Mhmm..jak pójdę do łazienki,to się upewnię czy napewno jestem kobietą..Może zmieniłam płeć przez ostatnie godziny.DRAGON!ja już nie wypowiadam się w Twoim imieniu...Dobra rada dała mi wskazówki jak nie odnosić się do ludzi i z nimi nie rozmawiać.Nie chcę nikogo urazić,ale temat zaczyna się przekształcać w nowy temat-Nienawiść do Dragona.Ma swoje za uszami,ale ja cegiełki dokładać nie będę..Pa

A ty ciagle nie odp na pyt? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos tam wiem
3 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Wiesz dla kogoś kto pobieżnie to robi i nie siedzi, tyle faktów zapamiętanych? 

Jak czytam to ze zrozumieniem jakieś tematy,a mało które czytam..ten mnie zaciekawił,bo chora miłość i mi nie obca,więc chciałam wyciagnąć wnioski dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Wiesz nic nie wnosisz do tematu, ja tu założyłam wiec poproszę ciebie żebyś wróciła do obowiązków swoich. Odpowiesz na pyt możemy kontynuować rozmowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Cos tam wiem napisał:

Jak czytam to ze zrozumieniem jakieś tematy,a mało które czytam..ten mnie zaciekawił,bo chora miłość i mi nie obca,więc chciałam wyciagnąć wnioski dla siebie..

To pomysł, ze te groźby na ciebie lub twoje dziecko mogły być skierowane. Dalej byś broniła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Cos tam wiem napisał:

Jak czytam to ze zrozumieniem jakieś tematy,a mało które czytam..ten mnie zaciekawił,bo chora miłość i mi nie obca,więc chciałam wyciagnąć wnioski dla siebie..

Jak tobie nie obca to zamilknij i skończ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Poczytaj sobie o prawach, co można czego nie,  później zabieraj się do pracy jak adwokat. Ciekawe czy jak byłby oskarżony tez byś tak broniła, bo coś wiesz. Zamilknij kobieto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Mam nadzieje, ze  ta sprawa będzie z zakończeniem, to wyciągniesz wnioski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Jestem spasiona maciora i mam zryty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Jestem spasiona maciora i mam zryty łeb.

Człowieku ja formularz wypełniam, chciałam tobie dać jeszcze szanse. Ty na nią nie zasługujesz. Poruszę niebo i ziemie żeby to odbyło się z zakończeniem.Ty myślisz, ze ja żartuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Wiem co można w tej sprawie zrobić i to zrobię. Do zobaczenia w Poznaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

mam schizofrenię puscie to na antenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Do niewłaściwego człowieka się zwracasz ty upośledzoną d e b i l k o, kiedy to do ciebie dotrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Wiem co można w tej sprawie zrobić i to zrobię. Do zobaczenia w Poznaniu. 

A skąd wiesz,że on jest w Poznaniu?Podziwiam policję,że "bawi się" w wyjaśnianie jakichś tematów z kafeterii,gdzie każdy może być każdym i pisać z różnych nicków,miejsc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A skąd wiesz,że on jest w Poznaniu?Podziwiam policję,że "bawi się" w wyjaśnianie jakichś tematów z kafeterii,gdzie każdy może być każdym i pisać z różnych nicków,miejsc itp.

Ona jest p i e r d o l n i e t a i narobi obcej osobie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
24 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Jestem spasiona maciora i mam zryty łeb.

Ty nie wierz co czynisz. Pisz nie krępuj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Nie wiesz, rzecz jasna. Spoko całe miasto będzie ciebie bronić, z argumentami zapraszam nie z kijami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
5 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Ty nie wierz co czynisz. Pisz nie krępuj się. 

Dlaczego się nie leczysz na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
5 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Ty nie wierz co czynisz. Pisz nie krępuj się. 

Dlaczego się nie leczysz na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Temat uznaje za zakończony. Zakończenie dopisze życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

Temat uznaje za zakończony. Zakończenie dopisze życie. 

Dlaczego się nie leczysz w psychiatryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzwoniłam do znajomego policjanta i powiedział,że gdyby każdy z tematem z netu,gdzie piszą różne osoby nawet z tych samych nośników typu komputery w miejscu pracy ,itp..przychodził na policję,gdzie nie ma podanego imienia,nazwiska,adresu ,opisu dokładnie danej osoby to świat przestępczy miałby się dobrze,,bo policja tylko takimi zgłoszeniami by się zajmowała.Czasem upust emocji w necie nie ma nic wspólnego z tym jak jest naprawdę.Skoro był temat o nienawiści to mogło w nim wiele osób pisać i takim stanie, o takich emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Skończ z komentarzami czy właściwa osoba, sprawdzimy,. Trochę empatii na przyszłość ludzie, pomyślcie, ze na dziecko na mogło to trafić, które oszukało co do wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dzwoniłam do znajomego policjanta i powiedział,że gdyby każdy z tematem z netu,gdzie piszą różne osoby nawet z tych samych nośników typu komputery w miejscu pracy ,itp..przychodził na policję,gdzie nie ma podanego imienia,nazwiska,adresu ,opisu dokładnie danej osoby to świat przestępczy miałby się dobrze,,bo policja tylko takimi zgłoszeniami by się zajmowała.Czasem upust emocji w necie nie ma nic wspólnego z tym jak jest naprawdę.Skoro był temat o nienawiści to mogło w nim wiele osób pisać i takim stanie, o takich emocjach.

Popytaj dokładniej na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

Skończ z komentarzami czy właściwa osoba, sprawdzimy,. Trochę empatii na przyszłość ludzie, pomyślcie, ze na dziecko na mogło to trafić, które oszukało co do wieku. 

jakie dziecko?jaki wiek?o czym Ty w ogóle piszesz????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Skończ z komentarzami czy właściwa osoba, sprawdzimy,. Trochę empatii na przyszłość ludzie, pomyślcie, ze na dziecko na mogło to trafić, które oszukało co do wieku.

Odszkodowanie d e b i l k o zapłacisz to się nauczysz życia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Popytaj dokładniej na przyszłość. 

Dzwoniłam do brata koleżanki,więc chyba trochę jest w takich tematach skoro jest policjantem.Ale Ty wiesz lepiej.Będziesz oskarżać całe kafe za komentarze i tematy,to musisz chyba całą Polskę objechać.Pozdrawiam i bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Nie ważne czy grozisz mi śmiercią, porwaniem, zgwałceniem czy nasłaniem mordercy.
Ważne jest czy ja się wystraszyłem.
Groźba musi być realna, ale to jest pojęcie względne.
W dzisiejszych czasach groźba porwania przez kosmitów też może być realna.

Dlatego jest to ścigane na wniosek pokrzywdzonego.

We wniosku musi własnoręcznie napisać, że ŻĄDA ścigania i ukarania (łącznie) oraz dlaczego jego zdaniem groźba jest realna.

Jeden NIE przestraszy się groźby nasłania płatnego mordercy a inny przestraszy się krzywego spojrzenia.

Włącznie oskarżyciela publicznego (prokuratora) jest subiektywne.
Ocena sądu musi być obiektywna.

Koniec.Kropka.

Paniał ??? Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Nie ważne czy grozisz mi śmiercią, porwaniem, zgwałceniem czy nasłaniem mordercy.
Ważne jest czy osoba się wystraszyła.
Groźba musi być realna, ale to jest pojęcie względne.
W dzisiejszych czasach groźba porwania przez kosmitów też może być realna.

Dlatego jest to ścigane na wniosek pokrzywdzonego.

We wniosku musi własnoręcznie napisać, że ŻĄDA ścigania i ukarania (łącznie) oraz dlaczego jego zdaniem groźba jest realna.

Jeden NIE przestraszy się groźby nasłania płatnego mordercy a inny przestraszy się krzywego spojrzenia.

Włącznie oskarżyciela publicznego (prokuratora) jest subiektywne.
Ocena sądu musi być obiektywna.

Koniec.Kropka.

Paniał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe
4 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Nie ważne czy grozisz mi śmiercią, porwaniem, zgwałceniem czy nasłaniem mordercy.
Ważne jest czy ja się wystraszyłem.
Groźba musi być realna, ale to jest pojęcie względne.
W dzisiejszych czasach groźba porwania przez kosmitów też może być realna.

Dlatego jest to ścigane na wniosek pokrzywdzonego.

We wniosku musi własnoręcznie napisać, że ŻĄDA ścigania i ukarania (łącznie) oraz dlaczego jego zdaniem groźba jest realna.

Jeden NIE przestraszy się groźby nasłania płatnego mordercy a inny przestraszy się krzywego spojrzenia.

Włącznie oskarżyciela publicznego (prokuratora) jest subiektywne.
Ocena sądu musi być obiektywna.

Koniec.Kropka.

Paniał ??? Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Nie ważne czy grozisz mi śmiercią, porwaniem, zgwałceniem czy nasłaniem mordercy.
Ważne jest czy osoba się wystraszyła.
Groźba musi być realna, ale to jest pojęcie względne.
W dzisiejszych czasach groźba porwania przez kosmitów też może być realna.

Dlatego jest to ścigane na wniosek pokrzywdzonego.

We wniosku musi własnoręcznie napisać, że ŻĄDA ścigania i ukarania (łącznie) oraz dlaczego jego zdaniem groźba jest realna.

Jeden NIE przestraszy się groźby nasłania płatnego mordercy a inny przestraszy się krzywego spojrzenia.

Włącznie oskarżyciela publicznego (prokuratora) jest subiektywne.
Ocena sądu musi być obiektywna.

Koniec.Kropka.

Paniał ???

A gdzie imię,nazwisko,adres ?????????żeby w tym temacie co nakręcasz ktoś wiedział,że o niego chodzi to chyba musi być jasnowidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×