Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprawiedliwie ma być

Każdy płaci za siebie w związku - moja jedyna zasada

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 godziny temu, Gość sdser napisał: Drugiej nie kupisz bo liczysz na pierwszą i nigdy tej kasy nie ruszysz. X dokładnie została mi obiecana już ponad pół życia temu i nie zamierzam teraz wszystkich lokat wydać na bance nieruchomości, a kasa pracuje i rośnie, mieszkanie trzeba będzie wynajmować, nie jestem na to gotowy 

Kaleka tu pisze 24h na dobę zamiast iść do pracy i poznawać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość gość napisał: Super i mamusia wszystkie opłaty zapłaci.....Tak trzymam stary! X dokładnie też, tak to byly by opłaty na mnie i problem co pół roku latać zglaszac darowizny 

Super "miszczu", ślizgaj się dalej na mamusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość gość napisał: Super i mamusia wszystkie opłaty zapłaci.....Tak trzymam stary! X dokładnie też, tak to byly by opłaty na mnie i problem co pół roku latać zglaszac darowizny 

Zgłaszam temat do skarbówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czego karmicie trolla? On już kolejny temat zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bez powodu by renty nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryna2019

a mój facet ma węza w kieszeni, problem aby mnie odwozic do domu autem ale oczekuje obiadkow cieplych i sniadanek. Unikac skapcow i mamisynków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Zgłaszam temat do skarbówki. X darowizny żeby nie płacić podatku składa się w pół roku od darowizny, jak pisałem nie jestem właścicielem mieszkania i zgłoszenie będzie bez zasadne bo opłaty nie są na mnie ale tak można by było to rozwiązać lub umowę wynajmu pokoju mamie 

To nie mi będziesz się tłumaczył tylko smutnym panom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

I bardzo dobrze. Ciekawe czy ma założoną działalność gospodarczą i odprowadza podatki. Prześwietlą typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Gość napisał: To nie mi będziesz się tłumaczył tylko smutnym panom. X ja mam więcej w pitach niż oszczędności, kiedyś patrzyłem to było 80% do 20% wydane netto, najważniejsze jest dla mnie legalność zawsze tak było 

Spoko, powiesz to podczas kontroli skarbowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lezak z jakiego powodu masz rentę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma znajomych bo boi się że któryś na niego kiedyś mógłby donieść na skarbówkę. Oto cała tajemnica jego no lajfu. Nawet boi się wychodzić na zewnątrz by go sąsiedzi nie przykablowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goo

za żarcie też płacisz sam za siebie? Jak kupujecie chleb czy kiełbasę to płacisz tyle ile zeżresz? Za usługę gastronomiczną też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość mandaryna2019 napisał:

a mój facet ma węza w kieszeni, problem aby mnie odwozic do domu autem ale oczekuje obiadkow cieplych i sniadanek. Unikac skapcow i mamisynków!!

I pasożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość gość napisał: Lezak z jakiego powodu masz rentę? X ehh troll idę mam obowiązków dużo 😞

Troll, innych trollem nazywa😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zręczny Romek
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość hac napisał: I bardzo dobrze. Ciekawe czy ma założoną działalność gospodarczą i odprowadza podatki. Prześwietlą typa. X teraz jest coś takiego jak działalność nierejestrowa do 13500 nie trzeba zakładać pit 36 i tyle a obecnie nie pracuje bo zajmowanie się domem mi zabiera czas 

Z działalności nierejstrowanej też trzeba się rozliczać na zasadach ogólnych. Wypelniasz podajze ostatnia rubrykę w picie od os fizycznych i normalnie płacisz podatek. Jak masz leb na karku to se tak ustawiasz koszty że nie zapłacisz. Ale wykazać dochód trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Leżak ma fobię społeczną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No cóż, ma rencie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi

Leżak, ile masz tej renty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.06.2019 o 17:22, Leżaczek napisał:

A bo tam przecinka nie zrobiłem, "teraz jest coś takiego jak działalność nierejestrowa, do 13500 rocznie nie trzeba zakładać działalności, wypelniasz pit 36 i tyle, a obecnie nie pracuje bo zajmowanie się domem zabiera mi czas" tak mi chodziło. Teraz 👌

To prawda, że masz fobie społeczną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To prawda, że masz fobie społeczną? 

Jest tylko leniem i degeneratem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.06.2019 o 19:51, Gość Kasia napisał:

Ciekawe spostrzeżenie 🙂 Niestety nikt mnie do seksu nie zmusza. Ba nawet potrafię być złośliwa i niewdzięczna, choć wiem, że przy tym toku myślenia powinnam siedzieć cicho jak mysz pod miotłą i godzić się na wszystko co wyprawia mój luby. Otóż nie. No może to się wydaje dziwne ale naprawdę tak żyjemy. Szczęśliwie i wzajemnie się szanując. Podsumowujac: nie mam takich zobowiązań. I moj partner nie każe mi rozchylac nóg z uwagi na to, że kupił mi nowe kolczyki, czy zaprosił do teatru. On po prostu ma głęboką potrzebę opiekowania się mną czego nauczył go ojciec. 

Świetny komentarz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pasożytki wszystkich krajów łączcie się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×