Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mamusie siedzące z dzieckiem 4 lata w domu to służące, których nikt (nawet ich Olusie i Stasie) nie szanuje

Polecane posty

Gość Piekna i wyksztalcona

Ale nie widzisz że nie robisz nic dobrego tylko siejesz zamęt ? 

Po co podtrzymywać taki temat ? Wiadomo że jest durny. Załóż jakiś własny temat opisz co nie podoba Ci się w kobietach bez ich obrażania. Będziesz mógł dyskutować na różne tematy i nikt nie będzie Ci miał tego za złe. 

One nie mają za złe tego że masz inne zdanie tylko nie podoba im się ton Twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i wykształcona

I nie to nie jest dla wszystkich to forum dla kobiet. Wejdź na stronę główną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Gość Piekna i wyksztalcona napisał:

Ale nie widzisz że nie robisz nic dobrego tylko siejesz zamęt ? 

Po co podtrzymywać taki temat ? Wiadomo że jest durny. Załóż jakiś własny temat opisz co nie podoba Ci się w kobietach bez ich obrażania. Będziesz mógł dyskutować na różne tematy i nikt nie będzie Ci miał tego za złe. 

One nie mają za złe tego że masz inne zdanie tylko nie podoba im się ton Twoich wypowiedzi.

A ja nie mam zamiaru robić nic dobrego. Zamet to sieją te, co mnie hejtuja. Zapytaj tych wrednych babsztyli, ile tematów mi skasowały, więc po co mam zakładać własny? Nie mam zamiaru dostosowywać swojego tonu do ich zachcianek. Jak im sie nie podoba, niech nie czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Gość Piękna i wykształcona napisał:

I nie to nie jest dla wszystkich to forum dla kobiet. Wejdź na stronę główną. 

To, że forum jest dla kobiet, nie znaczy, że tylko one mogą tu pisać. Uświadamianie głupoty ich koleżanek też jest dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Rescator555 napisał:

Mógłbym podać cała długą listę twoich chamskich zmyślen wziętych z brudnej doopy.

 

Moich zmyśleń? Podaj tę listę :-D Ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moich zmyśleń? Podaj tę listę 😄 Ciekawa jestem.

Zacznij od gumowej lalki i od chodzenia z nią po centrum handlowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Zacznij od gumowej lalki i od chodzenia z nią po centrum handlowym.

O wow! To moje? Nie wiedziałam.

No to dawaj tą listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

O wow! To moje? Nie wiedziałam.

No to dawaj tą listę.

A czyje? Twoje czy innej durnej baby to mnie kupę interesuje. Nie mam zamiaru was sortować😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna i wyksztalcona

Ale nadal nie rozumiem czemu się udzielasz w temacie który Ciebie nie dotyczy ? 

Tu chodzi o to że siedzenie z dziećmi w domu jest niedobre dla kobiet. Wchodzisz na ten temat żeby siac zamęt ? Po co tu jesteś ? Ile już stron zapisałes tylko siebie broniąc ? Naprawdę nie rozumiesz że nie piszesz na temat ?

Nikt tutaj nie piszę tyle stron o sobie ? Tak potrzebujesz uwagi że zamiast zająć się swoją pasją siedzisz na forum dla mam i obrazasz mamy ? A jak bym ja weszła na forum motoryzacyjne i mówiła że faceci są beznadziejni ?

Takie masz pojęcie o porodzie macierzyństwie jak ja o częściach w silniku. A to forum temu poświęcone ? 

Dlaczego tutaj jesteś ? Siedziałeś ma macierzyńskim z dzieckiem.? Czemu jesteś taki uparty i nie widzisz że nic nie wnosisz oprócz nienawiści w każdej dyskusji ? 

Jest mnóstwo miejsc do których może wejść każdy ale do niektórych nie wypada a przynajmniej nie wypada siać zamętu na forum dla mam jeśli samemu nie jest się mama 

Nie widzisz że tutaj mówiąc wprost Cię nie chcą? Skąd ten jad i agresja w Tobie ? Nie możesz już sobie odpuścić i zająć się tym na czym naprawdę się znasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Piekna i wyksztalcona napisał:

Ale nadal nie rozumiem czemu się udzielasz w temacie który Ciebie nie dotyczy ? 

Tu chodzi o to że siedzenie z dziećmi w domu jest niedobre dla kobiet. Wchodzisz na ten temat żeby siac zamęt ? Po co tu jesteś ? Ile już stron zapisałes tylko siebie broniąc ? Naprawdę nie rozumiesz że nie piszesz na temat ?

Nikt tutaj nie piszę tyle stron o sobie ? Tak potrzebujesz uwagi że zamiast zająć się swoją pasją siedzisz na forum dla mam i obrazasz mamy ? A jak bym ja weszła na forum motoryzacyjne i mówiła że faceci są beznadziejni ?

Takie masz pojęcie o porodzie macierzyństwie jak ja o częściach w silniku. A to forum temu poświęcone ? 

Dlaczego tutaj jesteś ? Siedziałeś ma macierzyńskim z dzieckiem.? Czemu jesteś taki uparty i nie widzisz że nic nie wnosisz oprócz nienawiści w każdej dyskusji ? 

Jest mnóstwo miejsc do których może wejść każdy ale do niektórych nie wypada a przynajmniej nie wypada siać zamętu na forum dla mam jeśli samemu nie jest się mama 

Nie widzisz że tutaj mówiąc wprost Cię nie chcą? Skąd ten jad i agresja w Tobie ? Nie możesz już sobie odpuścić i zająć się tym na czym naprawdę się znasz? 

👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Piekna i wyksztalcona napisał:

Ale nadal nie rozumiem czemu się udzielasz w temacie który Ciebie nie dotyczy ? 

Tu chodzi o to że siedzenie z dziećmi w domu jest niedobre dla kobiet. Wchodzisz na ten temat żeby siac zamęt ? Po co tu jesteś ? Ile już stron zapisałes tylko siebie broniąc ? Naprawdę nie rozumiesz że nie piszesz na temat ?

Nikt tutaj nie piszę tyle stron o sobie ? Tak potrzebujesz uwagi że zamiast zająć się swoją pasją siedzisz na forum dla mam i obrazasz mamy ? A jak bym ja weszła na forum motoryzacyjne i mówiła że faceci są beznadziejni ?

Takie masz pojęcie o porodzie macierzyństwie jak ja o częściach w silniku. A to forum temu poświęcone ? 

Dlaczego tutaj jesteś ? Siedziałeś ma macierzyńskim z dzieckiem.? Czemu jesteś taki uparty i nie widzisz że nic nie wnosisz oprócz nienawiści w każdej dyskusji ? 

Jest mnóstwo miejsc do których może wejść każdy ale do niektórych nie wypada a przynajmniej nie wypada siać zamętu na forum dla mam jeśli samemu nie jest się mama 

Nie widzisz że tutaj mówiąc wprost Cię nie chcą? Skąd ten jad i agresja w Tobie ? Nie możesz już sobie odpuścić i zająć się tym na czym naprawdę się znasz? 

Temat mnie dotyczy, bo moja żona "siedzi w domu", z własnego wyboru i nie jest służąca ani nie jest traktowana bez szacunku. Więc wchodzę, żeby powiedzieć, że ktoś piszące takie rzeczy wygaduje bzdury, obraźliwe dla kobiet w sytuacji takiej jak moja żona. A jeśli ktoś na to reaguje agresja, wyzwiskami i chamskimi zmysleniami, to sie przed tym bronię, bo mam do tego prawo. Jeśli mnie nie chcą, to niech ignorują moje wpisy. Dlaczego tego nie robią?

A tak w ogóle, to daruj sobie kazania, oderwane od rzeczywistości. Bo ja tak długo, jak będą takie czy inne odpowiedzi na moje wpisy, nie mam zamiaru opuszczać tego forum. Ale oczywiście można nie odpowiadać, do czego zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Rescator555 napisał:

Zacznij od gumowej lalki i od chodzenia z nią po centrum handlowym.

ojojojoj, Res ubodła cię ta lala. Lalę akurat pamiętam. To było śmieszne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

ojojojoj, Res ubodła cię ta lala. Lalę akurat pamiętam. To było śmieszne 😄

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Temat mnie dotyczy, bo moja żona "siedzi w domu", z własnego wyboru i nie jest służąca ani nie jest traktowana bez szacunku. Więc wchodzę, żeby powiedzieć, że ktoś piszące takie rzeczy wygaduje bzdury, obraźliwe dla kobiet w sytuacji takiej jak moja żona. A jeśli ktoś na to reaguje agresja, wyzwiskami i chamskimi zmysleniami, to sie przed tym bronię, bo mam do tego prawo. Jeśli mnie nie chcą, to niech ignorują moje wpisy. Dlaczego tego nie robią?

Weź już nie chrzań. Teamat jest o dzieciach i siedzeniu w domu, a ty sie produkujesz  seksie i rokładaniu nóg przez kobietę kiedy facet ma ochotę. Tylko o to ci chodzi. Sam zresztą pisałeś, że chodzi ci o to, aby jeździć po kobietach i im dosrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Weź już nie chrzań. Teamat jest o dzieciach i siedzeniu w domu, a ty sie produkujesz  seksie i rokładaniu nóg przez kobietę kiedy facet ma ochotę. Tylko o to ci chodzi. Sam zresztą pisałeś, że chodzi ci o to, aby jeździć po kobietach i im dosrywać.

Nie tylko ja sie produkuję. Kto zawracał wczoraj cały wieczór d... na temat użycia zwrotu powinien? Nie ty przypadkiem?

A wcale nie pisałem, że chodzi mi o dosrywanie kobietom, tylko głupim babom. Więc znowu zmyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie tylko ja sie produkuję. Kto zawracał wczoraj cały wieczór d... na temat użycia zwrotu powinien? Nie ty przypadkiem?

A wcale nie pisałem, że chodzi mi o dosrywanie kobietom, tylko głupim babom. Więc znowu zmyślasz.

Co to za różnica kto, skoro i tak ciebie to nie interesuje?

Jesteś tu po to, żeby dosrywać "głupim babom".  Żeby DOSRYWAĆ a nie dyskutować. Więc może najwyższy czas sobie stąd pójść? A ty podbijasz temat domagając się zainteresowania.

Wróć do zycia, przegrywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co to za różnica kto, skoro i tak ciebie to nie interesuje?

Jesteś tu po to, żeby dosrywać "głupim babom".  Żeby DOSRYWAĆ a nie dyskutować. Więc może najwyższy czas sobie stąd pójść? A ty podbijasz temat domagając się zainteresowania.

Wróć do zycia, przegrywie.

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

👆

A w sumie to nie wracaj. Przegrywaj życie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Rescator555 napisał:

No i później głupia peezdo, bedziesz pytała o zmyślenia. To jedno z nich.

👆

Zmyslenie, że siezisz na forum dla ciężarnych? I że dla dorosłego mężczyzny to przegrywanie zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zmyslenie, że siezisz na forum dla ciężarnych? I że dla dorosłego mężczyzny to przegrywanie zycia?

Oczywiście, że zmyślenia. Siedzę na leżaku w cieniu na terenie przy moim wiejskim domu i czytam książkę. A czasami zagląda na forum i coś piszę.  Dla dorosłego mężczyzny rozmowa z babami to zajęcie bardziej odpowiednie, niż gadanie z innymi facetami p jakichś tam silnikach czy może budowie modeli samolotów. Więc dwa zmyślenia.  Dodaj do listy, na której jest to, że nie mam żony, czy żyje ze zbierania szparagów (z których wracam w lutym😱). A to tylko niewielka część przykładów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Oczywiście, że zmyślenia. Siedzę na leżaku w cieniu na terenie przy moim wiejskim domu i czytam książkę. A czasami zagląda na forum i coś piszę.  Dla dorosłego mężczyzny rozmowa z babami to zajęcie bardziej odpowiednie, niż gadanie z innymi facetami p jakichś tam silnikach czy może budowie modeli samolotów. Więc dwa zmyślenia.  Dodaj do listy, na której jest to, że nie mam żony, czy żyje ze zbierania szparagów (z których wracam w lutym😱). A to tylko niewielka część przykładów 

Czasami zaglądasz na orum? Od 5 lat tu siedzisz i w kółko piszesz o tym samym. Od rana do późnego wieczora.

Dla dorosłego mężczyzny, "misja" polegająca na dosrywaniu babom na forum dla ciężarnych, nie jest czymś odpowiednim i normalnym. Chyba, że dla mocno skrzywionego człowieka. Przegrywa.

Prawda jest taka, że nikt cię tu nie chce, Res. nikt cię nawet nie szanuje i ludzie się z ciebie śmieją.

Ale jak to lubisz, to tkwij tu dalej i dalej wypsuj te swoje brenie o rozkładaniu nog i o odrażającym wyglądzie wszystkich kobiet w wielku twojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Piękna i Wykształcona napisał:

Powinieneś być mądrzejszy naprawdę, ze względu na przewagę fizyczną.

I nie mówić "baby" naprawdę to nie przystoi dżentelmenowi.

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał dolewać oliwy do ognia i Cię obrażać, jako nieliczny mężczyzna na kobiecym forum gdzie siedzą kobiety w ciąży, mamy często bardzo zmęczone i sfrustrowane powinieneś zachować delikatność. One i tak mają cieżkie życie. Naprawdę

A nie przyszło ci do głowy, że ty możesz obrażać kobiety bardziej niż ten cały Res? Bo traktujesz nas protekcjonalnie, jak istoty niepełnowartościowe, sfrustowane, które trzeba traktować jak śmierdzące jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To czasami to jest co 2 minuty. A ten domek Resie socjopato, to ile ma klatek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czasami zaglądasz na orum? Od 5 lat tu siedzisz i w kółko piszesz o tym samym. Od rana do późnego wieczora.

Dla dorosłego mężczyzny, "misja" polegająca na dosrywaniu babom na forum dla ciężarnych, nie jest czymś odpowiednim i normalnym. Chyba, że dla mocno skrzywionego człowieka. Przegrywa.

Prawda jest taka, że nikt cię tu nie chce, Res. nikt cię nawet nie szanuje i ludzie się z ciebie śmieją.

Ale jak to lubisz, to tkwij tu dalej i dalej wypsuj te swoje brenie o rozkładaniu nog i o odrażającym wyglądzie wszystkich kobiet w wielku twojej żony.o

Od pięciu lat, to siedzę w różnych miejscach, w poczekalni na lotnisku, na fotelu przy kominku czy jak teraz na leżaku w cieniu. Pierwsze zmyślenie.

Nie wypisuje o tym samym, bo pisałem o aborcji, o unikaniu seksu przez kobiety, o kobietach niepracujących, o tym czego facet potrzebuje od kobiety, o uchodźcach, o likwidacji przemysłu stoczniowego, o głupocie teorii spiskowych, o zbrodniach na Zydach i na wiele innych tematów. Drugie zmyślenie.

Przysrywanie głupim babom to świetna rozrywka. Więc to, że jest to zajęcie dla przegrywa, to trzecie zmyślenie.

Bardzo mnie cieszy, że mnie nie lubią głupie baby, a takich jest większość na tym dziale. Ale czasami odezwie sie jednak jakiś głos rozsądku. A to, że sie smieja głupki zmyslajacy  bzdury typu gumowe lalki czy przypinane cycki, to mnie kompletnie nie rusza. Pisząc takie bzdury, same wystawiacie świadectwo własnej głupocie.

A na to, żeby pisać co chce, nie potrzebuje twojej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

To czasami to jest co 2 minuty. A ten domek Resie socjopato, to ile ma klatek? 

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Rescator555 napisał:

Od pięciu lat, to siedzę w różnych miejscach, w poczekalni na lotnisku, na fotelu przy kominku czy jak teraz na leżaku w cieniu. Pierwsze zmyślenie.

Nie wypisuje o tym samym, bo pisałem o aborcji, o unikaniu seksu przez kobiety, o kobietach niepracujących, o tym czego facet potrzebuje od kobiety, o uchodźcach, o likwidacji przemysłu stoczniowego, o głupocie teorii spiskowych, o zbrodniach na Zydach i na wiele innych tematów. Drugie zmyślenie.

Przysrywanie głupim babom to świetna rozrywka. Więc to, że jest to zajęcie dla przegrywa, to trzecie zmyślenie.

Bardzo mnie cieszy, że mnie nie lubią głupie baby, a takich jest większość na tym dziale. Ale czasami odezwie sie jednak jakiś głos rozsądku. A to, że sie smieja głupki zmyslajacy  bzdury typu gumowe lalki czy przypinane cycki, to mnie kompletnie nie rusza. Pisząc takie bzdury, same wystawiacie świadectwo własnej głupocie.

A na to, żeby pisać co chce, nie potrzebuje twojej zgody.

Jeśli ktoś z miliona możliwych rozrywek wybiera właśnie takie, to jest przegrywem.

Kozak w necie peezda w świecie. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ktoś z miliona możliwych rozrywek wybiera właśnie takie, to jest przegrywem.

Kozak w necie peezda w świecie. Tyle w temacie.

Bo ty tak powiesz 😀. Znalazł sie wielki autorytet od wyboru rozrywek😞. A ciekawe co ty tu robisz, ile czasu tu spędzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Bo ty tak powiesz 😀. Znalazł sie wielki autorytet od wyboru rozrywek😞. A ciekawe co ty tu robisz, ile czasu tu spędzasz?

Jestem kobietą w ciąży :-D Rzeczywiście masz porównanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem kobietą w ciąży 😄 Rzeczywiście masz porównanie 😄

I co z tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

I co z tego? 

Wytłumaczę ci bo widzę, żeś mało bystry. Ja jestem kobietą w ciąży. To jest forum dla kobiet w ciąży i matek. Ty jesteś starym facetem, który siedzi na forum dla ciężarnyh bo wymyślił sobie misję "dosrywania" kobietom  i uważa, że to jest najlepsza rozrywka.

Jak nie byłam w ciąży to tu ie wchodziłam bo miałam wiele innych zajęć i zainteresowań.

Jak ktoś wczesniej zauważył ty wchodzisz to co 2 min. Od 8 rano do 23 (z grubsza) tu jesteś.

To nie jest normalne, w przypadku starego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×