Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mamusie siedzące z dzieckiem 4 lata w domu to służące, których nikt (nawet ich Olusie i Stasie) nie szanuje

Polecane posty

Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Baba wymyśliła głupotę? Lecz się Res. Przecież to fakt, że 40-letniej kobiecie pod względem rozbudzenia seksualnego bliżej do 20-latka niż do 40-to latka. Powiedz seksuologom, którzy to badaja, że wymyślają głupoty, bo Ty, Res, przegrywajacy życie na kafe tak twierdzisz.

To chyba zależy od faceta,  a jeżeli o 20 latka to jednak być może da radę częściej (z tego co pamiętam jak to było 25 lat temu),  ale to nie ta jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99999

Idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan

🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaza
Dnia 26.06.2019 o 20:20, Gość Gość napisał:

Twoje zdanie sie nie liczy bo Ty to jesteś nikt

A kim ty jesteś, że zabraniasz komuś mieć własne zdanie o kobietach pracujących poza własnym domem. Kobieta też człowiek i ma prawo wyboru drogi na swoje życie. I jak prawie każdemu i tym w czepku urodzonym zdarza się z niej wypaść.Mnie dziś (a mam dziesiąt +lat) nie irytuje gdzie pracuje kobieta. Mnie  przeraża fakt, że coraz więcej kobiet w Polsce, w tym tych nastoletnich, źle  się odżywia, nie ćwiczy ciała, nie pracuje? fizycznie i zdarza mi się, że nie wiem czy Ona jest w ciąży czy żywi się  suplementami diety i jak Ją obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×