Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mamusie siedzące z dzieckiem 4 lata w domu to służące, których nikt (nawet ich Olusie i Stasie) nie szanuje

Polecane posty

Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest cipką, która nie ma na tyle jaj, żeby robić w zyciu co chce, tylko żeni się z pierwszą lepszą równolaką, która go chce, bo "wypada" założyc rodzinę, robi jej bachora, bo nie ma swojego zdania a baba jęczy, a potem cale życie frustracja wylewa się uszami. I pier/doli jak potłuczony o rozkładaniu nóg na żądanie.

Gdyby miał trochę oleju w głowie, i chociaż śladowe jaja to wziął by sobie odpowiednią kobietę / kobiety i by nie musiał się tak o ten seks szarpać.

Ech, popierdółka żałosna.

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie umiesz czytać? Nie ja decyduje tylko on, a więc partner kobiety. A jeśli jej się to nie podoba, to wypad. Niech szuka innego do zostania tatusiem bachoreksa, którego ona chce mieć.

Ahah no pewnie, to dlaczego większość facetów robi bachoreksy i cieszy się jak żona z wielką łaską rozłoży nogi 1/2 razy w miesiącu? 😂😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Coś masz problemy ze składnia 😀.

Rozsądny facet najpierw sprawdzi, czy będzie mu odpowiadać, czy będzie rozkładać nogi chętnie i dobrze. I to sprawdzi przez kilka lat, bo przez rok czy dwa, to baba może go oszukać. Dopiero potem zgodzi się na zrobienie bachoreksa.

No to gdzieś 99% populacji facetów jest nierozsądna. Takie z was c.ipy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ahah no pewnie, to dlaczego większość facetów robi bachoreksy i cieszy się jak żona z wielką łaską rozłoży nogi 1/2 razy w miesiącu? 😂😂😂 

Ja pisze o rozsądnych facetach. Jeśli głupki dają się wycyckac wrednej babie, to ich problem. Chociaż znajdują sobie kochankę i też wychodzą na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to gdzieś 99% populacji facetów jest nierozsądna. Takie z was c.ipy. 

A ciekawe w jaki sposób wyliczyłas te swoje procenty?  Większość facetów nie jest też w stanie samodzielnie zarobić na rodzinę. Więc to ich problem, jak sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Ja pisze o rozsądnych facetach. Jeśli głupki dają się wycyckac wrednej babie, to ich problem. Chociaż znajdują sobie kochankę i też wychodzą na swoje.

Rozsądny facet zrobi bachoreksa, którego nie chce :-D :-D :-D

Dowcip dnia :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Coś masz problemy ze składnia 😀.

Rozsądny facet najpierw sprawdzi, czy będzie mu odpowiadać, czy będzie rozkładać nogi chętnie i dobrze. I to sprawdzi przez kilka lat, bo przez rok czy dwa, to baba może go oszukać. Dopiero potem zgodzi się na zrobienie bachoreksa.

A jak ogier się zestarzeje i kuska przestanie dygać, a kobieta będzie miała potrzeby to rogi do sufitu :-D bo nie będzie w stanie korniszonka postawić na każde żądanie baby :-D :-D :-D

Później role się odwracają, cipciu. Twoja żonka na pewno coś o tym wie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Rozsądny facet zrobi bachoreksa, którego nie chce 😄😄😄

Dowcip dnia 😄😄😄

A niby dlaczego nie chce? Ale nie jęczy z tego powodu, nie zagląda do wózków. Może zaczekać i 10lat albo dłużej. Jemu żaden zegar biologiczny nie cyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A niby dlaczego nie chce? Ale nie jęczy z tego powodu, nie zagląda do wózków. Może zaczekać i 10lat albo dłużej. Jemu żaden zegar biologiczny nie cyka.

Pisałeś coś ...eczko o jakiejś 25-latce, której bachoreksa ma zrobić rówieśnik :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A jak ogier się zestarzeje i kuska przestanie dygać, a kobieta będzie miała potrzeby to rogi do sufitu 😄 bo nie będzie w stanie korniszonka postawić na każde żądanie baby 😄😄😄

Później role się odwracają, cipciu. Twoja żonka na pewno coś o tym wie 😄😄😄

A jak się babsko zestarzeje, cycki jej obwisna do kolan, morda się pomarszczy, cellulit powylazi na dupsku, szyja obwisnie, to może sobie marzyć, że ktoś na nią popatrzy inaczej niż z obrzydzeniem. A seks może mieć jak dobrze zapłaci i przykryje gębę gazetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja się zgadzam z autorką. Dziś większość mam (większość bo nie wszystkie) stawia dzieci na piedestale i traktuje jak pępek świata nie ucząc niczego, poza roszczeniowością. Taki maluch później myśli, że wszystko mu się należy na już tylko dlatego, że on jest czy on chce. Widzę to po dzieciach mojej siostry - w sumie fajne dzieci, ale nie nauczone mówić dziękuję, proszę czy przepraszam. O dzień dobry zapomnieć można. Do tego przyzwyczajone są do ciągłych prezentów, że jak moja mama ich odwiedza to biegną i od radu bez skrępowania grzebią jej w torebce. A moja siostra nawet nie zwróci im uwagi! No i jak prezent sie nie spodoba czy za mała czekolada to wielkie fochy że książe nie dostał czegoś lepszego. A ta (siostra) znów się tylko śmieje zamiast smakraczom tłumaczyć, ze powinni podziekować za to co dostali i nie oczekiwać żadnych prezentów bez okazji. 

Tak, dziś większość dzieci nie jest nauczona kultury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pisałeś coś ...eczko o jakiejś 25-latce, której bachoreksa ma zrobić rówieśnik 😄😄😄

Pisałem peezdeczko. I co z tego? Co ci nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

A jak się babsko zestarzeje, cycki jej obwisna do kolan, morda się pomarszczy, cellulit powylazi na dupsku, szyja obwodnicę, to może sobie marzyć, że ktoś na nią popatrzy inaczej niż z obrzydzeniem. A seks może mieć jak dobrze zapłaci i przykryje gębę gazetą.

Nie ładnie piz/deczko żonkę opisałeś :-(

A myslisz, że ktoś na ciebie w jakiś inny sposób patrzy, staruszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Pisałem peezdeczko. I co z tego? Co ci nie pasuje?

No się zdecyduj cip/eczko, o co ci chodzi. Panieneczko na wydaniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

A jak się babsko zestarzeje, cycki jej obwisna do kolan, morda się pomarszczy, cellulit powylazi na dupsku, szyja obwodnicę, to może sobie marzyć, że ktoś na nią popatrzy inaczej niż z obrzydzeniem. A seks może mieć jak dobrze zapłaci i przykryje gębę gazetą.

Już wiemy, skąd to ...olo o żonie dającej na rozkaz :D Właśnie się przyznałeś, że to bajki, no chyba, że się zmuszasz by ją tknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

A niby dlaczego nie chce? Ale nie jęczy z tego powodu, nie zagląda do wózków. Może zaczekać i 10lat albo dłużej. Jemu żaden zegar biologiczny nie cyka.

Skoro idzie z kobietą do łóżka to znaczy, że mu jednak tyka. Po to jest popęd, żeby człowiek ruszył dupsko i rozsiewał swoje geny po planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

A jak się babsko zestarzeje, cycki jej obwisna do kolan, morda się pomarszczy, cellulit powylazi na dupsku, szyja obwisnie, to może sobie marzyć, że ktoś na nią popatrzy inaczej niż z obrzydzeniem. A seks może mieć jak dobrze zapłaci i przykryje gębę gazetą.

No to żeś teraz dosrał Res.Strasznie chamsko pojechałeś po swojej żonie. Oj chamsko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie ładnie piz/deczko żonkę opisałeś 😞

A myslisz, że ktoś na ciebie w jakiś inny sposób patrzy, staruszku?

Nie peezdeczko, opisałem ciebie. Tak będziesz wyglądała w niedalekiej przyszłości a może już tak wyglądasz. Zapomniałem jeszcze o tyłku jak szafa dwudrzwiowa 😁. I jeśli myślisz, że to ciebie ominie, to jesteś głupią jak but z lewej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

No to żeś teraz dosrał Res.Strasznie chamsko pojechałeś po swojej żonie. Oj chamsko 😞

Pocieszaj się, pocieszaj, że po mojej żonie. To jest opis twój i innych bab w tym wieku, kiedy to facetowi niby obwisnie i nie ma co z tym zrobić. Więc szybciej obwisna babie cycki i tyłek, niż facetowi interes😞.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Nie peezdeczko, opisałem ciebie. Tak będziesz wyglądała w niedalekiej przyszłości a może już tak wyglądasz. Zapomniałem jeszcze o tyłku jak szafa dwudrzwiowa 😁. I jeśli myślisz, że to ciebie ominie, to jesteś głupią jak but z lewej nogi.

Ju z się nie pogrążaj buraku.

Jeśli tak postrzegasz swoją żonę (bo przecież żadnej to nie ominie, a ona już zdecydowanie jest w wieku, w którym wieprze takie jak ty, patrzą na kobietę z obrzydzeniem) to współczuję. I jej i tobie.

Ale kawał wieprza z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Skoro idzie z kobietą do łóżka to znaczy, że mu jednak tyka. Po to jest popęd, żeby człowiek ruszył dupsko i rozsiewał swoje geny po planecie.

Czternastolatek też chętnie pójdzie do łóżka z dziewczyną i nic mu nie tyka. Bo chodzi mu o przyjemnosc a nie rozsiewanie genów. Natomiast siksy przed dwudziestką już piszczą do bachoreksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Pocieszaj się, pocieszaj, że po mojej żonie. To jest opis twój i innych bab w tym wieku, kiedy to facetowi niby obwisnie i nie ma co z tym zrobić. Więc szybciej obwisna babie cycki i tyłek, niż facetowi interes😞.

Oczywiście, że interes obwisa. Razem z jajkami. Tak samo jak i cycki. Sam siebie próbujesz oszukać, że nie?

I jak nie o twojej zonie? A w jakim wieku niby jest twoja zona, jak nie 50+?

Nie wypieraj się cipko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Czternastolatek też chętnie pójdzie do łóżka z dziewczyną i nic mu nie tyka. Bo chodzi mu o przyjemnosc a nie rozsiewanie genów. Natomiast siksy przed dwudziestką już piszczą do bachoreksa.

Chyba twoja żona piszczała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ju z się nie pogrążaj buraku.

Jeśli tak postrzegasz swoją żonę (bo przecież żadnej to nie ominie, a ona już zdecydowanie jest w wieku, w którym wieprze takie jak ty, patrzą na kobietę z obrzydzeniem) to współczuję. I jej i tobie.

Ale kawał wieprza z ciebie!

Hahaha! Ładnie przysrałem głupim babom. Teraz będą udawały, że ich ten opis nie dotyczy 😣. Dotyczy, dotyczy, wszystkie takie będziecie i to szybciej niż myślicie. I jeśli któraś myśli inaczej to jest głupia nawet jak na babę😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chyba twoja żona piszczała 😄

Ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że interes obwisa. Razem z jajkami. Tak samo jak i cycki. Sam siebie próbujesz oszukać, że nie?

I jak nie o twojej zonie? A w jakim wieku niby jest twoja zona, jak nie 50+?

Nie wypieraj się cipko.

A ty w jakim jesteś wieku? Napisz to ci powiem kiedy ten opis będzie pasował do ciebie. A może już pasuje?😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Pocieszaj się, pocieszaj, że po mojej żonie. To jest opis twój i innych bab w tym wieku, kiedy to facetowi niby obwisnie i nie ma co z tym zrobić. Więc szybciej obwisna babie cycki i tyłek, niż facetowi interes😞.

Co drugi facet po 50 roku zycia ma problemy z prostatą - takie z was ogiery :-D :-D :-D Obwisłe cycki to przy tym pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Hahaha! Ładnie przysrałem głupim babom. Teraz będą udawały, że ich ten opis nie dotyczy 😣. Dotyczy, dotyczy, wszystkie takie będziecie i to szybciej niż myślicie. I jeśli któraś myśli inaczej to jest głupia nawet jak na babę😣

Uuu ale przysrałeś 😱😱😱 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Hahaha! Ładnie przysrałem głupim babom. Teraz będą udawały, że ich ten opis nie dotyczy 😣. Dotyczy, dotyczy, wszystkie takie będziecie i to szybciej niż myślicie. I jeśli któraś myśli inaczej to jest głupia nawet jak na babę😣

Ty imbecylu naprawdę nie rozumiesz, że dosrywając wszystkim babom dosrałeś również swojej żonie? I pokazałeś co tak naprawdę o niej myślisz? Tak. Wszystkie będziemy kiedyś w wieku twojej żony. Jesli postrzegasz ją jak postrzegasz, to naprawdę masz problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co drugi facet po 50 roku zycia ma problemy z prostatą - takie z was ogiery 😄😄😄 Obwisłe cycki to przy tym pikuś.

Mają ci, którzy ożenili się z babami, które odmawiają im seksu. Tych, którzy mają seksu ile chcą, ten problem omija. Kolejny powód, żeby nie dać się leniwej niedajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×