Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mamusie siedzące z dzieckiem 4 lata w domu to służące, których nikt (nawet ich Olusie i Stasie) nie szanuje

Polecane posty

Gość Gosc
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Udajesz ...kę czy nią jesteś? Siedzisz na moich tematach od miesięcy i niby nie znasz mojego wieku. A reszta to twoje zmyslenia.

A co ona niby zmyslila? To, że 50 letni facet jeśli chodzi o seks jest niedopasowany do 50 letniej kobiety, która ma dużo większe potrzeby seksualne? Przecież są na to badania 🙂 A takim dziadkom to już tak nie staje i erekcja już nie taka jak u 20-latka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Rescator555 napisał:

Pewnie, że ci się znudziło😣. Bo w jednej sprawie wdeptalem ciebie w asfalt, a drugiej, w sprawie optymalnego wieku partnerów do związku, sama byś się wdeptala, cokolwiek byś napisała.

Ty zdecydowanie nie jesteś normalny. Wdeptales mnie w asfalt? Chyba w swoich mokrych snach 😂😂

Co do optymalnego dopasowania seksualnego kobiety i mężczyzny że względu na wiek, poczytaj sobie opracowania naukowe (jeśli potrafisz). Jest ich mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co ona niby zmyslila? To, że 50 letni facet jeśli chodzi o seks jest niedopasowany do 50 letniej kobiety, która ma dużo większe potrzeby seksualne? Przecież są na to badania 🙂 A takim dziadkom to już tak nie staje i erekcja już nie taka jak u 20-latka 🙂

Nie o tym piszę jako o  zmyśleniu, bo jest to taka sama prawda jak to, że 25 letnia kobieta jeśli chodzi o seks jest niedopasowana do 25 letniego faceta, bo dużo mniejsze potrzeby seksualne od niego. Masz jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Co zmyslila, to cofnij się do jej wpisu i sobie przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty zdecydowanie nie jesteś normalny. Wdeptales mnie w asfalt? Chyba w swoich mokrych snach 😂😂

Co do optymalnego dopasowania seksualnego kobiety i mężczyzny że względu na wiek, poczytaj sobie opracowania naukowe (jeśli potrafisz). Jest ich mnóstwo.

Wdeptalem ciebie w dyskusji wczoraj wieczorem.  Ty poruszylas temat dopasowania wiekowego partnerów, to go wyjaśnij, jeśli potrafisz. A jeśli nie potrafisz, to nie zawracaj d.... . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Wdeptalem ciebie w dyskusji wczoraj wieczorem.  Ty poruszylas temat dopasowania wiekowego partnerów, to go wyjaśnij, jeśli potrafisz. A jeśli nie potrafisz, to nie zawracaj d.... . 

Co mam wyjaśniać skoro wszystko zostało już wyjaśnione przez osoby, które zajmują się tym zawodowo? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Co mam wyjaśniać skoro wszystko zostało już wyjaśnione przez osoby, które zajmują się tym zawodowo? 😁

Jeśli jesteś za głupia i nie widzisz co masz wyjaśnić, to nie zawracaj d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i tu baby mają problem. Bo wprawdzie chętnie napiszą, że wyjąca pięćdziesiątka powinna sobie wziąć młodego kochanka (o ile on zechce w ogóle spojrzeć na nią, a co dopiero iść z nią do łóżka), to nie mają pomysłu kto miałby posuwać 25latke, która potrzebę by rozłożyć nogi odczuwa 2-3 razy w miesiącu, wtedy gdy może zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Wdeptalem ciebie w dyskusji wczoraj wieczorem.  Ty poruszylas temat dopasowania wiekowego partnerów, to go wyjaśnij, jeśli potrafisz. A jeśli nie potrafisz, to nie zawracaj d.... . 

A wdeptales mnie w swoich mokrych snach 😂 dziadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

No i tu baby mają problem. Bo wprawdzie chętnie napiszą, że wyjąca pięćdziesiątka powinna sobie wziąć młodego kochanka (o ile on zechce w ogóle spojrzeć na nią, a co dopiero iść z nią do łóżka), to nie mają pomysłu kto miałby posuwać 25latke, która potrzebę by rozłożyć nogi odczuwa 2-3 razy w miesiącu, wtedy gdy może zaciążyć.

Że co? A jaki problem ma mieć 25 latka że znalezieniem kogoś do posuwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli jesteś za głupia i nie widzisz co masz wyjaśnić, to nie zawracaj d.....

Co mam wyjaśnić? Kto co powinien zrobić? Już wyjaśniłem, że moim zdaniem n8kt nic nie powinien 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A wdeptales mnie w swoich mokrych snach 😂 dziadku.

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Że co? A jaki problem ma mieć 25 latka że znalezieniem kogoś do posuwania?

Do posuwania żaden problem. Tyle, że potrzebuje kogoś, kto będzie finansował wychowanie efektu tego posuwania. Bo na bycie samotna matką, to specjalnie nie ma chętnych. Więc kto to miałby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co mam wyjaśnić? Kto co powinien zrobić? Już wyjaśniłem, że moim zdaniem n8kt nic nie powinien 😄

Jeśli nie widzisz nic więcej to spadaj i nie zawracaj mi d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Do posuwania żaden problem. Tyle, że potrzebuje kogoś, kto będzie finansował wychowanie efektu tego posuwania. Bo na bycie samotna matką, to specjalnie nie ma chętnych.

A słyszałeś o antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Jeśli nie widzisz nic więcej to spadaj i nie zawracaj mi d.....

Widzisz, ciągle kazesz mi spadać i ciągle mi odpisujesz. Sam nie wiesz czego chcesz. Jak panienka na wydaniu 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A słyszałeś o antykoncepcji?

A słyszałaś o potrzebie urodzenia bachoreksa, która nachodzi większość bab, i podobnie jak z potrzebą zrobienia kupy, nie mogą myśleć o niczym innym, zanim tej potrzeby nie zaspokoja. To kto miałby byc ojcem tych bachoreksow i je utrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A słyszałaś o potrzebie urodzenia bachoreksa, która nachodzi większość bab, i podobnie jak z potrzebą zrobienia kupy, nie mogą myśleć o niczym innym, zanim tej potrzeby nie zaspokoja. To kto miałby byc ojcem tych bachoreksow i je utrzymywac.

Ten, kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Widzisz, ciągle kazesz mi spadać i ciągle mi odpisujesz. Sam nie wiesz czego chcesz. Jak panienka na wydaniu 🤣🤣

Ciągle ci każe spadać a do ciebie nie dociera. Nie rozumiesz co piszę? Jak ociężała umysłowo na nauce w szkole specjalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ten, kto chce.

No, jeśli ktoś chce, to rówieśnik który jednak chce także dużo więcej seksu, niż potrzebuje taka kobieta. Więc albo rozłoży nogi tak często jak on potrzebuje, albo niech się buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Ciągle ci każe spadać a do ciebie nie dociera. Nie rozumiesz co piszę? Jak ociężała umysłowo na nauce w szkole specjalnej.

Śmieszny jesteś, jeśli myślisz, że ktokolwiek będzie wykonywał twoje polecenia 🤣🤣

A jak chcesz, żebym spadała to po co do mnie piszesz? To silniejsze od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

No, jeśli ktoś chce, to rówieśnik który jednak chce także dużo więcej seksu, niż potrzebuje taka kobieta. Więc albo rozłoży nogi tak często jak on potrzebuje, albo niech się buja.

Jak chce 🙂 A jak facet odbije do 50-tki i mu zmięknie siusiak to też niech się buja. Bo na to już nic nie poradzi:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Śmieszny jesteś, jeśli myślisz, że ktokolwiek będzie wykonywał twoje polecenia 🤣🤣

A jak chcesz, żebym spadała to po co do mnie piszesz? To silniejsze od ciebie?

No właśnie po to piszę, żebyś spadła. A ty z uporem maniaczki do mnie piszesz. To silniejsze od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jak chce 🙂 A jak facet odbije do 50-tki i mu zmięknie siusiak to też niech się buja. Bo na to już nic nie poradzi:-) 

Jak chce on, bo inaczej żaden rozsądny facet nie zgodzi się na bachora. Odczeka w związku parę lat, sprawdzi jak jest z seksem i jeśli będzie tyle ile on chce, to ewentualnie się zgodzi. A jak nie będzie, to kopnie babę w zad i poszuka następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

No właśnie po to piszę, żebyś spadła. A ty z uporem maniaczki do mnie piszesz. To silniejsze od ciebie?

Pisze bo taka mam ochotę. I ja ci nie każe spadać.

To ty podobno chcesz, żebym nie pisała, chcesz, żebym spadała, a cały czas mnie zaczepiasz 🙂 Jak panienka 🤣🤣🤣 Uważaj bo cipka ci urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

No, jeśli ktoś chce, to rówieśnik który jednak chce także dużo więcej seksu, niż potrzebuje taka kobieta. Więc albo rozłoży nogi tak często jak on potrzebuje, albo niech się buja.

A kim ty jesteś żeby decydować kiedy i ile razy kobieta ma rozkładać nogi? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jak chce on, bo inaczej żaden rozsądny facet nie zgodzi się na bachora. Odczeka w związku parę lat, sprawdzi jak jest z seksem i jeśli będzie tyle ile on chce, to ewentualnie się zgodzi. A jak nie będzie, to kopnie babę w zad i poszuka następnej.

Oczywiście 🤣🤣🤣🤣

Jak jest taka ciocia grochówka, że od razu nie weźmie takiej jaka będzie mu odpowiadać, bez robienia bachorow, których nie chce to tak zrobi. W końcu mieczakow jest pełno na tym świecie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Oczywiście 🤣🤣🤣🤣

Jak jest taka ciocia grochówka, że od razu nie weźmie takiej jaka będzie mu odpowiadać, bez robienia bachorow, których nie chce to tak zrobi. W końcu mieczakow jest pełno na tym świecie. 

 

Cipka grochowa, miało być :classic_dry:😂😁😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A kim ty jesteś żeby decydować kiedy i ile razy kobieta ma rozkładać nogi? 😂😂😂

Nie umiesz czytać? Nie ja decyduje tylko on, a więc partner kobiety. A jeśli jej się to nie podoba, to wypad. Niech szuka innego do zostania tatusiem bachoreksa, którego ona chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A kim ty jesteś żeby decydować kiedy i ile razy kobieta ma rozkładać nogi? 😂😂😂

Jest cipką, która nie ma na tyle jaj, żeby robić w zyciu co chce, tylko żeni się z pierwszą lepszą równolaką, która go chce, bo "wypada" założyc rodzinę, robi jej bachora, bo nie ma swojego zdania a baba jęczy, a potem cale życie frustracja wylewa się uszami. I pier/doli jak potłuczony o rozkładaniu nóg na żądanie.

Gdyby miał trochę oleju w głowie, i chociaż śladowe jaja to wziął by sobie odpowiednią kobietę / kobiety i by nie musiał się tak o ten seks szarpać.

Ech, popierdółka żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oczywiście 🤣🤣🤣🤣

Jak jest taka ciocia grochówka, że od razu nie weźmie takiej jaka będzie mu odpowiadać, bez robienia bachorow, których nie chce to tak zrobi. W końcu mieczakow jest pełno na tym świecie. 

 

Coś masz problemy ze składnia 😀.

Rozsądny facet najpierw sprawdzi, czy będzie mu odpowiadać, czy będzie rozkładać nogi chętnie i dobrze. I to sprawdzi przez kilka lat, bo przez rok czy dwa, to baba może go oszukać. Dopiero potem zgodzi się na zrobienie bachoreksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×