Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mamusie siedzące z dzieckiem 4 lata w domu to służące, których nikt (nawet ich Olusie i Stasie) nie szanuje

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Ty też.

Nie Res. Nie piszczałam. I nadal nie piszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Uuu ale przysrałeś 😱😱😱 

No! Nie da się ukryć. Widać po waszej reakcji 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Mają ci, którzy ożenili się z babami, które odmawiają im seksu. Tych, którzy mają seksu ile chcą, ten problem omija. Kolejny powód, żeby nie dać się leniwej niedajce.

Chyba w twoich mokrych snach.

Poza tym w pewnym wieku, żona musi płacić za seks i przykrywać "gębę" gazetą. Zapomniałeś?

To ile baba ci płaci? Masz zapas gazet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie Res. Nie piszczałam. I nadal nie piszczę.

Podrosniesz, to będziesz piszczała. Tak jak wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Podrosniesz, to będziesz piszczała. Tak jak wszystkie.

Chyba w twoich mokrych snach dziadziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chyba w twoich mokrych snach.

Poza tym w pewnym wieku, żona musi płacić za seks i przykrywać "gębę" gazetą. Zapomniałeś?

To ile baba ci płaci? Masz zapas gazet?

Akurat jeśli chodzi o mnie to w życiu. A w pewnych wieku to baba musi płacić za seks obcemu facetowi. Że swoim ma za darmo i to z obustronną przyjemnością i bez użycia gazet. O ile oczywiście przez poprzednie lata dbała o zaspokojenie swojego faceta. To organ nieużywany zanika. Ten w regularnym użyciu pozostaje sprawny i w dobrej formie 😃.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba w twoich mokrych snach dziadziusiu.

Też nie miałby mi kto się śnić, tylko jakaś głupia siksa😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Akurat jeśli chodzi o mnie to w życiu. A w pewnych wieku to baba musi płacić za seks obcemu facetowi. Że swoim ma za darmo i to z obustronną przyjemnością i bez użycia gazet. O ile oczywiście przez poprzednie lata dbała o zaspokojenie swojego faceta. To organ nieużywany zanika. Ten w regularnym użyciu pozostaje sprawny i w dobrej formie 😃.

No ale jak bez użycia gazet skoro jest tak obleśna, że patrzysz na nią z odrazą?

Nie pier/dol już Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Też nie miałby mi kto się śnić, tylko jakaś głupia siksa😣.

A co Res, stary perwersie, śnią ci się podstarzała babska, ktorym cycki zwisają do kolan, morda się marszczy, cellulit wylazi na dupsku, szyja obwisa i wszyscy patrzą na nią nie inaczej niż z obrzydzeniem.

Piekny obraz kobiet,  wtym swojej starzejącej się żony nakreślileś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ale jak bez użycia gazet skoro jest tak obleśna, że patrzysz na nią z odrazą?

Nie pier/dol już Res.

Obleśna to jesteś ty. Albo niedlugo będziesz 😣.

Sama nie pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co Res, stary perwersie, śnią ci się podstarzała babska, ktorym cycki zwisają do kolan, morda się marszczy, cellulit wylazi na dupsku, szyja obwisa i wszyscy patrzą na nią nie inaczej niż z obrzydzeniem.

Piekny obraz kobiet,  wtym swojej starzejącej się żony nakreślileś.

A co, stara pindo? Snia ci się obwisłe flaki i starzy faceci, którzy już nie mogą? I ich chore prostaty?

Te twoje teksty o facecie że zwisającym flakiem między nogami to były o twoim mezu. Piękny obraz mezczyzn, w tym swojego starzejącego się męża nakreslilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale jaja :-D :-D :-D :-D

Res uważa, że jego zona jest odrażająca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale jaja 😄😄😄😄

Res uważa, że jego zona jest odrażająca 😄

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

👆

Tak, głupcze. Juz nie masz się jak wybronić z tej żenującej głupoty, którą napisałeś, więc pozostalo ci tylko pokazanie palca wskazującego.

Oj, nędzna kreatura z ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak, głupcze. Juz nie masz się jak wybronić z tej żenującej głupoty, którą napisałeś, więc pozostalo ci tylko pokazanie palca wskazującego.

Oj, nędzna kreatura z ciebie 😄

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
31 minut temu, Rescator555 napisał:

Hahaha! Ładnie przysrałem głupim babom. Teraz będą udawały, że ich ten opis nie dotyczy 😣. Dotyczy, dotyczy, wszystkie takie będziecie i to szybciej niż myślicie. I jeśli któraś myśli inaczej to jest głupia nawet jak na babę😣

Taa wszystkie, poza Twoją żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Rescator555 napisał:

Czternastolatek też chętnie pójdzie do łóżka z dziewczyną i nic mu nie tyka. Bo chodzi mu o przyjemnosc a nie rozsiewanie genów. Natomiast siksy przed dwudziestką już piszczą do bachoreksa.

Jeśli ten czternastolatek jest zdolny do zapłodnienia to owszem, pięknie spełnia swoją ewolucyjną powinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Akurat jeśli chodzi o mnie to w życiu. A w pewnych wieku to baba musi płacić za seks obcemu facetowi. Że swoim ma za darmo i to z obustronną przyjemnością i bez użycia gazet. O ile oczywiście przez poprzednie lata dbała o zaspokojenie swojego faceta. To organ nieużywany zanika. Ten w regularnym użyciu pozostaje sprawny i w dobrej formie 😃.

Ha ha ha ha ha w regularnym użyciu. Zwłaszcza jak się pół roku siedzi w robocie poza granicami kraju i ponoć się żony nie zdradza. Oj, dbała o zaspokojenie faceta. Wiesz co? Rozbrajający z tym podejściem jesteś. Weź wbij sobie do tego pustego łba, że twoja żonka przyjemność z seksu miała tylko i wyłącznie dwa razy w miesiącu, kiedy potrzebowała orgazmu i pobrandzlowała się w trakcie ręką, a pozostałe dawanie du..py, było zwykłym odbębnieniem dodatkowej roboty w domu. Takie coś jak niepotrzebowanie orgazmu, kiedy ma się przyjemność z seksu to się może zdarzyć raz na 200 stosunków na rok, a nie na 25 razy w miesiącu. Potrzeba orgazmu jest praktycznie zawsze, może wystąpić niemożność z jakimś partnerem, ale nie brak potrzeby cienki bolku. Prawda jest taka, ze masz gdzieś przyjemność żony, byle by tobie dobrze obciągnęła.

Dosrałeś babom z bachoreksami? Chyba jednak nie. Bo to naturalna kolej rzeczy i naturalna potrzeba każdego organizmu, jaki istnieje. Może my ludzie nie zawsze idziemy za instynktem, a instynkt macierzyński, to nie zawsze jest piszczenie do dzieci, ale celem każdego organizmu jest rozmnażanie. Płeć męska też piszczy do dzieci, żebyś się jeszcze nie zdziwił jak bardzo. Ciekawe, że jak się facet dowiaduje, ze jest niepłodny, to jakbyś mu jaja obciął.

Wiem, wiem, zaraz mi napiszesz, żeby się skontaktowała z psychiatrą, bo zmyślam, albo mam do budy obok twojego chlewu knurze z przerośniętą prostatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gośc napisał:

Taa wszystkie, poza Twoją żoną 😄

Już ty się nie martw o moją żonę. Martw się lepiej o obwisły flak i spuchnięta prostatę twojego męża.😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jeśli ten czternastolatek jest zdolny do zapłodnienia to owszem, pięknie spełnia swoją ewolucyjną powinność.

Jeśli jest glupi. Bo mądry to nałoży gumę i ma w d.... ewolucyjna powinność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ha ha ha ha ha w regularnym użyciu. Zwłaszcza jak się pół roku siedzi w robocie poza granicami kraju i ponoć się żony nie zdradza. Oj, dbała o zaspokojenie faceta. Wiesz co? Rozbrajający z tym podejściem jesteś. Weź wbij sobie do tego pustego łba, że twoja żonka przyjemność z seksu miała tylko i wyłącznie dwa razy w miesiącu, kiedy potrzebowała orgazmu i pobrandzlowała się w trakcie ręką, a pozostałe dawanie du..py, było zwykłym odbębnieniem dodatkowej roboty w domu. Takie coś jak niepotrzebowanie orgazmu, kiedy ma się przyjemność z seksu to się może zdarzyć raz na 200 stosunków na rok, a nie na 25 razy w miesiącu. Potrzeba orgazmu jest praktycznie zawsze, może wystąpić niemożność z jakimś partnerem, ale nie brak potrzeby cienki bolku. Prawda jest taka, ze masz gdzieś przyjemność żony, byle by tobie dobrze obciągnęła.

Dosrałeś babom z bachoreksami? Chyba jednak nie. Bo to naturalna kolej rzeczy i naturalna potrzeba każdego organizmu, jaki istnieje. Może my ludzie nie zawsze idziemy za instynktem, a instynkt macierzyński, to nie zawsze jest piszczenie do dzieci, ale celem każdego organizmu jest rozmnażanie. Płeć męska też piszczy do dzieci, żebyś się jeszcze nie zdziwił jak bardzo. Ciekawe, że jak się facet dowiaduje, ze jest niepłodny, to jakbyś mu jaja obciął.

Wiem, wiem, zaraz mi napiszesz, żeby się skontaktowała z psychiatrą, bo zmyślam, albo mam do budy obok twojego chlewu knurze z przerośniętą prostatą.

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Już ty się nie martw o moją żonę. Martw się lepiej o obwisły flak i spuchnięta prostatę twojego męża.😣

A kto się tu martwi? Prędzej nie możemy wyjść ze zdziwienia, jak były wychowywane kobiety w twoim pokoleniu. Że mężowi trzeba dać du/py zawsze i wszędzie, bo pójdzie, gdzie indziej. Bo jak nie da, to mąż ma prawo nie dać jeść, kiedy się samemu nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Już ty się nie martw o moją żonę. Martw się lepiej o obwisły flak i spuchnięta prostatę twojego męża.😣

Nie jestem frajerką, żeby sie wiązać z podróbką faceta zgadzającą się na ślub. Prawdziwy facet w życiu by się nie dał wkopać, po tym się poznaje, jak bardzo facet jest naiwniakiem i kastratem, a jak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli jest glupi. Bo mądry to nałoży gumę i ma w d.... ewolucyjna powinność. 

Z tego co wiem, nie ma w 100% pewnej antykoncepcji, no chyba, że sobie podwiąże, więc nawet zakładając gumę pośrednio spełnia swoją powinność. Możesz to wypierać i wyśmiewać do woli, ale podstaw biologii nie zanegujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie jestem frajerką, żeby sie wiązać z podróbką faceta zgadzającą się na ślub. Prawdziwy facet w życiu by się nie dał wkopać, po tym się poznaje, jak bardzo facet jest naiwniakiem i kastratem, a jak nie.

Nie wiem o czym bredzisz, ale mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A kto się tu martwi? Prędzej nie możemy wyjść ze zdziwienia, jak były wychowywane kobiety w twoim pokoleniu. Że mężowi trzeba dać du/py zawsze i wszędzie, bo pójdzie, gdzie indziej. Bo jak nie da, to mąż ma prawo nie dać jeść, kiedy się samemu nie zarabia.

No chyba ty, jeśli o niej piszesz. 

Ja też nie mogę wyjść ze zdziwienia, że kobietom w twoim pokoleniu trzeba dawać jeść. A gryźć i żuć same umiecie, czy też trzeba to robić za was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Z tego co wiem, nie ma w 100% pewnej antykoncepcji, no chyba, że sobie podwiąże, więc nawet zakładając gumę pośrednio spełnia swoją powinność. Możesz to wypierać i wyśmiewać do woli, ale podstaw biologii nie zanegujesz.

Wiesz co? Przestań się kompromitować. Facet rucha bo ma z tego przyjemność, a nie z powodu jakiejś tam powinności biologicznej, fizycznej czy matematycznej. Jeśli tego nie wiesz, to jesteś dowodem na upadek systemu oświaty w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Z tego co wiem, nie ma w 100% pewnej antykoncepcji, no chyba, że sobie podwiąże, więc nawet zakładając gumę pośrednio spełnia swoją powinność. Możesz to wypierać i wyśmiewać do woli, ale podstaw biologii nie zanegujesz.

Wiesz co? Przestań się kompromitować. Facet d...., bo ma z tego przyjemność a nie z powodu podstaw biologii, fizyki czy chemii. I jeśli tego nie rozumiesz sama, to zapytaj dowolnego faceta, on ci wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

No chyba ty, jeśli o niej piszesz. 

Ja też nie mogę wyjść ze zdziwienia, że kobietom w twoim pokoleniu trzeba dawać jeść. A gryźć i żuć same umiecie, czy też trzeba to robić za was?

Mnie nie trzeba dawać jeść, sama sobie na to pracuję i sama sobie wezmę. Nawet jak kobieta zarobi te marne twoim zdaniem 2 tysiące, to ma na jedzenie. To twoja żona sobie tak wybrała, że musi zarobić dupą u ciebie na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie nie trzeba dawać jeść, sama sobie na to pracuję i sama sobie wezmę. Nawet jak kobieta zarobi te marne twoim zdaniem 2 tysiące, to ma na jedzenie. To twoja żona sobie tak wybrała, że musi zarobić dupą u ciebie na jedzenie.

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×