Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciowa

Bykowe

Polecane posty

Gość coo

W Chinach w drugą strone- był do niedawna ( nie wiem, czy jeszcze jest) wyzszy podatek dla tych, ktorzy mieli dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk
42 minuty temu, Gość JDHDHSH napisał:

No ale czekajcie, ludzie nie chcą mieć dzieci a potem płaczą że mamy nalot Ukraińców i Białorusinów xD zaraz wam się zrobi najazd arabskich emigrantów gdzie będą mieli po 10 dzieci i na nich będziemy robili

Rząd mądrze kombinuje jak nie powtórzyć losu Szwecji czy Niemiec gdzie są dzielnice gdzie kobieta nie wejdzie i zachęca Polaków do rodzenia dzieci a nawet przymusza

Ot inaczej ciemny naród nie zrozumie 

I twoim zadaniem jesli wprowadza podatek to ludzie zaczną robić dzieci? Na jakim ty świecie żyjesz? Jak można ludzi zmuszać do zakładania rodzin? Głupota straszna głupota! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk
13 minut temu, Gość coo napisał:

W Chinach w drugą strone- był do niedawna ( nie wiem, czy jeszcze jest) wyzszy podatek dla tych, ktorzy mieli dzieci.

To może wprowadzmy właśnie taki podatek. A nie przepraszam wy tylko ręce umiecie wyciągać po nie swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jasne, ze dementowało. Przecież nie wprowadzą tego przed wyborami 😄 

W każdym razie jest coś takiego w dokumentach co świadczy o tym, że takie pomysły SĄ na poważnie rozważane.

Czyli jeszcze więcej Polaków opusci Polskę... Brawo PiS! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk
1 godzinę temu, Gość Helsinki napisał:

chodzi mi o to, że kompletnie nie rozumiem oburzenia ludzi, tak jakby ten pomysł spadł z księżyca, niektórzy nie mają pojęcia że funkcjonuje on w innych krajach.

Czyli dla ciebie to normalne że rząd Ci dyktuje jak masz zyc? Serio? Ja nie rozumiem jak można się nie oburzac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bzdura wymyślona przez dziennikarzyne ktoremu znudziły się roboty ręczne pod biurkiem. Tym razem rzeczpospolita wyskoczyła z artykułem a lemingi roztrzepuja temat tygodniami. Ministerstwo jasno określiło że nie było i nie będzie prac nad takim projektem. Zacznij głupi narodzie filtrować wiadomości i myśleć, i to po obu stronach barykady. Bo w wymyślaniu bajek nasza opozycja razem z władzą idą łeb w łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bykowe to tylko kolejny, acz tak dobitny i symboliczny, totalny przejaw braku szacunku do ludzi ze strony tego ...ńsysńskiego  rządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Serio wierzycie, że ktokolwiek wam to bykowe zapłaci? Single to bardzo mobilna grupa społeczna, dzisiaj rząd im dowali wyższy podatek, to jutro wyniosą się za granicę do kraju, który podobnych obciążeń nie stosuje. Tylko ciekawe kto wtedy w PL będzie podatki odprowadzał, żeby na wasze 500+ starczyło. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk
45 minut temu, Gość Kika napisał:

Serio wierzycie, że ktokolwiek wam to bykowe zapłaci? Single to bardzo mobilna grupa społeczna, dzisiaj rząd im dowali wyższy podatek, to jutro wyniosą się za granicę do kraju, który podobnych obciążeń nie stosuje. Tylko ciekawe kto wtedy w PL będzie podatki odprowadzał, żeby na wasze 500+ starczyło. 😛

Dokładnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek

Komuna wraca??wtedy też  było bykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowo
4 godziny temu, Gość Byk napisał:

Czyli dla ciebie to normalne że rząd Ci dyktuje jak masz zyc? Serio? Ja nie rozumiem jak można się nie oburzac. 

A nie chciałabyś założyć rodziny?to bardziej uderzyłoby w facetów, bo wtedy chętniej braliby ślub i decydowali się na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Byk napisał:

Dokładnie! 

ja bym najchętniej poleciała Korwinolotem do Liberlandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Typowo napisał:

A nie chciałabyś założyć rodziny?to bardziej uderzyłoby w facetów, bo wtedy chętniej braliby ślub i decydowali się na dziecko.

I uważasz, że takie śluby i dzieci pod przymusem przynioslyby coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Leżaczek napisał:

Nie chcą rad i mądrości leżaczek tygrys 🐯😢

to zginą marnie, nie przejmujmy się nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, DANIEL napisał:

Kolejna bzdura wymyślona przez dziennikarzyne ktoremu znudziły się roboty ręczne pod biurkiem. Tym razem rzeczpospolita wyskoczyła z artykułem a lemingi roztrzepuja temat tygodniami. Ministerstwo jasno określiło że nie było i nie będzie prac nad takim projektem. Zacznij głupi narodzie filtrować wiadomości i myśleć, i to po obu stronach barykady. Bo w wymyślaniu bajek nasza opozycja razem z władzą idą łeb w łeb. 

Przecież to było w dokumentach, jako jeden z pomysłu na pozyskanie pieniędzy do kasy państwowej. Wierzysz to dla jaj się tam znalazło? A może przez pomyłkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejnym krokiem będzie przymusowe zapladnianie kobiet, które urodziły mniej niż 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurfa, pis wygrywa odpalając co miesiąc protokół 1%, Biedroń wg mediów bił matkę, a jest trzecią silą w PE, a JKM był grzeczny całą kampanię a wyszło jak wyszło i jesień też niepewna dla Konfy. gdzie jest sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

nie będę płacić tygryskowego

 

Brok pokażesz swe krągłości przesłodkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przecież to było w dokumentach, jako jeden z pomysłu na pozyskanie pieniędzy do kasy państwowej. Wierzysz to dla jaj się tam znalazło? A może przez pomyłkę? 

A dasz sobie łapkę uciąć że to naprawdę było w tych dokumentach, albo że sprawę rzetelnie przedstawiono. Bo ja nikomu już nie wierzę, media po obu stronach wygrzebia w albo same stworzą sensacje z byle gów.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, DANIEL napisał:

A dasz sobie łapkę uciąć że to naprawdę było w tych dokumentach, albo że sprawę rzetelnie przedstawiono. Bo ja nikomu już nie wierzę, media po obu stronach wygrzebia w albo same stworzą sensacje z byle gów.. 

Nie dam sobie niczego uciąć, ale strona zainteresowana potwierdziła że rzeczywiście coś takiego tam się znalazło. Jednak oni oczywiście tego nie wprowadza (trasa, nie wprowadza przed wyborami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tygrysie a ty napisałaś ze chciałabys mieć męza... a ostatnio wmawiałaś nam że masz męża 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tygrysie a ty napisałaś ze chciałabys mieć męza... a ostatnio wmawiałaś nam że masz męża 😄 

no widzisz jak szybko dreams come true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rty
7 godzin temu, Gość Byk napisał:

Dokładnie! 

Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdbbsbns
17 godzin temu, Rescator555 napisał:

A przepraszam, po co nam więcej Polaków? Nawet nie pytam o Arabów czy Ukraińców, bo tych tym bardziej nie potrzeba.

Serio nie rozumiesz? Żeby kraj funkcjonował musi mieć odpowiednią ilość obywateli. Jak nie będzie Polaków to się zjada jakieś afganczyki czy inne takie. I na nich też będziesz płacił. 

To już chyba lepiej na polskie dzieci niż na dzieci emigrantów? 

A Polacy są wygodni zwłaszcza kobiety. Kariera kariera kariera a potem płacz że ma np 40 lat i chce invitro i czemu nie refunduja xD czemu ja mam płacić że swoich podatków za invitro kogoś kto wolał karierę robić zaniast rozmnażać się zgodnie z biologia. 

Rozumiem jak ktoś faktycznie ma problemy zdrowotne, ale często gęsto to na własne życzenie 

BTW teraz większy problem z płodnościa maja mężczyźni, więc zamiast męczyć te biedne kobiety wyślijcie chłopów na badania. Jakoś nasienia w ostatnich 10 latach spadła u facetów aż o 50%.

No ale dalej mamy patriarchalne mysenie gdzie chłopy nie wiedzą np ze płeć zależy od nich i boldupia na żony jak im złego potomka urodza xD

Mój kraj taki piękny. _. 

PS do wszystkich krzykaczy. Państwo wam mówi jak żyć w tak wielu kwestiach a wy się na jakiś fakeowy podatek oburzacie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość Jdbbsbns napisał:

Serio nie rozumiesz? Żeby kraj funkcjonował musi mieć odpowiednią ilość obywateli. Jak nie będzie Polaków to się zjada jakieś afganczyki czy inne takie. I na nich też będziesz płacił. 

To już chyba lepiej na polskie dzieci niż na dzieci emigrantów? 

A Polacy są wygodni zwłaszcza kobiety. Kariera kariera kariera a potem płacz że ma np 40 lat i chce invitro i czemu nie refunduja xD czemu ja mam płacić że swoich podatków za invitro kogoś kto wolał karierę robić zaniast rozmnażać się zgodnie z biologia. 

Rozumiem jak ktoś faktycznie ma problemy zdrowotne, ale często gęsto to na własne życzenie 

BTW teraz większy problem z płodnościa maja mężczyźni, więc zamiast męczyć te biedne kobiety wyślijcie chłopów na badania. Jakoś nasienia w ostatnich 10 latach spadła u facetów aż o 50%.

No ale dalej mamy patriarchalne mysenie gdzie chłopy nie wiedzą np ze płeć zależy od nich i boldupia na żony jak im złego potomka urodza xD

Mój kraj taki piękny. _. 

PS do wszystkich krzykaczy. Państwo wam mówi jak żyć w tak wielu kwestiach a wy się na jakiś fakeowy podatek oburzacie xD 

A niby jaka ilość obywateli jest odpowiednia dla takiego kraju jak Polska? 50mln? 60mln? A niby dlaczego nie wystarczy 30mln albo 25mln? Co się stanie, co nie będzie funkcjonować? I nie opowiadaj głupot, że tu zjadą jakieś afgańczyków, bo wystarczy ich nie wpuszczac, a tych co wjadą odsyłać. Podobnie Ukraińców czy podobnych. No ale to, że przyjeżdżają lezy w interesie tych, co wolą zatrudnić ich za mniejsze pieniądze niż Polaków. A zysk schować do kieszeni. Jedyna korzyść z przyrostu ludności ma kościół i państwo gdy potrzebuje mięsa armatniego. No i przedsiębiorcy, bo wolą mieć tłum bezrobotnych za bramą niż dbać o pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek z kafee

Mam 27 lat, jestem prawiczkiem, mama mnie utrzymuje i nie chcę płacić bykowego! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W innych krajach nie ma żadnego bykowego, są niższe podatki, ulgi, dodatki, czyli tak samo jak w Polsce. Ja nie dostaję żadnych zwrotów podatku, ulg, nawet nie korzystam z państwowej służby zdrowia, ale może powinnam sobie strzelić dzieciaka i wyciągnąć łapę po te wszystkie zasiłki, zwroty, darmowe żłobki (LOL) i mieszkanie socjalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×