Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Macierzystwo 30/40. Czy wy sie dobrze czujecie?

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

I ze słabymi widokami na fajną pracę bo lata młodzieńcze orbitowały wokół pieluch, rozszerzania diety i chorób dziecięcych. To już lepiej rodzić po 30 nawet bliżej 40 roku życia.

Ciaza 9 miesiecy, macierzynski 20 tygodni? To faktycznie cale zycie przekreslone. A no tak ciebie nie stac na nianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ROTFL:-D napisał:

Póki co odpisują Ci prawie same trzydziechy:) 

Ja mam 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTFL:-D
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A moze wogole jeszcze nie rodzila? Czy na to juz niw wpadlas intelektualistko?

To wiem że nie rodziła, bo to prowo od jakiejś gimbusiary na wakacjach:) Mam 25l. siostrę i żadna z jej koleżanek ani ona sama nie reprezentują takiego poziomu🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja urodziłam w tym samym wieku pierwsze dziecko, a drugie 12 lat później i teraz znacznie szybciej, łatwiej urodziłam i doszłam do siebie. Bez najmniejszych problemów. Nie wiem też co to dolegliwości ciążowe, ale to akurat w obu ciążach 🙂

12 lat roznicy miedzy dziecmi. Fajnie to starsze juz ma dzieciaka na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

12 lat roznicy miedzy dziecmi. Fajnie to starsze juz ma dzieciaka na karku.

Czyjego? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ciaza 9 miesiecy, macierzynski 20 tygodni? To faktycznie cale zycie przekreslone. A no tak ciebie nie stac na nianie...

20+ tym bardziej wiec zawraca gitarę babci o opiekę nad dzieciakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

20+ tym bardziej wiec zawraca gitarę babci o opiekę nad dzieciakiem 🙂

No i babcia posiedzi z dzieckiem bo jeszcze zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ciaza 9 miesiecy, macierzynski 20 tygodni? To faktycznie cale zycie przekreslone. A no tak ciebie nie stac na nianie...

Macierzyński rok.

To po co Ci dziecko żeby je podrzucać niani albo w inne obce łapy? To jest właśnie dyspropocja mentalności matek 30+ i 20+, te pierwsze mają już ustabilizowanę pozycje zawodową, więc dziecko rozwija się w bezpiecznym otoczeniu na wychowawczym, a smarkatki muszą lecieć z wywieszonym jęzorem do byle jakiej pracy, gdyż inaczej zdechną z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No i babcia posiedzi z dzieckiem bo jeszcze zyje.

W tym wieku sama jest w pracy, więc co najwyżej zrobi to kosztem niższej emerytury, do której nie dopłacisz bo małoletnia madka jest z reguły gołodvpcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No i babcia posiedzi z dzieckiem bo jeszcze zyje.

łooo a ta babcia sama urodziła więc ok. 40 roku życia skoro może się zająć pełnoetatowo wnukiem z racji emerytury? no popacz pani co za egoistyczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

dyspropocja mentalności matek 30+ i 20+, te pierwsze mają już ustabilizowanę pozycje zawodową, więc dziecko rozwija się w bezpiecznym otoczeniu na wychowawczym, a smarkatki muszą lecieć z wywieszonym jęzorem do byle jakiej pracy, gdyż inaczej zdechną z głodu.

Wiesz, że tak? Pisałam wyżej, że mam dzieci z różnicą 12 lat. Z pierwszym nie zdychaliśmy co prawda z głodu, ale dziecko było z nianią, bo ja musiałam zdobywać doświadczenie. Z drugim siedzę wygodnie na wychowawczym i jeszcze zarabiam zleceniami, bo firma nie może się bez kierownika obyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak jako kierownik nie mogłaś urodzić od razu po pierwszym tylko czekałaś az 12 lat Wow!

I jaki kontakt mają twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No tak jako kierownik nie mogłaś urodzić od razu po pierwszym tylko czekałaś az 12 lat Wow!

I jaki kontakt mają twoje dzieci?

Chowają się po kątach, a na drzwiach swoich pokojów wywiesiły krucyfiksy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak jako kierownik nie mogłaś urodzić od razu po pierwszym tylko czekałaś az 12 lat Wow!

I jaki kontakt mają twoje dzieci?

Lepiej się zajmij rodzeństwem dla swojego, bo najlepszy kontakt jest do 2-3 lat różnicy, a twoje ma już 2 lata z tego co się chwaliłaś? To co tu jeszcze robisz ujadając na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Studiowac prawo, medycyne itp. To juz kazdy moze bo albo poziom coraz nizszy albo wystarczy zaplacic, wiec nie masz sie czym chwalic. Moja kolezanka 3 lata z rzedu nie mogla zdac matury z jednego przedmiotu a teraz wielka prawniczka na studiach 😂 tatus ma kase i znajomosci

Nooo z tą medycyną to sobie uważaj. Na medycynę było zawsze się ciężko dostac jest i będzie. Widać, że nie wiesz o czym mówisz, bo na płatną medycynę progi są prawie tak samo wysokie jak na niepłatne. Na prawo jest inaczej, to prawda. 

 

A ta dziewczyna, to już robiła gownoburze w jednym temacie. Te same teksty, pisała ze ma 20 lat i zarabia 3,5 tysiąca bo super zna excel itd. To jakiś trol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Kochana moj tata to nie "Janusz", skoro juz robisz takie inteligentne porownania. Moi rodzice sa wyksztalceni, jestem bardzo ciekawa stanowisk twoich rodzicow, szczegolnie taty, bo mojemu akurat ciezko dorownac. 

Poza tym ja nie przeprowadzilam sie tylko dla imprez, bo imprezowalam od 13 roku zycia tylko po to zeby zalozyc wlasna rodzine a wyobrazalam sobie mieszkac z facetem u rodzicow albo tesciow, bedac w narzeczenstwie, spodziewajac sie dziecka itd. Jakkolwiek duze to mieszkanie by nie bylo, to bylabym zwyklym nieudacznikiem przede wszystkim w swoich oczach. Nie mowiac juz o tym jak postrzegalabym mojego faceta, ktory oswiadczylby mi sie a ja kapalabym sie w wannie z hydromasazem jego rodzicow. Dla mnie facet ktory mieszka do 25 roku zycia u rodzicow to fajtlapa zyciowa, mieszkania u rodzicow z dziewczyna lub u tesciow nawet nie skomentuje. 

A ty bylas tak dorosla i odpowiedzialna, ze mieszkalas u rodzicow za darmoche albo dokladalas grosze, zeby moc odlozyc jakiekolwiek pieniadze. Smutne.

Taaaa...wszystkie tutaj mają ojców na wysokich stanowiskach, same są nie widomo kim itd. Sama inteligencja ty siedzi, prawniczki, lekarki, inzynierki 

przestań już bo zachowujesz się jak autorka 

MASAKRA 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak jako kierownik nie mogłaś urodzić od razu po pierwszym tylko czekałaś az 12 lat Wow!

I jaki kontakt mają twoje dzieci?

Taki ze ten starszy za 10 lat przyniesie kaszojadowi czekolade i bedzie zajmowal sie wlasnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Muza napisał:

Nooo z tą medycyną to sobie uważaj. Na medycynę było zawsze się ciężko dostac jest i będzie. Widać, że nie wiesz o czym mówisz, bo na płatną medycynę progi są prawie tak samo wysokie jak na niepłatne. Na prawo jest inaczej, to prawda. 

 

A ta dziewczyna, to już robiła gownoburze w jednym temacie. Te same teksty, pisała ze ma 20 lat i zarabia 3,5 tysiąca bo super zna excel itd. To jakiś trol 

Chetnie ja poznam w takim razie. Studia to juz zaden problem zeby sie na nie dostac. Czy medycyna czy prawo czy co innego, chyba ze ktos jest glupi, ale matura jest aktualnie na smiesznym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

4 tys w wieku 20lat to nie kokosy?! Nauczyciele tyle nie zarabiaja.

Wcześniej twierdziłaś, że zarabiasz 3,5 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaaa...wszystkie tutaj mają ojców na wysokich stanowiskach, same są nie widomo kim itd. Sama inteligencja ty siedzi, prawniczki, lekarki, inzynierki 

przestań już bo zachowujesz się jak autorka 

MASAKRA 

 

A co mam mowic ze moj ojciec pracuje na budowie skoro to nieprawda? Nie kazda tu sciemnia i wymysla ze pracuje za 20tys jako stomatolog a jej ojciec to krol afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chetnie ja poznam w takim razie. Studia to juz zaden problem zeby sie na nie dostac. Czy medycyna czy prawo czy co innego, chyba ze ktos jest glupi, ale matura jest aktualnie na smiesznym poziomie.

Na medycynę próg wynosi 90% z rozszerzonej chemii i rozszerzonej biologii. Nie ośmieszaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co mam mowic ze moj ojciec pracuje na budowie skoro to nieprawda? Nie kazda tu sciemnia i wymysla ze pracuje za 20tys jako stomatolog a jej ojciec to krol afryki.

Ta...bo kwiat inteligencji ma czas tutaj siedziec 

poza tym to nie ten poziom 

same prostaki tu siedzą 

ja leżę w szpitalu, nudzi mi się to czytam waszą chęć wywyższania się np. Jak autorka tego tematu 😂😂😂😂 napisze, że coś tam ma i już jej lepiej 

uwielbiam, przynajmniej się nie nudzę❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taki ze ten starszy za 10 lat przyniesie kaszojadowi czekolade i bedzie zajmowal sie wlasnym dzieckiem.

Trollować też trzeba umieć. To swego rodzaju sztuka. Nie każdy ma smykałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Muza napisał:

Na medycynę próg wynosi 90% z rozszerzonej chemii i rozszerzonej biologii. Nie ośmieszaj się. 

Kobieto kiedy pisalas mature? 20 lat temu? Ty wiesz co to za poziom? Wystarczy zaczac od zera i wykujesz wszystko w miesiac na te 90% ja zdalam rozszerzona fizyke na 60% nie otwierajac ani jednej ksiazki w liceum, to co to za poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kobieto kiedy pisalas mature? 20 lat temu? Ty wiesz co to za poziom? Wystarczy zaczac od zera i wykujesz wszystko w miesiac na te 90% ja zdalam rozszerzona fizyke na 60% nie otwierajac ani jednej ksiazki w liceum, to co to za poziom?

Te same bajki co ja ostatnim temacie, idź dziewczyno zrób coś pożytecznego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Muza napisał:

Te same bajki co ja ostatnim temacie, idź dziewczyno zrób coś pożytecznego 

Bajki bo zdalas mature i uwazasz sie za inteligenta. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxx

Autorka, jak jesteś taka mądra, to podskocz do rozenkowej. O niej to już naprawdę nie wiadomo, w jakim wieku urodziła te dzieci 😁 może 27 lat, może 38, o co jest najbardziej podejrzewana? A nie sprawia wrażenia złej matki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza

Dowartościowuje się dziewczyna, na Kafe nikt jej nie zna, może wymyślać bajeczki jakie tylko chce. Wcześniej zarabiała 3,5 tysiąca za obsługę excela, teraz widzę, że dostała podwyżkę 😂 siedząc na l4 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Xxxxx napisał:

Autorka, jak jesteś taka mądra, to podskocz do rozenkowej. O niej to już naprawdę nie wiadomo, w jakim wieku urodziła te dzieci 😁 może 27 lat, może 38, o co jest najbardziej podejrzewana? A nie sprawia wrażenia złej matki 😄

Podskocze. Dajcie nr do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Podskocze. Dajcie nr do niej.

😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×