Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Macierzystwo 30/40. Czy wy sie dobrze czujecie?

Polecane posty

Gość Gość

Ja urodziłam 1 dziecko w wieku 24 lat a drugie 37. 

Wczesne macierzyństwo nie wnioslo nic dobrego w moje życie. Zabralo mi młodość i wolność.

Natomiast macierzyństwo  w wieku 37 lat to najlepsze co mogło mnie spotkać. Teraz jest wiek kiedy najlepiej czuje się w domu a nic mi do szczęścia nie jest potrzebne.

Nie wiem co miałabym teraz robic jakbym miała odchowane dzieci? nie ciągnie mnie do imprez i podróży bez dzieci. wszystko co robię chce robić z całą rodziną

Każdy wiek ma swój czas i wiem poniżej 30  nie jest dobry na rodzenie dzieci na to jeszcze przyjdzie czas w życiu.

jakbym miała sobie dac radę 10 lat temu to byłaby nr 1 żeby rodzić ďzieci jak najpóźniej i korzystać z wolnego życia i młodości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja urodziłam 1 dziecko w wieku 24 lat a drugie 37. 

Wczesne macierzyństwo nie wnioslo nic dobrego w moje życie. Zabralo mi młodość i wolność.

Natomiast macierzyństwo  w wieku 37 lat to najlepsze co mogło mnie spotkać. Teraz jest wiek kiedy najlepiej czuje się w domu a nic mi do szczęścia nie jest potrzebne.

Nie wiem co miałabym teraz robic jakbym miała odchowane dzieci? nie ciągnie mnie do imprez i podróży bez dzieci. wszystko co robię chce robić z całą rodziną

Każdy wiek ma swój czas i wiem poniżej 30  nie jest dobry na rodzenie dzieci na to jeszcze przyjdzie czas w życiu.

jakbym miała sobie dac radę 10 lat temu to byłaby nr 1 żeby rodzić ďzieci jak najpóźniej i korzystać z wolnego życia i młodości 

A ja urodzilam w wieku 35 lat poerwsze dziecko a poprzednie spedzilam na staraniach i zazdroszczeniu kolezankom ktore mialy juz po dwojke dzieci. Nie nazywam tego korzystaniem z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooo

A ja urodzilam w wieku 35 lat poerwsze dziecko a poprzednie spedzilam na staraniach i zazdroszczeniu kolezankom ktore mialy juz po dwojke dzieci. Nie nazywam tego korzystaniem z zycia.

x

Bo kazdy jest inny. Ja sie wczesniej nie staralam, a tym bardziej nie zazdroscilam, zabezpieczałam sie,  realizowałab wtedy inne plany :) Urodzilam, kiedy mi pasowalo ( 36 i 38)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja urodzilam w wieku 23 lat akurat miesiac po konczeniu mgr. Ale ja moglam sobie na to pozwolic bo mialam dwupokojowe mieszkanie kupione dla mnie przez rodzicow a rodzice partnera zafundowali nam slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
2 godziny temu, Gość kooo napisał:

A ja urodzilam w wieku 35 lat poerwsze dziecko a poprzednie spedzilam na staraniach i zazdroszczeniu kolezankom ktore mialy juz po dwojke dzieci. Nie nazywam tego korzystaniem z zycia.

x

Bo kazdy jest inny. Ja sie wczesniej nie staralam, a tym bardziej nie zazdroscilam, zabezpieczałam sie,  realizowałab wtedy inne plany 🙂 Urodzilam, kiedy mi pasowalo ( 36 i 38)

No to fajnie. Wnukow od razu sobie urodzilas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Olaa napisał:

No to fajnie. Wnukow od razu sobie urodzilas 🙂

No widzisz. Dwa  w jednym. A ty młodość spędziłaś w pieluchach, dojrzałe życie spędzisz w pieluchach i starość spędzisz w pieluchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No widzisz. Dwa  w jednym. A ty młodość spędziłaś w pieluchach, dojrzałe życie spędzisz w pieluchach i starość spędzisz w pieluchach.

A ty spedzilas mlodosc na odkladaniu na kredyt i zeby moc miec dzieci w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Olaa napisał:

No to fajnie. Wnukow od razu sobie urodzilas 🙂

36-letnie babcie to tylko w twojej patologii żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No widzisz. Dwa  w jednym. A ty młodość spędziłaś w pieluchach, dojrzałe życie spędzisz w pieluchach i starość spędzisz w pieluchach.

W pieluchach spedzilam 2 lata, na 40 moge juz balowac. Bede miala dziecko odchowane, wlasne mieszkanie, jeszcze calkiem jedrny tylek a przy wnukach nie musze pomagac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No widzisz. Dwa  w jednym. A ty młodość spędziłaś w pieluchach, dojrzałe życie spędzisz w pieluchach i starość spędzisz w pieluchach.

To raczej u ciebie tak sie stanie. Bo dopiero co twoje dzieci wyjda z pieluch a juz ty je bedziesz nosic 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W pieluchach spedzilam 2 lata, na 40 moge juz balowac. Bede miala dziecko odchowane, wlasne mieszkanie, jeszcze calkiem jedrny tylek a przy wnukach nie musze pomagac 🙂

Tak ci się tylko wydaje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To raczej u ciebie tak sie stanie. Bo dopiero co twoje dzieci wyjda z pieluch a juz ty je bedziesz nosic 😂

nie zamierza mieć dzieci. Pieluchy mnie nie bawią. Ani rodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak ci się tylko wydaje 😄

No chyba nie 😄 gdzie jest zapisane ze babcia ma nianczyc wnuki? Moi rodzice nie nianczyli ja tez nie mam zamiaru. Moge im ewentualnie wysylac kaske razem z pocztowka z wakacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

W pieluchach spedzilam 2 lata, na 40 moge juz balowac. Bede miala dziecko odchowane, wlasne mieszkanie, jeszcze calkiem jedrny tylek a przy wnukach nie musze pomagac 🙂

I co zamierzaz tym tyłkiem robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I co zamierzaz tym tyłkiem robić?

Kapac go w morzu na wakacjach za granica bez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Kapac go w morzu na wakacjach za granica bez dzieci

A wy wtedy bedziecie chodzic z dwojka bombelkow i chustkami na glowie i zastanawiac sie jak ja to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo

I co zamierzaz tym tyłkiem robić?

Kapac go w morzu na wakacjach za granica bez dzieci 

x

 hehe, tyłkowi w morzu z dziecmi jest weselej, Wiem, bo moj sie nie raz  kąpał przed, w trakcie i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam wolalam miec szybko dzieci, w okresie kiedy i tak musialam walczyc o dobra prace i zapierdzielac na kredyt, odkladac kase, zeby po 40 odpoczac od dzieciakow, kiedy juz nie musze brac udzialu w wyscigu szczurow i walczyc o pozycje. Gdybym wpakowala sie w macierzynstwo dopiero w tym czasie to z jednego zapierdzielu wpadlabym od razu w drugi, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A wy wtedy bedziecie chodzic z dwojka bombelkow i chustkami na glowie i zastanawiac sie jak ja to robie

Ja nigdy nie chodziłam, nie chodzę i nie bedę chodzic z żadnym bombelkiem.

Mogłam i mogę za to kąpać tyłek na wakacjach za granicą kiedy chciałam i kiedy chcę bez dzieci. Kiedy ja kąpalam tyłek na wakacjach, ty z babelkami lub z wielkim bebzonem zastanawiałaś się jak ja to robię.

Możesz mnie więc cmoknąć w dupę matrono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja tam wolalam miec szybko dzieci, w okresie kiedy i tak musialam walczyc o dobra prace i zapierdzielac na kredyt, odkladac kase, zeby po 40 odpoczac od dzieciakow, kiedy juz nie musze brac udzialu w wyscigu szczurow i walczyc o pozycje. Gdybym wpakowala sie w macierzynstwo dopiero w tym czasie to z jednego zapierdzielu wpadlabym od razu w drugi, masakra.

A dzieci to jakiś punkt w zyciu do odfajkowania? Jest jakiś obowiązek żeby je rodzić, czy zwyczajnie zwiarzęcy instynkt nie pozwala się powstrzymać?

Powiem ci jedno.Nie trzeba wpakowywać się w macierzyństwo. Ani mając lat 20 ani mając lat 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja nigdy nie chodziłam, nie chodzę i nie bedę chodzic z żadnym bombelkiem.

Mogłam i mogę za to kąpać tyłek na wakacjach za granicą kiedy chciałam i kiedy chcę bez dzieci. Kiedy ja kąpalam tyłek na wakacjach, ty z babelkami lub z wielkim bebzonem zastanawiałaś się jak ja to robię.

Możesz mnie więc cmoknąć w dupę matrono.

E tam ja ciaze wspominam super, dodawala mi uroku. Nie jestem z tych co w ciazy tylko eko odzywianie i odpoczywanie na chacie ze spuchnietymi stopami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dzieci to jakiś punkt w zyciu do odfajkowania? Jest jakiś obowiązek żeby je rodzić, czy zwyczajnie zwiarzęcy instynkt nie pozwala się powstrzymać?

Powiem ci jedno.Nie trzeba wpakowywać się w macierzyństwo. Ani mając lat 20 ani mając lat 40.

Pewnie ze nie trzeba ale ja chcialam miec od najmlodszych lat szybko dziecko, mialam instynkt, kochalam sie z partnerem i chcielismy powiekszyc rodzine bo dla nas tylko w ten sposob byla kompletna. Nie chcialam za to byc podstarzala 40 z malym dzieckiem na karku. To juz nie ten wiek na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

E tam ja ciaze wspominam super, dodawala mi uroku. Nie jestem z tych co w ciazy tylko eko odzywianie i odpoczywanie na chacie ze spuchnietymi stopami 🙂

Ciąża dodawał ci uroku? Chyba w twoich mokrych snach. Jak wielki bebzon może dodawać komukolwie uroku? Poród też wsponinasz cudownie? Jak tam krocze? Pękło czy nacinali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ciąża dodawał ci uroku? Chyba w twoich mokrych snach. Jak wielki bebzon może dodawać komukolwie uroku? Poród też wsponinasz cudownie? Jak tam krocze? Pękło czy nacinali?

Wielki bebzon? Moze u kogos kto startuje juz z nagwaga +20 to wtedy sie zgodze. Wiesz ile przytylam w ciazy? 9kg. Do 7 miesiaca chodzilam w szpilkach mialam taki maly brzuszek.

Mysle ze dodawala mi uroku skoro moj maz chcial ze mna wspolzyc 2x czesciej niz normalnie. Poza tym w ciazy sa super orgazmy. Polecam.

Nacinali, ale przy zszywaniu zrobili ze mnie dziewice. Z reszta, jest cos takiego kochana jak plastyka pochwy w razie w, no ale ciebie nie bylo by stac wiec nie mozesz tak ryzykowac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciąża dodawał ci uroku? Chyba w twoich mokrych snach. Jak wielki bebzon może dodawać komukolwie uroku? Poród też wsponinasz cudownie? Jak tam krocze? Pękło czy nacinali?

Czy bedziesz miala dzieci czy nie pochwa 16latki ci nie zostanie...zapytaj swojego faceta  za pare lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyui
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja urodziłam 1 dziecko w wieku 24 lat a drugie 37. 

Wczesne macierzyństwo nie wnioslo nic dobrego w moje życie. Zabralo mi młodość i wolność.

Natomiast macierzyństwo  w wieku 37 lat to najlepsze co mogło mnie spotkać. Teraz jest wiek kiedy najlepiej czuje się w domu a nic mi do szczęścia nie jest potrzebne.

Nie wiem co miałabym teraz robic jakbym miała odchowane dzieci? nie ciągnie mnie do imprez i podróży bez dzieci. wszystko co robię chce robić z całą rodziną

Każdy wiek ma swój czas i wiem poniżej 30  nie jest dobry na rodzenie dzieci na to jeszcze przyjdzie czas w życiu.

jakbym miała sobie dac radę 10 lat temu to byłaby nr 1 żeby rodzić ďzieci jak najpóźniej i korzystać z wolnego życia i młodości 

24 lata i wczesne macierzyństwo? Nie bądź śmieszna, wczesne macierzyństwo to w wieku 18-20 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wielki bebzon? Moze u kogos kto startuje juz z nagwaga +20 to wtedy sie zgodze. Wiesz ile przytylam w ciazy? 9kg. Do 7 miesiaca chodzilam w szpilkach mialam taki maly brzuszek.

Mysle ze dodawala mi uroku skoro moj maz chcial ze mna wspolzyc 2x czesciej niz normalnie. Poza tym w ciazy sa super orgazmy. Polecam.

Nacinali, ale przy zszywaniu zrobili ze mnie dziewice. Z reszta, jest cos takiego kochana jak plastyka pochwy w razie w, no ale ciebie nie bylo by stac wiec nie mozesz tak ryzykowac.

 

Tak sobie to tłumacz. Brzuch ciążowy uroku nie dodaje :-D

Nie mam zamiaru rozciągać sobie brzucha, rodzić, mieć nacinanego i zszywanego krocza czy robić soebie waginoplastyki. Mam ciekawsze zajęcia w życiu. Jak ty lubisz, to twoja sprawa.

PS. Skoro ciąża jest taka super to czemu nie rodzisz dziecka za dzickiem tylko cieszysz się jak głupia, że już masz to z sobą a inne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wielki bebzon? Moze u kogos kto startuje juz z nagwaga +20 to wtedy sie zgodze. Wiesz ile przytylam w ciazy? 9kg. Do 7 miesiaca chodzilam w szpilkach mialam taki maly brzuszek.

Mysle ze dodawala mi uroku skoro moj maz chcial ze mna wspolzyc 2x czesciej niz normalnie. Poza tym w ciazy sa super orgazmy. Polecam.

Nacinali, ale przy zszywaniu zrobili ze mnie dziewice. Z reszta, jest cos takiego kochana jak plastyka pochwy w razie w, no ale ciebie nie bylo by stac wiec nie mozesz tak ryzykowac.

 

Widac twój facet jakiś zboczony skoro tak ciężarne g pociągają. I przykro mi, że normalnie cię nie chce i nie masz super orgazmów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Widac twój facet jakiś zboczony skoro tak ciężarne g pociągają. I przykro mi, że normalnie cię nie chce i nie masz super orgazmów 😄

Wiem ze jestes niedoksztalcona i nikt ci nie chce zrobic dziecka ale poczytaj o orgazmach i ukrwieniu pochwy w ciazy zamiast robic z siebie conajmniej idio@%tke 🙂 twoj facet pewnie by cie palcem nie tknal jakbys zaciazyla bo by sie brzydzil ale nie porownuj innych do swojej patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak sobie to tłumacz. Brzuch ciążowy uroku nie dodaje 😄

Nie mam zamiaru rozciągać sobie brzucha, rodzić, mieć nacinanego i zszywanego krocza czy robić soebie waginoplastyki. Mam ciekawsze zajęcia w życiu. Jak ty lubisz, to twoja sprawa.

PS. Skoro ciąża jest taka super to czemu nie rodzisz dziecka za dzickiem tylko cieszysz się jak głupia, że już masz to z sobą a inne nie?

Bo nie jestem wariatka zeby potem dzieci puscic gole w swiat jak twoi rodzice ciebie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×