Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oala

Ile to trzeba mieć IQ żeby w dobie dzisiejszej antykoncepcji do wyboru, do koloru, zaliczać wpadki? Chyba IQ rozmiaru buta. dla mnie niewyobrazalne jest wpaść.

Polecane posty

Gość oala

NO JAK???jak to mozliwe, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

No właśnie nie wiem. Z moim obecnym mężem byłam 8 lat zanim zaczęliśmy starać się o dziecko. Poznaliśmy się na samym początku studiów, więc logiczne, że chcieliśmy skończyć studia, znaleźć pracę, kupić mieszkanie. Nie brałam tabletek (względy zdrowotne) a gumki kupowalismy tylko w aptece, albo w drogerii. Żadne tanie baloniki ze stacji benzynowej czy kiosku. Nawet po alkoholu wiedzieliśmy, żeby się pilnować. W ciążę udało się zajść w 3 miesiącu starań. Nie wiem jak można tak nie mieć kontroli nad swoim życiem. Jak słyszę, że tamci a tamci wpadli i teraz ślub biorą bo czują że powinni to mam eksplozje w mózgu.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oala

no to jak my. też zawsze na gumkach, nigdy nie zdarzyło nam się wpaść, zapomnieć nałożyć, etc. mamy jednego syna, ma 3 lata, po prostu te kilka razy specjalnie nie nałożylismy gumki, za rok może kolejna ciąża, zobaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalnie. Nawet najlepsza gumka z apteki może zawieźć. To nie jest stal czy tytan a lateks który może pęknąć i nic na to nie poradzicie. Tabletki też mogą zawieść  poczytajcie o czynnikach które osłabiają działanie czasem się nawet nie spodziwacie że jakiś lek który wezmiecie może osłabić działanie i zdarzyć się wpadka. Koleżanka zaszła w ciążę pomimo spirali co jest niemal niemożliwe.  Zanim się będziecie następnym razem mądrować trochę się doedukujcie bo wydaje się wam że tylko patologia i głupi ludzie mogą wpaść a zdarzyć się może to każdemu bo ŻADNA antykoncepcja nie jest 100 procent skuteczna chyba że podwiązanie jajników. Właśnie pokazałyście swój poziom IQ i to jakie to jestescie obeznane w świecie a już od gimnazjum uczą dzieci że żadna anty nie daje pewności na 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalnie. Nawet najlepsza gumka z apteki może zawieźć. To nie jest stal czy tytan a lateks który może pęknąć i nic na to nie poradzicie. Tabletki też mogą zawieść  poczytajcie o czynnikach które osłabiają działanie czasem się nawet nie spodziwacie że jakiś lek który wezmiecie może osłabić działanie i zdarzyć się wpadka. Koleżanka zaszła w ciążę pomimo spirali co jest niemal niemożliwe.  Zanim się będziecie następnym razem mądrować trochę się doedukujcie bo wydaje się wam że tylko patologia i głupi ludzie mogą wpaść a zdarzyć się może to każdemu bo ŻADNA antykoncepcja nie jest 100 procent skuteczna chyba że podwiązanie jajników. Właśnie pokazałyście swój poziom IQ i to jakie to jestescie obeznane w świecie a już od gimnazjum uczą dzieci że żadna anty nie daje pewności na 100 procent.

Powiedziała matka z przypadku:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afaa

gumka nie pęka. jak pęka tzn. za mały rozmiar gumki względem konkretnego przyrodzenia,  albo nie wiecie, ciemniaki, wapniaki, że trzeba żel stosowac, wtedy guma nie pęknie. stać was na żel, biedusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale patola z ciebie
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalnie. Nawet najlepsza gumka z apteki może zawieźć. To nie jest stal czy tytan a lateks który może pęknąć i nic na to nie poradzicie. Tabletki też mogą zawieść  poczytajcie o czynnikach które osłabiają działanie czasem się nawet nie spodziwacie że jakiś lek który wezmiecie może osłabić działanie i zdarzyć się wpadka. Koleżanka zaszła w ciążę pomimo spirali co jest niemal niemożliwe.  Zanim się będziecie następnym razem mądrować trochę się doedukujcie bo wydaje się wam że tylko patologia i głupi ludzie mogą wpaść a zdarzyć się może to każdemu bo ŻADNA antykoncepcja nie jest 100 procent skuteczna chyba że podwiązanie jajników. Właśnie pokazałyście swój poziom IQ i to jakie to jestescie obeznane w świecie a już od gimnazjum uczą dzieci że żadna anty nie daje pewności na 100 procent.

o wpadkach słyszy się niemal codziennie wiec gdyby tak często pękały gumki to w mieszkaniach słychać by było jeden wielki trzask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roewr

Wcale nie trzeba mieć wielkiego pecha ani być ...em: jeśli w jednym promilu środek zawodzi, to jest 100 kobiet w niezbyt dużym mieście. Dlatego się o tym słyszy. Na skuteczność mają też wpływ czynniki, na które nie mamy wpływu - stan zdrowia, hormony itp. Pakujemy tabletkę do ust, ale czy i jak organizm ją przyswoi - nie mamy na to wpływu. O tym, że gumki pękają nie ma co wspominać. A te pary o których mówisz, to na ogół "wpadły" po jakimś tam czasie seksu ze świadomością "jak wpadniemy to pobierzemy się szybciej a jak nie to i tak się pobierzemy tylko później" - więc to nie jest wpadka, której ktoś chciał uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Normalnie. Nawet najlepsza gumka z apteki może zawieźć. To nie jest stal czy tytan a lateks który może pęknąć i nic na to nie poradzicie. Tabletki też mogą zawieść  poczytajcie o czynnikach które osłabiają działanie czasem się nawet nie spodziwacie że jakiś lek który wezmiecie może osłabić działanie i zdarzyć się wpadka. Koleżanka zaszła w ciążę pomimo spirali co jest niemal niemożliwe.  Zanim się będziecie następnym razem mądrować trochę się doedukujcie bo wydaje się wam że tylko patologia i głupi ludzie mogą wpaść a zdarzyć się może to każdemu bo ŻADNA antykoncepcja nie jest 100 procent skuteczna chyba że podwiązanie jajników. Właśnie pokazałyście swój poziom IQ i to jakie to jestescie obeznane w świecie a już od gimnazjum uczą dzieci że żadna anty nie daje pewności na 100 procent.

Właśnie pokazałaś swój poziom IQ i brak wiedzy, bo nie ma czegoś takiego jak podwiązanie jajników. Poza tym nawet ta metoda nie jest w 100% pewna więc zanim coś napiszesz o poziomie to zastanów się czy Twój jest wysoki. 

Co do wpadki w obecnych czasach też tego nie rozumiem. Jest tyle metod a Ty końce, wiedza o niej nie jest wiedzą tajemną. Ale na Kafeterii przecież wszystkim pękają prezerwatywy albo zawodzą tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Właśnie pokazałaś swój poziom IQ i brak wiedzy, bo nie ma czegoś takiego jak podwiązanie jajników. Poza tym nawet ta metoda nie jest w 100% pewna więc zanim coś napiszesz o poziomie to zastanów się czy Twój jest wysoki. 

Co do wpadki w obecnych czasach też tego nie rozumiem. Jest tyle metod a Ty końce, wiedza o niej nie jest wiedzą tajemną. Ale na Kafeterii przecież wszystkim pękają prezerwatywy albo zawodzą tabletki. 

To jest czy nie ma zdecyduj się dziewczynko 😂 najpierw piszesz że nie ma takiej metody a potem że nie jest ona w 100 procentach pewna . To jak w koncu jest taka metoda czy jej nie ma ? Sama sobie przeczysz i sama siebie zaorałaś 😂śmiech na sali po prostu. Wpisz sobie w Google podwiązanie jajników wyskoczy kilka opcji to po pierwsze po drugie jest w 100% pewna ponieważ większość z metod podwiązywania jest nieodwracalna i zabiera całkowicie kobiecie płodność. Jest opcja która jest odwracalna ale ryzykowna bo szansę na przywrócenie płodności to jakieś 30/40 procent. Mówisz mi tu o moim poziomie skoro mam widzę a ty jak widać gó*No wiesz I ma dodatek sama sobie przeczysz kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Właśnie pokazałaś swój poziom IQ i brak wiedzy, bo nie ma czegoś takiego jak podwiązanie jajników. Poza tym nawet ta metoda nie jest w 100% pewna więc zanim coś napiszesz o poziomie to zastanów się czy Twój jest wysoki. 

Co do wpadki w obecnych czasach też tego nie rozumiem. Jest tyle metod a Ty końce, wiedza o niej nie jest wiedzą tajemną. Ale na Kafeterii przecież wszystkim pękają prezerwatywy albo zawodzą tabletki. 

Najpierw piszesz, że nie ma czegoś takiego jak podwiązanie jajników, a za chwilę, że nawet ta metoda nie daje 100% pewności. Weź się zdecyduj. Niby nie rozumiesz jak można wpaść, a jednak przyznajesz, że żadna, ale to żadna metoda nie jest skuteczna w 100%.

Co do wpadek, to gruby odsetek, to stosunki przerywane. Jeśli facet ma dużo prospe/rmy, a kobieta ma bardzo przyjazny dla jego plemników śluz, to ciąża w tym przypadku, to tylko kwestia czasu. Wiele par stosuje tzw kalendarzyk, czyli kocha się tylko w dni niepłodne. Ale płodne mogą się w pewnym momencie przesunąć, lub wystąpić dodatkowa owulacja, a ponieważ seks służy głównie prokreacji, to organizm przyzwyczajony do stosunku tylko w dni niepłodne, zrobi tak, żeby jednak ciążę załapać.

1 godzinę temu, Gość Tosia napisał:

Powiedziała matka z przypadku:) 

A nawet jeśli. To ujęło to tobie w czymś? Ona ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Ale na Kafeterii przecież wszystkim pękają prezerwatywy albo zawodzą tabletki. 

Moja kuzynka idąc do ołtarza w ciąży, wciskała rodzinie kit, że zawiodły tabletki. A kilka lat później przyznała mi się przy winie, że mąż - wtedy jeszcze chłopak - dał jej pieniądze na prywatnego ginekologa i tabletki (była w klasie maturalnej, on już pracował), ale recepty nie zrealizowała, bo zepsuła się jej suszarka do włosów. I kupiła nową suszarkę zamiast pigułek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest czy nie ma zdecyduj się dziewczynko 😂 najpierw piszesz że nie ma takiej metody a potem że nie jest ona w 100 procentach pewna . To jak w koncu jest taka metoda czy jej nie ma ? Sama sobie przeczysz i sama siebie zaorałaś 😂śmiech na sali po prostu. Wpisz sobie w Google podwiązanie jajników wyskoczy kilka opcji to po pierwsze po drugie jest w 100% pewna ponieważ większość z metod podwiązywania jest nieodwracalna i zabiera całkowicie kobiecie płodność. Jest opcja która jest odwracalna ale ryzykowna bo szansę na przywrócenie płodności to jakieś 30/40 procent. Mówisz mi tu o moim poziomie skoro mam widzę a ty jak widać gó*No wiesz I ma dodatek sama sobie przeczysz kobieto.

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Po co rozkmina, która wpadła, skoro sobie radzi? To ma taki sam sens jak dyskusja kiedy najlepszy moment na dziecko. Przecież żadna z nas nie jest w skórze drugiej. Co innego dzieci co rok to prorok, kiedy na to nie stać,  tworzenie świadomie nowego życia z mężem ...em, a potem płacz. Niekochanych dzieci jest tyle samo w grupie wpadek, co w grupie ciąż wyczekanych i zaplanowanych. Dlaczego na kafe wszystko urasta do skrajności, przy jednoczesnym niepotępianiu faktycznych skrajności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja

Też tak zawsze twierdziłam.  Nawet wyzywałam tych którzy wpadli ,no bo jak to tak można każdy wie skąd się biorą dzieci ,dopóki sama nie wpadłam z trzecim dzieckiem mając założoną spirale po 7 miesiącach.  Za tydzień rodze i nadal nie mogę się z tym pogodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla autorki

też nie rozumiem jak można zaliczyć wpadkę,przecież można połączyć dwie metody antykoncepcji i wtedy wpadki na 100% nie będzie...jak się nie chce dzieci to się robi wszystko żeby ich nie było a nie rodziło bo się przydarzyło...wpaść to można w dziurę a nie w ciążę,moim zdaniem tylko ...e zaliczają wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mi to wisi, kto zaliczył wpadkę, a kto nie. W większości przypadków schemat jest potem taki sam. Niezależnie od tego, czy się wpadło, czy zaplanowało, to obserwacje w moim otoczeniu mówią, że i tak większość szuka potem naiwnego do opieki nad dzieckiem. Szwagierka żeruje na swojej teściowej i częściowo na matce, a szwagier szuka ogólnie naiwnego, żeby podrzucać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tel
5 godzin temu, Gość Hania napisał:

No właśnie nie wiem. Z moim obecnym mężem byłam 8 lat zanim zaczęliśmy starać się o dziecko. Poznaliśmy się na samym początku studiów, więc logiczne, że chcieliśmy skończyć studia, znaleźć pracę, kupić mieszkanie. Nie brałam tabletek (względy zdrowotne) a gumki kupowalismy tylko w aptece, albo w drogerii. Żadne tanie baloniki ze stacji benzynowej czy kiosku. Nawet po alkoholu wiedzieliśmy, żeby się pilnować. W ciążę udało się zajść w 3 miesiącu starań. Nie wiem jak można tak nie mieć kontroli nad swoim życiem. Jak słyszę, że tamci a tamci wpadli i teraz ślub biorą bo czują że powinni to mam eksplozje w mózgu.... 

Tylko że niektórzy specjalnie wpadają żeby skłonić faceta do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tel
4 godziny temu, Gość afaa napisał:

gumka nie pęka. jak pęka tzn. za mały rozmiar gumki względem konkretnego przyrodzenia,  albo nie wiecie, ciemniaki, wapniaki, że trzeba żel stosowac, wtedy guma nie pęknie. stać was na żel, biedusy?

właśnie że się tutaj grubo mylisz😄 żel osłabia działanie prezerwatyw, poczytaj, nawet pisze na ulotce że prezerwatyw nie należy stosować razem z żelem intymnym mądralo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnbvc

A my metoda objawowa-termiczna, nie wpadliśmy, a jak chcieliśmy mieć dziecko to mieliśmy w 1 cyklu starań. Nigdy nie brałam anty i myśle, ze te wielkie problemy z płodnością to zwykle od faszerowania się hormonami, choć żadna się do tego tutaj nie przyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm..jjjj

W większości są to tzw. wpadki kontrolowane...Bo też lepiej to brzmi że antykoncepcja zawiodła niż to, że się po prostu te np. tabletki zapomniało wziąć, jak się ma 30 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja w druga ciąże zaszłam na skutek wprowadzenia członka na jakies 5 sekund, bez zadnego wytrysku, ani nic w tym stylu. Teoretycznie to powinien był byc niepłodny dzien. Po prostu nei wierzyłam. A inni sie musza starac iles lat. 

Mozna wpasc na tysiac sposobów, ale wieszosc osób ma ogromne problemy z płodnoscia, i to dlatego im sie tak wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość mm..jjjj napisał:

W większości są to tzw. wpadki kontrolowane...Bo też lepiej to brzmi że antykoncepcja zawiodła niż to, że się po prostu te np. tabletki zapomniało wziąć, jak się ma 30 lat 😄

Też mi się wydaje, że dużo kobiet tak robi. Tzn. celowo "zapominają" brać tabletek. Robią to i młode i stare. Młode chcą w końcu złapać ukochanego na dziecko i mieć pospieszny ślub, a stare są sfrustrowane tym, że mąż ciągle im mówi, że jeszcze nie ma warunków, jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent

SŁUCHAJCIE PLEBSY

wpadki zazwyczaj zaliczają ludzie (podzwierzęta) z tzw. prymitywnych warstw, a nawet jak ze średnich to tacy z prymitywnymi genami. Zazwyczaj jak jest wpadka to ojcem jest Polaczek prostaczek, a matką taka typowa Polska Dagmara.

Zauwazcie, ze elita taka jak ja np. czyli lekarze, prawnicy, architekci rzadko wyłapują wpadki, raczej poznie j sie pobierają a dzieci są dobrze zaplowane. A wiecie dlaczego? Bo jesteśmy kastą najwyższą, najwyzszym typem człowieka, jest nas moze 10%, a wy społeczne wycieruchy zawsze macie problemy, ...e plebsy sklepikarze, mechanicy, hydraulicy, fryzjerki, kosmetyczki itd., czyli pospólstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

FAKT: zadna metody nie jest 100% pewna oprocz abstynencji.  Wszyscy to wiemy wiec pisanie , ze nie rozumiesz wpadek robi z ciebie z deczka ociezala umyslowo osobe.

Uzywanie 2, 3 metod, zeby calkowicie sie zabezpieczyc- zaloz prezerwatywe z metalu lub pas cnoty jezeli masz taka paranoje na tym punkcie poniewaz nie jestes gotow/gotowa na konsekwencje seksu.  

Wiele wpadek to rzeczywiscie nieumiejetne poslugiwanie sie srodkami antykoncepcyjnymi swiadomie lub nie.  A jednak...  Moze byc podwiazanym, ze spirala itd i nadal zajsc w ciaze- chyba nikt tutaj nie zaprzeczy, ze jak sie podwiazujesz to nie chcesz zaliczyc "wpadki".  Nie powiem, ze czesto to sie zdarza, ale moim znajomym zdarzylo sie raz na gumkach, a drugi raz na tabletkach.  Zdarza sie.  

Organizm sie zmienia, hormony w jedzeniu, inne lekarstwa, choroba itd i juz cos sie zmienia i metoda, ktora do tej pory dzialala nagle zawodzi.  Moze dzialac latami, az ktoregos razu zawiedzie.  

Zreszta nie rozumiem tutaj tego wywyzszania sie poniewaz kogos tam jeszcze antykoncepcja nie zawiodla.  I to jest twoj najwiekszy powod do dumy w zyciu???  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Też mi się wydaje, że dużo kobiet tak robi. Tzn. celowo "zapominają" brać tabletek. Robią to i młode i stare. Młode chcą w końcu złapać ukochanego na dziecko i mieć pospieszny ślub, a stare są sfrustrowane tym, że mąż ciągle im mówi, że jeszcze nie ma warunków, jeszcze nie teraz.

Robią to na potęgę. Mnie taka plebejska bladź tez chciała okłamać ze bierze tabletki, na szczęście slusznie jej nie uwierzylem. Bo jestem kastą wyższa, facetem o wysokiej świadomości, nie to co wasi partnerzy - prostacy z warsztatu mechanicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Też mi się wydaje, że dużo kobiet tak robi. Tzn. celowo "zapominają" brać tabletek. Robią to i młode i stare. Młode chcą w końcu złapać ukochanego na dziecko i mieć pospieszny ślub, a stare są sfrustrowane tym, że mąż ciągle im mówi, że jeszcze nie ma warunków, jeszcze nie teraz.

Wpadka kontorolowana to nie wrobienie faceta tylko rozluznienie rygoru antykoncepcji i jak sie przytrafi to tez fajnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i jeszcze jedna sprawa, u co czwartego zdaje sie faceta, sa plemniki jeszcze przed wyrtryskiem w tym płynie, i wtedy mozna zajsc w ciąże nawet jak nie było wytrysku, wiekszosc ludzi o tym nie wie. jak u kogos nie ma tych plemników to wtedy faktycznie moze uprawiac nawet ten seks przerywany z sukcesem latami,  i sie dziwic, dlaczego kumpel wpadł, i jeszcze tacy zachecaja ze to bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llhgc

Mi nawet nie chodzi o to że celowo zapominają wziąć tabletki, bo i tak na pewno bywa...bardziej chodzi mi o to, że ludziom brak wyobraźni, liczą że nie zajdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość inteligent napisał:

SŁUCHAJCIE PLEBSY

wpadki zazwyczaj zaliczają ludzie (podzwierzęta) z tzw. prymitywnych warstw, a nawet jak ze średnich to tacy z prymitywnymi genami. Zazwyczaj jak jest wpadka to ojcem jest Polaczek prostaczek, a matką taka typowa Polska Dagmara.

Zauwazcie, ze elita taka jak ja np. czyli lekarze, prawnicy, architekci rzadko wyłapują wpadki, raczej poznie j sie pobierają a dzieci są dobrze zaplowane. A wiecie dlaczego? Bo jesteśmy kastą najwyższą, najwyzszym typem człowieka, jest nas moze 10%, a wy społeczne wycieruchy zawsze macie problemy, ...e plebsy sklepikarze, mechanicy, hydraulicy, fryzjerki, kosmetyczki itd., czyli pospólstwo.

Ha ha ha ha ha ha, a nie jest to tak, że wpadki są w takim samym odsetku w plebsie jak i w twojej wyższej kaście, tylko twoją "elytę" stać jeździć co chwilę na skrobanki? Wyższa kasta, ha ha ha głupia prowokatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość inteligent napisał:

SŁUCHAJCIE PLEBSY

wpadki zazwyczaj zaliczają ludzie (podzwierzęta) z tzw. prymitywnych warstw, a nawet jak ze średnich to tacy z prymitywnymi genami. Zazwyczaj jak jest wpadka to ojcem jest Polaczek prostaczek, a matką taka typowa Polska Dagmara.

Zauwazcie, ze elita taka jak ja np. czyli lekarze, prawnicy, architekci rzadko wyłapują wpadki, raczej poznie j sie pobierają a dzieci są dobrze zaplowane. A wiecie dlaczego? Bo jesteśmy kastą najwyższą, najwyzszym typem człowieka, jest nas moze 10%, a wy społeczne wycieruchy zawsze macie problemy, ...e plebsy sklepikarze, mechanicy, hydraulicy, fryzjerki, kosmetyczki itd., czyli pospólstwo.

Piiiieprzysz.  Ci co maja pieniadze zaliczaja wpadki tak samo jak i reszta tylko jada do kurortu za granice i w spokoju na luzie wyskrobuja to dziecko poniewaz planowali dopiero za 6 miesiecy zajsc w ciaze...  Ostatecznie kolega po fachu zrobi przysluge i wyskrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×