Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Claudin

Dostalam z przychodni wezwanie na zalegle szczepienia. Dziecko jest obserwowane w kierunku autyzmu, ma objawy neurologiczne.

Polecane posty

Gość Marta40

* fal mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja syna nie szczepie od 8 miesiąca, właśnie ze względu na powikłania po podanej szczepionce. Mój syn też ma autyzm. Aboslutnie nie twierdze , że od szczepienia aczkolwiek po szczepieniu dostał drgawek. Na zaszczepiłabym na Twoim miejscu bez zrobionego eeg i rezonansu. Jeżeli dziecko do tej pory było szczepione to nie przesadzalabym , że zaraz natychmiast złapie odre czy cokolwiek innego. Są dzieci u których obciążenie układu neurologicznego wywoła bardzo złe skutki i trzeba to zrozumieć , a nie zmuszać do zaszczepienia. Jeśli Twoje dziecko ponisiesie tego najgorsze konsekwencje to Ty bedziesz mieć problem , a nie Panie z kafe , które krzyczą " szczep, szczep!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz

Autyzm jest chorobą neurologiczną układu nerwowego, poniżej skopiowałam wypowiedź lekarza.

Szczepień nie wykonuje się w następujących przypadkach:

-Kiedy dziecko przechodzi ostrą chorobę z gorączką powyżej 38,5 st. C;

-kiedy u dziecka zdiagnozowano postępujące choroby ośrodkowego układu nerwowego

-Kiedy u dziecka wykryto uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego wywołane zaburzeniami metabolicznymi;

-kiedy u dziecka podejrzewa się encefalopatię padaczkową lub inne choroby neurologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lol napisał:

Ziemia jest płaska, illuminati chcą przejąć nad nami kontrolę, a Hit.ler nie wiedział o wojnie.

Nie zapominaj, że Elvis żyje u kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Tel napisał:

Ma.Mi pediatra nie chciała zaszczepić mówiąc że niektóre szczepionki nasilają autyzm.

Zmień konowała na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolalalalala
5 godzin temu, Gość Odpowiedz napisał:

Autyzm jest chorobą neurologiczną układu nerwowego, poniżej skopiowałam wypowiedź lekarza.

Szczepień nie wykonuje się w następujących przypadkach:

-Kiedy dziecko przechodzi ostrą chorobę z gorączką powyżej 38,5 st. C;

-kiedy u dziecka zdiagnozowano postępujące choroby ośrodkowego układu nerwowego

-Kiedy u dziecka wykryto uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego wywołane zaburzeniami metabolicznymi;

-kiedy u dziecka podejrzewa się encefalopatię padaczkową lub inne choroby neurologiczne.

Dzieci z autyzmem albo z zachowaniami autystycznymi b.czesto maja.problemy metaboliczne. Czas iczekiwania na badania co njamniej kilka miesiecy. Buahaha o czym mowa. Kto u noworodka czy niemowlaka 3miesiecznego jest w stanie stwierdzic zaburzenia metaboliczne czy choroby ukl.nerwowego. czesto takich rzeczy jeszcze nie widac, nie diagnozuje sie. Ergo wiele dzieci jest szczepionych pomimo przeciwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Lolalalalala napisał:

Dzieci z autyzmem albo z zachowaniami autystycznymi b.czesto maja.problemy metaboliczne. Czas iczekiwania na badania co njamniej kilka miesiecy. Buahaha o czym mowa. Kto u noworodka czy niemowlaka 3miesiecznego jest w stanie stwierdzic zaburzenia metaboliczne czy choroby ukl.nerwowego. czesto takich rzeczy jeszcze nie widac, nie diagnozuje sie. Ergo wiele dzieci jest szczepionych pomimo przeciwskazan

Dlatego uważam że powinien być wybór tak jak w 20 innych krajach.Jeżeli rodzice zdecydują się szczepić dziecko to sami ponoszą konsekwencje powikłań a teraz winnych nie ma, bo wszyscy umywają ręce.Gdy dziecko nieszczepione zachoruje-oczywiście będzie przyjęte do szpitala ale to rodzice poniosą koszty leczenia.Tak by było sprawiedliwie. Ja bym nie szczepiła jakby był wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×