Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czemu?

Dlaczego dziewczyny są takie wredne?

Polecane posty

Gość Czemu?

Cały czas się o coś czepiają, szukają powodu do awantury, na każdym kroku testują, a jak im się zwróci uwagę o coś to się obrażają? Dodatkowo udają skrzywdzone i wiecznie mają pretensje o obecną sytuację mimo,że jest dobra i stabilna. Dotyczy to dziewczyn w wieku 20-26 lat czyli w moim kniej więcej.

Trochę starsze do 35 roku wymagają już cudów typu własne mieszkanie i dobra praca, ale te pomińmy w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece testowanie

Zabawa uczucia, kobiece gierki, wymuszanie podarunku, zwracanie na siebie uwagi.

Tego się nauczyły kobiety ze swoich kolorowych czasopism, które czutały jako nastolatki. Dziewczyny lubią być zabawiane na każdym kroku, lubią mieć wielu kandydatów np. do pisania na fb, lubią dużo polubień, lubią być zapraszane wszędzie. One pompują swoje ego w ten sposób i wiedzą, że bawiąc się jednym chłopakiem nie mają nic do stracenia bo zaraz pojawia się następny.

Takim ostatnim etapem kontrolowania mężczyzny przez kobietę jest seks lub pieszczoty. Wtedy znaczna większość zrobi wszystko dla takiej dziewczyny. Musi wielu błagać na kolanach by mogli się z nią przespać raz na miesiąc lub raz na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo im się w głowach p0pi3rdolilo...., większosc bab ma jakieś dziwne urojone mniemanie, że jak ona jest kobieta to jej się należy z urzędu.. , taki ch0j! trzeba tępić takie zjawiska, bo to co się już teraz dzieje to jest tragedia, a będzie tylko gorzej, gwarantuje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chrzanić nawet ten cały seks. Teraz to nawet nie można normalnie z jakąkolwiek dziewczyną porozmawiać. Nie wiem co one mają w głowie. Raz poszedłem z koleżanką na kawę a ta cały czas siedziała na telefonie i mi pokazywała na fb jakieś głupoty. Gdzie ja żyję !? Popisać się też nie da bo cały czas xd xdddd xd XD xD. Ja pierdzielę co za ameby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykład

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/17900/jak-kobiety-manipuluja-mezczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wow z tym linkiem wyżej to niezłe, sama prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Przykład napisał:

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/17900/jak-kobiety-manipuluja-mezczyznami

Czysta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quest

No właśnie ujjjj im w zad myślą że mają cipke to manipulacja jest prostsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykład

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobiety-manipuluja-mezczyznami-by-dostac-to-czego-pragna-1/

 

Nie szukajcie odpowiedzi na kafeterii tylmo sięgnijcie do innych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu?
17 minut temu, Gość Przykład napisał:

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/17900/jak-kobiety-manipuluja-mezczyznami

 

7 minut temu, Gość Przykład napisał:

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobiety-manipuluja-mezczyznami-by-dostac-to-czego-pragna-1/

 

Nie szukajcie odpowiedzi na kafeterii tylmo sięgnijcie do innych źródeł.

Dziękuję! Właśnie na taką odpowiedź liczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwny

A ja głupi myślałem, że ona cierpi, a ona tylko się bawiła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Niestety częściowo my mężczyźni jesteśmy sobie trochę winni, bo większość z nas, którzy nie mieli wielu partnerek, spotykając kobietę która nam się podoba za bardzo angażujemy się emocjonalnie. Moim zdaniem jeśli pokażesz kobiecie, że jesteś już jej, choć niewiele ona z siebie dała, jesteś na straconej pozycji. Kobieta według mnie musi czuć, że reprezentujesz jakąś wartość i że nie jest jedyną opcją, że może Cię stracić jeśli nie będzie się odpowiednio zachowywała. Masz ją szanować i spędzać z nią fajnie czas, ale nie dawać jej poczucia, że jeśli ona będzie dla Ciebie miła to zrobisz dla niej wszystko. Niestety kiedy szanse na wejście w relacje z kobietą nie są zbyt częste, tak się dzieje, że mężczyźni pozwalają na zbyt wiele kobietom, przez co je psujemy...

To złożony problem. Jeśli chcesz by kobiety Cię szanowały, musisz znać swoją wartość i nie grać w damskie gierki, typu obraziłam się na Ciebie, choć zawiniłam, ale to Ty masz przeprosić, bo nie będzie przytulania. Z takim nastawieniem nie zbudujemy szczęśliwego związku... Jeśli dziewczyna autentycznie będzie zainteresowana, to myślę, że będzie w miarę wyrozumiała i nie będzie testowała. Bo to nielogiczne by ryzykować, że straci się potencjalnie dobrego partnera do związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel

Bo nie maja duszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×