Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fanka

GF Darwin najlepszy kanał na yt

Polecane posty

Gość Gość

Coś co nie tylko "da się oglądać" ale "co się ogląda z przyjemnością". Rafał i Sławek wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Coś co nie tylko "da się oglądać" ale "co się ogląda z przyjemnością". Rafał i Sławek wymiatają.

Dokładnie, i ten taki śmieszny Mateusz co zawsze narzeka, że tyle km jechał, żeby przeleżeć cały odcinek 🤣 i tak nikt go nie rozpozna😂

Mnie się podobają te z dreszczykiem, Black mirror i wujek chip i Jaś i Małgosia 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaś i Małgosia i Baba Jaga bardzo mi się podobało, ale rozwalają mnie teksty wampira z wampir vs wilkołak. Aż się chce czasami z takiego tekstu skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jaś i Małgosia i Baba Jaga bardzo mi się podobało, ale rozwalają mnie teksty wampira z wampir vs wilkołak. Aż się chce czasami z takiego tekstu skorzystać.

 

3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jaś i Małgosia i Baba Jaga bardzo mi się podobało, ale rozwalają mnie teksty wampira z wampir vs wilkołak. Aż się chce czasami z takiego tekstu skorzystać.

No takie typowe Januszowe sąsiedztwo 🤣Najlepsza była końcówka, jak wilk zaaportował jak pies haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

 

No takie typowe Januszowe sąsiedztwo 🤣Najlepsza była końcówka, jak wilk zaaportował jak pies haha.

Dokładnie, ale i tak teksty żeby wrzucać ciała do alabastrowego kontenera i 15 szczeniaków powalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie "Alibaba i 40 hormonów" i "Zamknij pysk buraku cukrowy" rozwalają system" 😂.

I z filmików chyba najbardziej lubię Szewczyka Dratewkę. Aśka Kołaczkowska odwaliła świetną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Basia
Dnia 18.07.2019 o 21:37, Gość Gość napisał:

Ech pani Basieńka... prawdziwa kobieta! Z taką się ożenię!

Sławciu, bułeczko cynamonowa ty moja, czy to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Balladyna jest super i to o Edypie. Tekst "do teściowej na święta nie musisz jeździć" mnie powalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Edyp był niezły "nie wchodziłem nigdzie, skąd bym wcześniej nie wyszedł" kto wymyśla te teksty i czym się wspomaga?😀

i ten tekst z burakiem cukrowym 😂 w wilkołaku masz rację wymiata haha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie kto pisze te teksty jest genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkk

Orki, orki z Majorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa

orki z Poznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggbh

I ze Stalowej Woliii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co to za muzyka na Hoib vs Szatan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaś i Małgosia najlepsze. Małgosia typowa kobieta "miałam takie sygnały" "oj mówiłam, nie mówiłam". Z życia wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaś i Małgosia najlepsze. Małgosia typowa kobieta "miałam takie sygnały" "oj mówiłam, nie mówiłam". Z życia wzięte.

To jest bardziej skomplikowane, niż bycie stereotypową kobietą. Polecam drugą część tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe co z piekłem 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uwielbiam. Pani Basia jest urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu

Zastanawiam się czy ci ludzie są tak plastyczni czy charakteryzator jest geniuszem. I dlaczego amatorskie filmiki są sto razy lepsze od telewizyjnych seriali czy kinowych "superprodukcji" (mówię o tych polskich), na które idzie kupa kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość gościu napisał:

Zastanawiam się czy ci ludzie są tak plastyczni czy charakteryzator jest geniuszem. I dlaczego amatorskie filmiki są sto razy lepsze od telewizyjnych seriali czy kinowych "superprodukcji" (mówię o tych polskich), na które idzie kupa kasy. 

Bo są robione z pasji  i z pasją, nie dla komercji, widać, że oni to uwielbiają, dbają o każdy detal, a w tych serialach, czy filmach, gdzie są ciągle te same twarze czuć tak mocno rutynę, grają na odwal się, dla hajsu i fejmu tylko, odbiorca nie jest ważny, tylko jak się nie narobić i zarobić. A nakład pracy i wysiłek włożony w każdy nawet kilkuminutowy odcinek GF Darwin od razu widać, słychać i czuć🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

E tam. Wstydu sobie tylko narobiłem w biedrze, bo się zamyśliłem przy kasie i nuciłem orki z majorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

E tam. Wstydu sobie tylko narobiłem w biedrze, bo się zamyśliłem przy kasie i nuciłem orki z majorki.

Powiem Ci, że też mi długo to w głowie siedziało, a teraz przez Ciebie znowu to mam.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Powiem Ci, że też mi długo to w głowie siedziało, a teraz przez Ciebie znowu to mam.😀

To tylko do biedry nie idź. No jak oni to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Gość napisał:

To tylko do biedry nie idź. No jak oni to robią?

No nie pójdę bo mnie w kaftan zamkną haha, opalam się teraz na tarasie, nikt nie usłyszy 🤣

Rozpoznałeś jakieś znane twarze wśród osób, które to śpiewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

No nie pójdę bo mnie w kaftan zamkną haha, opalam się teraz na tarasie, nikt nie usłyszy 🤣

Rozpoznałeś jakieś znane twarze wśród osób, które to śpiewają?

Nie. Tylko tego Hioba po głosie poznaje. Ale ja mam słabą pamięć do twarzy. Jak odkryłem kanał to się nie umiałem ich doliczyć. Potem dopiero odkryłem, że spece od charakteryzacji to cudotwórcy, czy coś w tym stylu. O aktorach nie wspomnę nawet, bo co tu gadać. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie. Tylko tego Hioba po głosie poznaje. Ale ja mam słabą pamięć do twarzy. Jak odkryłem kanał to się nie umiałem ich doliczyć. Potem dopiero odkryłem, że spece od charakteryzacji to cudotwórcy, czy coś w tym stylu. O aktorach nie wspomnę nawet, bo co tu gadać. Rewelacja.

No np.Jan Jurkowski jako Jezus i jako Sławek to 2 kompletnie różne osoby 😂już nawet nie chodzi o charakteryzację ale grę aktorską, a Kosmala jako Hitler wymiatał🤣,a w takich serialach to wielu aktorów ma jedną minę, np.taki Wesołowski jak umierał w Komisarzu Alexie (mam słabość do wszystkiego co kryminalne) to masakra takie miny walił sztuczne, czy taki Krzysztof Wieszczek wszędzie jest identyczny i tak samo oczy wytrzeszcza🤣 kto robi te castingi to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

I dzięki takim kanałom ludzie pozbywają się telewizorów, bo co mają drewno oglądać jak mogą zobaczyć coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gandalf i orły było dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×