Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona matka

córka nie umie poszerzyć angielskiego

Polecane posty

Gość zrozpaczona matka

córka zdała mature z angielskiego tą podstawową na 34% pisemną i 30% ustną i NIE DOSTAŁA SIE na filologie angielską-------poszła na kurs SPEAK UP ale okazuje sie że ona nadal nie rozumie jak oni szybko do niej gadają,dodam że słuchała radia i filmów ale ciężko jej zrozumieć ich mowe,poza tym ciężko jej wchodzi nauka nowego słownictwa no i zastanawiam sie jak jej pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Niech wyjedzie z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok

Nie możesz myśleć tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona matka
13 minut temu, Gość kok napisał:

Nie możesz myśleć tylko o sobie

myślę tylko o mojej córci bo dziewczynka ma nature tłuka ale dzięki mojej determinacji i motywacji skończyła liceum i zdała mature na 30%

teraz problemem jest to żeby ją gdzieś wybić

córka po tym liceum nic nie umie robić bo to był ogólniak dlatego naciskam ją żeby lepiej nauczyła sie angielskiego i żeby została tłumaczką dla obcokrajowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania z Australii

Autorko,z angielskim nie jest taka prosta sprawa.

Twoja córka siedząc w Polsce może poszerzyć zakres słów ale do poziomu średniozaawansowanego i na tym koniec.

Pewnie powiesz mi,że są kursy które uczą języka na poziomie zaawansowanym.

Tak,takie kursy istnieją ale to są tylko kursy a praktyczna wiedza i umiejętności kursanta chodzącego na kurs zaawansowany jest daleka od poziomu zaawansowanego.

To,że toś chodzi do szkoły tańca nie znaczy,że nauczy sie tańczyć jak mistrz.

Czasami uczeń szkoły tańca niby coś tam umie ale jego rzeczywiste umiejętności są dalekie od tego czego jest uczony.

I podobnie jest z kursem angielskiego.Można chodzić na zaawansowany kurs a rozumieć język w stopniu podstawowym.

Tylko wyjazd do Australii,Anglii lub USA da twojej córce wgląd w praktyczne używanie języka,slangu i skrótów.

Wtedy będzie to praktyczna znajomość angielskiego w stopniu zaawansowanym.

Życze jej powodzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×