Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NigdyNieMiałemDziewczyny35

Czy kobiety nie czują się zawstydzone kiedy paradują z widocznym ciążowym brzuchem? Przecież to tak jakby miały wypisane na czole: "UPRAWIAŁAM SEKS"

Polecane posty

Gość NigdyNieMiałemDziewczyny35

Generalnie trudno mi uwierzyć w to, że ludzie naprawdę uprawiają seks, bo dla mnie to coś całkowicie abstrakcyjnego i przecież nie ma na to żadnych dowodów, nawet jeśli są parą.

Ale zawsze kiedy widziałem kobietę w ciąży lub parę z dzieckiem, to myślałem sobie - to jest widoczny dowód na to, że musieli uprawiać seks.

W pewnym sensie, nawet jakby mieli napisane na czole: "UPRAWIAŁAM SEKS" lub "UPRAWIAŁEM SEKS"

Czy kobiety z widocznym ciążowym brzuchem lub ludzie z małym dzieckiem nie czują się wtedy zawstydzeni? Każdy może sobie wtedy o nich pomyśleć, że uprawiali seks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

A jak stoisz w kolejce za kimś kto właśnie kupuje prezerwatywy, to tak jakbyś czytał napis na jego plecach "będę uprawiał seks". Też obciach 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NigdyNieMiałemDziewczyny35
6 minut temu, gość39 i pół napisał:

A jak stoisz w kolejce za kimś kto właśnie kupuje prezerwatywy, to tak jakbyś czytał napis na jego plecach "będę uprawiał seks". Też obciach 😞

Nooo! Dokładnie! Obciach to mało powiedziane! Ja się naprawdę dziwię, że komuś nie wstyd! Ale widać, że jednak większość ludzi się właśnie bardzo krępuję kupując prezerwatywy, bo to jest przyznanie się do tego, że chcą uprawiać seks.

Ale jak ktoś jest w ciąży albo ma dziecko to w zasadzie to samo a nawet jeszcze gorzej, bo wtedy jest już dowód, że to robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość NigdyNieMiałemDziewczyny35 napisał:

Nooo! Dokładnie! Obciach to mało powiedziane! Ja się naprawdę dziwię, że komuś nie wstyd! Ale widać, że jednak większość ludzi się właśnie bardzo krępuję kupując prezerwatywy, bo to jest przyznanie się do tego, że chcą uprawiać seks.

Ale jak ktoś jest w ciąży albo ma dziecko to w zasadzie to samo a nawet jeszcze gorzej, bo wtedy jest już dowód, że to robił...

Wchodzisz do rossmanna kupić gumki, a za ladą młoda dziewczyna się do Ciebie uśmiecha. Przerąbane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wchodzisz do rossmanna kupić gumki, a za ladą młoda dziewczyna się do Ciebie uśmiecha. Przerąbane. 

I myśli,  że zamęczysz tyle plemników.  Na śmierć  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajca małego żółwia
4 minuty temu, Zakopiańczyk albo i napisał:

Poważnie krępuje was zakup kondomów?

też mnie to dziwi, sama nieraz kupowałam w aptece jak szłam do mojego chłopaka na noc

nigdy si e nie wstydziłam ani nie myslałam,ze jakiś pravik coś pomyśli i zaołoży wątek na kafe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kondomy kupują tylko zboczeńcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpo

Też na to często zwracałam uwagę , wiadomo że taki jest świat inaczej by nas nie było ale tak dumnie się z tym obchodzić i jeszcze Ci ludzie którzy Gratulują parze.. czego gratulują? że doszli? wiadomo że ogólnie gratulują nowej drogi życia ale wiadomo jakby z innej strony spojrzeć to tego że się facet w kobiecie yhmm.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Hicks

No, albo jak gadasz z rodzicami i wiesz, że oni też uprawiali s e x bo inaczej by cie nie było. Wstyd i żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Seks służy tylko do rozmnażania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🏳️‍🌈
27 minut temu, Gość gość napisał:

Seks służy tylko do rozmnażania

Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🏳️‍🌈

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agugus

A twoja matka sie nie wstydzila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dobra rada
1 godzinę temu, Gość Dagmara Hicks napisał:

No, albo jak gadasz z rodzicami i wiesz, że oni też uprawiali s e x bo inaczej by cie nie było. Wstyd i żenada. 

co tam rodzice, twoja babcia z dziadkiem też uprawiała seks, co czujesz jak z nimi rozmawiasz?? zastanawiasz się ile razdy doszła twpja własna babcia, czy miała orgazm?  a twoja prababcia i pradziadek często wspominasz o nich??, wyobrażasz sobie nagich?? odpowiedz, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NigdyNieMiałemDziewczyny35
30 minut temu, Gość mama dobra rada napisał:

co tam rodzice, twoja babcia z dziadkiem też uprawiała seks, co czujesz jak z nimi rozmawiasz?? zastanawiasz się ile razdy doszła twpja własna babcia, czy miała orgazm?  a twoja prababcia i pradziadek często wspominasz o nich??, wyobrażasz sobie nagich?? odpowiedz, proszę

Masakra!!! Takie rzeczy przed wojną ludzie robili? :/ Przecież wtedy wszyscy byli porządni, kobiety nosiły spódnice po kostki, śpiewano grzecznie bez wrzasków, tylko pracowano i chodzono do kościoła. A tu takie rzeczy jak seks? To w ogóle do tego nie pasuje. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NigdyNieMiałemDziewczyny35
2 minuty temu, Gość NigdyNieMiałemDziewczyny35 napisał:

Masakra!!! Takie rzeczy przed wojną ludzie robili? :/ Przecież wtedy wszyscy byli porządni, kobiety nosiły spódnice po kostki, śpiewano grzecznie bez wrzasków, tylko pracowano i chodzono do kościoła. A tu takie rzeczy jak seks? To w ogóle do tego nie pasuje. Masakra...

No ale nadzy to raczej nie byli! Wtedy właśnie ludzie mieli przyzwoitość i nie tylko nie robili tego przy świetle ale kobieta tylko robiła w koszuli nocnej mały otwór i poświęcała się kilka razy w życiu. Myślę, że o orgazmie u babci ani prababci nie mogło być mowy. Gorzej z dziadkiem i pradziadkiem, bo u mężczyzny trudno uniknąć orgazmu :/

Babcia mi opowiadała, że prababcia nawet myła się w ubraniu - serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spn
Dnia 29.07.2019 o 13:57, Gość gość napisał:

Kondomy kupują tylko zboczeńcy

raczej ci co nie chcą ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×