Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SmutaAgatha

Facet nie pozwala mi

Polecane posty

Gość SmutaAgatha

Spotykam sie z pewnym chlopakiem.nie jestesmy razem , spotykamy sie i ostatnio sie calowalismy. Mimo tego on zawsze placi.proponuje ze w kinie skoro on kupuje bilety to ja kupie popcorn itp. Ale on mi nie pozwala. Postanowilam.wiec z nim ba ten temat porozmawiac i powoedzial ze to mu sie nie podoba ze kobieta ma placic a on bedzie stal jak ... i nie zaplaci 😞 a mi glupio jest cos wymyslalac na spotkania gdy tylko on placi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość SmutaAgatha napisał:

a mi glupio jest cos wymyslalac na spotkania gdy tylko on placi 😞

W takim razie na spokojnie dobitnie przedstaw mu swoje argumenty, powinien wziąć pod uwagę również Twoje racje, nie wyłącznie własne. Tym bardziej, że w zaistniałej sytuacji czujesz się niekomfortowo. Nie powinnaś pozwalać na wpędzanie Cię w poczucie bycia zobowiązaną, ponieważ stwarza to ryzyko podatności na manipulację oraz pogorszenie relacji. Twoje dobre samopoczucie jest równie ważne, jak partnera. Postarajcie się wypracować jakiś kompromis, ostatecznie na tym właśnie opiera się związek - na współpracy i poszanowaniu komfortu drugiej strony. Zweryfikuj, czy Twój facet jest do tego zdolny, to dość istotna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutaAgatha

Dziekuje za odpowiedz. Dla mnie to dziwne bo zwykle faceci cieszyli zsie ze chce sie dolozyc. Oczywiscie ze nikt mnie nie zmuszal. Ja docebiam go ze jest takim dzentelmenem ale na dluzsza mete to przeciez nie przejdzie bo dlaczego on ma mnie sponsorowac ? Porozmawiam z nim jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No, ja tez tak mialam, ze chlopak sie obrazal. Albo placilam wnrestauracji jak wychodzil do toalety, albo dawalam mu np stowke przed spotkaniem, mowiac, ze poprostu chce sie dorzucic do wspolnych przyjemnosci :) na poczatku sie buntowal, ale powiedzialam ze zle sie czuje gdy za wszystko placi mezczyzna, a jednoczesnie doceniam ze ma gest i jest dzentelmenem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie ma co dziwić,  jak chłopu zależy na kobiecie to jej płacić nie pozwoli. Chłop też człowiek,  jakaś dumę ma. Jakby moja śliczna za mnie zapłaciła to bym się poczuł niespecjalnie dobrze 🙂 co poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Zakopiańczyk albo i napisał:

Tu się nie ma co dziwić,  jak chłopu zależy na kobiecie to jej płacić nie pozwoli. Chłop też człowiek,  jakaś dumę ma. Jakby moja śliczna za mnie zapłaciła to bym się poczuł niespecjalnie dobrze 🙂 co poradzić?

No właśnie, docen autorko ze facet jest honorowy bo takich coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×