Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Gosc

Reality show o nich - chyba tylko o tym jaka ona jest syfiara i nierobem a on jak przechodzi kryzys wieku sredniego od kilku lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

O co chodzi z tym, że ona jest syfiarą? Przecież nikt nie musi być Małgosią Rozenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedys pytala co ma zrobic z brudnymi garami bo od ponad tygodnia znywarka nie dziala i juz sie jej nie mieszcza w zepsutej zmywarce, wiecznie na stories ma balagan w kuchni ostatnio robila zdjecia obierek z marchewki bo jej dzieci wszedzie rozrzucily w kuchni, kupuje ciuchy na lumpie i zaraz je ubiera i chodzi w nich bez prania, przyklady mozna mnozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A teraz mówi o pasach bezpieczeństwa gdzie niedawno swoje dzieci woziła bez . Hipokrytka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Post sponsorowany i zero komentarzy? Oj niedobrze. Nawet łzawa historia nie pomogła. Swoją droga śmieszne, że pisze o pasach i bezpieczeństwie, podczas, gdy całkiem niedawno woziła się bez pasów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Post sponsorowany i zero komentarzy? Oj niedobrze. Nawet łzawa historia nie pomogła. Swoją droga śmieszne, że pisze o pasach i bezpieczeństwie, podczas, gdy całkiem niedawno woziła się bez pasów. 

Zastanawiałam się, o co chodzi i wpisałam w googla Monika Mrozowska jazda bez pasów i co widzę? Kaśka jechała z nią autem z dziećmi, bez pasów i fotelików! Nie wiedziałam o tym. W kontekście jej ostatniego posta, jest to śmieszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Post sponsorowany i zero komentarzy? Oj niedobrze. Nawet łzawa historia nie pomogła. Swoją droga śmieszne, że pisze o pasach i bezpieczeństwie, podczas, gdy całkiem niedawno woziła się bez pasów. 

To ewidenty dowod na to ze kupuje lajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słabo
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Post sponsorowany i zero komentarzy? Oj niedobrze. Nawet łzawa historia nie pomogła. Swoją droga śmieszne, że pisze o pasach i bezpieczeństwie, podczas, gdy całkiem niedawno woziła się bez pasów. 

Dokładnie. Woził dzieci bez fotelików, pasów, dzieci stały i ona teraz gada o bezpieczeństwo.... dno, tak niewiarygodnych ludzi nie znam jak oni. Jak te firmy mogą z nimi współpracować..... czy tego nikt nie weryfikuje...... szkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystkie te jej lzawe zyciowe zdarzenia sa wyssane z palca na potrzeby postow - bo lasce brakuje pomyslow na fajny tekst pod zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wszystkie te jej lzawe zyciowe zdarzenia sa wyssane z palca na potrzeby postow - bo lasce brakuje pomyslow na fajny tekst pod zdjeciem

Też mam takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhk

Fajne nagranie przy lustrze i ucieczka bo ktoś skrzypiące drzwi otworzył.

nie wiem co się dzieje z ludźmi i tym ich nagrywaniu chodzac po ulicy i gadając do telefonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Harmonowa ma cos nie tegez bo kto normalny nagrywa w lustrze jak sie głupio wdzieczy..... a ucieczka była bo ktoś szedł .... jakby ja zobaczył z tym telefonem nagrywajaca i robiaca miny do lustra to by jej pewnie pokazał zeby się pukneła w głowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
18 godzin temu, Gość Gosv napisał:

Wiadomo kto - Piontek to jego styl pisania, ona akurat nic madrego sklecic nie umie

Ciekawe tylko czy sam wierzył w to co pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Harmonka narzeka ze inni wydają ebooki, maja kolekcje, coś sprzedają - i ze to nie dla niej 

otoz nie dla niej- bo nie ma talentu i jest leniwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosci

Przepraszam, ale o jakiej przerwie od instagrama ona mówi? Przecież codziennie coś dodawała! Zmęczona wyścigiem szczurów, bo co chwilę ktoś coś nowego wydaje? SERIO?! Ludzie maja swoje pasje, talent, więc czerpią z tego korzyści. Chyba ktoś tu jest lekko zazdrosny. 

Chciałabym zobaczyć w końcu, nad jakimi „projektami” oni tak ciągle pracują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona ma przeciez meza ktory na nia pracuje - i to jest jej najwieksze osisgniecie zyciowe - nie musiec pracowac, w domu tez nic nie robi bo wiele razy pokazywala po pierwsze jaki ma chlew po drugie jak sprzata, gotuje i zajmuje sid dziecmi on - a ona zawsze zmeczona albo nic nie robieniem albo umeczona jak meczennica opieka nad dziecmi jesli juz musi je sama ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieiv

Ona nie jest nawet influencerka bo dodaje zdjecia zrobione telefonem przez meza nie ma kompletnie nic do przekazania nie ma zadnego talentu. A te wszystkie sekretne projekty hmm moze i sa ale opieraja soe na reklamowaniu innych marek bo swojej marki nie ma i nie moze sie pod niczym podpisac swoim nazwiskiem sorry nazwisko tez maja wymyslone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mogę

Dostaje liczne zapytania o spotkanie, więc po co ankieta czy w ogóle byłby ktoś chętny na rakie spotkanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w dom

"co macie na myśli zaznaczając never"🤪🤪🤪🤪🤔🤔

Serio?

Pani Kasia ,zdaje się usunęła temat z kotem po jakimś komentarzu ,który mówił wprost ,że to słabe bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Znowu probuje sie wylansowac, tym razem wykorzystuje do tego zuzi.bi ktora jesscze jedt mlodziutka i naiwna, ale obudzi sie kiedy Harmonowa bedzie ja miala gdzies bo juz jej nie bedzie potrzebowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
2 godziny temu, Gość Goosc napisał:

Znowu probuje sie wylansowac, tym razem wykorzystuje do tego zuzi.bi ktora jesscze jedt mlodziutka i naiwna, ale obudzi sie kiedy Harmonowa bedzie ja miala gdzies bo juz jej nie bedzie potrzebowala

Myślę, że ona dokładnie tak z każdym postępuje, utylitarnie - jesteś super przyjaciel dopóki jesteś jej do czego potrzebny/a, póki ona coś z tego ma. A potem drama, gównoburza - i do widzenia. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ulalala, to dopiero współpraca :) Cztery pory roku :) To taka "niszowa" marka :))) 

Dziewczyny, Wy  też balsamujecie ramiona wystrojone w sweterki siedząc przy stole w kuchni? :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I ona śmie zapewniać ze reklamuje tylko kosmetyki ze sprawdzonym dobrym składem??? Jest jak sprzedajna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I ona śmie zapewniać ze reklamuje tylko kosmetyki ze sprawdzonym dobrym składem??? Jest jak sprzedajna .....

W plastiku :-D byleby hajs się zgadzał . Wymyśliła historyjkę i wciąga biednych ludzi w swoją grę . Karma wróci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

I to sprawia ze jest totalnie niewiarygodna..... jestem tylko ciekawa za ile się sprzedała..... jak dużo musieli jej zapłacić żeby ona osoba eko sreko  z alergiami skórnymi zareklamowała balsamy ktore mają beznadziejny skład..... no i jak się to wszystko ma do tego że ona reklamuje tylko coś co najpierw testowała i używała dluższy czas.... bo przecież tu ewidentnie reklama jest tylko i wyłącznie dla hajsu..... i twoja wiarygodnosc w oczach obserwatorów Pani Harmony właśnie poszła się ebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxx

I te sterczące suty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxy

Boshh ten tekst „ kto widzi to instastories daje ❤️ aby jak najwiecej osob mogło zobaczyc tego posta” 

a jeszcze kilkanascie godzin temu zarzekała się nie dla niej ten instagramowy wyścig szczurów o zasiegi itd....

 Ona myśli ze jej obserwatorzy są takimi ...ami zeby nie widzieć tego jaka jest fałszywa i kłamliwa....???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahav

ja ja obserwuje dla beki przyznam sie patrze co publikuje bo mnie smieszy jaka jest zaklamana czasami mam ochote jej cos napisac ale nie ma sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
10 godzin temu, Gość Hahav napisał:

ja ja obserwuje dla beki przyznam sie patrze co publikuje bo mnie smieszy jaka jest zaklamana czasami mam ochote jej cos napisac ale nie ma sensu 

mam to samo, najbardziej podobają mi się "przerwy w ig", zastanawiam się kiedy one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musi wstawac rano i odwodzic dzieci do przedszkola.... wielki wyczyn.... i odkrycie ameryki ze kiedy sie wczesniej wstaje to dzien jest dluzszy...... ja nie wiem skad ona sie urwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×