Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Syf w szkole dziecka

Polecane posty

Gość Gość

Mam dwoje dzieci jedno idzie do 1 klasy a córka do 5. Dzwoniłam do szkoły kiedy będzie zebranie dla nowych uczniów bo zawsze było takie w sierpniu a dyrektorka mówi że jeszcze nie ma zatrudnionego nauczyciela i nie będzie zebrania bo jeszcze szukają. U drugiej córki odeszła w czerwcu polonistka wychowawczyni i matematyk a pani od muzyki jest w ciąży i też jeszcze nie mają zastępstwa a zaraz zaczyna się rok szkolny to dlaczego jeszcze nie dali ogłoszeń że szukają nauczycieli? Przecież to skandal ja bym chciała wiedzieć kto uczy moje dziecko a nie że szkoła nie szuka do sierpnia nikogo bo się dyrekcji nie chcę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Nie masz większych problemów w wakacje?We wrześniu się wszystkiego dowiesz i na pewno ktoś ją będzie uczył i na pewno to będzie jakiś nauczyciel gorszy lub lepszy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To dziwne bo akurat do szkoły to się do pracy ludzie pchają drzwiami i oknami, może jest tylu chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ttzeba bylo nie krzyczeć w maju żeby nauczyciele znaleźli sobie lepszą pracę jak im nie odpowiada, to nie byłoby teraz takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superserial

U nas takie zebrania były w czerwcu, dziwne, że w waszej szkole dopiero w sierpniu, słabo to wygląda organizacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

mam dwoje dzieci, jedno idzie do pierwszej klasy , a córka do piątej - jak to brzmi :D:D To jedno dziecko (młodsze) zawsze ma u Ciebie pod gorkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Amelinium napisał:

mam dwoje dzieci, jedno idzie do pierwszej klasy , a córka do piątej - jak to brzmi :D:D To jedno dziecko (młodsze) zawsze ma u Ciebie pod gorkę ?

Może ma obojniaka i nie może się zdecydować co mu uciąć i wyraża się tak o nim/niej bezosobowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przecież to skandal ja bym chciała wiedzieć kto uczy moje dziecko

I co ci da imię i nazwisko nauczyciela? Czy rekrutację chcesz przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Może nauczyciele posłuchali mądrych rad i poszli na kasę do Lidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to PROWO jakiejs nauczycielki żeby się dowartosciowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wee

To dyrektorka z przedszkola do którego w tamtym roku chodził mój syn jest jeszcze bardziej nieogarnięta. Nauczyciela od angielskiego zaczęła szukać dopiero od połowy września, mimo, że poprzedni odszedł jeszcze przed wakacjami. Udało się go znaleźć dopiero w lutym, więc dzieci przez pół roku nie miały zajęć z angielskiego a w dodatku angielski tam jest tylko raz w tygodniu. Młodszy syn już na szczęście idzie do innego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Angielskiego najszybciej sie nauczyc z netu, youtube i aplikacji z tel., a nie w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Angielskiego najszybciej sie nauczyc z netu, youtube i aplikacji z tel., a nie w przedszkolu.

No ta, najlepiej uzależniać już od małego dziecko od internetu i smartfona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość Ann napisał:

No ta, najlepiej uzależniać już od małego dziecko od internetu i smartfona. 

No to inaczej sie nie nauczy. Albo jedno albo drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No to inaczej sie nie nauczy. Albo jedno albo drugie.

Jesteś taka głupia czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odległość

A dla mnie to jest dziwne z innego powodu, ponieważ u moich dzieci na rozpoczęciu roku szkolnego pani dyrektor wyczytuje kto jest wychowawcą danej klasy i kto będzie jakich przedmiotów uczył.Pierwsze słyszę że takie zebrania są w czerwcu lub w sierpniu. Jak widać w każdej szkole panują inne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×