Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Anna

Asymetria piersi

Polecane posty

Go艣膰 Anna

Witam 馃檪 mam 23 lata i odk膮d pami臋tam zmagam si臋 ze spor膮 asymetri膮 piersi - ok. 2 rozmiary. Na pocz膮tku nie zwraca艂am na to uwagi, jednak jestem ju偶 w takim wieku, 偶e zaczyna mi to bardzo przeszkadza膰. Ka偶dy zakup stanika, bluzki z wi臋kszym dekoltem czy nawet obcis艂ej ...enki jest nie lada wyzwaniem, aby to ukry膰... Zdecydowa艂am si臋 na operacj臋, aczkolwiek nie wiem do kt贸rego specjalisty si臋 uda膰. My艣la艂am o Polanicy Zdr贸j b膮d藕 Wroc艂awiu. Czy macie kogo艣 godnego polecenia z terenu wojew贸dztwa dolno艣l膮skiego ewentualnie lubuskiego? By艂abym wdzi臋czna za ka偶de polecenie. Dzi臋kuj臋! 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

W Polanicy to sporo jest dobrych chir贸rg贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

oj b艂膮d chirurg贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kinka

Mia艂am spory problem z moimi piersiami, gdy偶 jedna by艂a niemal rozmiar wi臋ksza od drugiej.Pom贸g艂 mi w tej kwestii dr Pabia艅czyk i obecnie mam zgrabne i symetryczne piersi, kt贸re ciesz膮 wygl膮dem. W ko艅cu nie mam problemu z zakupem bielizny, stroju k膮pielowego - super

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sulemanna

Moje nieestetycznie prezentuj膮ce si臋 piersi zoperowa艂 dr Bolig艂owa za co b臋d臋 mu wdzi臋czna do ko艅ca 偶ycia. Bardzo fachowy i niezwykle pomocny specjalista. Polecam z ca艂ego serca!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alana
Dnia 19.08.2019 o 12:07, Go艣膰 sulemanna napisa艂:

Moje nieestetycznie prezentuj膮ce si臋 piersi zoperowa艂 dr Bolig艂owa za co b臋d臋 mu wdzi臋czna do ko艅ca 偶ycia. Bardzo fachowy i niezwykle pomocny specjalista. Polecam z ca艂ego serca!

przyjaci贸艂ka robi艂a w zesz艂ym roku implanty u tego lekarza i rzeczywi艣cie facet zna si臋 na rzeczy - bardzo fachowo i estetycznie jej to wykona艂, a po bliznach niemal nie ma 艣ladu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marina

Te偶 s艂ysza艂am wiele dobrego o doktorze Bolog艂owie. Moja przyjaci贸艂ka po usuni臋ciu piersi (niestety nowotw贸r) u niego robi艂a implanty i naprawd臋 wygl膮da kwitn膮co.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jania
Dnia 8.10.2019 o 13:23, Go艣膰 Marina napisa艂:

Te偶 s艂ysza艂am wiele dobrego o doktorze Bolog艂owie. Moja przyjaci贸艂ka po usuni臋ciu piersi (niestety nowotw贸r) u niego robi艂a implanty i naprawd臋 wygl膮da kwitn膮co.

To fakt, pan dr Bolig艂owa jest pod tym wzgl臋dem 艣wietny. Mama po utracie piersi dzi臋ki niemu na nowo poczu艂a si臋 sob膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×