Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Kika
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak? To ciekawe dlaczego te przypadkiem wyddobyte zwłoki znalazły się teraz, a nie kiedy ich szukano. Taka mądra jesteś, weź im pomóż- raz dwa go  znajdziesz, prawda?

Przecież kafeterianka wie lepiej niż służby ratownicze, jak powinna wyglądać akcja poszukiwawcza. 😄 Powinna się do wojska zgłosić, skoro tak kozaczy. Nie przemęczy się, skoro wszystko jest dla niej taaakie proste, a emerytura będzie wyższa. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kika napisał:

Od momentu, kiedy ludzie usłyszeli ryk silnika, do momentu wypadnięcia tych ludzi łódka mogła przepłynąć na drugi koniec jeziora, więc wcale nie musiała ta dziewczyna wypłynąć koło zabudowań. 

 

Powtarzam, idź przejdź się po lesie bez butów, w dodatku w nocy kiedy nic nie widać. 

Ale co ty tłumaczysz  imbecylom, które w życiu Mazur nie widziały  i nie wiedzą jak wygląda Kisajno? Przecież "okokiczni" to są na jakimś obszarze, a w innej części już jest dzicz. To jest ogromny akwen łączący się z pięcioma innymi olbrzymimi  jeziorami w tym z Mamrami,  a na kisajnie jest bodaj  14 wysp i kij wie gdzie ona dopłynęła, mogła podpłynąć na wyspę albo do lasu między Wronami, a Piękną Górą albo na zadupie od strony Gutów, a tam i do rana można żywego ducha nie spotkać ale de/bilkom z kafe wydaje się, że każde jezioro na świecie wygląda jak bajorko u nich na wsi, że chomik  wpław  da radę przepłynąć w minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widać, ze nie był szczęśliwy z Agnieszka. Agnieszka tez zakompleksiona na maksa. Ciagle jakieś operacje plastyczne. Teraz bez tych piersi to dopiero straciła na kobiecości. Piotrek był ciepłym człowiekiem i takiej kobiety potrzebował, która urodzi mu dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak? To ciekawe dlaczego te przypadkiem wyddobyte zwłoki znalazły się teraz, a nie kiedy ich szukano. Taka mądra jesteś, weź im pomóż- raz dwa go  znajdziesz, prawda?

Ja go nie znajdę i pewnie nikt go nie znajdzie, bo jego tam nie ma, a te zwłoki to były szukane przez chwilę, a nie tyle co obecny zaginiony. Gdyby wydobyte zwłoki były szukane tak jak obecne, to zostałyby znalezione duuuuże wcześniej. Można było znaleźć teraz? No a topielca obecnego wciąż brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg
20 minut temu, Gość Kika napisał:

Oczywiście, że tak jest, ale śmieszy mnie to kozakowanie niezmiernie. Środek nocy, ciemno, brak latarki, telefonu, mapy, butów, do tego jeszcze szok, a kafeterianki jedna z drugą przekrzykują się, że "powinna była pójść i wezwać pomoc". Proponuję dla zobrazowania sobie sytuacji przejść się w dzień na bosaka po lesie, to zobaczycie jak to jest. A w nocy nie dość, że nic nie widać, to jeszcze różne dziki wyłażą na żer. Ja bym się nie ruszyła, tylko czekała na pomoc, większa szansa, że służby mnie na brzegu jeziora znajdą, niż jak się w lesie zgubię. 

One to by jeszcze wskoczyły do tego jeziora go szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja go nie znajdę i pewnie nikt go nie znajdzie, bo jego tam nie ma, a te zwłoki to były szukane przez chwilę, a nie tyle co obecny zaginiony. Gdyby wydobyte zwłoki były szukane tak jak obecne, to zostałyby znalezione duuuuże wcześniej. Można było znaleźć teraz? No a topielca obecnego wciąż brak

Oczywiście, bo on siedzi teraz na Bali i śmieje się z tego wszystkiego, masakra jakie głupie baby tu siedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

W basenie ogrodowym to szukać nie trzeba, a w tym głębokim jeziorze coś długo szukają. Jezioro to nie rzeka czy morze

Następna która całe życie w domu siedzi i nigdzie nigdy nie była,

właśnie o tym wyżej pisałam. Widziałaś ty kiedyś Kisajno? To popatrz wyżej co napisałam albo Atlas sobie otwórz. To taka duża książka z mapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdyby każdy niewierny dostawał taka karę to świat byłby lepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość kość napisał:

Następna która całe życie w domu siedzi i nigdzie nigdy nie była,

właśnie o tym wyżej pisałam. Widziałaś ty kiedyś Kisajno? To popatrz wyżej co napisałam albo Atlas sobie otwórz. To taka duża książka z mapami.

W domu to może ty siedzisz całe życie, a Kisajno widzę częściej niż się tobie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widać, ze nie był szczęśliwy z Agnieszka. Agnieszka tez zakompleksiona na maksa. Ciagle jakieś operacje plastyczne. Teraz bez tych piersi to dopiero straciła na kobiecości. Piotrek był ciepłym człowiekiem i takiej kobiety potrzebował, która urodzi mu dziecko.

Nie no kurfa, nie wierzę w to co czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Trochę siara. Łaska naga na brzegu, na motorowce rzeczy dwóch osób, to pewnie ciuchy. Żona wróciła do Warszawy a on jej rogi doprawial, na tydzień przed 3 rocznica ślubu. Dzieci nie mięli to nie odziedziczy po nim wszystkiego tylko1/3. 2/3 dla rodziców. 

No raczej że trochę siara  polecieć na kelnerkę z przydrożnego baru wyglada na to że każda by miała szansę wylądować u niego w wyrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo

Jak wy wszytko najlepiej wiecie i w dodatku wszytko sie kojarzy z d..., jak księzom. Moj maz wiele razy np plywal ze znajomymi kobietami, sama go namawiałam,  bo mnie to srednio bawi. Juz powinnam sie kilkadziesiat razy rozwieźc? I wszystkie znajome to k, a maz ...arz? Pol swiata to kobiety, trzeba wszystkie  omijać?  Poki nie sie nie wie, wypada siedzic cicho, a nawet jak sie wie, to do kazdego sie mozna przyczepic. Co komu zlego zrobil Starak czy Agnieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No raczej że trochę siara  polecieć na kelnerkę z przydrożnego baru wyglada na to że każda by miała szansę wylądować u niego w wyrze 

No Brad Pitt to z niego nie był, gdyby nie kasa,  to mało która by w tym jego łóżku wylądowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość nooo napisał:

Jak wy wszytko najlepiej wiecie i w dodatku wszytko sie kojarzy z d..., jak księzom. Moj maz wiele razy np plywal ze znajomymi kobietami, sama go namawiałam,  bo mnie to srednio bawi. Juz powinnam sie kilkadziesiat razy rozwieźc? I wszystkie znajome to k, a maz ...arz? Pol swiata to kobiety, trzeba wszystkie  omijać?  Poki nie sie nie wie, wypada siedzic cicho, a nawet jak sie wie, to do kazdego sie mozna przyczepic. Co komu zlego zrobil Starak czy Agnieszka?

Po nocy z gołą doopą pływał? To Nie zazdroszczę męża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Widać, ze nie był szczęśliwy z Agnieszka. Agnieszka tez zakompleksiona na maksa. Ciagle jakieś operacje plastyczne. Teraz bez tych piersi to dopiero straciła na kobiecości. Piotrek był ciepłym człowiekiem i takiej kobiety potrzebował, która urodzi mu dziecko.

Je/bła/m 

Madka polka rozpłodowa Gazyna XXL, która wie wszystko o wszystkich obcych ludziach. Kto był z kim szczęśliwy a kto z kim nie był i czego kto chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oczywiście, bo on siedzi teraz na Bali i śmieje się z tego wszystkiego, masakra jakie głupie baby tu siedzą 

Akurat na tym formu siedzi też sporo facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Akurat na tym formu siedzi też sporo facetów.

To jeszcze gorzej o nich świadczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie uśmiałam
4 minuty temu, Gość nooo napisał:

Jak wy wszytko najlepiej wiecie i w dodatku wszytko sie kojarzy z d..., jak księzom. Moj maz wiele razy np plywal ze znajomymi kobietami, sama go namawiałam

he he o 3 w nocy bez ciuchów pływał, odprawiając ochroniarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Abstra...ąc od jego śmierci, to pamiętacie jak Szulim na całą Polskę kpiła w swoim żenującym programie, że jej ojciec Dody stukał inną i ma dziecko, ze jej matka była zdradzana. I co teraz? Cała Polska wie, ze Starak przyprawiał Szulimowej rogi jak stąd do uj wie gdzie. Kwestia czasu i Dodon to skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Abstra...ąc od jego śmierci, to pamiętacie jak Szulim na całą Polskę kpiła w swoim żenującym programie, że jej ojciec Dody stukał inną i ma dziecko, ze jej matka była zdradzana. I co teraz? Cała Polska wie, ze Starak przyprawiał Szulimowej rogi jak stąd do uj wie gdzie. Kwestia czasu i Dodon to skomentuje.

Myślę, ze jednak Doda  ma na tyle klasy, ze nie zniży się do takiego poziomu w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość nooo napisał:

Jak wy wszytko najlepiej wiecie i w dodatku wszytko sie kojarzy z d..., jak księzom. Moj maz wiele razy np plywal ze znajomymi kobietami, sama go namawiałam,  bo mnie to srednio bawi. Juz powinnam sie kilkadziesiat razy rozwieźc? I wszystkie znajome to k, a maz ...arz? Pol swiata to kobiety, trzeba wszystkie  omijać?  Poki nie sie nie wie, wypada siedzic cicho, a nawet jak sie wie, to do kazdego sie mozna przyczepic. Co komu zlego zrobil Starak czy Agnieszka?

Ok, ale ty o tym wiedziałaś. A tu okazało się, z Szulim nie wiedziała, ze on będzie z jakąś doopą. On sam  odprawił ochronę, aby nikt nie wiedział, ze ona  do niego dołączy. Widzisz różnicę? A poza tym, też uja wiesz co twój robił z tamtymi laskami. Zejdź kobieto na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No raczej że trochę siara  polecieć na kelnerkę z przydrożnego baru wyglada na to że każda by miała szansę wylądować u niego w wyrze 

A kelnerka to nie człowiek? Odchodząc juz od tematu zdrad to co to w ogole za stwierdzenie, że kelnerka to siara? Sama tak zarabiałam na studiach i też męża jako kelnerka poznałam, o jej co za wstyd i siara dla mojego męża adwokata. No i już oczywiście ten  "przydrożny  bar" hahaha napisz jeszcze, że pewnie pieczone szczury tam podawali i kotlety z kota.

Boże skąd wy się ludzie urwaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscb

Ponoc byl tego wieczora na kolacji z zona i jej matka.W tek knajpie kelnerka była 27-latka z Łodzi. Odwiozł zone i tesciowa, odprawił ochrone i poplynał po ta dziewczyne. A co było pozniej to juz tylko ona wie.Czy to był wypadek, czy on chciał zbyt wiele . Ale chyba wiedziała po co tam idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak? To ciekawe dlaczego te przypadkiem wyddobyte zwłoki znalazły się teraz, a nie kiedy ich szukano. Taka mądra jesteś, weź im pomóż- raz dwa go  znajdziesz, prawda?

Woda oddaje ciało po około 10 dniach. Temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość goscb napisał:

Ponoc byl tego wieczora na kolacji z zona i jej matka.W tek knajpie kelnerka była 27-latka z Łodzi. Odwiozł zone i tesciowa, odprawił ochrone i poplynał po ta dziewczyne. A co było pozniej to juz tylko ona wie.Czy to był wypadek, czy on chciał zbyt wiele . Ale chyba wiedziała po co tam idzie...

Z drugiej strony niezła i z niej ściera, skoro widziała to z żoną, a później tak chętnie z nim poleciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Woda oddaje ciało po około 10 dniach. Temu.

Wytłumacz tej, co się pluje, ze jeszcze go  nie znaleźli, mi nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość goscb napisał:

Ponoc byl tego wieczora na kolacji z zona i jej matka.W tek knajpie kelnerka była 27-latka z Łodzi. Odwiozł zone i tesciowa, odprawił ochrone i poplynał po ta dziewczyne. A co było pozniej to juz tylko ona wie.Czy to był wypadek, czy on chciał zbyt wiele . Ale chyba wiedziała po co tam idzie...

Jadł kolację z żoną i teściami, a ślepiami obczajał kelnerkę. Żona obok, a on w tym czasie już sobie ułożył plan na sobotnią noc z nową dziunią. Ciekawe czy Agnieszka widziała jak łypie wzrokiem na tamtą. Co za typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Z drugiej strony niezła i z niej ściera, skoro widziała to z żoną, a później tak chętnie z nim poleciała 

A on kto? Z niego większa ściera, bo Agnieszka była JEGO żoną, nie kelnerki. To ON Agnieszce przysięgał, nie kelnerka. Znów laska winna, a facet biedny. To nie kelnerka go zatrzymała, tylko on nie mógł wytrzymać i zostawił żonę aby wrócić do tamtej. Jesteś durna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa
8 minut temu, Gość gość napisał:

A kelnerka to nie człowiek? Odchodząc juz od tematu zdrad to co to w ogole za stwierdzenie, że kelnerka to siara? Sama tak zarabiałam na studiach i też męża jako kelnerka poznałam, o jej co za wstyd i siara dla mojego męża adwokata. No i już oczywiście ten  "przydrożny  bar" hahaha napisz jeszcze, że pewnie pieczone szczury tam podawali i kotlety z kota.

Boże skąd wy się ludzie urwaliście

Tutaj każdy jest lekarzem/prawnikiem/prezesem. Albo każda jest żoną lekarza/prawnika/prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A on kto? Z niego większa ściera, bo Agnieszka była JEGO żoną, nie kelnerki. To ON Agnieszce przysięgał, nie kelnerka. Znów laska winna, a facet biedny. To nie kelnerka go zatrzymała, tylko on nie mógł wytrzymać i zostawił żonę aby wrócić do tamtej. Jesteś durna.

A czy ja gdzieś napisałam, ze tylko ona jest winna??? Napisałam kret/ynko, ze "z niej TEŻ ", więc naucz się czytać że zrozumieniem, potem dopiero komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×